Bitcoin Forum
May 23, 2024, 01:09:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 yılında kar eden var mı?  (Read 1221 times)
atima (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
October 05, 2018, 06:10:39 PM

Yılbaşından bu zamana kadar başta Bitcoin olmak üzere bütün altcoinlerin durumu ortada şunu merak ediyorum, bu zaman dilimi içinde Dolar bazında kar eden varmı?
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
October 05, 2018, 06:27:44 PM

ocak  ve mayıs arası  gemiyi terkendenler  kazandı  Tekrar eylülde trene binenler aralıpa kadar x3 x4   kazanabilir

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
October 05, 2018, 06:28:53 PM

Ben su mining sistemlerinden iyi kar elde ettim bazen hold olmamak iyidir fırsatları kaçırmamak lazım

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
October 05, 2018, 06:58:09 PM

yılbaşında genel olarak karlı görünüyorduk ama satmadığımız için elimizdekileri şuanda diplerde sürünüyor bakiyeler.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 05, 2018, 07:22:31 PM

Pek sanmıyorum eden varsa bile parmakla gösterilecek kadar azdır. Zarar eden var mı diye sorsaydın yorum yağmuru olurdu herkesin içi kan ağlıyor. Tabi bu düşük fiyatlarda yatırım yapan varsa onlar şimdi olmasa da ilerleyen zamanlarda kar edeceklerdir. Yatırım yapılacak zamanlardayız bu fiyatları değerlendirmek gerek belki biraz daha düşer ama yükseldiğinde uzun bir süre almaya imkan olacağını düşünmüyorum dip fiyatlarda bile çok yükseklerde kaldı. 6 k doları ne kadar küçük görsek de büyük bir para piyasayla kıyaslayınca az geliyor tabi. İnşallah daha fazla kazanır herkes bol kazançlar Smiley
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 05, 2018, 07:26:18 PM

Teorik olarak para kazanan olduğunu sanmıyorum kripto para pazarında 2018 yılı başından beri. Dijital devlet birleşik dünya devleti aşamasına doğru gidiyoruz çok kültürden tek kültüre doğru gidiyoruz.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 05, 2018, 07:28:10 PM

Bende hiç sanmıyorum kar edenin olduğunu. Mining bile elektirikle kafa kafaya geldi bildiğin çöküş yaşadı piyasa. Trade yapanlar, hodl yapanlar, madenciler kimse zararsız atlatamamıştır muhtemelen. Kar etmeyi bırak zararsız atlatabilen olduysa helal olsun.

ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 05, 2018, 07:44:46 PM

Ben baya kar ettim, baya para çıkışı yaptım, daha sonra piyasa terse dönünce çoğu kişi gibi terste kaldım. Allahtan yüksek dönemlerdeyken çıkış yaptım parayı değerlendirdim ettiğim karla kaldım. bu ayı döneminde de elimde kalan coinleri arttırdım, tekrar boğa gelirse göreceğiz kazandık mı iyice mi zarar ettik Smiley
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138
Merit: 2

View Profile
October 05, 2018, 07:46:20 PM

Bu işe girdim gireli hep zarar ettim, artık kendimi daha temkinli hazırlıyorum. Önümüzdeki coinlere bakıcaz Smiley
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
October 05, 2018, 07:48:57 PM

Önümüzdeki maçlara bakacağız gibi olmuş umut tükenmez kripto pazarında. Çevrenizden iyi para kazananların hikayelerini  kendi hayal katınıza adapte ettiğiniz sürece beklemeye devam edersiniz.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Mstulu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 05, 2018, 07:55:09 PM

Kârdan vazgeçtik mevcut bakiyeyi koruyabilen için bile bu büyük bir kazanç.Altlar resmen canına okudu milletin.burası dibi diyip aldiklarımızın daha dibini bulamadık 😀.Bu yıl beni tek güldüren HOT(holo) oldu gerisi fiyasko
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 05, 2018, 07:55:16 PM

Aslında güzel konu olmuş, illa trade yapanlardan kar edenler vardır ama o bile sınırlıdır. Holdcuların zaten şuan ellerinde ne var ne yok aldılar. Umarım 2019'da da aynı şekilde devam etmez.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 05, 2018, 07:58:14 PM

Çoğunluk zarardadır büyük ihtimalle ama nispeten küçük hacimli borsalarda takılanlar kar etmiş olabilir. Zira bazı küçük borsalarda saçmasapan coinler dönemsel pumplanıyor ve onları yakalayanlar da parayı indiriyor. Ama bilindik coinlerde takılanların dolar bazında karda olması baya zor. Holderların zaten iflah olmaz bir halde Cheesy
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 05, 2018, 07:58:43 PM

Trade bana göre hepimizde bağımlılık yaptı bilgisayarların başından ayrılmadan her ayrıntıyı yakalamaya çalışıyoruz. 2018 karlı geçmedi evet sermayeyi koruyan sayısı nispeten az evet ancan ve ancak güzel kar etme dönemi geleceğine inanırım.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
Sakaleyn_40
Member
**

Merit: 23

View Profile WWW
October 05, 2018, 08:09:27 PM

Cevaplıyorum:

2017 yılında blokchain teknolojisi dünyanın zihnine kazınmakla, 2018 de ise bu teknolojiyi yatırım amaçlı kullananlara atılan kazıkla tarihte yerini aldı.

Kısaca blokchain her ne kadar mükkemmel bir sistem olsada yatırımcıların elindeki alıp bu teknolojiye bağlı kıldılar.
Zarar edip, lanet olsun deyip çıkanlar olduğu gibi hala piyasaya gönül verip teselli bekleyenler, yatırdıklarını bir gün alma hayali ile yatıp boğa ile uyananlarla dolu.

Şakası makası bir tarafa, kâr eden illa ki olsa da genel anlamda aç gözlü olmanın, daha çok kazanma duygusuyla hareket edenlerin yaptığı hata olayın özüdür..

adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
October 05, 2018, 08:27:57 PM

başıma bişe gelmeyecekse ben epey kar ettim diyebilirim:) Amacım burdaki çoğu kişiden farklı olarak btc veya eth sayısı artırmak olmadı.  veya ölümüne hold yapmadım hiç. benim için önenmli olan USDT biriktirmektir. hedeflediğim karı gördüğüm an sattım ve hala da oyle yapıyorum. ara ara ufak karlar ile alt coinler alıp unutuyorum onları zaten yok sayıyorum. umarım piyasa 2017 gibi bir yıl daha görür de tekrar herkesin yüzü güler
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 05, 2018, 08:29:25 PM

Ödül kovalayan tayfa dışında trade yaparak kâr eden insan sayısının bir elin parmaklarını geçtiğini düşünmüyorum. Şu anki piyasada kâr edebilmenin tek yolu kaldıraçlı işlemler ve en son millet 1Broker’de patladı.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 05, 2018, 08:39:12 PM

2017 yılından aldıklarımı güzel vakitte satmıştım. İyi kar bıraktı. Sadece bir iki coinden tersteyim onlar da ufak rakamlar ama  bu dönemde dipten toplayarak alım ortalamamı epey düşürdüm. Kış rallisine hazırlığımı bu sefer iyi yaptım bakalım neler olacak.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 05, 2018, 08:54:18 PM

valla ben hiç ummadığım yerden yani bountyden puındix sayesinde çok güzel kar elde ettim. iyikide elimde tutmuşum iyikide hemen satmamışım. gerçekten çok güzel kazanç elde ettim
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
October 05, 2018, 09:19:58 PM

anlık trade yaptığım için piyasanın durumu pekte ilgilendirmiyor beni gayette güzel kazanıyorum
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: