Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:27:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: piyasanın gelecek haftaki yönü nasıl olur?  (Read 900 times)
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 12, 2018, 10:11:22 AM

1 hafta değil 1 saat sonrasını bile kimse doğru tahmin edemez. zaten tahmin edebilsek ona göre alım satım yapıp zengin olurduk. çünkü çok fazla öngörülemeyen olaylar oluyor.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 12, 2018, 10:59:58 AM

Ben bu hızla 6k ya düşer diyordum ama 6.2 den hızlı döndü ve 6.3 de tutunuyor, gerçi altcoinlere oldu yine olanlar btc %3 düşerken altcoinler %10+ düşüyorlar gerçekten anlamak imkansız wanchain 1 ayda kazandığını 2 saatte geri verdi
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 12, 2018, 01:35:54 PM

ne bok yediklerini kestirmek zor..2 ileri 1 geri gitmeye devam ediyor..mehter takımına döndü piyasa iyice.ne fudları bitiyor ne hackleri bitiyor..aslında şu futures midir nedir btc nin anasını o belliyor sanırım..bu aptal kısır döngüden ne zaman ve nasıl çıkılacak merak ediyorum
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 13, 2018, 12:15:54 PM

BTC 6300 usd Ether 200 usd. gelecek hafta BTC 7000 usd Ether 230 usd fiyatlarına doğru yükselme gösterir. Pazarın hızlı çıkıp hızlı düşmesini istemem bence yavaş yavaş yükselen pazar insanlara güven verir.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

triclinics21
Member
**

View Profile
October 13, 2018, 12:32:34 PM

Herşey yolunda gibi görünürken çıksa abd bir açıklama yapsa veya sec dese abd merkezli kripto borsalarını kapatıyoruz alın size dump öyle bir düşerki kimse tutamaz btc ve altcoinleri, gerçi altcoinlerin büyük bir kısmı ölü durumda
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 13, 2018, 01:38:33 PM

ABD kripto para piyasasını bitirmek istemiyor Google yasağının kalkmasından anlayın onlar sadece kendi kontrollerinde kripto piyasası istiyor bu da mümkün değil. Merkezi olmayan kripto piyasası kontrol edilemez.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 14, 2018, 10:00:58 PM

Gelecek hafta kısmen toparlanma olması ihtimal dahilinde. 7000 dolara ilerleyen Bitcoin pazara bir haftalık soluk aldırır. Sonrasında kayıpları aşan kazancı korumayı başaran yatay piyasa göreceğiz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 14, 2018, 10:22:23 PM

Bu hafta altlarda pumpları yaşadık.Bunlar yeni yatırımcı çekecektir altcoinlere.Bu haftada artmamış altcoinlerin artışını görebiliriz.O yüzden güvendiğiniz altcoinleri takip etmekte yarar var.Yükseliş başladığında durdurmak çok zor oluyor.Kaçırmamak lazım.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 14, 2018, 11:00:06 PM

Bu hafta güzel kazandırdı bazı coinler. Gelecek hafta bi kıpırdanma bekliyorum btc'den. Olgunlaşmaya başladı piyasa. Sadece bir kıvılcıma ihtiyaç var.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252

View Profile WWW
October 14, 2018, 11:29:27 PM

Hocam size vereceğim tavsiye şudur ki piyasanın geleceğine ilişkin yapılan tavsiyeleri çok da fazla dikkate almayın. Yatırım yapacak veya yapmayacak olan sizsiniz o yüzden sizin ne düşündüğünüz daha önemli. Bir de tabi şöyle bir durum var ne olacağını kimse bilemez.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 07:27:36 AM

Tether haberı cıktı fud yayıldı btc 1200 dolar yukseldı falan 2 saatte yanı bu piyasada neyın ne olacagını kestirmek imkansız arkadaşlar. 6200 den malı alıp 7200 den satanlar buyuk kar yaptılar yıne
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
October 15, 2018, 11:05:34 AM

15 22 ekim arasında inişli çıkışlı bir hafta olacağını düşünüyorum güzel alım fırsatları ve iyi satış seviyelerini gmreceğimizi düşünüyorum. Bugün bitcoinin 6300 seviyesinden haftaya 7400 seviyesiyle girip ilk günden tekrar boynunu bükmesi bir örnek
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 15, 2018, 11:10:48 AM

Ben 1 hafta boyunca tekrardan stabil olacağını düşünüyorum sonra tekrardan düşüş. Son 2 aydır falan hep böyle oluyor. 1 hafta kırmızı 1 hafta yeşil

jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 15, 2018, 01:09:41 PM

6 - 7 arası gidip gelicek yine ne olacağını sanıyorsunuz haftaya 20k mı yoksa 25 mi  Grin o kadar kolay değil bu işler  Roll Eyes yoksa kolay mı  Huh benimde kafamı karıştırdınız arkadaş ya neyse herşey olacağına varır diyip bekleyelim bakalım

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
October 15, 2018, 02:09:09 PM

bugünkü bitcoindeki yükselme gerilse bile 6300'ün altına geçmediği sürece en azından olumlu seyir sürüyor demektir. ama bu tetherdeki spekülasyonun sırf daha pahalıdan bitcoin ve türevlerini satmak için kullanıldığını da düşünmeden geçemiyorum.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 15, 2018, 02:13:37 PM

Bu piyasada gördüğümüz gibi hiçbir şeyi tahmin etmek mümkün değil. ' gün önce herkes kan ağlarken şimdi boğaya mı girdik diyor. Olan gelişme de tetherin patlaması.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 15, 2018, 02:14:56 PM

Ben artık kısa süreliğine de olsa düşüş olmayacağını düşünüyorum. Sıkıştı sıkıştı sıkıştı ve yukarı hamle yapmaya başladı. 7000'i göstermediler garibana ama çok değil birkaç gün içinde 7000 bandını geçecektir ve geçtikten sonra 9000'e uzanır. Sadece tetherden kaçış değil bu geçen yıl da tether sıkıntısı çıkmıştı ondan sonra bir yükseliş başladı bu seferde tethere birşey olmayacak bence. Geçen sene ki gibi yükseliş bekleyenler varsa eğer etf olumlu olmadan o yükselişin geleceğini sanmıyorum. Etf onaylanırsa da bu yazdığımız miktarlar az kalacaktır.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 18, 2018, 01:50:13 PM

Sert artış sonrasında piyasa durağan hale geldi, Bitcoin vadeli işlemlerin yükselmesi ilginç haber. Altlarda yoğun olmasa bile hareket var eşil olan alt sayısı beni al sat yapılabilir dönemde olduğumuza dair düşündürüyor.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
October 18, 2018, 09:38:51 PM

Market 2 aydır durağan sanki kımıldamak istemezmişçesine hareket kabiliyeti olmayan felçli biri gibi. Olumsuz haberin bile etkisi sınırlı olarak yansıyor pazara. Gelecek hafta bu haftadan farkı olmayacak.
BitcoinFani
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 1

View Profile
October 19, 2018, 12:05:50 AM

2019 ilk çeyreğinde piyasanın yükselişe geçeceğini düşünüyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: