Bitcoin Forum
May 17, 2024, 12:56:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: VERTEX İco Dolandırıcılığının Önüne Geçebilir.(edit:Malesef olumsuz gelişme var)  (Read 2604 times)
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 29, 2018, 02:26:44 PM

bildiğim kadarıyla soft cap'ı geçmiş bir proje ama hard cap zor gözüküyor. Yine de kaliteli bir proje. Sağlam bir iki borsaya girebilirse uzun vadede başarılı olacaktır.
brocoli
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 4

View Profile
October 29, 2018, 02:48:48 PM

Kötü dönemde ICO sunmuşlar ama fikir çok güzel.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
October 29, 2018, 04:31:57 PM

Softcap i geçtiler suan. Ama hardcap yapmak bu proje için kolay değil. Bende bounty sine katılmıştım. Bakalım tokenler ne zaman dağıtılmaya başlayacak. Bu yıl içinde fiyatının üstünde borsaya giren pek proje olmadı. Şuanda da bir çoğu içi fiyatının kat kat altında. Bu proje bari böyle olmaz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1043

View Profile
October 29, 2018, 07:52:29 PM

bende bu vertexin imzasına girecektim bir bitmedi bulunduğum kampanya imzaları kaldırabilirsiniz demelerine mükabil baktım ama bounty bitmiş ben nasiplenemedim inşallah siz kazanırsınız dostlar.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 29, 2018, 11:50:29 PM

Borsa giriş fiyatı proje kalitesine göre değil piyasa ve bitcoine bağlı oluyor maalesef. Vertex aradan sıyrılır mı bilmiyorum ama uzun vadede bir hayli iş yapacaktır diye tahmin ediyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 30, 2018, 12:45:28 AM

Neden bu geçsin ki ico dolandırıcılığının önüne dolandırıcılık yapan her halükarda yine yapar bunları bile dolandırırlar adamlar dolandırmak isteseler bence hikaye bu dolandırıcılığın önüne geçmek
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 30, 2018, 12:47:42 AM

Güzel fikir başarılı olabilir ama tümden başarılı olma şansları çok az. Dolandırıcılar her türlü milleti kandırma yolunu bulup milleti kandırmaya devam edeceklerdir.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 31, 2018, 04:28:59 PM

Valla çok az yatırım aldılar.Kimse katılmadığı için video falan çektiler aha böyle satın alacaksınız kayıt olacaksınız diye.Üzüldüm açıkçası bountysine katılmıştım.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
October 31, 2018, 05:22:44 PM

Geçtiğimiz aylarda bounty kampanyasına katılmıştım Vertex'in fakat BTC ile ödeme yapan imza kampanyası bulduğum için maalesef o kampanyadan ayrılmak durumunda kalmıştım ve dolayısıyla da Vertex token kazanma hakkımı da kaybetmiştim. Bounty kampanyasına katılacağım için hakkında biraz araştırma yaptığım zaman gerçekten farklı bir proje olduğunu ve bu piyasa şartlarında bile ciddi yatırım alacağını düşündüğüm bir projeydi. Özellikle gerek proje teknolojisi gerekse proje ekibi açısından oldukça kaliteli bir proje olması da bounty kampanyasına katılmam için geçerli sebepler arasında yer alıyordu.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 29, 2018, 09:57:10 AM

Geçtiğimiz aylarda bounty kampanyasına katılmıştım Vertex'in fakat BTC ile ödeme yapan imza kampanyası bulduğum için maalesef o kampanyadan ayrılmak durumunda kalmıştım ve dolayısıyla da Vertex token kazanma hakkımı da kaybetmiştim. Bounty kampanyasına katılacağım için hakkında biraz araştırma yaptığım zaman gerçekten farklı bir proje olduğunu ve bu piyasa şartlarında bile ciddi yatırım alacağını düşündüğüm bir projeydi. Özellikle gerek proje teknolojisi gerekse proje ekibi açısından oldukça kaliteli bir proje olması da bounty kampanyasına katılmam için geçerli sebepler arasında yer alıyordu.

SoftCap yaptılar ama pek iyi gitmiyor sanırım ico satışı olarak.
Tek güvencemiz dubaideki arapların projeyi finans edip  proje sahiplerininde gerekli altyapıyı kullanarak değişik işbirliklerine girmeleri oalcaktır.
Şuan piyasanın tek ihtiyacı olan şey ve koşarak yükselmesini sağlayacak tek şey bu tarz bir projedir.

+Vertex market özellikle projelerin reklamlarını ve bountyleriyle de ilgilenirse bu büyük bir kazanım ve emek hırsızlığını durdurabilir.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 29, 2018, 10:52:15 AM

Vertex çok iddialı bir proje olarak gelmişti, bu zamanda satışlarının çok iyi gitmemesine şaşırmıyorum. Aslında söylediklerini yapmak için soft cap'i geçmeleri yeterli zaten, onuda geçtiklerine göre bakalım neler yapacaklar.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
November 29, 2018, 10:53:13 AM

@dannybrown soft cap'ı geçtiler dediğin gibi ama uzun zamandır sitedeki token satış barını güncellemiyorlar. Telegramdan bir sorayım bakalım nasıl gidiyor satışlar.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 29, 2018, 11:01:31 AM

kendisi dolandırıcı çıkmazsa geçebilir Cheesy gerçekten topladıkları para çok az buna rağmen dürüst davranıp projeyi gerçekleştirirlerse bir şansları olabilir.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
November 29, 2018, 01:42:51 PM

Bountysine bende katılmıştım. Piyasanın genel durumundan dolayı para toplayamamaları normal. Piyasa biraz düzelse tamam diyeceğizde o da olmuyor.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
November 29, 2018, 04:03:23 PM

Token satış barını neden güncellemediklerini telegramdan yöneticiye sordum "Biz tokensale'mizi MVP'ye taşıyacağız  önceliğimiz bu,  her şeyi taşıdığımızda, bilgiler güncellenecek" diye cevap verdi.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 29, 2018, 04:28:07 PM

Token satış barını neden güncellemediklerini telegramdan yöneticiye sordum "Biz tokensale'mizi MVP'ye taşıyacağız  önceliğimiz bu,  her şeyi taşıdığımızda, bilgiler güncellenecek" diye cevap verdi.

MVP NEDİR hocam ? kısaca anlatırsanız çok iyi olur.Google yazdım ama pek anlamadım bir kaç örnekle anlatacak biri olsaydı iyi olurdu hazırım konu açılmışken.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 29, 2018, 04:29:46 PM

hocam güzel adam vertex tokenle ico yap dicek ama dolandırıcı bir adam neden vertex tokenle ico yapsın ki ? ve piyasaya yeni girip böyle damga vuran bir takımı olmayan bir projeye de kimse senin tokeninle yatırım alalım demez ki
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 29, 2018, 07:35:25 PM
Merited by dannybrown (1)

Token satış barını neden güncellemediklerini telegramdan yöneticiye sordum "Biz tokensale'mizi MVP'ye taşıyacağız  önceliğimiz bu,  her şeyi taşıdığımızda, bilgiler güncellenecek" diye cevap verdi.

MVP NEDİR hocam ? kısaca anlatırsanız çok iyi olur.Google yazdım ama pek anlamadım bir kaç örnekle anlatacak biri olsaydı iyi olurdu hazırım konu açılmışken.

MVP "minimum viable product" anlamına geliyor hocam. Yani prototip ürün olarak düşünebilirsiniz. Örnek verecek olursak, diyelim ki kripto para çözümleri içeren bir proje var. Bu projenin MVP'si bir cüzdan olabiliyor ya da borsa demosu gibi. Kısacası nihai olarak ulaşılmak istenen aşamanın hayata geçmiş şekli diyebiliriz.

Token sale'i MVP'ye taşımak da token satışlarını platform üzerinden sürdürecekleri anlamına geliyor sanırım. Yani ICO süreci uzayacak.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 29, 2018, 08:32:51 PM

MVP "minimum viable product" anlamına geliyor hocam. Yani prototip ürün olarak düşünebilirsiniz. Örnek verecek olursak, diyelim ki kripto para çözümleri içeren bir proje var. Bu projenin MVP'si bir cüzdan olabiliyor ya da borsa demosu gibi. Kısacası nihai olarak ulaşılmak istenen aşamanın hayata geçmiş şekli diyebiliriz.

Token sale'i MVP'ye taşımak da token satışlarını platform üzerinden sürdürecekleri anlamına geliyor sanırım. Yani ICO süreci uzayacak.

Hocam bu süper bi haber.Vertex demekki kendine güveniyor ki hemen demosunu yayınlayıp nasıl işleyecek insanlara gösterecek
Zaten şubat gibi bitecekti icosu daha da uzayabilir sıkıntı yok benim açımdan güvenim tam.
Bilgiler için teşekkürler.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
November 29, 2018, 09:00:04 PM

Açıkcası bu sistem ne kadar bağımsız olması gerekse de son zamanlarda yaşadığımız bunca dolandırıcılık üzerine kesinlikle böyle bir platforma ihtiyacımız var.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: