Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:09:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitneks.com - Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası  (Read 1579 times)
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
November 01, 2018, 11:17:07 PM

Yine bu sayfada sag ust kosede ismimin hemen altinda hatta yapisik gibi duran kucuk kare kutucuk var ama ben bu kare kutucugun ust yarisini goruyorum, alt yarisi "Market Gecmisi" penceresinin altinda kaliyor. Bu ust yarisi gorunen yesil butona basinca acilan pencere "Cuzdan Detaylari". Bu sorun sadece bana ve benim bilgisayarima ozel bir durummu bilemiyorum, oyleyse sorun yok zaten ama eger genel bir sorunsa sayfanizdaki uyarmak istedim.

Diger sorunlari hallettiginiz gibi bu sorunuda halletmizsiniz. Guven arttirmaya devam ediyorsunuz , aynen devam:)

BCH Cuzdani ne zaman acilacak acaba bir bilgi verirmisiniz?

1714759790
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714759790
Reply with quote  #2

1714759790
Report to moderator
1714759790
Hero Member
*

Ignore
1714759790
Reply with quote  #2

1714759790
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714759790
Hero Member
*

Ignore
1714759790
Reply with quote  #2

1714759790
Report to moderator
1714759790
Hero Member
*

Ignore
1714759790
Reply with quote  #2

1714759790
Report to moderator
1714759790
Hero Member
*

Ignore
1714759790
Reply with quote  #2

1714759790
Report to moderator
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

Activity: 48
Merit: 3

View Profile WWW
November 02, 2018, 09:14:35 AM

Yine bu sayfada sag ust kosede ismimin hemen altinda hatta yapisik gibi duran kucuk kare kutucuk var ama ben bu kare kutucugun ust yarisini goruyorum, alt yarisi "Market Gecmisi" penceresinin altinda kaliyor. Bu ust yarisi gorunen yesil butona basinca acilan pencere "Cuzdan Detaylari". Bu sorun sadece bana ve benim bilgisayarima ozel bir durummu bilemiyorum, oyleyse sorun yok zaten ama eger genel bir sorunsa sayfanizdaki uyarmak istedim.

Diger sorunlari hallettiginiz gibi bu sorunuda halletmizsiniz. Guven arttirmaya devam ediyorsunuz , aynen devam:)

BCH Cuzdani ne zaman acilacak acaba bir bilgi verirmisiniz?

Merhabalar,

BCH wallet (node) block datalarında sorun olduğu tespit edilmişti ve yeniden yüklenmektedir. Ortalama 1 hafta kadar süreceği düşüncesindeyiz.

Teşekkürler

Bitneks.com | Dijital Varlık Yönetimi & Kripto Para Ticaret Platformu
İletişim & Destek : destek@bitneks.com
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
November 02, 2018, 10:45:44 AM

Kullanılan ve kalan TL çekim limitini, yeniden limitin ne zaman açılacağını gösteren bir sayfa var mı?
Faydalı olacaktır eğer yoksa.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 02, 2018, 11:31:36 AM

Kullanılan ve kalan TL çekim limitini, yeniden limitin ne zaman açılacağını gösteren bir sayfa var mı?
Faydalı olacaktır eğer yoksa.

Merhaba @tezcatcatl,

Güzel bir tespitte bulundunuz. Çok teşekkürler.
Bu özellik kısa zaman içinde kullanıcı dashboard ekranında yerini alacaktır.

Bol kazançlar dileriz.

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
November 02, 2018, 03:28:20 PM

Rica ederim Smiley
Para cekmek icin banka secerken listenizde Turkiye Finans bankasini bulamadim.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 02, 2018, 03:50:24 PM

Rica ederim Smiley
Para cekmek icin banka secerken listenizde Turkiye Finans bankasini bulamadim.

Merhabalar,

Uyarınız için teşekkürler.Çok kısa zamanda eklenmiş olacaktır.

bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
November 02, 2018, 04:03:22 PM

Hangi bankalar ile çalışıyorsunuz ve 7/24 çekim var mı?

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 02, 2018, 04:05:23 PM

Hangi bankalar ile çalışıyorsunuz ve 7/24 çekim var mı?

Merhabalar

Saat 16.30'a kadar verilen TL çekim emirleri aynı gün tüm bankalara gönderilmektedir. Akbank üzürinden 7/24  TL Yatırma/çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
November 02, 2018, 07:16:44 PM
Last edit: November 03, 2018, 10:15:25 AM by tezcatcatl

Desktop versiyonda order book alış ve satış yanyana ve iki order book da en ucuzdan en pahalıya doğru sıralanıyor.

Fakat mobil versiyonda yani telefondan siteye girdiğinizde satış orderbooku üstte, alış orderbooku altta kalıyor.

Iki order book da ucuzdan pahalıya doğru gittiği için satış orderbookunda görünen son emir, alış orderbookunda en iyi tekliften çok uzakta kalıyor.
Yanı mesela piyasa 35000Tl diyelim, yani 35000den satici var, alici da en iyi order 34900de.
Mobil ekranda baktığınızda 34900luk alim emri alış orderbookunun en üst satırında, 35000lik satış emri de satış orderbookunun en altında olması lazım.

Eğer anlatamadıysam bilgisayardan girdiğimde screenshot ile göstermeye çalışırım. Smiley
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
November 02, 2018, 09:53:46 PM

Hayırlı olsun, kazasız belasız bol alışverişli günler yıllar dilerim.

Hoş ve kolay tasarım, 2 farklı market seçeneği ve gelişmiş marketin bilindik tasarımlara benzemesi hem bu tasarımı kullanan yerli kullanıcılar hemde ilerisi için yabancı kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır.

Eksik demeyelim de öneri olsun bunlar Wink
- Öncelikle en kızdığım şey burada yok görmedim ve kızmadım Smiley üye olmadan yada üye girişi yapmadan markete girebiliyorum.
- Her yerli borsaya yaptığım ama hiç birinin umurunda olmadığı bir istek. Açmış olduğum emir gerçekleştiğinde bi çiling çlong ses versin tarayıcı, yada her kısmi işlemde, örn: 1 BTC alım emri girdim 0.2 gerçekleşince tin tin yapsın tamamı gerçekleşince çin çin yapsın... Ekran başındayken ve başka pencerelerdeyken ihtiyaç duyulabiliyor...
- Gelişmiş markette emir tabı inputlarda 16 px font büyük gelmiş üstten aşağı sıralamada spacer aralıkları çok fazla 1440 x 900 ekran çözünürlüğünde bile AL / SAT butonları sayfa altında kalıyor scroll ile görmek gerekiyor Wink
- Gelişmiş markette Güncel kur görünen yerin sol kısmı açılır menü (Market BTC/TRY) üzerine tıklandığında açılıyor ama yine üzerine tıklamazsak kapanmıyor, sayfanın herhangi bir yerine tıklandığında kapanabilmeli, illa ki oraya basmayalım Smiley
- Fiyat farkı mesela önemli. BTC-LTC-ETH-BCH v.s. alış ve satış fiyatları arasındaki farkı sayfa üstündeki kısımda görebilsek güzel olur.
- Tasarım ve kodlama zaman işi malum ama ben her ne kadar kullanmasamda kullananlar için gerekli olabilir. Masaüstü bildirimleri...
- Fiyat alarmı kurabilelim lütfen...

- Bol bol başarılar dilerim... Tabi kendimize de başarılar Smiley)
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 03, 2018, 12:36:15 AM

Hayırlı olsun, kazasız belasız bol alışverişli günler yıllar dilerim.

Hoş ve kolay tasarım, 2 farklı market seçeneği ve gelişmiş marketin bilindik tasarımlara benzemesi hem bu tasarımı kullanan yerli kullanıcılar hemde ilerisi için yabancı kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır.

Eksik demeyelim de öneri olsun bunlar Wink
- Öncelikle en kızdığım şey burada yok görmedim ve kızmadım Smiley üye olmadan yada üye girişi yapmadan markete girebiliyorum.
- Her yerli borsaya yaptığım ama hiç birinin umurunda olmadığı bir istek. Açmış olduğum emir gerçekleştiğinde bi çiling çlong ses versin tarayıcı, yada her kısmi işlemde, örn: 1 BTC alım emri girdim 0.2 gerçekleşince tin tin yapsın tamamı gerçekleşince çin çin yapsın... Ekran başındayken ve başka pencerelerdeyken ihtiyaç duyulabiliyor...
- Gelişmiş markette emir tabı inputlarda 16 px font büyük gelmiş üstten aşağı sıralamada spacer aralıkları çok fazla 1440 x 900 ekran çözünürlüğünde bile AL / SAT butonları sayfa altında kalıyor scroll ile görmek gerekiyor Wink
- Gelişmiş markette Güncel kur görünen yerin sol kısmı açılır menü (Market BTC/TRY) üzerine tıklandığında açılıyor ama yine üzerine tıklamazsak kapanmıyor, sayfanın herhangi bir yerine tıklandığında kapanabilmeli, illa ki oraya basmayalım Smiley
- Fiyat farkı mesela önemli. BTC-LTC-ETH-BCH v.s. alış ve satış fiyatları arasındaki farkı sayfa üstündeki kısımda görebilsek güzel olur.
- Tasarım ve kodlama zaman işi malum ama ben her ne kadar kullanmasamda kullananlar için gerekli olabilir. Masaüstü bildirimleri...
- Fiyat alarmı kurabilelim lütfen...

- Bol bol başarılar dilerim... Tabi kendimize de başarılar Smiley)

Sevgili @ugurusta,

Değerli yorum ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Konuda belirtilen bütün istekleri ekip olarak değerlendirip gerekli gördüklerimizi iş sırasına alıyoruz.

Teşekkürler

ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
November 03, 2018, 01:06:41 AM

Sevgili @ugurusta,

Değerli yorum ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Konuda belirtilen bütün istekleri ekip olarak değerlendirip gerekli gördüklerimizi iş sırasına alıyoruz.

Teşekkürler

Teşekkürler, ek olarak div class="adv_col2_top" bu ve bunun gibi olan sağ taraftaki 4 konteyner fare ile sağa sola aşağı yukarı hareket ettirilebilirse mükemmel olur. Hatta sol taraftaki 2 tane de (grafik ve grafiğin alt kısmı)
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
November 03, 2018, 11:13:40 AM

Dun dogru durust anlatamadigim durumu bilgisayardan aciklayayim screen shotlar ile.

Ilk screen shot, desktop view:

Gordugunuz gibi kirmizi kutucuk icerisinde kalan iki order da top order. Boylece marketin durumunu bir bakista gormek mumkun.

Ikinci screenshot, mobile view (Samsung Note 9):

Bu ikinci screen shotta, yukarida kalan kirmizi kutucugun icerisinde 34884TL lik order olmasi kullanilabilirlik acisindan onemli.
Lakin bu ekranda ustteki orderbookun en altinda en kotu fiyatli orderi, alttaki order bookun en ustunde en iyi fiyatli orderi goruyoruz.
Ikisi de en iyi fiyatli order olsun ki bir bakista piyasanin durumunu telefondan da gorebilelim, asagi yukari surekli ekrani oynatmak zorunda kalmayalim.

Umarim anlatabilmisimdir derdimi. Smiley
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 03, 2018, 12:51:52 PM
Last edit: November 24, 2018, 12:40:43 AM by Bitneks.com

Dun dogru durust anlatamadigim durumu bilgisayardan aciklayayim screen shotlar ile.

Ilk screen shot, desktop view:

Gordugunuz gibi kirmizi kutucuk icerisinde kalan iki order da top order. Boylece marketin durumunu bir bakista gormek mumkun.

Ikinci screenshot, mobile view (Samsung Note 9):

Bu ikinci screen shotta, yukarida kalan kirmizi kutucugun icerisinde 34884TL lik order olmasi kullanilabilirlik acisindan onemli.
Lakin bu ekranda ustteki orderbookun en altinda en kotu fiyatli orderi, alttaki order bookun en ustunde en iyi fiyatli orderi goruyoruz.
Ikisi de en iyi fiyatli order olsun ki bir bakista piyasanin durumunu telefondan da gorebilelim, asagi yukari surekli ekrani oynatmak zorunda kalmayalim.

Umarim anlatabilmisimdir derdimi. Smiley

Merhabalar,

Vermek istediğiniz örnek anlaşılmıştır. Gelişmiş markette bulunan alış satış tablosu gibi görünmesini istemişsiniz. Önerinizi değerlendireceğiz.

Teşekkürler.

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
November 05, 2018, 11:12:47 AM

Hayırlısı olsun. Üye olmadan incelediğim kadarıyla tasarımınızı beğendim. Yanlız kripto piyasasının zor günlerinde piyasaya girmek umarım şevkinizi kırmaz. Güzel günler görebilmemiz umuduyla başarılar dilerim.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 05, 2018, 08:47:04 PM

Forum ajanımız sevgili @Zz Smiley
Sana zahmet vermemek adına bazı genel ve teknik bilgileri paylaşmak istiyoruz. Verdiğimiz bilgilerin yetersiz olduğunu düşünürsen elbette ki meydan senindir Wink
.
.

Rezerve.

incelenip detaylandırılacak konular;

Firma ortakları ticari geçmişleri detaylı hayat hikayeleri.
İzmir olmasından mütevellit el mecbur mali müşavir de incelenecek.
izmir olmasında mütevellit aile soy ağacı sorgulamaları yapılacak.
ilk incelemede tespit edilen API tasarım kusurları detaylandırılacak.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 05, 2018, 08:51:02 PM

Hayırlısı olsun. Üye olmadan incelediğim kadarıyla tasarımınızı beğendim. Yanlız kripto piyasasının zor günlerinde piyasaya girmek umarım şevkinizi kırmaz. Güzel günler görebilmemiz umuduyla başarılar dilerim.

Yorumunuz için teşekkür ederiz, hepimiz için hayırlısı olur inşallah.
Bizler kripto para sektörüne gönül vermiş bir ekibiz ve bu sektöre hitap eden kişilere kaliteli hizmet vermek istiyoruz ve bunu hakkıyla yapacağımıza inanıyoruz. Bitneks'i sadece bir borsa şirketi olarak değerlendirmeyin, Bitneks aslında büyük bir topluluktan doğan güçle meydana gelmiştir. Bu sektörde tam olarak layıkı ile hizmet verebilen kuruluş bulmak oldukça zor. Bizlerde bu boşluğu doldurmak adına bu şirketi kurduk ve amacımız sadece kazanmak değil, aynı zamanda üyelerimize fırsatlar, avantajlar ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Bu sektörde en önemli kriter güvenlik ve güvenilirliktir. Kurulan müşteri ilişkileri ve verdiğimiz hizmetler karşısında zamanla güvenilirlik oluşacaktır elbette.

Geri bildiriminiz için tekrar teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 05, 2018, 08:58:26 PM

Forum ajanımız sevgili @Zz Smiley
Sana zahmet vermemek adına bazı genel ve teknik bilgileri paylaşmak istiyoruz. Verdiğimiz bilgilerin yetersiz olduğunu düşünürsen elbette ki meydan senindir Wink
.
.

Rezerve.

incelenip detaylandırılacak konular;

Sevgili @Zz,

Gözümüz yollarda kalmıştı Smiley Konumuza hiç uğramayacağını düşünmeye başlamıştık. İnceleme ve değerlendirmelerini bekliyoruz. Ayrıca bizlerden talep ettiğiniz ekstra bilgiler varsa paylaşmaktan memnuniyet duyarız.
Kişisel öneri ve eleştirilerde bulunursanız çok memnun oluruz.

Kolay gelsin.
Teşekkürler

miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
November 05, 2018, 09:18:17 PM

@Zz usta uyarayım. Neye takıldığını tahmin ediyorum. o kusur değil Smiley her yazılım geliştirici senin gibi düşünecek değil. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.

firma ortaklarının geçmişi araştırmak mantıklı tamam, İzmir fazla işini bilen muhasebecileri ve güzel kızları ile ünlüdür eyvallah oda tamam da, aile soy ağacı sorgulaması nedir Allah aşkına?
e-devlet de super user hesabın mı var?
fandangos123
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 07, 2018, 03:58:41 PM

Hayırlısı olsun sitenizin.

Altcoin çeşitliliği sunmuşsunuz en başta dikkatemi çeken bu oldu. Henüz üye olmadım, sormak istedim. Tüm altcoinlerin yatırma-çekme işlemleri mevcut mu ?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: