Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:46:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitneks.com - Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası  (Read 1579 times)
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
October 31, 2018, 01:11:56 AM

Tekrar Merhabalar,

Az once borsanizda test amacli bir iki islem yaptim deneyimlerimi paylasmak istiyorum.

3 defa TL yatirdim Akbanktan havale seklinde  hepsi gece 03:00 - 04:00 arasindaydi ve herbiri  5-10 dk icinde Bitneks hesabima yansidi. Bu parayla Coin alip cekim yaptim 3 ayri islem seklinde. Hepsindede tahminen 1-2 dk "islem suruyor" ibaresi gorundukten sonra TX ID belirdi ve islemler gerceklesti. Ilk deneyim olarak nerdeyse kusursuz ve cok hizliydi borsa.

Simdi 1-2 hata/sorundan bahsetmek istiyorum.

Oncelikle BCH cuzdani olusturulmuyor. Tahminen 15 defa farkli zamanlarda denedim ama hata veriyor ve olusmuyor. ZEC cuzdanida olusmuyordu 5-6 denemeden sonra olustu, suanda sadece BCH cuzdaninda sorun var.

Ikinci konuda islem gecmisinde coinlerin TX ID leri ve yolladigimiz cuzdanin adresi sanki tiklanacakmis gibi uzerlerine gelince imlec el seklini aliyor ama clicklenmiyor. Ilk islemimde nerden clicklemistim bilemiyorum ama bir sekilde TX ID ye cliklemistim ve direk yeni pencerede etherscan.io acmisti ve  transferimi takip edebilmistim. Sanirim ETH cekme sayfasinda islem onaylandigi anda clicklenebilir oluyor adres (islem suruyor derken clicklenmiyor) ama onaylandiktan 3-5 saniye sonrada sayfadan yok oluyor ve islem gecmisine gidiyor. Sanirim ilk islemde bu 3-5 saniyelik boslukta clicklemisim Cheesy o sayfadan kaybolmadan ve bu sekilde etherscan.io yu otomatik acmisti yeni tabda. Aklima baska bir sey gelmiyor Smiley Yada belkide tamamen farkli bir yerden islemi takip etmemi saglayacak bir linke tiklamistim ama suanda bulamiyorum, eger varsa boyle biryer soylermisiniz.

Simdilik bukadar

Guzel fiyatlar gorursem borsanizi kullanmaya devam edecegim , tetikteyim Cheesy

Iyi Calismalar

1714761985
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714761985
Reply with quote  #2

1714761985
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714761985
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714761985
Reply with quote  #2

1714761985
Report to moderator
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

Activity: 48
Merit: 3

View Profile WWW
October 31, 2018, 02:13:57 AM

Tekrar Merhabalar,

Az once borsanizda test amacli bir iki islem yaptim deneyimlerimi paylasmak istiyorum.

3 defa TL yatirdim Akbanktan havale seklinde  hepsi gece 03:00 - 04:00 arasindaydi ve herbiri  5-10 dk icinde Bitneks hesabima yansidi. Bu parayla Coin alip cekim yaptim 3 ayri islem seklinde. Hepsindede tahminen 1-2 dk "islem suruyor" ibaresi gorundukten sonra TX ID belirdi ve islemler gerceklesti. Ilk deneyim olarak nerdeyse kusursuz ve cok hizliydi borsa.

Simdi 1-2 hata/sorundan bahsetmek istiyorum.

Oncelikle BCH cuzdani olusturulmuyor. Tahminen 15 defa farkli zamanlarda denedim ama hata veriyor ve olusmuyor. ZEC cuzdanida olusmuyordu 5-6 denemeden sonra olustu, suanda sadece BCH cuzdaninda sorun var.

Ikinci konuda islem gecmisinde coinlerin TX ID leri ve yolladigimiz cuzdanin adresi sanki tiklanacakmis gibi uzerlerine gelince imlec el seklini aliyor ama clicklenmiyor. Ilk islemimde nerden clicklemistim bilemiyorum ama bir sekilde TX ID ye cliklemistim ve direk yeni pencerede etherscan.io acmisti ve  transferimi takip edebilmistim. Sanirim ETH cekme sayfasinda islem onaylandigi anda clicklenebilir oluyor adres (islem suruyor derken clicklenmiyor) ama onaylandiktan 3-5 saniye sonrada sayfadan yok oluyor ve islem gecmisine gidiyor. Sanirim ilk islemde bu 3-5 saniyelik boslukta clicklemisim Cheesy o sayfadan kaybolmadan ve bu sekilde etherscan.io yu otomatik acmisti yeni tabda. Aklima baska bir sey gelmiyor Smiley Yada belkide tamamen farkli bir yerden islemi takip etmemi saglayacak bir linke tiklamistim ama suanda bulamiyorum, eger varsa boyle biryer soylermisiniz.

Simdilik bukadar

Guzel fiyatlar gorursem borsanizi kullanmaya devam edecegim , tetikteyim Cheesy

Iyi Calismalar

Merhabalar,

Öncelikle geribildirimiz için çok teşekkür ederiz.
Bahsettiğiniz hataları yazılım ekibimize ilettik, en kısa sürede giderilip tekrar tekrar kontrol edilecektir.
Sizlerden gelecek geribildirimlerle sistemimizi daha da geliştireceğimize inanıyoruz.

İlginiz için teşekkür eder, bol kazançlı günler dileriz.

Bitneks.com | Dijital Varlık Yönetimi & Kripto Para Ticaret Platformu
İletişim & Destek : destek@bitneks.com
Lifekeeper
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 02:29:07 AM

Rica ederim,

Neyse sonunda BCH cuzdanida olusturabildim, sorun giderilmis gibi duruyor simdilik. Ayrica orderbooklarda doluyo yavas yavas, iyiye isaret Smiley

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 31, 2018, 02:39:40 AM

Yeni borsamız hayırlı olsun öncelikle,
@Zz marka olmuşsun hocam piyasada. Baştan dökülmüş arkadaşlar. Ama eminim senin ekleyeceğin bir kaç madde vardır. Smiley

Konuya girişiniz iyi. Kesinlikle iyi Smiley@ekiller ustamızın da dediği gibi,
Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi " yeni açılan " borsa  sunumu.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.
İnşallah hepimiz için hayırlı ve oğurlu olur.

Bol kazançlar dileriz.

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
October 31, 2018, 09:58:29 AM

Haydi bakalım hayırlı olsun.
Anasayfa banner'ınız çok tanıdık geldi. Bknz. Bithesap borsası.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 01:55:28 PM

Ikinci konuda islem gecmisinde coinlerin TX ID leri ve yolladigimiz cuzdanin adresi sanki tiklanacakmis gibi uzerlerine gelince imlec el seklini aliyor ama clicklenmiyor. Ilk islemimde nerden clicklemistim bilemiyorum ama bir sekilde TX ID ye cliklemistim ve direk yeni pencerede etherscan.io acmisti ve  transferimi takip edebilmistim. Sanirim ETH cekme sayfasinda islem onaylandigi anda clicklenebilir oluyor adres (islem suruyor derken clicklenmiyor) ama onaylandiktan 3-5 saniye sonrada sayfadan yok oluyor ve islem gecmisine gidiyor. Sanirim ilk islemde bu 3-5 saniyelik boslukta clicklemisim Cheesy o sayfadan kaybolmadan ve bu sekilde etherscan.io yu otomatik acmisti yeni tabda. Aklima baska bir sey gelmiyor Smiley Yada belkide tamamen farkli bir yerden islemi takip etmemi saglayacak bir linke tiklamistim ama suanda bulamiyorum, eger varsa boyle biryer soylermisiniz.

Bu kucuk sorun da halledilmis, artik islem gecmisindeki cuzdan numarasi veya TX ID clicklenince transfer takibi otomatik yeni acilan pencereden yapilabiliyor.

maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
October 31, 2018, 02:25:36 PM

Türkiyedeki en önemli sorunların bu site ile sona ereceğini düşünüyorum. Uzun zamandır profesyonel bir arayüz ve altyapı beklentisi içindeydim. Gelişmiş arayüz kavramı, globalde kısmen aynı gibi görünse de aslında Türkiye için geç kalınmış bir arayüz idi. İleri seviye traderlar, bu arayüz sayesinde ülkemizde işlem yapmaya başlayacak ve memnun bir şekilde işlem yapmaya devam edecektir.
Türkiyedeki açılmış olan bir çok site, kaymaktan parça koparmak ufak tefek işler yapıp çok kazançlar sağlamak amacıyla açıldı. Bitneksin temeldeki gelişmiş sistemlerinin, altyapıya ne kadar çok önem verdiğini ve amacının hizmet olduğu açıkça görülüyor.
Umarım, bu sitenin değeri kısa sürede anlaşılır ve olması gereken, gelmesi gereken yere gelir.
Çalışma hayatında başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 31, 2018, 03:05:06 PM

Türkiyedeki en önemli sorunların bu site ile sona ereceğini düşünüyorum. Uzun zamandır profesyonel bir arayüz ve altyapı beklentisi içindeydim. Gelişmiş arayüz kavramı, globalde kısmen aynı gibi görünse de aslında Türkiye için geç kalınmış bir arayüz idi. İleri seviye traderlar, bu arayüz sayesinde ülkemizde işlem yapmaya başlayacak ve memnun bir şekilde işlem yapmaya devam edecektir.
Türkiyedeki açılmış olan bir çok site, kaymaktan parça koparmak ufak tefek işler yapıp çok kazançlar sağlamak amacıyla açıldı. Bitneksin temeldeki gelişmiş sistemlerinin, altyapıya ne kadar çok önem verdiğini ve amacının hizmet olduğu açıkça görülüyor.
Umarım, bu sitenin değeri kısa sürede anlaşılır ve olması gereken, gelmesi gereken yere gelir.
Çalışma hayatında başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Merhabalar,

Güzel yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret göstereceğimizi unutmayın.

Teşekkürler.

ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
October 31, 2018, 03:20:59 PM

İsim gayet akılda kalıcı, dökümanlar yerli yerinde, tasarımla alakalı ufak tefek sorunlar göze çarpsa da backend iyi tasarlanmış gibi gözüküyor, İzmir merkezli bir borsa görmek ise ayrıca mutluluk verici. başarılar dilerim.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 31, 2018, 03:27:38 PM

İsim gayet akılda kalıcı, dökümanlar yerli yerinde, tasarımla alakalı ufak tefek sorunlar göze çarpsa da backend iyi tasarlanmış gibi gözüküyor, İzmir merkezli bir borsa görmek ise ayrıca mutluluk verici. başarılar dilerim.

Sevgili @ssantur,

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
Sistemimiz henüz yeni, muhtemelen bizim farkedemediğimiz hatalar veya eksiklikler vardır ve olacaktır.
Sizlerden gelecek geribildirimler ile geliştirmelerimiz günden güne devam edecek inşallah.

Teşekkürler.

Lifekeeper
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 10:39:40 PM

Denemelerim devam ediyor, mesai saatleri disinda saat 19:30 civarlarinda Akbanka TL cekimi yaptim 5-6 Dk da hesabima gecti. Isik hizina bir tik kalmis Smiley Tebrikler

maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
October 31, 2018, 11:12:15 PM

Denemelerim devam ediyor, mesai saatleri disinda saat 19:30 civarlarinda Akbanka TL cekimi yaptim 5-6 Dk da hesabima gecti. Isik hizina bir tik kalmis Smiley Tebrikler

evet para transferleri gayet hızlı. para yatırma ve çekme talebi çok çabuk gerçekleşiyor. eft transferleri için gündüzü beklemek gerek ama havale işlemleri çok hızlı.

gelelim al sat işlemlerine: alım satım işlemleri gayet başarılı. herhangi bir gecikme yaşanmıyor. henuz yoğun işlemler yapmadım ama gördüğüm kadarıyla, database yönetimi bu işi çok rahat bir şekilde kaldıracak gibi görünüyor.

site üzerindeki geliştirmeler güzel olmuş. kullanırken gerçektende pro hissiyatı veriyor.  arayüzün ayrıntılı olması, ne zaman alındı satıldı, tarih saat bilgilerinin de gösteriliyor olması çok iyi. diğer sitelerde bu ayrıntı yeterli değil.
gelişmiş arayüzde iken, basit arayüze geçiş butonu olursa iyi olur.

coin transferlerinin onaylanması ve ağa yayınlama süreleri gayet başarılı. Özellikle btc yatırmada 1 onay istemesi en iyi tarafı. herşeyin hızlandığı bir dönemde 6 onay isteyen siteler var hala.

genel olarak başarılı buldum. umarım, birkaç günlük açılıp kapanan sitelerden olmaz. umarım ülkemiz için hayırlı olur.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 31, 2018, 11:31:19 PM

evet para transferleri gayet hızlı. para yatırma ve çekme talebi çok çabuk gerçekleşiyor. eft transferleri için gündüzü beklemek gerek ama havale işlemleri çok hızlı.

gelelim al sat işlemlerine: alım satım işlemleri gayet başarılı. herhangi bir gecikme yaşanmıyor. henuz yoğun işlemler yapmadım ama gördüğüm kadarıyla, database yönetimi bu işi çok rahat bir şekilde kaldıracak gibi görünüyor.

site üzerindeki geliştirmeler güzel olmuş. kullanırken gerçektende pro hissiyatı veriyor.  arayüzün ayrıntılı olması, ne zaman alındı satıldı, tarih saat bilgilerinin de gösteriliyor olması çok iyi. diğer sitelerde bu ayrıntı yeterli değil.
gelişmiş arayüzde iken, basit arayüze geçiş butonu olursa iyi olur.

coin transferlerinin onaylanması ve ağa yayınlama süreleri gayet başarılı. Özellikle btc yatırmada 1 onay istemesi en iyi tarafı. herşeyin hızlandığı bir dönemde 6 onay isteyen siteler var hala.

genel olarak başarılı buldum. umarım, birkaç günlük açılıp kapanan sitelerden olmaz. umarım ülkemiz için hayırlı olur.

Değerli Arkadaşlar,

Yapmış olduğunuz geribildirimler için sizlere çok teşekkür ediyoruz.
Bizlere gerçekten çok büyük bir motivasyon sağlıyorsunuz. Eksikliklerin giderilmesi için çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Sizlerden gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendirip hemen uygulamaya sokuyoruz. Henüz borsamızın tanıtım ve reklam çalışmalarını yapmaya başlamadık. İstedik ki; sizin gibi çekirdek üyelerimizin yapmış olduğu işlemleri takip edelim ve eksikliklerimizi giderelim. Göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve destekten ötürü hepinize teşekkür ederiz.

Bol kazançlar dileriz.

tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
November 01, 2018, 09:36:54 AM
Last edit: November 01, 2018, 09:56:06 AM by tezcatcatl

Bugun deneme firsatim oldu.

Kisa kisa deneyimlerimi ve nacizane "fikirlerimi" yazayim. Lakin "sunu soyle yapin" diye emir yagdirir gibi gorunmek istemem. Smiley

Oncelikle uye olduktan sonra benim gibi merakli iseniz Ucretler sayfasinda Limitler bilgisini bulabiliyorsunuz.
Eger bu bilgiye sahip degilseniz benim gibi fellik fellik Limit bilgilerini arayip, bulamayip, forumda soruyorsunuz ve Ucretler sayfasina yonlendiriliyorsunuz Smiley

- Ucretler linkini Ucretler ve Limitler seklinde guncellenmesi.

Ardindan alim satim yapmak istiyorsunuz dogal olarak. Bu esnada Gelismis Alim Satim sayfasina girdiginizde cok guzel, gercekten detayli bir ara yuz karsiniza cikiyor. Alim-satim mumkun olan tum pairleri tek ekranda gorebiliyorsunuz.

Ardindan islem yapacaginiz pairi seciyorsunuz, ben BTC / TRY islemi ile basladim. Bunu da tek ekran uzerinden net bir sekilde gorup, hangi pairlerin mevcut oldugunu gorebiliyorsunuz. Bu da cok hos.

BTC / TRY pairini sectim ve hacim bilgisini kontrol etmek istedim. Bu esnada hacim bilgisinin BTC olarak degil, TRY olarak gosterildigini gordum.

- Hacim bilgisinin TRY / BTC marketinde BTC olarak, TRY/ LTC marketinde LTC olarak vb. gosterilmesi.

Alim satim yapiyorsunuz, bazi emirleri yari yolda iptal edip yeni emir aciyorsunuz vesaire. Borsadan borsaya bu islemlerin takip edilebilirligi degisiyor.
Bitnekste gorunum su sekilde:

- Burada da ozet kismini basarili buldum. Fakat benim favorim Kraken bu konuda. Tum islemleri tek tek listelemenin yaninda, order bazinda da listelenmesinden yanayim, boylece actiginiz order ne sekilde kapatilmis, ne kadari tamamlanmis, ne kadari iptal edilmis, bunun uzerinden ne kadar komisyon kesilmis gorebiliyorsunuz.

Son olarak da acik emirlerin guncel durumunu asagidaki gibi goruntuluyorsunuz:

Satmak istediginiz adet, tamamlanan miktar, kalan miktar vb gosteriliyor, boylece emirleri iptal etmeniz gerekirse kalan miktari islem yapmadan once kopyalama sansiniz oluyor. Bu cok faydali bir ozellik. Kraken'i bu yuzden seviyorum. Smiley

TL yatirma islemleri EFT araciligi ile gayet hizli gerceklesti. BTC cekim islemini henuz denemedim, orderlarimin tamamlanmasini bekliyorum. Millet, biraz hacim getirin suraya hadi. Smiley

- Ucretler sayfasinda sadece TL Cekim limiti listelenmis, TL Yatirma limitsiz midir? Eger limitsiz ise bunun da belirtilmesinden yanayim. (Birsey gozumden kactiysa affola)

Simdilik bu kadar.
Ilk gozlenimlerim basarili. Frontend gayet guzel gorunuyor fakat Backend, guvenlik vesaire konusunda yorum yapamayacagim, yorum yapanlarin da neye dayanarak yaptiklarini anlayamadim. "8btc hacim ile hizli calisiyor" diye "Backend saglam gorunuyor" yorumu yapmayi uygun gormuyorum (Amacim kimseyi gocundurmak degil). Kullanici miktari, hacim, yogunluk vesaire arttikca backendin performansini hep birlikte gorecegiz. Fakat hicbir urun dogustan mukemmel dogmaz. Bitneks de bizimle birlikte, deneyimlerimiz isiginda olusan sorunlari cozerek gelisip buyuyecek.
Yazilim urunlerinin dogasi budur. Yazilim ve gelistirme hic bir zaman bitmez.

Hayirli olsun tekrardan.

Edit: BTC cekim islemi emri verdikten 6 dakika sonra basladi fakat "BTC cek" sayfasinda cekim isleminin akibetini takip etmek adina bir gosterim yok. Islem gecmisi sayfasina gittiginizde takip edebiliyorsunuz.

- Bence Islem gecmisi sayfasindaki TX id ve kac onay aldigini gosteren bilgi "BTC cek" sayfasinda da gosterilirse faydali olur.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 01, 2018, 12:25:54 PM
Last edit: November 24, 2018, 12:33:07 AM by Bitneks.com

Sevgili @tezcatcatl,

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Oncelikle uye olduktan sonra benim gibi merakli iseniz Ucretler sayfasinda Limitler bilgisini bulabiliyorsunuz.
Bağlantı ismi "Ücretler ve Limitler" olarak güncellenmiştir.

- Hacim bilgisinin TRY / BTC marketinde BTC olarak, TRY/ LTC marketinde LTC olarak vb. gosterilmesi.
Aslında bu bahsettiğiniz sadece Türkiye borsalarının uyguladığı birşey ve Türk vatandaşlar bu şekilde alıştığı için bizim uygulamamız biraz garip gelebilir Smiley Türkiye'de bu konuda ilk adımı biz atalım dedik ve bu uygulamayı olması gerektiği gibi yaptık. Sistemimiz TRY markette TRY hacim, BTC markette BTC hacim olarak listeleme yapacaktır. Fakat her iki markette de hangi coinin ne kadar hacime ulaştığını hiç bir zahmet çekmeden de görebilirsiniz. Market listesinde bulunan hacimlerin üzerine farenizi getirdiğinizde coin hacimlerini görebilirsiniz. Gelecekte globale açılmayı planladığımız için global borsa ayarında gitmeyi tercih ediyoruz. Bakınız: https://i.hizliresim.com/VDoRAV.png

- Burada da ozet kismini basarili buldum. Fakat benim favorim Kraken bu konuda. Tum islemleri tek tek listelemenin yaninda, order bazinda da listelenmesinden yanayim, boylece actiginiz order ne sekilde kapatilmis, ne kadari tamamlanmis, ne kadari iptal edilmis, bunun uzerinden ne kadar komisyon kesilmis gorebiliyorsunuz.
Bu önerinizi değerlendireceğiz.

- Ucretler sayfasinda sadece TL Cekim limiti listelenmis, TL Yatirma limitsiz midir? Eger limitsiz ise bunun da belirtilmesinden yanayim. (Birsey gozumden kactiysa affola)
TL yatırma çekme sayfamızda bu bilgiler yer almaktadır. Ayrıca Ücretler ve Limitler sayfamıza da ekleyeceğiz Wink

- Bence Islem gecmisi sayfasindaki TX id ve kac onay aldigini gosteren bilgi "BTC cek" sayfasinda da gosterilirse faydali olur.
BTC çekme sayfamızda henüz işleme alınmamış çekme talepleri gözükecektir ve işleme alınana dek iptal etme seçeneğiniz bulunmaktadır. İşleme alındığı anda ise işlem geçmişi sayfasıdan takip edebilirsiniz. Önerinizi dikkate alıp, işleme alınan çekme taleplerini de BTC çek sayfasında göstereceğiz.

Teşekkürler.

patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
November 01, 2018, 01:38:03 PM

hayırlı olsun hayırlı olsunda isim neden illa yabancıların benzerleri olmak zorunda bırak kendini özgür kıl.

birde bu borsalar ne kadar çok arttı bunun sonu pek hayır gibi olacak değil.
saban_197
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 01, 2018, 02:09:38 PM

Hayırlı olsun, daha fazla altcoinin yakında eklenmesi temmenisiyle
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156
Merit: 1

View Profile
November 01, 2018, 02:51:38 PM

çok coin ekleyip valla bazı borsalar gibi boş beleş sahte hareketler yapacağınıza az ve öz ekleyin ve millete lütfen yalan hacimler oluşturmayın
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
November 01, 2018, 03:01:47 PM

Hayırlısı olsun . Bende çok beğendim . İlk login den itibaren kolayca herşeyi bulabilmek mümkün.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 01, 2018, 09:43:34 PM

çok coin ekleyip valla bazı borsalar gibi boş beleş sahte hareketler yapacağınıza az ve öz ekleyin ve millete lütfen yalan hacimler oluşturmayın

Merhabalar,

Coin seçimlerini yapacağımız anketlere dayalı olarak belirleyeceğiz. Elimizde öncelik XRP, EOS, NEO bulunmaktadır.
Bizlerde çok karşıyız bu tür davranışlar sergileyen borsalara. Daima gerçekçi ve şeffaf olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Teşekkürler.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: