Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:48:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: BUYING.COM  (Read 14886 times)
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 02, 2018, 07:12:27 PM

Öncelikle emeğine sağlık çok güzel ve detaylı açıklamışsın.
Projenin hali hazırda bountysine ve airdropuna katıldım eğer param olsa yatırım da yapacaktım. Ayı sezonu girmeden para gömdüğümüz tüm icolar havada kalınca para da kilitlendi. Ama gerçekten yatırım yapılabilecek bir proje. Umarım ekip işi savsaklamadan özverili bir şekilde çalışır.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 02, 2018, 09:02:34 PM

Yatırım yapmadım fakat imza kampanyasına katıldım biraz uzun olsada. Projeyi oldukça beğendim ve başarılı olmasını umuyorum, forumda konusunu görünce çok sevindim ellerine sağlık paylaşım için.

Orhans
Member
**

Activity: 546

View Profile WWW
October 02, 2018, 11:42:19 PM

70.000 $ da azımsanacak bir rakam değil çoğu ICO ların web sayfaları bedava veya 10$ iken bu adamlar sadece web sayfasına bu fiyatları ödeyebiliyorlarsa bu işten beklentileri yüksek ve kendinden eminlerdir.

Küçümsediğim için demedim hocam aksine dediğiniz gibi bu parayı veren adam uğraşır didinir başarılı olmaya çalışır yoksa io uzantısı vs kıytırık birşeyle de yapabilirdi. Benim kastettiğim herkesin domaine milyon dolar fiyat biçmeleri. Yoksa böyle domaine proje kuruyorsan başarılı olmak için kuruyorsundur. Yatırım yapacak olsam ekip falanda iyiyse gözümü kırpmadan para yatırırdım bu projeye.
semihbalkanli (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 02, 2018, 11:52:33 PM

Arkadaşlar projeye ilişkin yaptığınız olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Ama ben şunu anladım; bu kadar çok kişinin dikkatinde olan bir proje olmasını bile olumlu görüyorum. Tabii ki ileride ne olacağını hiç birimiz bilemeyiz. Fakat ben bu proje başarısız olursa sadece ekibinin iyi çalışmamasından başarısız olur diye düşünüyorum. Onu da ileri de görücez.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
October 03, 2018, 09:37:14 AM

70.000 $ da azımsanacak bir rakam değil çoğu ICO ların web sayfaları bedava veya 10$ iken bu adamlar sadece web sayfasına bu fiyatları ödeyebiliyorlarsa bu işten beklentileri yüksek ve kendinden eminlerdir.

Küçümsediğim için demedim hocam aksine dediğiniz gibi bu parayı veren adam uğraşır didinir başarılı olmaya çalışır yoksa io uzantısı vs kıytırık birşeyle de yapabilirdi. Benim kastettiğim herkesin domaine milyon dolar fiyat biçmeleri. Yoksa böyle domaine proje kuruyorsan başarılı olmak için kuruyorsundur. Yatırım yapacak olsam ekip falanda iyiyse gözümü kırpmadan para yatırırdım bu projeye.

Bir masrafın altına giren takımda illaki umduğu birşeyler vardır bu proje için, tabi altyapısını ve takımı iyice araştırdıktan sonra daha kesin sonuca varabiliriz, ama birazda psikolojik gibi olsada bence iş yapacak bir proje.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
October 03, 2018, 10:14:43 AM

Proje gördüğüm kadarıyla büyük bir altyapıya sahip ve gelecepe yönelik de olumlu bir hava ortaya çıkarıyor.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 03, 2018, 06:45:43 PM

Yorumlarda gördüğüm kadarıyla herkes benim gibi domain adına vurulmuş, umarım bu ismin hakkını verirler, yazık etmezler. Potansiyeli gayet yüksek bir proje ama bugünlerde projelerin geleceğini tamamen takımlarının özverisi ve çalışkanlığı belirliyor. Onu zamanla göreceğiz bakalım Buying ekibi nasılmış.
homobalsoa
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 04, 2018, 04:08:14 AM

domaini kaça aldılar acaba valla merak ettim
Sakaleyn_40
Member
**

Merit: 23

View Profile WWW
October 04, 2018, 06:31:19 AM

Alan adı bile projenin ne kadar değerli olduğuna kanıt. E-ticaret platformu bu piyasanın en çok kullanılacağı alanlar içinde yer alıyor bana göre. Mesela bir Alibaba sitesi gibi neden olmasın. Ödemeler arasında bu tokenin kullanıldığını düşünün.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 04, 2018, 05:33:30 PM

Şu ico döneminde pek iş yapacağını sanmıyorum açıkçası.Alan isminin güzel olması etki edermi bilmem ama ico ya katılmayı düşünmüyorum.Genel anlamda fos çıkıyorlar artık.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 04, 2018, 08:06:37 PM

İsim gerçekten pazarlama açısından süre ama bakalım nasıl bir çıkış yapacaklar; e-ticaret sektörüyle alakalı ICO sürecinde olan ve token çıkaran ciddi rakipler var. Yeni bir anlayış ortaya koyarsa tutunma ihtimali yüksek.
Prott
Member
**

Merit: 32

View Profile WWW
October 04, 2018, 08:34:49 PM

Şu ico döneminde pek iş yapacağını sanmıyorum açıkçası.Alan isminin güzel olması etki edermi bilmem ama ico ya katılmayı düşünmüyorum.Genel anlamda fos çıkıyorlar artık.

Hocam DAV sonra Jinbi, Swipe falan derken Buying'e girip bizi de riske atmasaydınız keşke Embarrassed  (  Cheesy )

Şaka bir yana umarım güzel bir ico süreci yaşarlar dertleri para olsaydı alan adını okutmaya kalkarlardı ve lekelemezlerdi diye düşünüyorum. Demek ki projeye güveniyorlar ben ümitliyim şahsen.

saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 04, 2018, 08:44:05 PM

E-ticaret sektörüne güzel katkıları olabilir. Blockchain'i e-ticaretle buluşturmak gerçekten güzel fikir. ICO'lar son dönemde kazandırmasa da -4new gibi- boğa döneminde güzel kazandıran projeler de oldu. Bountyhive'la işbirliği yapmaları da güzel hareket.
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
October 04, 2018, 08:58:05 PM

Domaini bile milyon dolar eder bu projenin. Fikirleri güzel. Makalesini yazdım tutacak bir proje acıkcası şahsi fikrim fakat hardcap yapabileceğini sanmıyorum ama softcap i rahatlıkla geçeceklerdir.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 04, 2018, 09:02:25 PM

Hocam DAV sonra Jinbi, Swipe falan derken Buying'e girip bizi de riske atmasaydınız keşke Embarrassed  (  Cheesy )

Şaka bir yana umarım güzel bir ico süreci yaşarlar dertleri para olsaydı alan adını okutmaya kalkarlardı ve lekelemezlerdi diye düşünüyorum. Demek ki projeye güveniyorlar ben ümitliyim şahsen.

Hocam iyi kazandıklarımızda oldu şimdi Smiley ama şu son 8 aydır üzerimde bir lanet var kurtulamıyorum.
Durmadan bountylerden 50-100 dolar kazanır oldum bazıları yollamıyor bile.Bunuda batıracam sanırım.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 04, 2018, 09:07:45 PM

Bende Buying bountysine katılanlardanım. Proje güzel umarım istediği başarıyı yakalar. Üretici tüketici için bir çok faydası mevcuttur.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 04, 2018, 09:31:02 PM

Buying.com, tüketicilere sadece birkaç tıklama ile evlerinin rahatlığından, doğrudan üreticilerden ürün ve hizmet satın alma fırsatı sunmak için blok zincirinin avantajlarından yararlanan bir e-ticaret platformu sunuyor
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
October 05, 2018, 02:49:08 AM

seçtiği alan gayet mantıklı ve forumda bu kadar övülen nadir projelerden birisi bu. bountyhive eleştirisine katılmıyorum güzel projeler sunmaya başladılar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
semihbalkanli (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 10, 2018, 11:41:29 PM

Yorumlarda gördüğüm kadarıyla herkes benim gibi domain adına vurulmuş, umarım bu ismin hakkını verirler, yazık etmezler. Potansiyeli gayet yüksek bir proje ama bugünlerde projelerin geleceğini tamamen takımlarının özverisi ve çalışkanlığı belirliyor. Onu zamanla göreceğiz bakalım Buying ekibi nasılmış.

Kesinlikle katılıyorum hocam. İsterse boğa rüzgarını arkasına da alsın. Ekip eğer iyi çalışmıyorsa, proje mükemmel olsun kimsenin yüzü gülmez. Benim de en çok önemsediğim konulardan biri ekibin işinin takipçisi olması. Maalesef buying ekibine ilişkin benim çok bir bilgim yok. O yüzden net bir yorum yapamıyorum. Ama gerçekten ekip iyi çalışırsa bizi çok mutlu edecek bir proje olduğunu düşünüyorum.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
zzevzek
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 11:48:34 PM

Sadece çalışkanlık ve kararlılık da yetmiyor maalesef. Şans ve zamanlama en önemli faktör haline geldi bu piyasada. Umarım bir talihsizlik olmaz ve hak ettiği yere ulaşır buying.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: