Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:35:04 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Karar anına yaklaşıyoruz  (Read 1371 times)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 25, 2018, 06:09:19 AM

yarın karar açıklanacak. umarım olumlu gelişmeler olurda hepimiz rahat edelim kaç aydır yükselmesini bekliyoruz . btc  git gel yapıyor red gelirse 6 altıda görelebilir ama 6200 taban olmuş gibi

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 25, 2018, 06:12:11 AM

Karar anı dediğin Etf heralde.Bugün ani bir düşüş oldu bitcoinde.Olumlu haber bekleyenler var olumsuz bekleyenler var.Haber ne çıkarsa çıksın kısa dönem bir panik yaşanacağı gözleniyor.Bu etf olayı geçsede önümüze baksak.Böyle iki arada kalmak piyasayı olumsuz etkiliyor.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
October 25, 2018, 06:51:30 AM

haftalardır ve özellikle son 1 hafta iyice sıkıştı kaldı. belli aralıkta tutuyorlar. 26 ekimi mi bekliyorlar diyordum ki öyleymiş. yarın sec karar verecek ama içimden bir ses yine erteleme geleceğini söylüyor. bazı haberlerde Aralık sonu falan gibi tarihlerde verilmiş.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
ValorianTR
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 25, 2018, 07:03:04 AM

Sec in 1 üyesi ilkkez başvuru yapanlar ile görüştü, eland roisman görüşmeyi yapan kişi bu haberin ardından olumlu bir hava oluştu, ardından 1 sonraki gün yani dün ki habere görede, diğer bir üyesi Kara Stein bitcoin etf onayı için arayacakları şartları kamuoyuna anlattı yani o aranan şartlar tamamlanırsa bitcoin etf için onay verilecek, başvuru yapanlarda belirtilen şartları çalışıp sunacaklar.... Bu haberler doğrultusunda umarım karar olumlu çıkacaktır diye düşünmeye başladım....

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:23:42 AM

Brnim mi hafızam kuvvetli bu piyasadaki Türk arkadaşlar mı balık hafızalı anlamıyorum. Bitcoin uzun süre sabit gittğiğinde hep aynı muhabbet. Bir salın artık ya.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
iccel (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:58:22 AM

Bende artık bir şeylerin kopacağını hissediyorum artık. Bitcoin bu aralar aşırı durağan, eskiden btc durağanken altlar coşuyordu şu anda öyle bir şeyde yok . Piyasa toptan durağan ve bu bazılarının işine gelmiyor artık birşeyler kopacak kopmalıda. Umarım hayrımıza olur.

Sanıyorum siz topiğin içeriğini benden daha iyi anlattınız, ben de bir şeylerin kopacağını hissediyorum ancak yönünü kestiremiyorum. Umarım hayrımıza olur.Smiley

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
October 25, 2018, 08:03:09 AM

Etf red olsa ne olur olmasa ne olur etf red ettiği için btc mi çökecek ? Daha önce etf mi varmış ? Açıkçası ben kendime göre pek umursamıyorum bu durumu.
iccel (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:28:20 AM
Last edit: October 25, 2018, 11:48:55 AM by iccel

Etf red olsa ne olur olmasa ne olur etf red ettiği için btc mi çökecek ? Daha önce etf mi varmış ? Açıkçası ben kendime göre pek umursamıyorum bu durumu.

Etf ''büyükabi''nin tavrı, bu yüzden çok önemli. Eğer uzun vadede dolar için risk görürse yanaşmayacaktır; ancak dolara yarayacaksa müjdeyi bizzat büyükabi'nin kendi verecektir. Btc ise çökmez ama belini de uzunca bir süre doğrultamaz.

jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
October 25, 2018, 10:18:17 AM

Sec muhabbeti piyasada artık direnç ile karşılanıyor fiyat aşağıya gitmiyor ancak yukarıda gitmiyor. 2019 da muhtemel bir onay gelebilir. Sürekli erteleniyor büyük bir sermaye bu işi alabilir.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 25, 2018, 10:25:08 AM

Sanki 6k dip noktasıymış gibi gösterip belirli bir süre 2-3 ay burada tutundurarak sonra birden 1-1,5k birden aşağı çakarak milletin kanını emeceklermi gibi bir his var içimde. Adamlar tuzak kurmakla meşgullermiş gibi hissediyorum
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 25, 2018, 10:33:32 AM

Genellikle böyle oluyor zaten hep bir seviyede duruyor ve sonrasında ya yukarı bir yükseliş bir sıçrama görüyoruz ya da aksine düşüyor. Fırtına öncesi bir sessizlik aslında bu durulmalar aynı seyirde seyretmesi hepsi bunun işareti sert bir iniş yada yukarı çıkış bizi bekliyor.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
iccel (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 25, 2018, 11:53:58 AM
Last edit: October 25, 2018, 12:12:41 PM by iccel

Sanki 6k dip noktasıymış gibi gösterip belirli bir süre 2-3 ay burada tutundurarak sonra birden 1-1,5k birden aşağı çakarak milletin kanını emeceklermi gibi bir his var içimde. Adamlar tuzak kurmakla meşgullermiş gibi hissediyorum

Haklısınız bende aynı kuşku içindeyim. Zira bu kadar uzun zaman içinde, bunlar boş kasnak dönmez.Hazırladıkları bir ortam..Bir planları olmalı.Tuzak kurmaksa bunların uzmanlık alanı..

CagriZoralioglu
Newbie
*

Activity: 79
Merit: 0

Visual Designer (Future Whale)

View Profile
October 25, 2018, 11:56:09 AM

6k civarı aslında bitcoinin gördüğü dip noktasıdır. Boğa sezonu başladığı anda bir daha 6k'i görmeyeceğimiz aşikar

For Bitcoin Revolution!
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 25, 2018, 01:19:05 PM

karar anına yaklastıgımız dogru ya asıl ayı piyasasına gırıcez kı felaket senaryosu olur bu yada yukarı hareket ıle bull sezon devam edecek, şu an bull sezonun trend dıbınde hareket edıyor btc, tam ayı gelmedı hala tam ay 4 k altında duruyor, fena olur oralara ınmesı
iccel (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 25, 2018, 02:28:38 PM

karar anına yaklastıgımız dogru ya asıl ayı piyasasına gırıcez kı felaket senaryosu olur bu yada yukarı hareket ıle bull sezon devam edecek, şu an bull sezonun trend dıbınde hareket edıyor btc, tam ayı gelmedı hala tam ay 4 k altında duruyor, fena olur oralara ınmesı

Haklısınız çoğumuzun korkusu burayı taban gösterip, çok insanı mal sahibi yaparak daha aşağılara süzülme olasılığı.Özellikle alt coin'ler için felaket olur bu.Yaşayıp görecegiz.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
October 25, 2018, 05:26:45 PM

bizim yani türklerin tarafında kimsenin zararı kabul edip çıkacağını düşünmüyorum. ya pul olur yada zengin eder mantığı hakim bizde.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
October 25, 2018, 05:49:40 PM

Her yıl ayrı bir muhabbet dönecek ki bu çark ilerlesin.. Sec onaylamazsa piyasa illa ki olumsuz yönde etkilenecektir. Ama eski haline gelmesi uzun sürmeyecektir diye düşünüyorum. ETF direkt onay yerse pumb...

.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
October 25, 2018, 06:16:08 PM

Açıkcası karar anı demek ne kadar doğru bilmiyorum fakat herkesin bu sistemi sürekli olarak para kazanılacak bir yer olarak görmesi ne kadar doğru acaba. Olaylara bu teknolojinin bize getireceği yenilikleri düşünerek ve bu yenilikleri hayatımıza modifiye ederek bu sisteme de her coinide değer üstüne değer kazandırabileceğimizi düşünmek bence çok daha mantıklı.

blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:20:40 PM

Karar ani dup seviye 5900 dolar oldugunu baz alarak konusuyorum bu tamamen benim şahsi güvendiğim tahmindir.  Buna gore kararim tamamdir yukselise hazırız.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
October 25, 2018, 07:27:49 PM

Ben ETF kararının çok üst düzeyde olumlu ya da olumsuz bir etkisi olacağına inanmıyorum. Bir miktar hareketlilik olacaktır ama bu uzun süreli mi olur ve etkisi ne ölçüde olur izleyip göreceğiz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: