Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:28:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTC düşüşü derinleşir mi?  (Read 440 times)
flygate
Jr. Member
*

Activity: 185
Merit: 1

View Profile
October 11, 2018, 05:08:34 PM

2018 yılında patlama sayılabilecek bi yükselme yada batmaya yakın bir düşme olacağına bende inanmıyorum. Bu yıl bu seviyenin 3 aşağı beş yukarısıyla biter gibime geliyor. Patlama olması içinde icolara yatırılan paranın biran önce piyasada dolanması gerek gibime geliyor
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
October 11, 2018, 05:09:13 PM

Üzücü olsada malesef düşüş daha yeni başladı bence. Şunu unutmayalım ki Bitcoin'in sağlam bir yükselişe başlaması için önce sağlam bir düşüş yaşaması gerekli. Bu düşüş süreci sanırım şimdi başladı kendinizi sağlama almayı ihmal etmeyin. Aman dikkat.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 11, 2018, 05:47:01 PM

Bugün ne olduysa Bitcoin yine bir parça değer kaybetti. Boğa gelecek olsa şu durgunluktan sonra illaki gelirdi ama gelmediğine göre demek ki bu durağanlık yerini tekrar düşüş çizgisine bırakacak  Undecided

luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
October 11, 2018, 08:53:54 PM

Derinleşmemesini umuyorum ama şimdiden 6200 lere kadar indi şayet 6000 direnci kırılırsa 5700 lü seviyelere tekrar bir gerileme olabilir diye düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsan ramazan ayında bi 5800 seviyelerini test etmiştik.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 09:45:56 PM

Daha da derinleşecegini dusunmuyorum hicbir zaman 6 bin dolar seviyesinin altina inmedi.  Bu sefer de geri toplayacaktir. Ama biz biga beklerken bu sekilde olmasi tabiki cok can sıkıcı ama toparlayacaktır inşallah
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
October 13, 2018, 05:51:45 PM

sert düştükten sonra 6000-6200 dolar arasında son günlerde sıkıştı. hani deriz ki 6200'e yakın yükselecek. kaç defa bunu yaptı. tekrar bir sarkma yapabilir. tıpkı bir önceki dalgada olduğu gibi. düşüşteki ivme henüz derinleşmedi. 5800 doların aşağısına doğru sert satışlar gelirse ancak bu gerçekleşir.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 14, 2018, 08:24:50 AM

bitcoin hep yatay gezdi ve kendisini salmadı. bir noktada hep tutundu. hala da böyle. bitcoinde düşüş derinleşir veya derinleşmez demek için baya erken. hani 12 gün daha beklese yani 2 hafta zaten 26 ekimdeki sec kararı buna ön ayak olacaktır. tabi o zamana kadar kriptolarda dump etkisi yapacak yeni gelişmeler yaşanmaz ise.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
October 14, 2018, 12:20:33 PM

15 Ağustos tarihinden beri 6200 seviyelerinde inanılmaz bir direnç görünüyor, adeta orayı sırtlanmış herkes, oralardan dönüyor sürekli.
6200 seviyesinin altına sert bir iniş yaparsa 5500 seviyelerini ışık hızıyla görebilir.

bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
October 14, 2018, 02:00:50 PM

derinleşme durumu var. yani üfürseler düşer gider. sonra çok güvendiğimiz 5800 falan desteği de gün gelir işe yaramaz hale gelir. yani çok güvenmemek lazım. bir hack haberi gelse borsa için olamaz mı? tether de şu aralar çalkantıda hani abd dolarını bankaya atıp beklemek daha makul.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
quocsi
Full Member

Activity: 360

View Profile
October 14, 2018, 03:44:23 PM

Sanırım fiyat 6000 doların altına düşmeyecek. Dün fiyatı 6300 doların altında gördüm. Değerde bir düşüş oldukça hızlı ve sadece birkaç saat sürer. Ama çok fazla endişelenmeyin, bu muhtemelen balina balıklarından kaynaklanmaktadır. Hadi sakin olalım, piyasa düşecek devam etmeyecek

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
October 14, 2018, 05:16:44 PM

Bitcoin 6 bin usd altına düşmesi bana göre imkansız çünkü bitcoinin madencilik maliyeti ortalama zaten 5500 usd civarında. Bir ürün naliyetinin altında hiç bir zaman satılamaz tek bir koşulda satılır oda piyasa batıyosa.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
October 14, 2018, 08:35:23 PM

Bitcoin zaten uzın zamandır dolar olarak 6 bin ila 7 bin usd arasında geziyor iyi bir yükseliş öncesi tamamen oynaklık duracaktır işte o zaman yükseliş başlar grafik analizi anlamam ama sıkışma sonrası diyebilirim
mynet
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 15, 2018, 11:42:45 AM

Bitcoinde bugün yaşananlar sonrası fiyat yükselişe geçmiş gibi gözüksede ben önümüzdeki 2-3 gün içerisinde bitcoin fiyatında bir gerileme yaşanacağını sonrasında yükselişe geçeceğini düşünüyorum.

mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
October 15, 2018, 12:12:14 PM

sabah ki gördüğüm bitcoin %15 felan yapmış. tamam dedim. herhalde bu sefer ralli başlangıcı diye umut ettim. ama o balon hızlı söndü. tetherden satıp, bitcoin, ether, litecoin işte bunun gibi altlara paranın aktarılması operasyonu olduğunu anladık. devamı gelir mi? bence iş zora girdi şu andan itibaren. grafiklerden bunu okumak zor değil.
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
October 16, 2018, 03:21:06 PM

Bu zamandan sonra çok önemli olumsuz bir gelişme olmaz ise bitcoin fiyatı 6 bin doların altına inme şansının olmadığını düşünüyorum ,bitcoin fiyatını belli rakam aralığına sıkıştırıp 2019 ortalarına kadar yükseltmeyeceklerdir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
October 17, 2018, 08:47:27 PM

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin 6000 dolar seviyesine gerileyince daha da düşer mi acaba diye bir düşünmedim değil. Fakat böyle bir grafik çizilmedi ve tekrar 6500 bandına çıktı hatta daha üstünü de gördü.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
October 17, 2018, 09:39:02 PM

Fiyat olarak aşağıya gidemiyor yukarıda gidemiyor artık bu ay sonuna doğru ya yukarı ya aşağı gelir diye düşünüyorum neredeyse 2 aydır aynı noktadayız saya saya günleri bitirdik.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 18, 2018, 08:27:35 AM

bu yazının yazılma tarihi üzerinden 1 hafta geçti .bitcoin fiatı hemen hemen aynı yani 6500 dolar civarında dolayısıyla şuanda fiatlar yatay bir seyir izlemekte .düşünüş trendinde olmadığı aşikar.bence fırtınadan önceki sessizlik

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
October 18, 2018, 09:22:40 AM

Bitcoin fiyatı 6500 e sabitlenmiş gibi insede çıksa da bu seviyelerde geziyor. Geçenlerde balinalar bitcoini biraz hoplattı.Kullanıcılara piyasa bizim istediğimiz gibi şekillenecek mesajını verdiler.
yelkovan
Member
**

Activity: 234

View Profile
October 18, 2018, 10:00:03 AM

aşağı yada yukarı olarak değişik görüşler var ancak ben artık düşüş yaşayacağını düşünmüyorum artık toparlanıp şahlanma zamanı hem dileğim hemde kanaatim bu yönde düşüş beklemiyorum
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: