Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:29:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: VERTEX İco Dolandırıcılığının Önüne Geçebilir.(edit:Malesef olumsuz gelişme var)  (Read 2604 times)
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
December 03, 2018, 10:41:41 AM

ICO dolandırıcılığını önlemenin yolları var ama bunlar tabii ki proje maliyetlerini arttıracak şeyler. Projeler kendileri için yeterli fonlama sağlayamıyorken ilave bütçeleri gerçekleştirmeleri de bir hayli zor.
Vertex projesinde maliyetler düşüktür umarım.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 03, 2018, 10:57:10 AM

Projelerin kendilerine fonlama sağlayamadığına katılmıyorum her birinin 1 sene çok rahat idare edecek miktarda parası vardır. Önemli olan uygulamak için ne derece istekli olacakları.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 04, 2018, 09:20:26 PM

https://vertex.market/home

Yeni web sitesi arkadaşlar baya güzel olmuş.Sanırım demoyu buradan yayınlamaya başlamışlar..İNŞALLAH GÜZEL BİR İLGİ YAKALAR VE ICO LAR için bilirkişi olma yolunda ilerler vertex ..!!!

KONU SAHİBİNİN DİKKATIİNE !!
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
December 04, 2018, 11:12:16 PM

Dolandırıcılığı önleye bilmesi için VERTEX uygulamasından zorunlu olarak geçmeleri gerekir. Böyle bir zorunluluğu kim getirecek acaba hiç bir suçlu polisin üzerine koşarak gitmez. İyi olurdu önleye bilseler ama ben pek de kullanışlı olacağını sanmıyorum çünkü bir zorunluluğu yok. Para ile platforma giriyorsanız bu önlemek değil kar sağlamaktan başka bir amaç gütmez. Kimse biz zarar etmişiz bunu düşünmez sanmam yani.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
December 05, 2018, 06:43:24 AM

Vertex sanırım Arap yatırımcıları olan destekli bir projeydi.İlk zamanlarda güzel yatırım aldı ama sonra sitedeki bar durmaya başladı.Umarım iyi yatırım alırlar böyle projelere gerçekten ihtiyaç var.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
December 05, 2018, 07:46:31 AM

Dolandırıcılığı önleye bilmesi için VERTEX uygulamasından zorunlu olarak geçmeleri gerekir. Böyle bir zorunluluğu kim getirecek acaba hiç bir suçlu polisin üzerine koşarak gitmez. İyi olurdu önleye bilseler ama ben pek de kullanışlı olacağını sanmıyorum çünkü bir zorunluluğu yok. Para ile platforma giriyorsanız bu önlemek değil kar sağlamaktan başka bir amaç gütmez. Kimse biz zarar etmişiz bunu düşünmez sanmam yani.

Dediğin gibi zorunlu değil ama şöyle bir durum var. Vertex uygulamasına dahil olup, scam olmayan ve güzel işler yapan projeler çıkmaya başladıkça yatırımcıların gözü bu platforma çevrilecek. bir ICO yatırımcısı yatırım yapmak için vertex onaylı projeleri araştırmaya başlayacaktır. ve bundan dolayı artık projeler Vertex'e dahil olmak ve oradan yüksek puanlarla onay almanın ayrıcalığını yaşamak isteyeceklerdir. tabi bunların hepsi vertex'in başarılı işler yaptığı durumlar için geçerli.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 05, 2018, 08:29:49 AM

Web sitesi değişmiş.güzel olmuş.Hali hazırda yatırım yapılabiliyor mu bilmiyorum ama sanırım göstermelik o .Gayet kullanışlı görünüyor.coinmarketcap,coinmarketcal ve vertex market güzel 3 lü oluyor Cheesy

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 05, 2018, 10:02:06 AM

Ggerekli olan bir proje olduğunu düşünüyorum uzun zamandır bu olumsuz hareketlerin son bulmasını isteyen yatırımcıların hoşuna gidecektir.

beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
December 05, 2018, 12:15:15 PM

web siteleri eskisinden daha iyi, daha kaliteli bir görünüme kavuşmuş. sebepsiz bir güven duyuyorum bu projeye.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
unpredictable72 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
December 05, 2018, 01:10:27 PM

Yeni web sitesi arkadaşlar baya güzel olmuş.Sanırım demoyu buradan yayınlamaya başlamışlar..İNŞALLAH GÜZEL BİR İLGİ YAKALAR VE ICO LAR için bilirkişi olma yolunda ilerler vertex ..!!!

Evet yeni tasarım ilk sayfaya eklendi.Faydalı bilgileri devamlı ilk sayfaya ekliyoruz elinize sağlık hocam.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 05, 2018, 01:13:23 PM

Vertex'in dolandırıcı olabileceği ihtimali olduğunu düşünmüyorum ama tabii ki neyin ne olacağı belli olmuyor bu yüzden temkinli olmak gerekiyor web siteleri de baya güzel olmuş bu arada
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
December 05, 2018, 01:19:22 PM

İş yapacak projelerden biride bu vertex aslında.Bu piyasa mantıklı yapılmış bir oluşum.Vertex ciddi anlamda teftiş edip gerçekten iyi bir inceleme ile yaptığı analizleri kullanıcılara yansıtırsa çok iyi tanınır.

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 05, 2018, 01:34:23 PM

Yeni görünümü eskisine nazaran çok daha iyi olmuş. Bununla birlikte Vertex piyasa rahatladığında tam olarak değeri anlaşılacak projelerden biri.

Şu an için ICO yatırımı oldukça gerilemiş durumda; fakat muhtemel bir boğa sezonunda ICO yatırımları tekrar hızlanacağından Vertex bu noktada çok daha fazla gündeme gelecektir. Operasyonlarını da iyi yürütürler ve ilk etapta herhangi bir aksilik olmazsa zaman içinde kullanılarak çok daha iyi noktaya geleceklerini düşünüyorum.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
December 05, 2018, 01:50:50 PM

Projelerinin hakkını verirlerse eğer çok iş yapacaklarını düşünüyorum. Katıldığım diğer bounty ve icolara nazaran oldukça çalışkan bir ekibe sahip olduğunu söyleyebilirim.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
December 05, 2018, 05:12:49 PM

Proje başarılı olursa en azından yetkililerin yapmadığı şeyi kendi içimizde yapan bir proje ortaya çıkacak. Böylece bu pşatformu izleyen kişi sayısı oldukça fazla olacaktır. Hangi ico güvenilir hangisi değil tüm bilgileri vertexden öğrenebilirsek çok iyi olacak
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
December 05, 2018, 05:56:48 PM

Umarım proje gerçekleşir ve artık scam icolardan kurtuluruz. Vertex'ten çıkacak olan icolar sağlam olursa herkes bu platforma yönelir ve artık sağlam icolar çıkar.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
December 05, 2018, 06:30:06 PM

Yeni web siteleri gerçekten çok şık olmuş, fikir olarak da bu yıl düzenlenen icoların bir çoğunun scam olması göz önünde bulundurulursa iş yapabileceği öm görülebilir. Arkasında da körfez ülkelerinin maddi desteği ile geleceği parlak bir platform olmasının mümkün olduğunu düşünüyorum.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
December 06, 2018, 10:38:55 AM

Kendi token satışlarını durdurmuşlar mı sitede göremedim. Bu arada site gerçekten güzel olmuş, tutar bu proje. Bazı tokenleri listeye eklemişler ama satışları kapalı.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 10, 2018, 03:21:15 PM

Bu olayı politikaya benzeterek düşünürsek Ülkelerin avrupa birliğine bağlılığı ve avrupa birliğinin adaleti sağlaması gibi düşünebiliriz.Kafa olarak çok iyi, piyasayı korumaya yönelik hoşuam gittti mi ? Evet ancak şöyle de bir ihtimal var ki Avrupa birliği sadece güçlülerin yanında durur bununda öyle olmasını sitemem umarım kaliteli yaparlar.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 10, 2018, 05:10:42 PM

Ben ico işinin bu yıl biteceğini düşünüyorum. Artık çok sıkmaya başladı . Özellikle çoğunun para toplayıp bir halt yememesi yatırımcıları da kaçırıyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: