Bitcoin Forum
May 02, 2024, 10:08:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitneks.com - Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası  (Read 1579 times)
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

Activity: 48
Merit: 3

View Profile WWW
November 07, 2018, 05:44:57 PM

Hayırlısı olsun sitenizin.

Altcoin çeşitliliği sunmuşsunuz en başta dikkatemi çeken bu oldu. Henüz üye olmadım, sormak istedim. Tüm altcoinlerin yatırma-çekme işlemleri mevcut mu ?

Teşekkürler sağolun,

Şu anda BCH yatırma-çekme dışında bütün coinleri yatırıp çekebilirsiniz. 1-2 güne kadar BCH wallet kullanıma açılacaktır.

Bilginize,
Bitneks Ekibi

Bitneks.com | Dijital Varlık Yönetimi & Kripto Para Ticaret Platformu
İletişim & Destek : destek@bitneks.com
1714687724
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687724
Reply with quote  #2

1714687724
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714687724
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687724
Reply with quote  #2

1714687724
Report to moderator
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 15, 2018, 06:44:21 PM

Değerli Arkadaşlar,

Enpara.com ile 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleri Bitneks'te.

Artık Enpara.com üzerinden Bitneks hesabınıza 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Bitneks'in Enpara.com ile imzalamış olduğu sözleşme kapsamında Enpara.com hesabınız üzerinden Bitneks'e 7 gün 24 saat Türk Lirası yatırma veya çekme taleplerinde bulunabilirsiniz.

Bol kazançlar dileriz.

* Not: Papara yeni sözleşmelere %2 komisyon uyguladığı için Papara ile çalışmayı uygun görmedik. Gelecek zamanda tekrar %1 ile çalışmayı uygun görürlerse değerlendirebiliriz.

tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
November 17, 2018, 02:11:26 PM

Ben Turkiye kripto piyasasini anlamakta bazen zorluk cekiyorum.
Turkiye borsalarinda herkes komisyonlardan, islem hizindan, sahte hacimlerden, muhatap bulamamaktan vesaire sikayetci.

Bunca guzel yorum, guzel review, yil sonuna kadar sifir komisyon, sahte hacim yok, adamlar maillere aninda cevap veriyor, forumda surekli aktifler.
Nerede bizim traderlar? Hacim hep 10 btcnin altinda.  

Daha ne yapmasi gerekiyor bir borsanin Turkiye'de hacim kazanabilmesi icin?
Reklam icin yazmiyorum bunlari, gercekten bu projenin forumdaki bu basligindan sonra halen bu denli dusuk hacme sahip olmasini anlayamiyorum.
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
November 17, 2018, 02:54:12 PM

Turkiye borsalarinda herkes komisyonlardan, islem hizindan, sahte hacimlerden, muhatap bulamamaktan vesaire sikayetci.

Bunca guzel yorum, guzel review, yil sonuna kadar sifir komisyon, sahte hacim yok, adamlar maillere aninda cevap veriyor, forumda surekli aktifler.

Reklam icin yazmiyorum bunlari, gercekten bu projenin forumdaki bu basligindan sonra halen bu denli dusuk hacme sahip olmasini anlayamiyorum.

Neden Bitneks?
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 17, 2018, 07:17:14 PM

Merhabalar,

Bitneks henüz yeni bir borsa olduğu için kısa zamanda yüksek hacimlere ulaşması beklenemez. Açıldığımız günden bu güne kadar geçen süreçte genel olarak kullanıcılarımızdan gelen talepleri değerlendirdik ve uyguladık, uygulamaya da devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçlerde reklam ve tanıtımlara ağırlık vereceğimizi bildirmek istiyoruz. Hızlı yatırma çekme, hızlı işlemler ve sağlayacağımız hızlı destek ve müşteri memnuniyeti sayesinde kullanıcılarımız ile aramızda zamanla güven ortamı oluşacaktır ve hacimlerimiz doğal olarak yükselecektir. Biz, Türkiye'de Bitneks'in en büyük dijital para ticaret platformu olmasını hedefleyen bir ekibiz ve bu zor hedefimize çok çalışıp, emek verip ulaşacağımıza inanıyoruz. Bitneks ile ilgili bütün gelişmeleri sizlere bu başlık altından duyuracağız. Bizi destekleyen bütün üyelerimize ve topluluğumuza teşekkür ediyoruz.

Neden Bitneks'i tercih etmeliyim?

1-) Bitneks.com, Türkiye'nin en düşük komisyon oranlarına sahip kripto para ticaret platformudur. Uyguladığı düşük komisyon oranları ile kısa zaman içinde bir çok kriptopara yatırımcısının ilgisini çekmeyi başarmıştır.
2-) Bitneks.com'da kripto para yatırma işlemleri diğer platformlara göre çok daha hızlıdır. Bitcoin yatırma işlemlerinde 1 onay, diğer kripto para yatırma işlemlerinde 3 onay şartı bulunduran Bitneks, arbitraj yöntemi ile ticaret yapan kullanıcıların tercih sebebi olmaya başlamıştır.
3-) Bitneks.com'da hesabınızda kimlik onayı yapmadan kripto para yatırma çekme ve alış satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başka hiç bir platformda bulunmayan bu özellik Türkiye'de sadece Bitneks.com'da bulunmaktadır. Sağladığı bu avantaj ile kimlik bilgilerini gizli tutmak isteyen kullanıcılar Bitneks'i tercih etmektedir.
4-) Bitneks.com yenilikçi yapısı ile bütün üyelerine %25'e kadar oranla ortaklık programı sunmaktadır. Kullanıcı referans linki ile üye olan kişilerin yapmış olduğu alış satış işlemleri üzerinden Bitneks'in elde ettiği komisyon gelirlerinin en az %15'ini referans sahibinin hesabına tanımlıyor. Ayrıca aylık işlem hacmine göre referans gelirleri %25'e kadar orana yükselmektedir.
5-) Bitneks.com'u geliştirilmiş özel tasarımı ile hem mobil hem de masaüstü cihazlarda büyük bir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gelişmiş market özelliği ile global borsa deneyimi yaşayabilirsiniz.
6-) Bitneks.com, kripto para sektöründe uzmanlaşmış teknik destek ekibi ile bütün sorunlara 7/24 çözüm üretmektedir. Yardım almak istediğiniz her konuda bilgi almak için destek ekibi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
7-) Bitneks.com, her hafta kullanıcıları arasında düzenleyeceği yarışmalarla veya çekilişlerle daima kullanıcılarının sempatisini toplamaktadır. Düzenlenen etkinliklerde başarılı olan kullanıcılara kripto para hediye edilmektedir.

Bitneks'i tercih sebepleri günden güne daha da artacaktır. Düşünüp planlayıp uygulamaya sokacağız.

Kısa tanıtım videomuz;
https://www.youtube.com/watch?v=DHbZwu4vcxA

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
November 17, 2018, 08:08:09 PM
Last edit: November 17, 2018, 08:26:16 PM by mhanbostanci

Yeni bir borsanın bu piyasada hacim çekebilmesi için,

1. Bitcointalk da adam gibi bir imza kampanyası yapması lazım.

2. Bir kaç TCCE* arkadaşa ulaşıp kendinden bahsettirmesi lazım.

3. Nasıl bitcointalk da bir hesabı ve ana konusu varsa r10,  donanımhaber, wmaraci gibi forumlarında da aynı şekilde konu açması ve takip etmesi lazım.

Bitneks bu madde ile ilgili olarak o kadar ilgisiz ki adamın biri gidip wmaraci forumunda bitcointalk dan copy paste yapıp reflink i yapıştırmış. güldüm baya.

4. Adam gibi bir SEO danışmanı bulmaları lazım.

5. Yutup vimeo izlesene gibi video mecralarında bir kanal açıp periyodik olarak video pırtlatmaları lazım. (bakınız btcturk yutup kanalı)

6. Sırtlarını bir bankacı dayayıp içerden bilgi almaları lazım.

Şimdi bu nedir? diyecekler için gelsin:
Türkiye'de toplam borsa hacminin 3 te birini bir avuç adam yapıyor. Bunlarda yurt dışından btc alıp buradaki borsalara satan arbitraj yapan kişiler.
Sırtını dayadığınız bankacıdan kendi çalıştığı banka da paribu, btcturk, koinim den yüklü TL giren hesap sahiplerinin bilgilerini isteyin. (Bunu yapacak bankacının baya tşk lı olması gerekmektedir.)
O kişilere ulaşıp yalayın yıkayın aklayın paklayın ne yaparsanız yapın artık.

Altıncı madde ile ilgili olarak uyarmak isterim. Unutmayın tek akıllı siz olmadığınız gibi diğer borsalar da salak salak beklemeyecektir ve bu hamlenize karşı top tüfek denizaltı hücum bot ne varsa size dalmaktan çekinmeyeceklerdir. 2018 yılı içinde buna yeltenen bazı girişimciler olmuş ve hala adli kovuşturmanın devam ettiğine dair kulağımıza fısıltılar geliyor.

* Twitter Certificated Cryptocurrency Expert
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
November 17, 2018, 08:26:20 PM

Altıncı madde ile ilgili olarak uyarmak isterim. Unutmayın tek akıllı siz olmadığınız gibi diğer borsalar da salak salak beklemeyecektir ve bu hamlenize karşı top tüfek denizaltı hücum bot ne varsa size dalmaktan çekinmeyeceklerdir. 2018 yılı içinde buna yeltenen bazı girişimciler oldu ve hala adli kovuşturma devam ediyor bilginize.

Akbank beni arayip "Paribu, BTCTurk, Koinim, Koineks hep bizim musterimiz. Size para yolluyorlar, sizi de Akbankli yapalim" diye telefon aciyor. Kimse birsey yapamiyor. Bu bankalar var ya.. Dedim once hesabimi zorla kapattirdiniz simdi gel diyorsunuz karar verin  Grin

Bilemiyorum ya. Biraz kıymet bilmez bir yapımız var gibime gelmeye başladı benim.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 17, 2018, 08:39:54 PM

Altıncı madde ile ilgili olarak uyarmak isterim. Unutmayın tek akıllı siz olmadığınız gibi diğer borsalar da salak salak beklemeyecektir ve bu hamlenize karşı top tüfek denizaltı hücum bot ne varsa size dalmaktan çekinmeyeceklerdir. 2018 yılı içinde buna yeltenen bazı girişimciler olmuş ve hala adli kovuşturmanın devam ettiğine dair kulağımıza fısıltılar geliyor.

Sevgili @mhanbostanci,

Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz konularda ekibimiz genel olarak planlamalar yapmaktadır. Zaman içerisinde uygulamaya geçeceğimizden kuşkunuz olmasın.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
November 17, 2018, 09:17:56 PM

Neden Bitneks'i tercih etmeliyim?

1-) Bitneks.com, Türkiye'nin en düşük komisyon oranlarına sahip kripto para ticaret platformudur. Uyguladığı düşük komisyon oranları ile kısa zaman içinde bir çok kriptopara yatırımcısının ilgisini çekmeyi başarmıştır.
2-) Bitneks.com'da kripto para yatırma işlemleri diğer platformlara göre çok daha hızlıdır. Bitcoin yatırma işlemlerinde 1 onay, diğer kripto para yatırma işlemlerinde 3 onay şartı bulunduran Bitneks, arbitraj yöntemi ile ticaret yapan kullanıcıların tercih sebebi olmaya başlamıştır.
3-) Bitneks.com'da hesabınızda kimlik onayı yapmadan kripto para yatırma çekme ve alış satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başka hiç bir platformda bulunmayan bu özellik Türkiye'de sadece Bitneks.com'da bulunmaktadır. Sağladığı bu avantaj ile kimlik bilgilerini gizli tutmak isteyen kullanıcılar Bitneks'i tercih etmektedir.
4-) Bitneks.com yenilikçi yapısı ile bütün üyelerine %25'e kadar oranla ortaklık programı sunmaktadır. Kullanıcı referans linki ile üye olan kişilerin yapmış olduğu alış satış işlemleri üzerinden Bitneks'in elde ettiği komisyon gelirlerinin en az %15'ini referans sahibinin hesabına tanımlıyor. Ayrıca aylık işlem hacmine göre referans gelirleri %25'e kadar orana yükselmektedir.
5-) Bitneks.com'u geliştirilmiş özel tasarımı ile hem mobil hem de masaüstü cihazlarda büyük bir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gelişmiş market özelliği ile global borsa deneyimi yaşayabilirsiniz.
6-) Bitneks.com, kripto para sektöründe uzmanlaşmış teknik destek ekibi ile bütün sorunlara 7/24 çözüm üretmektedir. Yardım almak istediğiniz her konuda bilgi almak için destek ekibi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
7-) Bitneks.com, her hafta kullanıcıları arasında düzenleyeceği yarışmalarla veya çekilişlerle daima kullanıcılarının sempatisini toplamaktadır. Düzenlenen etkinliklerde başarılı olan kullanıcılara kripto para hediye edilmektedir.
Bitneks'i tercih sebepleri günden güne daha da artacaktır. Düşünüp planlayıp uygulamaya sokacağız.

1-) Türkiye'nin en düşük komisyon oranları değilsiniz. İyi araştırmanızı öneririm. Ben borsa reklamı yapmayacağım, yetkilisi forumda varsa bizden pahalısınız desin. Demiyosa da kendileri bilir.
2-) Haklısınız 1 onay alan yok. Btcturk 2 onay istiyor depositte.
3-) Kimlik onayı olmaması demek, ileride dolandırıcılar ve bankalarla sonrasında da mahkemelerle uğraşacaksınız demek oluyor. Zira birisinin internet bankacılığı hesabını patlatan,  borsanıza koşacak patlattığı kişinin ismi ile hesap acıp para yatıracak. kripto alıp sırra kadem basacak. Bu şekilde hacim olarak iyi bir hacim yakalayabilirsiniz ama iyi bir avukat tutun, tebligatlar arkanızdan gelecektir. Diğer borsalar boşuna keyfi olarak 48 saat, 96 saat bekletmiyor ilk depositten sonra.
4-) Ref sistemi sizinkine benzeyen çok yeni borsa var.
5-) Çoğu borsa hem mobil hem desktop özel tasarımlı. Dahası mobil app olan bir sürü borsa var.
6-) 7/24 destek vermeyen borsa yok.
7-) Yarışma fikri güzel. Bİtexen'de de var. Ama geçici bir süre komisyonsuz olduğunuzda iyi hoş. Komisyon almaya başladığınızda pek de sempatik olmayacak. Fyi.

Neden Bitneks?

Bu soruyu neden sordum. Çünkü facebok grubunda karşıma cıktınız ve paylaşımda; forumlarda twitterda hakkınızda paylaşımda bulunanlara milyonlara varan adette token hediye verileceği belirtilmiş. O yuzden yapılan yorumları ödül almak için yapıldığını düşündüm ve tekrar sordum. Neden Bitneks?
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 17, 2018, 10:00:29 PM
Last edit: November 17, 2018, 11:34:40 PM by Bitneks.com

1-) Türkiye'nin en düşük komisyon oranları değilsiniz. İyi araştırmanızı öneririm. Ben borsa reklamı yapmayacağım, yetkilisi forumda varsa bizden pahalısınız desin. Demiyosa da kendileri bilir.
2-) Haklısınız 1 onay alan yok. Btcturk 2 onay istiyor depositte.
3-) Kimlik onayı olmaması demek, ileride dolandırıcılar ve bankalarla sonrasında da mahkemelerle uğraşacaksınız demek oluyor. Zira birisinin internet bankacılığı hesabını patlatan,  borsanıza koşacak patlattığı kişinin ismi ile hesap acıp para yatıracak. kripto alıp sırra kadem basacak. Bu şekilde hacim olarak iyi bir hacim yakalayabilirsiniz ama iyi bir avukat tutun, tebligatlar arkanızdan gelecektir. Diğer borsalar boşuna keyfi olarak 48 saat, 96 saat bekletmiyor ilk depositten sonra.
4-) Ref sistemi sizinkine benzeyen çok yeni borsa var.
5-) Çoğu borsa hem mobil hem desktop özel tasarımlı. Dahası mobil app olan bir sürü borsa var.
6-) 7/24 destek vermeyen borsa yok.
7-) Yarışma fikri güzel. Bİtexen'de de var. Ama geçici bir süre komisyonsuz olduğunuzda iyi hoş. Komisyon almaya başladığınızda pek de sempatik olmayacak. Fyi.

Neden Bitneks?

Bu soruyu neden sordum. Çünkü facebok grubunda karşıma cıktınız ve paylaşımda; forumlarda twitterda hakkınızda paylaşımda bulunanlara milyonlara varan adette token hediye verileceği belirtilmiş. O yuzden yapılan yorumları ödül almak için yapıldığını düşündüm ve tekrar sordum. Neden Bitneks?

Sevgili @coinito,

Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
1-) Biz Bitneks olarak Türkiye'de hizmet veren ilk 3 büyük borsa ile rekabet etme düşüncesindeyiz ve uyguladıkları komisyon oranları bizim oranlarımızdan yüksek kalmaktadır.
3-) Kimlik onaysız hesaplar sadece kripto para yatırma çekme ve takas işlemleri yapabilmektedir. TL yatırma çekme işlemlerinde kimlik onayı şartımız bulunmaktadır. Dolandırıcılık ile elde edilmiş kripto paraların borsamıza aktarılması durumunda, adli makamlardan gelecek talepler doğrultusunda üyemize ait login tarihleri, yatırma çekme tarihleri ve IP adreslerini içeren bilgiler sunulması zorunludur ve Bitneks bu bilgileri yetkililerle paylaşmaya yükümlüdür. Bitneks, kripto paralar konusunda deneyimli hukuk danışmanları ve avukatlarla çalışmaktadır.
4-) İlk 3 büyük borsada maalesef bu özellik yok.
6-) Maalesef hakkıyla destek veren veya hızlı çözüm üreten borsalar yok diyebiliriz. (Forumda yaşanan sorunlar ve çözüm sonuçları canlı örneğidir)

Daha önceki mesajlarımızda bahsettiğimiz gibi; Bitneks sadece bir şirketten ibaret değildir. Bitneks yüzlerce kişiden oluşan bir topluluktur ve tanıtımlarını yapacak olan yüzlerce gönüllü taraftarı ve destekçisi bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü sosyal medya veya farklı yayın organlarında Bitneks ile ilgili tanıtımlar görebilirsiniz. Herhangi bir youtuber veya herhangi bir sosyal medya grubu veya sayfası Bitneks sponsorluğunda olsun veya olmasın yarışmalar, etkinlikler veya tanıtımlar yapabilir ve yapılması muhtemeldir. Biz Bitneks olarak kendi etkinliklerimizi ve yarışmalarımızı web sitemiz üzerinden duyuracağız.

Neden Bitneks? sorunuza en güzel cevabı, gün geçtikçe Bitneks'i kullanan üyelerimiz verecektir.

Gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

Bol kazançlar,
Bitneks Ekibi

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
November 18, 2018, 12:10:12 AM

@Coinito, sanirim bana sordunuz neden bitneks diye Smiley

Benim cevabim, "sadece" bitneks degil.
Sorunuza cevabim gene bir soru: Neden 3 buyuk firma, fakat Bitneks degil?
Diger firmalari birakin herseyi buraya kaydirin demiyorum, bunu kendim bile yapmiyorum zaten.

Yanlis anlamayin lutfen fakat benim yarismalarla falan ilgilenecek, ugrasacak vaktim yok, ihtiyacim da yok acikcasi.
3 buyuk firma ile zaten duzenli islem yapiyorum.
Yeni bir firma acilmis, super yorumlar almis, girdim birkac islem yaptim denedim ve hersey olumlu.
Elimde satmam gereken coinler var, Bitneks de yil sonuna kadar komisyonsuz, yil sonundan sonra dusuk komisyonlu bir alternatif sunmus.
Yani bir firma cikmis, isini guzel yapmis, yil sonuna kadar da komisyon almayacagim diyor. Benim icin yeterli bir sebep.
Zaten baska birsey soylesem gene yarisma icin konusuyor, bunu reklamci olarak tutmuslar falan diye komplo teorileri uremeye baslar o yuzden susuyorum. Smiley
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
November 18, 2018, 09:57:05 AM

Akbank beni arayip "Paribu, BTCTurk, Koinim, Koineks hep bizim musterimiz. Size para yolluyorlar, sizi de Akbankli yapalim" diye telefon aciyor. Kimse birsey yapamiyor. Bu bankalar var ya.. Dedim once hesabimi zorla kapattirdiniz simdi gel diyorsunuz karar verin  Grin

Bilemiyorum ya. Biraz kıymet bilmez bir yapımız var gibime gelmeye başladı benim.

Ahaha! iyi taktik. Aslında yaptıkları kişisel verilerin koruma kanununa aykırı. Tabi siz kullanımımı izleyip bu verilerle yeni hizmetler icad edip bana itelemeye çalışmanıza izin veriyorum şeklinde bir izin verdiyseniz ararlar tabi.
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
November 18, 2018, 01:10:46 PM

Akbank beni arayip "Paribu, BTCTurk, Koinim, Koineks hep bizim musterimiz. Size para yolluyorlar, sizi de Akbankli yapalim" diye telefon aciyor. Kimse birsey yapamiyor. Bu bankalar var ya.. Dedim once hesabimi zorla kapattirdiniz simdi gel diyorsunuz karar verin  Grin

Ahaha! iyi taktik. Aslında yaptıkları kişisel verilerin koruma kanununa aykırı. Tabi siz kullanımımı izleyip bu verilerle yeni hizmetler icad edip bana itelemeye çalışmanıza izin veriyorum şeklinde bir izin verdiyseniz ararlar tabi.

Ozellikle birseye evet diyip izin vermedim ama muhtemelen hesap acarken imzalattiklari 30 sayfalik kontratin biryerine sikistirmislardir Smiley
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
November 19, 2018, 10:51:16 AM

Genel olarak görüşümü belirtmem gerekirse siteyi falan beğendim daha çok koineks e benziyor altcoin çeşitliliği bakımından söylüyorum ve bence yeni bir alternatif gibi duruyor
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
November 20, 2018, 12:20:10 AM

Acildigindan beri aktif kullaniyorum, tek kelimeyle harika. Hersey isik hizinda...... islemler, coin transferleri, TL transferleri, destek, sayfalar arasi gecis, alim satim vs vs vs.... Komisyon zaten suanda 0, coin cekmelerdede ucret 0 suanda. Hacim yavas yavas artacaktir bence cunku heryerinden kalite akiyor borsanin. Eksik gedik ve yanlis yerleri vardi, soyledik forumdan, hemen duzelttiler, hani "he he muhakkak hallederiz abijim" diyipde es gecmediler. Hemen ilgileniyoruz diyip hallettiler. En azindan benim gozume takilan seylerde olay bu sekilde gerceklesti, bekli hala duzeltilmesi gereken seyler vardir orasini bilemiyorum ama genel olarak gozumde kalite ve kullanislilik acisindan kesinlikle ilk 3-4 icinde. Hacim gelince sistem yine bukadar hizli olurmu , destek yine boyle email attiktan 3 dakka sonra "zink" diye cevap yazarmi Cheesy orasini zaman gosterecek ama goruntu olarak cok iyi. Iyi basladi ve iyi devam ediyor. Turkiyede denemedigim borsa yok gibi, yurtdisindada buyukbaslarda hepsinde varim sayilir. Bu yazdiklarimi bu perspektiften degerlendirebilirsiniz. Hani 2-3 borsa kullanip burda bu yorumlari yapiyo degilim.

Ozetle dogru yoldasiniz Bitneks insallah kendinizi bozmazsiniz Smiley

Not: "tezcatcatl" arkadasimizin dediklerine nerdeyse tamamen katiliyorum. Bencede suana kadar bu kaliteyle hacmi almis yurumus olmaliydi, ne diyim, insallah insanlar durumun farkina varir yakinda Cheesy zaten bence bi deneyen bidaha vazgecemez bence, hiz bas donduruyor, az biraz da hacim oldumu bu is tamamdir Smiley

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 20, 2018, 02:11:22 AM

Acildigindan beri aktif kullaniyorum, tek kelimeyle harika. Hersey isik hizinda...... islemler, coin transferleri, TL transferleri, destek, sayfalar arasi gecis, alim satim vs vs vs.... Komisyon zaten suanda 0, coin cekmelerdede ucret 0 suanda. Hacim yavas yavas artacaktir bence cunku heryerinden kalite akiyor borsanin. Eksik gedik ve yanlis yerleri vardi, soyledik forumdan, hemen duzelttiler, hani "he he muhakkak hallederiz abijim" diyipde es gecmediler. Hemen ilgileniyoruz diyip hallettiler. En azindan benim gozume takilan seylerde olay bu sekilde gerceklesti, bekli hala duzeltilmesi gereken seyler vardir orasini bilemiyorum ama genel olarak gozumde kalite ve kullanislilik acisindan kesinlikle ilk 3-4 icinde. Hacim gelince sistem yine bukadar hizli olurmu , destek yine boyle email attiktan 3 dakka sonra "zink" diye cevap yazarmi Cheesy orasini zaman gosterecek ama goruntu olarak cok iyi. Iyi basladi ve iyi devam ediyor. Turkiyede denemedigim borsa yok gibi, yurtdisindada buyukbaslarda hepsinde varim sayilir. Bu yazdiklarimi bu perspektiften degerlendirebilirsiniz. Hani 2-3 borsa kullanip burda bu yorumlari yapiyo degilim.

Ozetle dogru yoldasiniz Bitneks insallah kendinizi bozmazsiniz Smiley

Not: "tezcatcatl" arkadasimizin dediklerine nerdeyse tamamen katiliyorum. Bencede suana kadar bu kaliteyle hacmi almis yurumus olmaliydi, ne diyim, insallah insanlar durumun farkina varir yakinda Cheesy zaten bence bi deneyen bidaha vazgecemez bence, hiz bas donduruyor, az biraz da hacim oldumu bu is tamamdir Smiley

Merhaba @Lifekeeper,

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.
Biz kullanım kolaylığı, hız, güven ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacağız, elimizden geldiği kadar asla ödün vermemeye çalışacağız. Dedik ya, bu borsa bizim değil, sizlerin borsası ve ne olması gerekiyorsa muhakkak yapacağız. Bize ilettiğiniz istekleri yazılım ekibi sırası ile yapıyor. Teknik olarak muhakkak sorunlar çıkacaktır her sistemde olduğu gibi, fakat hızlı çözüm üretmek ve kullanıcılarımızı mağdur etmemek için elimizden geleni yapacağız. Şu anki altyapımız sorunsuz ve aşırı yük altında kalmadan çalışmaktadır, yoğunluk olduğu durumlarda altyapımızın yetersiz olduğunu düşündüğümüzde gerekli müdahaleler ve upgrade işlemleri yapılacaktır. Elbette bizlerde istemeyiz piyasanın hareketli olduğu zamanlarda sitemizin hizmet aksatmasını. Henüz 20 gündür hizmet veriyoruz ve gün geçtikçe hacim ve derinlik oluşacağı düşüncesindeyiz.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 20, 2018, 05:50:41 PM
Last edit: November 20, 2018, 11:24:43 PM by Bitneks.com

Bilgilendirme, veya bir ipucu  Wink

Bitneks'te bulunan bütün kripto paralara ait transactionlar realtime (gerçek zamanlı) olarak çalışmaktadır.
Aktif olarak bekleyen yatırma veya çekme işlemlerinde şebeke onayı kaç ise, Bitneks'te de aynı değerleri görmek mümkündür ve anlık olarak daima güncellenmektedir.
Örneğin; Şebekede 3 onay almış bir transaction, Bitneks'te 2 veya 1 veya 0 olarak gözükmeyecektir. Gerçek değer ne ise aynı anda yansıtılmaktadır.
Bu sektörde saniyelerin bile çok büyük bir öneminin olduğunun bilincindeyiz.

Bilginize...
Bitneks Ekibi

Lifekeeper
Member
**

View Profile
November 21, 2018, 02:42:05 AM

Merhabalar,

Kucuk bir hata buldum. Sayfanin ustunde ortadaki çan isaretinin altinda bildirim geldiginde kirmizi 1 rakami cikiyor. Bu çan sekline bastigim zaman gelen bildirimi okumak icin "hic bir bildirim yok" yazisi çikiyor" .

Eger bildirim gelir gelmez çan isaretine tiklarsam gelen mesaj gorunuyor ama uzerinden 5-10 dk gectikten sonra tiklarsam yukarida yazdigim mesaj cikiyor.

Birde gelen bildirimleri topluca geriye donuk gorebilsek iyi olur, hani anlik gorup sonra buharlasmasalar.... En azindan son 5-10 bildirim gorunse fena olmaz.

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 21, 2018, 02:43:47 AM

Merhabalar,

Kucuk bir hata buldum. Sayfanin ustunde ortadaki çan isaretinin altinda bildirim geldiginde kirmizi 1 rakami cikiyor. Bu çan sekline bastigim zaman gelen bildirimi okumak icin "hic bir bildirim yok" yazisi çikiyor" .

Eger bildirim gelir gelmez çan isaretine tiklarsam gelen mesaj gorunuyor ama uzerinden 5-10 dk gectikten sonra tiklarsam yukarida yazdigim mesaj cikiyor.

Birde gelen bildirimleri topluca geriye donuk gorebilsek iyi olur, hani anlik gorup sonra buharlasmasalar.... En azindan son 5-10 bildirim gorunse fena olmaz.

Merhabalar,

Tabii, hemen ilgileniyoruz.

Teşekküerler.

Lifekeeper
Member
**

View Profile
November 21, 2018, 02:49:17 AM

Merhabalar,

Merhabalar,

Tabii, hemen ilgileniyoruz.

Teşekküerler.

Yok Artik :DDDDDD saat sabahin 05:42 sinde foruma mesaj yaziyorum, 1 dk icinde cevap veriyorsunuz 05:43 de lolololololol. Aman maasallah nazar degmesin ne diyim baska Cheesy

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: