Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:58:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Harika kar payı veren borsa CATEX !  (Read 363 times)
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 29, 2018, 06:34:29 PM

yeni moda da bu oldu, kar payı dağıtan borsalar , üye çekip hacim yaratmak için sürekli farklı bir dümen dönüyor. üzmeyecek miktarlarla denenebilir belki
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 29, 2018, 06:34:56 PM

bir miktar yatırım yapmak isterdim lakin zaten 2x yapmış bile çok riskli bu fiyatlardan almak
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
September 29, 2018, 06:38:32 PM

Hotbitten ağzım yandı daha coinmarkette bile listelenmemiş bir borsaya güvenip yüklü miktarda para falan yatırmayın derim. Ne olacağı belli olmaz.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
September 29, 2018, 06:49:08 PM

Sürekli bu şekilde borsalar açılıyor. Benim düşüncem çok büyük risk ayrıca cmc de bu borsayı göremedim. Yarın bir gün kapandı muhabbeti olabilir. Ben uzak duruyorum , yatırım yapan arkadaşlara bereketli kazançlar dilerim
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 29, 2018, 06:51:43 PM

tepkinli olmakta fayda vardır . ben bu tür coinlere yatırım yapma taraftarı değilim en azından ne için olduğunu bilmiyorum. belki iyi kazandırır ama insan tam araştırmadan yatırım yapmamalı

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 29, 2018, 07:34:06 PM

Artık borsalar bu şekilde reklam yapma peşinde heralde.İlk girenler kazanıyor.Kazandıkları için reklam yapıyorlar yatırımcı geldikçe fiyat artıyor fiyat arttıkça dikkatleri çekiyor.Sonra tepeden boşaltıyorlar herkesin üstüne.Kaçabilen kaçıyor kaçamayan zararda bekliyor.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
September 29, 2018, 09:33:08 PM

İyi güzel kazandırmışta coinmarketcap e baktım listelememişler bu borsayı güvenemiyor insan her borsaya milleti dolandırıp gitmelerinden dolayı 300-500 dolar atabilecek kapasiteydesiniz denemenizde fayda olabilir.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
September 29, 2018, 09:35:57 PM

100 Dolarım var boşta denemek istiyorum ama güvenemiyorum girsemmi girmesemmi diye çünkü tl olarak çok iyi para benim için çöp olmasından korkuyorum başka deneyen arkadaşlar varsa deneyimlerini yazsınlar buraya lütfen
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 29, 2018, 10:49:53 PM

Sonuçta riskli işler.para kolay kazanılmıyor.Nered egirip çıkacağını bilmek lazım.Hadi dipten girdin de ne zaman patlar birşey olur mu diye diken üstünde durmakta sıkıntı.Şu ortamda güvenilir yerlerde işlem yapmak en doğrusu.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 30, 2018, 06:53:58 AM

Adamlar feelerin yüzde 80 nini dağıtıyorlar.Evet riskli olabilir ama coinexte deli gibi kar veriyordu.Nesini anlamadınız ben anlamadım.Bu zaten önceden yapılan bir yöntem.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 30, 2018, 07:19:48 AM

Htb miydi neydi aynı şekilde shillendi sonucları ortada, ne idüğü belirsiz borsalar bunlar arkadaslar, yuksek kar payı dagıtarak sızler gıbılerı cekıyorlar, enınde sonunda cok uzak olmayan zamanda parayı vurup kacıcaklar net bunu gormek ıcın alim olmaya gerek yok.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
September 30, 2018, 11:13:00 AM

Borsalar musteri toplamak icin adeta yaris icersine girmis durumdalar.  Referans sistemi artik musteri toplamiyor.  Daha yeni yontemler ile belki kayit olana direk bitcoin promosyonu vererek müşteri toplamalilar.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
September 30, 2018, 11:16:28 AM

Evet balinalardan kurtulmak için günlük kişisel mining 30k ya düşürüldü. sanırım roketleme zamanı Smiley ytd değildir bu arada.ben 24lerden aldım bekliyorum.sizi haberdar ediyorum.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
September 30, 2018, 12:22:54 PM

CATEX borsasını sanırım iyi bi araştırmak gerekecek. Piyasadaki şu yokluk içerisinde böyle teşvikler sunan bir borsa görmek gerçekten şaşırtıcı ve aynı zamanda sevindirici.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
September 30, 2018, 12:30:02 PM

Kar payı yazısını okuyunca bir güldüm istemsiz şimdilerin popüler bankaları katılım bankaları faizin adını kar payı koymuşlar ya malum geçen arkadaşlarla tartışmasına girdik hatta ikisi de aynı ama adam faiz değil diyor   Grin neyse konumuza dönersek coin burn gerçekten çok aşırı miktar değerlenecek bence bu proje takibe devam

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ismend
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
September 30, 2018, 12:31:02 PM

Sitesini bir inceleyin, hazır porsa scripti alınıp yapılmış gibi duruyor. Baya acemice yapılmış, bana pek güven vermedi.

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
September 30, 2018, 02:11:26 PM

Konuyu kilitliyorum arkadaşlar.Çok fazla olumsuz yorum yapıldı.Risk herkesin ben iyi niyetle paylaşmıştım.Kar payı veriyor diye scam olabilir evet ama olmayadabilir ! coinex scam mı ? bu adamlar yüzde 80 dağıtıyorlar feelerin o yüzden yüksek kar payı geliyor.coinex çok az kalıyor bu borsanın yanında.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: