Bitcoin Forum
June 24, 2024, 01:15:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BALONLARIN ANASI : ETHEREUM (Tam bir ANAÇ )  (Read 703 times)
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 13, 2018, 03:22:24 PM

seni tthero dan sonraki en boş konuları açan adam ilan ediyom hacı baba. ota b.koa konu açmakta eksik kalmıyon

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 13, 2018, 03:39:36 PM

Bence olay sadece ether değil ki, hepsi aynı durumda. Bu durumdan etkilenmeyen altcoin var mı ki? Çoğu 10x-20x yaptı sonra başladığı yere döndü. Her çıkışın elbet bir inişi olacaktır.

Aynen hocam ona bakarsak Bitcoinde iyi bir yükselişten sonra bayağı bir düşüş yaşadı. Onada balon diyelim o zaman. Piyasadır bu inişide var çıkışı da. Nerde alıp nerede satacağını öngürürsen iyi kar edersin. Ben hold yaptığım için ethyi 1500 dolardan satmadım mesela ve büyük bir fırsatı kaçırdım şuanda da pişmanım.

Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 13, 2018, 03:57:53 PM

Balon demek pek doğru olmasada Ethereum sevimsiz bir hal aldı artık ve Vitalik Buterinin de açıklamaları ile bunda etkisi büyük malesef. Ethereuma güvenli liman diyorduk fakat altcoinler içinde daha az değer kaybeden coinler oldu.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 13, 2018, 04:06:25 PM

Bitcoin reis uçtu da bizim mi haberimiz yok. Btc ne kadar düştüyse ethereum da o kadar düştü. Battalgazi gibi direnecek hali yoktu. Fazla da kafaya takmayın sabır sabır sabır

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
October 13, 2018, 04:21:39 PM

Çok boş bi başlık ne anlatmaya çalışıyo ne diyo hiçbişey anlamadım ama para kaybetmiş galiba onu anlatmaya çalışıyo olabilir  Roll Eyes Roll Eyes  Anaç yazmış bi de.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 13, 2018, 05:17:49 PM

İnsanlar ne kadar sabırsızlar, kimse bu piyasada 1 koyup 1 ay sonra 10 alırsın demedi ki, bu bir süreç, o zaman 500 $ alıp 1400 $ satanları ne yapacağız? Ya da ethereum 1 $ iken alıp 1400 $ olduğunda satanlar...

Sadece düşüş kaybına ya da fiyatına göre bir kripto para öldü bitti demek, bu piyasayı hiç bilmiyorum demektir.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 13, 2018, 05:20:10 PM

Ocak ayından bugüne %90 düşmeyen coin var mıdır? Tabi Ethereum'un 1400 doları görmesi benim de yadırgadığım bir durumdu, bir yerden patlayacağı belliydi ama şu andaki fiyatı da Ethereum'un gerçek kalitesini yansıtmıyor. Sonuçta piyasa düzelirse Ethereum'un tekrar yükseleceği aşikar, bu aşamadan sonra sorulması gereken soru hangi coinler yükselemeyecek!
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 13, 2018, 06:10:35 PM

bu piyasada bir şey belli olmuyor evet 1500 oldu 5000 binde olabilir  gene alıcıları çıkar ve her zaman öyle olacaktır . maalesef bu diğer coinler içinde böyle yüksekten alanların moralini düşünmek istemiyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 13, 2018, 06:54:38 PM

Aslında bahsettiğiniz konu kripto paraların hepsinin kaderinde var, birazda bizlerden kaynaklı oluyor bu konuşmalar, çıkınca hep birlikte çok daha yukarılara gidecek, çok iyi diye överiz, 10-12 aylık düşüş dönemine ise hayatta dayanamayıp bitti, battı gibi söylemlere başlarız. Hiçbirşeyin bittiği yok aslında, satmadıysanız zararda değilsiniz, hesabınızda güvenilir olmayan coinler olmadıkca sorun yok, sadece biraz fazla bekletmiş olacak hepsi bu kadar.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 13, 2018, 07:06:31 PM

en bastan kanim isinmamisti ethereum'a; zoraki al-sat yaptim, ico'lar icin elimde tuttum falan.. ama su an 1,5 ethereum'um var; ne alirim, ne satarim. dursun... ha 500-600 dolar olursa satarim.. gecen yil bir anlik dikkatsizlik yüzünden de bir miktar caldirdim zaten: dedim ya, hic sevemedim su eth'yi...
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
October 13, 2018, 07:07:29 PM

Bazı arkadaşlar 1800-2000 dolar olunca keşke alsaydık demeyin de falan yazmış. Siz ETH'nin 1800-2000 dolar falan olacağına GERÇEKTEN inanıyor musunuz? Eğer gerçekten inanıyorsanız, GERÇEKTEN helal olsun; böyle inanç az bulunur.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:09:41 PM

waves bitti ethere mi başladınız gömmeye Cheesy %90 düşmeyen altcoin mi kaldı bitcoin bıle %90 düştü nerenizle bakıyorsunuz markete merak ettım açıkçası Cheesy

etheryum balon mu degıl mı tartışmasını fiyat üzerinden değil teknoloji üzerinden yaparsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız, zaten fiyatına bakıp aaa bu super projeymış dendıgı ıcın batıyor mıllet
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 13, 2018, 07:10:11 PM

Etheriumu etherium yapan ico balonuydu, balon patlayınca doğal olarak dibi boyladı.

Etherin artık pek çok platformda rakibi mevcut, eski şaşalı günlerine geri dönmesi çok kolay olmayacaktır.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:19:03 PM

bunu yazanlar bize cüzdan da gösterse gerçekten çok sevineceğim ve sadece bu elemanın ekran görüntüsünü aldım. edit yapacağım buna.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:31:26 PM

Ethereumi bitcoin ve kripto para çeşitleri her zaman çıkabilir de düşebilir de. Düşüp çıkması balon olduğunu göstermez.
Taliplisi olduğu sürece çıkacaktır. Taliplisi yoksa da düşecektir. Bitti.
Şuan için bu sektöre talep az. Bu yüzden de düşüş olması gayet normal. Ama er yada geç (çöp değilse) her coin tavanda gördüğü rakamları yeniden görecektir. Şuan için panik yapmaya gerek yok.
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 13, 2018, 07:36:21 PM

Bu piyasaya balon diyenler girmesin lütfen yada yol yakınken uzaklaşsınlar çünkü haklı çıkmayacak ve kuduracaklar kendi iyiliğiniz için diyorum bu balon benzetmesi gerçekten hoş değil

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 13, 2018, 07:38:13 PM

ETH ye balon demek, kendi ağı altında çıkan tokenlere de hakarettir ki bunların içinde çok değerli projeler de var, bunları sadece bir para birimi olarak değil yarattığı teknolojilerle de değerlendirmek gerekir.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:50:46 PM

Bence bu Yükseliş ya da bu düşüş tamamen Ethereuma bağlı. Eğer ki yakınlarda bir boğa sezonu gelecekse,bu tamamen ethereum a bağlı olacak. Yani tüm her şey ethereum a bağlı.Hatta icolara geleceği bile ethereuma bağlı

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93
Merit: 2

View Profile
October 13, 2018, 07:53:46 PM

Ethereum piyasada işlevini tam olarak yerine getiren bir elin parmaklarını geçmeyecek projelerden biri. Cmc'de sıralı 2000+ coin+token'den kaç tanesinin çalışan özelliği yada özellikleri var önce ona bakmak lazım. Ha ethereum'un sıkıntıları yok mu var. Scam icolara engelleyecek bir yöntem geliştiremediği sürece bu sorunu çözmüş bir platform ethereumu alt edebilir.
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:54:26 PM

Bu konuda çok geyik çıkar ama konu sahibine. İlk alanlar eminim şuan lüks dairelerinde şaraplarını yudumlarken gülümseme ile okuyorlardır bu yazıyı. Zira 4 dolar olduğu dönemlerde alım yapıp tutan adamlar bu dehşet düşüşe rağmen parasını 50'ye katlamış durumda. Gerçi 1500'ü geçtim ben 400 dolarken hatta şu haliyle bile elden 100 milyon kere çıkarırdım ama tutan tutuyor işte.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: