Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:10:54 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Spotify Premium Hesap (Tanesi - 2$) - Ilk Gönderim Benden  (Read 345 times)
CaptainMiyagi (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
October 20, 2018, 03:51:33 PM

Merhaba,Arkadaşlar
Spotify Hesaplar satıyorum.
Tanesi 2$.
Ödeme şekli ETH.
İlk gönderimi ben yaparım.
Sonra siz ödemeyi yaparsınız.

ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 20, 2018, 06:03:20 PM

Merhaba,Arkadaşlar
Tanesi 2$.
Ödeme şekli ETH.

Aylık mı 2$
CaptainMiyagi (OP)
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
October 20, 2018, 06:15:02 PM

Merhaba,Arkadaşlar
Tanesi 2$.
Ödeme şekli ETH.

Aylık mı 2$

Hocam,her ay için 2$ ödeme yaparsınız.(ETH şeklinde)
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
October 23, 2018, 05:25:59 AM

Aq zaten aylık 14tl. Bunun yarsını enpara iade ediyor oldu 7 tl. Kim bilir kimin çalıntı kartıyla ödeme yapılıyor da burada 2 dolarlık ether karşılığı satılıyor. İtibar etmeyin kahve makinesine dönmesin bu konuda  Grin

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
October 23, 2018, 08:29:50 AM

Aq zaten aylık 14tl. Bunun yarsını enpara iade ediyor oldu 7 tl. Kim bilir kimin çalıntı kartıyla ödeme yapılıyor da burada 2 dolarlık ether karşılığı satılıyor. İtibar etmeyin kahve makinesine dönmesin bu konuda  Grin

Satıcı kişi dolandırıcıdır, kesinlikle işlem yapmamanızı tavsiye ediyorum.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 23, 2018, 08:57:05 AM

Merhaba,Arkadaşlar
Tanesi 2$.
Ödeme şekli ETH.

Arkadaşım,  hakkında söylenenler kötü:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5055158.0

Gel bu arkadaşın parasını iade et. Kendini daha iyi hissedeceksin.

Onur, şeref, haysiyet para ile satın alınamaz. Ama bugün sana bunları para ile kazanma  fırsatı doğdu.

Hakkını yediğin adamın, hakkını geri ver. O zaman hepimizin gözünde yükseleceksin. İnsan hata yapar, ne şanslısın ki; geri dönülebilecek bir hata dasın.

Bizim insanımız yufka yüreklidir, bir o kadar da büyük yüreklidir. Af edilirsin, belki bir dost, arkadaş kazanırsın. Yapma bunu, yanlışından geri dön.

Özür dilemesini bil, mert, yiğit bir delikanlı ol.

Adamın hakkını geri ver.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
October 23, 2018, 01:50:22 PM

Merhaba,Arkadaşlar
Tanesi 2$.
Ödeme şekli ETH.

Arkadaşım,  hakkında söylenenler kötü:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5055158.0

Gel bu arkadaşın parasını iade et. Kendini daha iyi hissedeceksin.

Onur, şeref, haysiyet para ile satın alınamaz. Ama bugün sana bunları para ile kazanma  fırsatı doğdu.

Hakkını yediğin adamın, hakkını geri ver. O zaman hepimizin gözünde yükseleceksin. İnsan hata yapar, ne şanslısın ki; geri dönülebilecek bir hata dasın.

Bizim insanımız yufka yüreklidir, bir o kadar da büyük yüreklidir. Af edilirsin, belki bir dost, arkadaş kazanırsın. Yapma bunu, yanlışından geri dön.

Özür dilemesini bil, mert, yiğit bir delikanlı ol.

Adamın hakkını geri ver.

Ben gecemi gündüzüme kattım o parayı biriktirmek için, stres altında ticaret yaptım. Kaldı ki hastalığım gereği de fazla sinir ve stres bana yasak fakat akşam sinir krizi geçirdim, uykumdan da oldum. İnsanlara güvenmek, iyilik etmek gerçekten yaramıyor. Yediği her lokma zehir zıkkım olsun, umarım ki benim yaşadığım hüzüntünün kat ve kat fazlasını yaşayacaktır. Kendisinin onur, şeref ve haysiyeti ne yazık ki yokmuş ki böyle bir yol seçmiş. Bu dakikadan sonra iade yapacağını da sanmıyorum, çoktan harcamış gönderdiğim parayı. Umarım yakın zamanda kendisinin evine acı haber düşer de o zaman yaptığının cezasını bulmuş olur.

NOT: Konu sahibi şahsiyetsizin bir yakının kaybetmesi amacı ile ''umarım kendisinin evine acı haber düşer.'' yazmadım. Bu gibi kişilerin sürünmesi, acı çekmesi gerekiyor.

Bu arada yüksek bir ihtimalle kişi yeni açtığı hesabı ile konuyu takip ediyor ve gülüyordur.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
October 24, 2018, 09:14:11 AM

Bu konu örnek gösterilerek bu kişi şikayet edilemez mi dolandırıcı olarak? Forumlarda böyle dolandırıcılar azalır.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
October 24, 2018, 11:35:44 AM

kardeşim nedir bu mevzu yahu.insanlar kim bilir hangi sıkıntısını gidermek için çalışıp uğraşığ para kazanıyor.insanların alınterini neden heba ediyorsunuz.çekirge gibi bir kaç kez sıçrarsın belki hayatta ama ettiğini eninde sonunda bulursun.

igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
October 29, 2018, 10:20:04 PM

Bende spotify premium hesaplar mevcuttur. Bir defaya mahsus 25 TL ödeyerek alabilirsiniz. Her ay para ödemeniz gerekmez.

Kullanım şartları:
-Şifreyi değiştirmeyeceksiniz.
-Playlist oluşturmayacaksınız.

Vereceğim hesap bilgileri başkalarına da verilmektedir. Yani aynı hesapları birden fazla kişi kulllanmaktadır. Ben bu hesaplar için her ay ödeme yapmaktayım. Bu şekilde elimde beş hesap mevcut. Satın alım yaptığınızda beş hesaba ait bilgiyi size vereceğim. Olurda hesaplardan birinde sorun çıkarsa diğerini kullanabilirsiniz. Siz bir hesap için bir defa 25 TL ödediğinizde 5 hesaba erişim bilgisi veriyorum. Hesapların tamamının çalışacağına garanti vermiyorum. Minimum bir hesap 6 ay çalışacak şekilde garanti veriyorum.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 01, 2018, 06:46:59 AM

2$ karşılığı Spotify hesabı güzel bir teklif , ama inandırıcı değil.Bence bu işde bir terslik var.Ya çalıntı hesab satıyorsun ya da çalıntı kredi kartı kullanıyorsun.

<I'm Designer from Turkey>
Bwonsamdi
Copper Member
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
November 01, 2018, 08:59:57 AM

2$ karşılığı Spotify hesabı güzel bir teklif , ama inandırıcı değil.Bence bu işde bir terslik var.Ya çalıntı hesab satıyorsun ya da çalıntı kredi kartı kullanıyorsun.

Adam zaten dolandırıcı forumda birkaç kişiyi dolandırmıştı gecen hafta
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 01, 2018, 09:29:22 AM

Adam zaten dolandırıcı forumda birkaç kişiyi dolandırmıştı gecen hafta
Konuyu az önce okudum,arkadaşın iyi niyyetini kullanarak parasını çalmış,hatta geri iade etmesi için şans kazanmış , ama yine yapmamış.Böyle insanları anlamış değilim,bu dünyada 2 gün sefa çekersin o parayla,ama o bir tarafta bedelini ağır ödersin.Geçmiş olsun arkadaşa da.

<I'm Designer from Turkey>
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
November 01, 2018, 09:16:13 PM

Merhaba,Arkadaşlar
Tanesi 2$.
Ödeme şekli ETH.