Bitcoin Forum
May 14, 2024, 02:31:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Karar anına yaklaşıyoruz  (Read 1371 times)
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
October 25, 2018, 07:34:32 PM

Düşüncem bitcoinin 6 bin usd altına bir kaç denemeye rağmen düşememesi nedeniyle balinalar bu seciyelerden sonra artık alış emirlerine başlayacak ve boğa gelecek diye düşünüyorum maksiumum 2 ay içinde bu olacak
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715653889
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715653889
Reply with quote  #2

1715653889
Report to moderator
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 25, 2018, 07:57:13 PM

Uzun zamandır stabil bir durumda kalması bitcoinin bir hareket hazırlığı içinde olduğundandır. Umarım bu hareket yukarıya doğru olur ve peşinden altcoinler de buna ayak uydurur. Böylece sonunda geçen seneki boğa dönemindeki yatırımlardan zararları çıkartılabilir.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:06:07 PM

Er yada geç bu sektör yeniden canlanacak. Balinaların bu sektöre yönelmemesinin en büyük sebebi, diğer yatırım araçlarından yeteri kadar para kazanmaları. Döviz altın borsa vs. Bunlardan para kazanamadıkları gün yeniden bu sektöre gelecekler. Çünkü balinalar parayı çok sever.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:36:57 PM

Aynen balinalar parayı ve hareketi çok sever, bu hareketlilikte biz de kendimize ne kadar yer edinip güzel paralar kazanabilirsek o kadar kar bakalım piyasa ne zaman canlanacak heyecanla bekliyoruz.

saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:48:35 PM

Yarın artık kıvılcımın atılması için bekleniyor. Yarın ne kadar etki eder bilemem ama bir haftadır gelen güzel haberlerin üzerine krema etkisi yapabilir.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 25, 2018, 08:49:24 PM

Ben kararımı verdim boğa moğa olmayacak bence dahada zarar etme potansiyelimiz çok fazla dikkat edelim arkadaşlar

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
October 25, 2018, 09:17:31 PM

Bitcoinin son dönemdeki  bitcoin hareketleri 6000 li rakamları taban yapıyormuş gibi çalışmalar yapması aslında bir harekete hazırlandığının işareti.Bir kaç aya kalmadan balinalar içindeki mücadele bitmiş olacak ve bir yöne doğru hareketin başlayacağını düşünüyorum.
  Mesele olmak ya da olmamak noktasında..

Evet son günlerde aynı noktaları defalarca test etmeye başladı. Ama sorun şu neyi test ediyor?  Yeterince aldılarsa yükseliş başlayacak ve onlar da satmaya başlayacaklar. Yok hala küçük yatırımcının payı fazlaysa korkutmaya, yıldırmaya yani sıkmaya kısaca alıma devam edecekler. Ne zamanki doyacaklar o zaman rahat nefes alıcaz diyorum..
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 25, 2018, 09:42:33 PM

Fırtına öncesi sessizliği yaşıyoruz. Balinaların hepsi birbirinden bağımsız hareket ettiğini düşünmüyorum. Danışıklı dövüş. Birlikte hareket ederlerse daha çok kazanırlar.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 25, 2018, 09:46:44 PM

ETF kararına göre piyasada hareketlilik yaşanacak. Umarım bu hareketlilik iyi yönde olur çünkü artık insanların düşüşe tahammülü kalmadı.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 25, 2018, 11:40:35 PM

sıradan pumplamaya başladılar zaten birkaç gündür özellikle, satoshi olarak düşük olanları pumplıyorlar bu aralar bir de market değeri düşük olanlara şöyle bir çeki düzen veriyorlar. bu biraz dar kapsamlı bir yükseliş gibi ancak babalardan birkaçına yüklenirlerse (ilk 10 ve ya ilk 50) bu durum birbirini tetikleyebilir ve komple pump havası oluşabilir. cardano-neo-verge-wanchain-nem-omisego-qtum-nano-stratis-waves-augur gibi aşırı kayba uğramış elemanlar zıplarsa diğerlerine itici güç sağlayabilir. netekim son zamanlarda özellikle binance için konuşuyorum (zaten diğerleri sinek avlıyor) satoshi olarak küçükten büyüğe sıraladığımızda en küçük satoshili elemanlar birbirlerine zincirleme bağlı şekilde artış gösteriyorlar...pump-boğa dediğimiz de bu artışların genele yayılıp ortada haber maber yokken "noluyo lan yan komşum (satoshi babında) artmış dur ben de artayım" psikolojisinden ibaret...

aha bugün de iotex'i zıplatmışlar, haber var mı: yok! sıradaki adaylar red pulse-verge-funfair Cheesy yalınız bu bir düzeltme miii, ayar çekme miii, altta kalanları yukarı çekip üsttekilerin düşüşünden (eth-neo vs) parite anlamında faydalanma çabası mı yoksa gerçek bir boğanın başlangıcı mı? orası belirsiz...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
iccel (OP)
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
October 26, 2018, 05:44:32 AM

sıradan pumplamaya başladılar zaten birkaç gündür özellikle, satoshi olarak düşük olanları pumplıyorlar bu aralar bir de market değeri düşük olanlara şöyle bir çeki düzen veriyorlar. bu biraz dar kapsamlı bir yükseliş gibi ancak babalardan birkaçına yüklenirlerse (ilk 10 ve ya ilk 50) bu durum birbirini tetikleyebilir ve komple pump havası oluşabilir. cardano-neo-verge-wanchain-nem-omisego-qtum-nano-stratis-waves-augur gibi aşırı kayba uğramış elemanlar zıplarsa diğerlerine itici güç sağlayabilir. netekim son zamanlarda özellikle binance için konuşuyorum (zaten diğerleri sinek avlıyor) satoshi olarak küçükten büyüğe sıraladığımızda en küçük satoshili elemanlar birbirlerine zincirleme bağlı şekilde artış gösteriyorlar...pump-boğa dediğimiz de bu artışların genele yayılıp ortada haber maber yokken "noluyo lan yan komşum (satoshi babında) artmış dur ben de artayım" psikolojisinden ibaret...

aha bugün de iotex'i zıplatmışlar, haber var mı: yok! sıradaki adaylar red pulse-verge-funfair Cheesy yalınız bu bir düzeltme miii, ayar çekme miii, altta kalanları yukarı çekip üsttekilerin düşüşünden (eth-neo vs) parite anlamında faydalanma çabası mı yoksa gerçek bir boğanın başlangıcı mı? orası belirsiz...

''İlginç zamanlarda yaşa'' bir Çin atasözüdür, bedduadır.Yaşanmamışı yaşa, tecrübe edilmemişi tecrübe et anlamındadır. Sanırım birileri bize beddua etti ki ilginç zamanlarda yaşıyoruz.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
October 26, 2018, 08:39:13 AM

uzun süredir btc stabil bu güzel bişey bence güven getirir piyasaya buda zaten çoktan altcoinlere yansıdı birde 7200 ler geçilirse boğa tam anlamıyla hissedilir.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
October 26, 2018, 11:12:50 PM

Bitcoin 6 000 usd den dönerek artık yukarı hareketlerine başlayabilir en kötü ihtimal 6 7 bin arasında gezer fakat mutlaka 10 bin usd üstünü görecektir 1 2 yıl içerisinde
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
October 27, 2018, 01:39:29 AM

Piyasa hiç olmadığı kadar durgun yaprak bile kımıldamıyor. Herkes sus pus olmuş. Artık gerçektende bir şeyler kopsun bizde varımızı yoğumuzu bilelim. Temennim yükselmesinden yana inşallah hepimizin yüzü gülecek bir duruma geliriz.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 27, 2018, 02:44:59 AM

red pulse en çok artanlarda ilk sırada Cheesy verge funfair bir de districtox'ten yana oyumu kullanıyorum. yalnız bu pump-boğa değil, pumpcık-camış falan gibi birşey  Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
phoneiX
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
October 27, 2018, 09:00:09 AM

Karar anı maalesef gene ertelendi  Cheesy.SEC Kararı 5 Kasıma ertelediğini duyurdu.Umarım bu sefer olumlu bir haber çıkarda piyasa artık yükselişe geçer.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
iccel (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 27, 2018, 09:10:56 AM

Küçük hareketlerle daha büyük hareketlerin hazırlığını böyle dar alanda paslaştıklarında yapıyorlar.Pozisyonlar ayarlanıyordur. Hareket başladığında aslında gördüğümüz şey sonuçtur.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 27, 2018, 10:31:30 AM

Bence bitcoin hala düşmesi gereken dibi bulamadı ve insanları 6k dip seviye diye uyutuyorlarmış gibi geliyor, bence 3-4 ay daha şekillenmesi gerekiyor
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
October 27, 2018, 12:54:35 PM

Kararın pozitif yönde olacağına inanıyorum ve diyorum ki evren inananların yanındadır çok istersen değil çok inanırsan olur inancın gücünü kabul edip hep beraber evrene mesaj yollayalım ve inancımızı kaybetmediğimizi gösterelim bizden mesaj bekliyor hareket etmek için

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
October 27, 2018, 12:57:35 PM

Yıl sonuna doğru yaklaşıyoruz bence geçen seneki gibi bir yükseliş olacaktır bakalım bu sene btc ve diğer kripto paraların değişimi nasıl olacak merakla bekl
yorum

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: