Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:09:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Michael Arrington’ın 50 Milyon Dolar Değerinde XRP Transferi Ne Kadar Tuttu?  (Read 200 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 19, 2018, 08:53:04 PM

TechCrunch kurucusu Michael Arrington, yaptığı devasa XRP işleminin ardından XRP'ye övgülerde bulundu.

TechCrunch’ın kurucusu Michael Arrington XRP’nin hızlı ve ucuz bir şekilde para taşımak için oldukça kullanışlı olduğunu kaydetti. Ripple’ı veya XRP’yi eleştirmenin de hiç adil olmadığını çünkü son derece iyi ürünlere sahip olduklarını ekledi.
Kripto para dünyasındaki hizipçiliği saçma bulduğunu belirten Arrington’ın konuşmasından bazı satır başları şu şekilde:

Ripple’ın ürünleri ucuz ve hızlı para taşımaya yardımcı oluyor ve bu büyük bir ihtiyacı gideriyor.

Bizim gibi bir yatırım fonu için XRP kullanmak gerçekten çok harika. Şirket için XRP ile 50 milyon doları 2 saniyede taşıdık ve 30 cent tuttu. Bunu itibari para veya Bitcoin’le bu kadar hızlı ve ucuz bir şekilde yapmanız mümkün değil. Birine geri para yollayacağımız zaman tekrar XRP kullanabiliriz. Uluslararası havaleler için üç gün beklemeye veya ABD içi havaleler için bir gün beklemeye gerek yok. Havale ücreti ödemiyoruz.

Ripple’ın anlamanın neden bu kadar zor olduğunu anlamıyorum. Din savaşları bir yana, hizipçilik bir yana, bazı şeyleri gerçekten iyi yapıyor ve onu bu yüzden seviyoruz. Bunları söyledim ya, sırf XRP kullanıyoruz diye beni XRP’nin özel avukatı falan sanmayın. Onlar için çalışmıyorum, sınırlı sorumlu ortağımız değiller. XRP sahibi diğer insanlar… Onları seviyorum. Bence harikalar, ancak bu noktada varlık temelimizin %5’inden azlar. XRP’ye yatırım yapıyoruz, ancak yatırımlarımızın çoğu diğer şeylerde.

Kaynak: cryptoglobe.com

▔▔▔▔▔
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
October 19, 2018, 10:36:50 PM

Çoğu coinle bunu çok rahat yapabilirsin bazılarıyla daha az bile yapabilirsin bunu çok övünüyorlar ama daha iyileri var daha ucuzları var takılmamak lazım transfer ücretlerine çokta çünkü her zaman daha ucuzu vardır.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 20, 2018, 05:49:46 AM

Kripto paraları bu yüzden seviyoruz. Hem transfer ücretleri çok çok düşük hemde işlemler çok hızlı gerçekleşiyor. İşin daha güzel tarafı üstteki arkadaşında dediği gibi her zaman daha ucuzu yapılmaya çalışılıyor

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 20, 2018, 05:55:50 AM

O kadar para için verilen transfer ücreti çok uygunmuş. Ama xrp teknolojisi ile güven vermiyor. Mesele sadece ücret ise evet uygun ama hız konusunda başka coinlerde mevcut
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 20, 2018, 05:58:54 AM

Al parayı ver reklamı Smiley Yani yeterki shillenmek olsun xrp sahibinde para bok zaten.Ama arkadaşında dediği gibi tüm tokenlerde bu yapılabilir.Bir adam çıkıp bu iyi falan demesi saçma.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
October 20, 2018, 06:26:50 AM

Nano bunu ücretsiz yapıyor hemde bir kaç saniyede 😂
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 20, 2018, 07:41:31 AM

Gerçekten transfer yapabiliyormuymuş.Yani bir yerden bir yere rippleyi gönderebiliyormuymuş.He biz çok safız yada salak çok piyasada.İkibine yakın altcoin
 de zaten transfer yapılıyor.Yeni bir şeymiş yeni bir buluşmuş gibi ballandıra ballandıra anlatması biraz komik olmuş.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 20, 2018, 08:33:01 AM

kriptoların en güzel yanı bu olacak zaten. ya çok çok düşük bir transfer ücreti alacak ya da hiç almayacak.bu olay daha da genişleyip duyulduğu zaman insanların daha fazla ilgi göstereceğini bekliyorum. xrp burda sadece örnek
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 20, 2018, 09:04:34 AM

cahil cahil konusuyorlar. en scam en sikindirik coin bile bunu başarabiliyor. coinlerin hepsinin ortak ozelligi hızlı bir şekilde transferin gerceklesmesi. ha kimisi 1 saat suruyor ama buda finans piyasaları dusununce mukemmel bir sure.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 20, 2018, 09:19:12 AM

Ben de genelde böyle yapıyorum. Yatırım yaptığım coinleri bir övüyorum, bir övüyorum ki anlatamam.  Grin Adam yapmış yatırımını, bir de esnaf ağzıyla övüyor. Ripple a gelirsek finans piyasasında gerçekten de önemli bir sorunu çözüyorlar. Mesele her coinde olduğu gibi hızlı transfer meselesi değil, bu transferi banka altyapısını kullanarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi. Çeviride hata yapılmış, parayı aslında xrp ile transfer etmiyorlar. Ripple altyapısını kullanarak transfer ediyorlar. Zaten Ripple ceosu da bu durumu belirtmişti, Ripple ile Xrp farklı şeyler. Para transferi yapılan sistem ise Xrapid.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
October 20, 2018, 10:02:47 AM

Bu tip haberler çok hoşuma gidiyor açıkçası, toplum önünde saygı gören başarılı insanların bu tip oluşumların içinde olması kripto adına hem umut verici hem de kriptonun daha geniş kitlelere açılmasında önemli bitr rol vazifesi görüyor.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 20, 2018, 10:55:49 AM

50 milyon dolar bozdurmak için borsalara ne kadar fee ödemiş bunu  da söyleyeseydi keşke. Merkeziyetsiz borsalar çoğalmadıkça feelere devasa paralar ödenecek demektir.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 20, 2018, 12:50:53 PM

1 tl işlem masrafı ile 300 milyon tl para transferi gerçekleşmiş ve bu sadece 2 saniye içerisinde gerçekleşmiş e dostum bu devrim değil de nedir ? ripple için büyük bir başarı/reklam
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 20, 2018, 12:54:48 PM

200 Milyon Dolarlık BTC transferide 30 cent tutmuştu geçenlerde yani burdaki olay paranın büyüklüğü değil bence 1 dolarda göndersen 30 cent 100 milyon dolarda göndersen 30 cent tutuyor bir fark yok çoğu coinle ucuz gönderim  yapılabiliyor
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 20, 2018, 12:58:17 PM

Bu konuda katılıyorum onlara. Para transferi için ripple gerçekten çok ucuz hızlı ve işlecsel. Eleştiriler genelde merkezi olmayan yapısı yüzünden.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 20, 2018, 01:48:09 PM

İnsanların ripple'a tepki gösterme sebebi merkezi yapısı ve kripto piyasasının ruhuna aykırı bir token olması. Yoksa ben de para transferi içiin kullanıyorum çok da memnunum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 20, 2018, 02:26:55 PM

Ripple iyi reklam yapıyor. Artık ilerleyen yıllarda banka transferlerine ihtiyaç duyulmayacak. Keşke bu tür olumlu haberler ripple'ın fiyatına da yansısaydı.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: