Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:10:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur  (Read 6159 times)
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
March 03, 2019, 10:14:34 PM
Merited by wwzsocki (1)
 #41

Jeżeli któryś z Was czuje się na siłach to możecie spróbować złożyć podanie do kampanii, w której obecnie biorę udział. Jest tylko jeden slot wolny, a po jednym dniu już jest 2 strony podań. Nie musicie zmieniać sygnatury i awatara więc nic nie stracicie, a możecie dużo zyskać. Widzę, że odbiegliście trochę od tematu, ale dyskusja wygląda na ciekawą (rozdałem trochę merita). Może założycie osobny temat?
1714011016
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714011016

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714011016
Reply with quote  #2

1714011016
Report to moderator
1714011016
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714011016

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714011016
Reply with quote  #2

1714011016
Report to moderator
1714011016
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714011016

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714011016
Reply with quote  #2

1714011016
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714011016
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714011016

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714011016
Reply with quote  #2

1714011016
Report to moderator
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 03, 2019, 11:10:41 PM
 #42

Jeżeli któryś z Was czuje się na siłach to możecie spróbować złożyć podanie do kampanii, w której obecnie biorę udział. Jest tylko jeden slot wolny, a po jednym dniu już jest 2 strony podań. Nie musicie zmieniać sygnatury i awatara więc nic nie stracicie, a możecie dużo zyskać.
...

Ja bardzo poluję na tą kampanię, jednak niestety wciąż ogranicza mnie ranga - muszę dostukać jeszcze blisko 50 meritów żeby podjąć wyzwanie... A szkoda.... zrobiłem trochę researcha i wyszło mi że aktualnie żadna inna kampania sygnatur nie może się równać z Chipmixerem jest on i dłuugo długo nic ;-)


...
Widzę, że odbiegliście trochę od tematu, ale dyskusja wygląda na ciekawą (rozdałem trochę merita). Może założycie osobny temat?


Zgadzam się z BitCryptexem - zostawamy ten temat dla kampanii sygnatur a z historiami spekulacyjnymi przenieśmy się gdzie indziej - może jak proponowałem wcześniej do

...
Za trafne rozszyfrowanie rynku merit dla Ciebie - swoją drogą  posty w tym temacie powinny trafić do innego z Twoich wątków Spekulacja na newsach alt/btc ... i mam nadzieję że pozostaniesz aktywny w tym zakresie a po tym przykładzie dorzucę go to tematów obserwowanych ;-)

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 04, 2019, 04:26:51 AM
 #43

Jeżeli któryś z Was czuje się na siłach to możecie spróbować złożyć podanie do kampanii, w której obecnie biorę udział. Jest tylko jeden slot wolny, a po jednym dniu już jest 2 strony podań. Nie musicie zmieniać sygnatury i awatara więc nic nie stracicie, a możecie dużo zyskać. Widzę, że odbiegliście trochę od tematu, ale dyskusja wygląda na ciekawą (rozdałem trochę merita). Może założycie osobny temat?

Dzieki za przypomnienie, juz probowalem raz dostac sie do tej kampanii ale to byl niewypał. Mili uczestnicy rozmowy w bedacy w temacie poinstruowali mnie co i jak no i teraz czekam na wolne miejsce. Jak dobrze mi sie wydaje to jest to pierwsze wolne miejsce od tamtego czasu a było to juz jakis czas temu. Wniosek taki ze mialem racje i jest to brdzo dobra kampania bounty do ktorej jest sie bardzo ciezko dostac. Oczywiscie zapisalem sie ponownie i mam nadzieje ze zostane wybrany tak jak 50 innych  Grin Shocked.



Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
March 09, 2019, 09:58:13 AM
Merited by cryptovigi (1)
 #44

Ja bardzo poluję na tą kampanię, jednak niestety wciąż ogranicza mnie ranga - muszę dostukać jeszcze blisko 50 meritów żeby podjąć wyzwanie...

To może być Twój najlepszy tydzień w tym roku, bo nie dość, że zdobyłeś więcej niż te 50 potrzebnych meritów to dzisiaj okazało się, że zwolniło się kolejne miejsce w kampanii. Mam dla wszystkich aplikujących małą radę. Do niedawna w tej kampanii nie zaliczano postów napisanych w sekcjach lokalnych. Jeżeli Wam zależy żeby się dostać to postarajcie się zbalansować stosunek postów napisanych po angielsku do tych po polsku. Oczywiście życzę powodzenia też @wwzsocki
sud
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 301



View Profile
March 09, 2019, 01:24:19 PM
 #45

Generalnie teraz się już chyba opłaca tylko robić te kampanie sygnaturkowe płacone w btc, albo liczyć na jakiś cud że w zwykłym bounty tokeny okażą się wartościowe (komuś się to udało?). Niestety widać, że większość użytkowników myśli podobnie, i te konkretne kampanie z Overview of Bitcointalk Signature-Ad Campaigns zapełniają się zgłoszeniami dosłownie w kilka godzin, w dodatku taką ilością solidnych forumowiczów z dobrą historią postowania, że ciężko się przebić. Ja już temat odpuściłem, ale powodzenia dla wszystkich spróbujących.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 09, 2019, 03:29:24 PM
Last edit: March 10, 2019, 02:28:04 AM by cryptovigi
 #46

Ja bardzo poluję na tą kampanię, jednak niestety wciąż ogranicza mnie ranga - muszę dostukać jeszcze blisko 50 meritów żeby podjąć wyzwanie...

To może być Twój najlepszy tydzień w tym roku, bo nie dość, że zdobyłeś więcej niż te 50 potrzebnych meritów to dzisiaj okazało się, że zwolniło się kolejne miejsce w kampanii. Mam dla wszystkich aplikujących małą radę. Do niedawna w tej kampanii nie zaliczano postów napisanych w sekcjach lokalnych. Jeżeli Wam zależy żeby się dostać to postarajcie się zbalansować stosunek postów napisanych po angielsku do tych po polsku. Oczywiście życzę powodzenia też @wwzsocki


Wielkie dzięki za info... Ostatni tydzień był dla mnie na tyle łaskawy że pewnie wyczerpałem już ilość farta, zwłaszcza że jak zauważyłeś ostatnio skupiłem się zdecydowanie na lokalnej sekcji. Nie mniej jednak grzechem byłoby nie spróbować bo to jest pierwszy raz kiedy dzięki zdobyciu rangi seniora mam szansę w ogóle podejść tematu. Oczywiście również życzę szczęścia "konkurentowi" - @wwzsocki - powodzenia!


Cholera - przyjrzałem się konkurencji @sud masz całkowitą rację - wszyscy wiemy, że ta kampania jest najlepsza na forum ale nie myślałem, że do każdego spota startować będą do niej aż tacy killerzy  Wink  No cóż - jak jeden z nich fajnie napisał - niech moc będzie z nami...

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 11, 2019, 08:30:25 PM
Merited by wwzsocki (1)
 #47


Trafiłem wczoraj na pewien post - najlepsze wyniki członków kampanii ChipMixer w poszczególnych tygodniach
...
Week 1: LeGaulois earned 91 Merit.
Week 2: LoyceV earned 60 Merit.
Week 3: bill gator earned 48 Merit.
Week 4: LoyceV earned 62 Merit.
Week 5: SyGambler earned 53 Merit.
Week 6: LoyceV earned 31 Merit.
Week 7: TheQuin earned 55 Merit.
Week 8: TheQuin earned 33 Merit.
Week 9: iasenko earned 24 Merit.
Week 10: DdmrDdmr earned 50 Merit.
Week 11: LeGaulois earned 54 Merit.
Week 12: DdmrDdmr earned 34 Merit.
Week 13: The Pharmacist earned 56 Merit.
Week 14: DdmrDdmr earned 33 Merit.
Week 15: DdmrDdmr earned 37 Merit.
Week 16: DdmrDdmr earned 34 Merit.
Week 17: DdmrDdmr earned 71 Merit.
Week 18: DdmrDdmr earned 21 Merit.
Week 19: pugman earned 65 Merit.
Week 20: 1miau earned 54 Merit.
Week 21: 1miau earned 31 Merit.
Week 22: Welsh earned 130 Merit.
Week 23: DdmrDdmr earned 38 Merit.
Week 24: iasenko earned 27 Merit.
Week 25: hilariousetc earned 53 Merit.
Week 26: o_e_l_e_o earned 36 Merit.
Week 27: BitCryptex earned 49 Merit.
Week 28: hilariousetc earned 47 Merit.
Week 29: hilariousetc earned 106 Merit.
Week 30: LoyceV earned 81 Merit.
Week 31: hilariousetc earned 44 Merit.
Week 32: DdmrDdmr earned 56 Merit.
Week 33: hilariousetc earned 69 Merit.
Week 34: DdmrDdmr earned 101 Merit.
Week 35: DdmrDdmr earned 78 Merit.
Week 36: LoyceV earned 43 Merit.
Week 37: ETFbitcoin earned 38 Merit.
Week 37: hilariousetc earned 38 Merit.
Week 38: DdmrDdmr earned 63 Merit.
Week 39: bob123 earned 49 Merit.
Week 40: LoyceV earned 31 Merit.
Week 41: o_e_l_e_o earned 34 Merit.
Week 42: DdmrDdmr earned 53 Merit.
Week 43: o_e_l_e_o earned 61 Merit.
Week 44: o_e_l_e_o earned 36 Merit.
Week 45: HCP earned 32 Merit.
Week 46: DdmrDdmr earned 75 Merit.
Week 47: LoyceV earned 49 Merit.
Week 48: The Pharmacist earned 70 Merit.
Week 49: The Pharmacist earned 22 Merit.
Week 50: The Pharmacist earned 138 Merit.
Week 51: DdmrDdmr earned 118 Merit.
Week 52: LoyceV earned 142 Merit.
Week 53: LoyceV earned 79 Merit.
Week 54: d5000 earned 51 Merit.
Week 55: LoyceV earned 62 Merit.
Week 56: DdmrDdmr earned 78 Merit.
Week 57: o_e_l_e_o earned 96 Merit.
Week 58: BitCryptex earned 103 Merit.
...

Widząc te wartości trochę się przestraszyłem że to nie miejsce dla zwykłych ludzi, ale cyborgów (no może poza naszym ziomkiem @BitCryptexem który wydaje się być istotą żywą...). Wystarczyły dwa wybrane tygodnie gości stamtąd - 50-ty. @The Pharmacist (138 meritów) i 52-gi. @LoyceV (142 merótów) były wystarczające na uzbieranie większej ilości meritów, niż ja uzbierałem przez całe życie!

Postanowiłem więc sprawdzić, czy wszyscy uczestnicy mają taką samą wysoką wydajność. Nie jestem w stanie porównywać subiektywnie jakości postów poszczególnych uczestników, więc pomimo faktu, że zgodnie ze słowami @DarkStar_ ilość uzyskanych meritów nie jest najważniejsza, postanowiłem zobaczyć, jak uczestnicy kampanii radzą sobie w rankingu najbardziej zmeritówanych według bpip.

5   (8,20%)  uczestników zarobiło ponad 1000 merits (miejsca w pierwszej 10-tce rankingu)
11 (18,03%) uczestników zarobiło 501-1000 merits (miejsca od 24 to 63 w rankingu)
16 (26,23%) uczestników zarobiło 251-500 merits (miejsca od 68 to 164 w rankingu)
14 (22,95%) uczestników zarobiło 151-250 merits (miejsca od 201-338 w rankingu)
11 (18,03%) uczestników zarobiło 101-150 merits (miejsca od 405-545 w rankingu)
3   (4,92%) uczestników zarobiło 55-100 merits (miejsca od 621-749 w rankingu)
jeden (1,64%) uczestnik zarobił wystarczająco meritów żeby zakwalifikować się do najlepszego tysiąca - aktualnie granica ta wynosi 55 meritów

Jak widzicie - okazało się, że nie wszyscy 60 uczestnicy kampanii to użytkownicy z pierwszej 60-ki czy nawet pierwszej 100-ki najbardziej "zasłużonych" użytkowników. Prawie połowa to osoby z 2, 3, 4 lub nawet 6 i 7 setki. Wygląda na to, że Menedżer kampanii naprawdę nie patrzy tylko na liczby, ale na treść twoich postów, co oznacza, że każdy ma przynajmniej teoretyczną szansę, aby się tam dostać, nawet jeśli nie jest na szczycie rankingu.


Po sprawdzeniu aktualnych członków kampanii, będąc jednym z kandydatów (może raczej aplikantów ;-)), postanowiłem przyjrzeć się konkurencji ...
Do momentu napisania tego wpisu zarejestrowano 35 kandydatów, zobaczmy zatem, jak wyglądają ich osiągnięcia w rankingu bpip: najbardziej zasłużonych:

0 (0,00%) uczestników zdobyło ponad 1000 meritów
11 (31,34%) uczestników zdobyło 501-1000 meritów (miejsca od 19 do 62 w rankingu)
8 (22,86%) uczestników zdobyło 251-500 meritów (miejsca od 72 do 148 w rankingu)
4 (11,43%) uczestników zdobyło 151-250 meritów (miejsca od 180-334 w rankingu)
3 (8,57%) uczestników zdobyło 101-150 meritów (miejsca z 376-495 w rankingu)
3 (8,57%) uczestników zdobyło 55-100 meritów (miejsca z 562-711 w rankingu)
6 (17,14%) uczestników nie zakwalifikowało się do pierwszego tysiąca najbardziej zasłużonych użytkowników


Powyższa lista pokazuje, że konkurencja między kandydatami jest równie silna jak wśród obecnych członków. Zwłaszcza na samym szczycie skali - choć wśród kandydatów nie ma użytkowników, którzy zdobyli ponad 1.000 meritów, jednak odsetek tych, którzy zdobyli ich ponad 500 (w tym ponad 1.000) jest wyższy wśród kandydatów (31,34%) nawet niż wśród obecnych uczestników kampanii (26,23%)

Z drugiej strony, więcej użytkowników, którzy z powodu niewystarczającej liczby zasług nie kwalifikują się w rankingu najbardziej zasłużonym dla bpip, próbuje szczęścia (17,14%) w porównaniu gdy obecnych uczestników kampanii poza rankingiem mamy tylko (1,64%).

Co tu dużo mówić bezdyskusyjne jest, że: KONKURENCJA JEST ZAJ@#$%TA!!!

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
March 11, 2019, 09:27:18 PM
 #48

Warto też dodać, że do tej kampanii można dostać się poza rekrutacją. Dokładna informacja znajduje się na samym początku pierwszego posta. Skontaktowałem się z managerem kampanii i wytłumaczyłem w jakim sensie mogę być uważany za "trusted exception", i jak widać udało mi się dostać.

Widząc te wartości trochę się przestraszyłem że to nie miejsce dla zwykłych ludzi, ale cyborgów (no może poza naszym ziomkiem @BitCryptexem który wydaje się być istotą żywą...).

Bardzo mnie tym zdaniem rozbawiłeś. Jestem istotą żywą, o dziwo Wink Taka drobna uwaga, staraj się nie odmieniać niektórych nicków. Bot, który powiadamia mnie o wspomnieniu, wyłapuje tylko jedną dodatkową literę po X na samym końcu.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 12, 2019, 10:38:58 AM
 #49

Warto też dodać, że do tej kampanii można dostać się poza rekrutacją. Dokładna informacja znajduje się na samym początku pierwszego posta. Skontaktowałem się z managerem kampanii i wytłumaczyłem w jakim sensie mogę być uważany za "trusted exception", i jak widać udało mi się dostać.
...

...
Note1: If the campaign is full, but you are a very trusted member of the community, feel free to apply. I recommend PMing me to get a faster response. Those who obviously do not meet the requirements may be blocked/blacklisted.
...

Żeby to była dokładna informacją to nie powiem... Manager niestety nie wyjaśnił co rozumie przez "zaufany wyjątek" - rozumiem, że nie chodzi o wysokość parametru Trust (bo Ty akurat tego nie masz przesadnie wysokiego) tylko jakieś inne  zalety, którymi można się przesłużyć forum/społeczności innymi słowy podejrzewam, że trzeba mieć naprawdę mocne uzasadnienie żeby gościa przekonać do zwiększenia grona uczestników poza rekrutacją standardową...

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 12, 2019, 10:36:38 PM
Last edit: March 13, 2019, 09:20:13 PM by cryptovigi
Merited by wwzsocki (1)
 #50

Uwaga mam mega neewsa!!!!

Hi everyone! Sorry for the delays with choosing someone; I will hopefully have that done tonight. It's very time consuming to try to differ the quality of posts in other languages so I needed a bit more time to do so.

List is currently down to
Code:
mu_enrico (Indonesian)
kenzawak (French)
wwzsocki (Polish)
roycilik (Indonesian)
mole0815 (German)


@wwzsocki - nasz rodak przeszedł przez pierwsze sito eliminacji @DarkStar_a do kampanii ChipMixer - świętego graala użytkowników bitcointalk!!!

Gratulacje stary!!! Osobiście analizowałem konkurencję, która była zabójcza więc już jesteś wygranym...
Ale dalej 3mam kciuki!!!


[edited:]

Jak to się czasami okazuje... z pięciu osób wybranych do "drugiego etapu" wygrała....... szósta ;-)

No cóż może następnym razem komuś z nas się powiedzie...

 
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 14, 2019, 06:35:24 PM
Last edit: March 15, 2019, 01:58:44 AM by wwzsocki
 #51

Uwaga mam mega neewsa!!!!

Hi everyone! Sorry for the delays with choosing someone; I will hopefully have that done tonight. It's very time consuming to try to differ the quality of posts in other languages so I needed a bit more time to do so.

List is currently down to
Code:
mu_enrico (Indonesian)
kenzawak (French)
wwzsocki (Polish)
roycilik (Indonesian)
mole0815 (German)


@wwzsocki - nasz rodak przeszedł przez pierwsze sito eliminacji @DarkStar_a do kampanii ChipMixer - świętego graala użytkowników bitcointalk!!!

Gratulacje stary!!! Osobiście analizowałem konkurencję, która była zabójcza więc już jesteś wygranym...
Ale dalej 3mam kciuki!!!


[edited:]

Jak to się czasami okazuje... z pięciu osób wybranych do "drugiego etapu" wygrała....... szósta ;-)

No cóż może następnym razem komuś z nas się powiedzie...

Dziękuje, chociaż nie wygrałem czuje się trochę wyróżniony bo konkurencja była lekko mówiąc przytłaczająca  Shocked.

Chwilę po Twoim poście @DarkStar dodał tego nowego uczestnika do listy jako szóstego.

Myślę że przeważylo szalę zwycięstwa na jego korzyść wysokie zaufanie jakim się cieszy (40+).

I tak jestem zadowolony bo to pokazuje, że jakość moich postów nie jest taka zła jak myślałem.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 14, 2019, 11:59:00 PM
 #52


Dziękuje chociaż nie wygrałem ale czuje się trochę wyróżniony bo konkurencja była lekko mówiąc przytłaczająca  Shocked.

Chwilę po Twoim poście @DarkStar dodał tego nowego uczestnika do listy jako szóstego.

Myślę że przeważylo szalę zwycięstwa na jego korzyść wysokie zaufanie jakim się cieszy (40+).

I tak jestem zadowolony bo to pokazuje, że jakość moich postów nie jest taka zła jak myślałem.

W każdym razie poważnie zaznaczyłeś swoją obecność a to też się liczy... Monitorowałem poszczególnych aplikantów i blisko 1/3 to była ścisła czołówka (pierwsza setka najwyżej nagrodzonych meritami ever). Ważne jest, że manager nie patrzy tylko na cyferki i pozycje w rankingach, ale ewidentnie przygląda się aktywności użytkowników/jakości postów/zaufaniu etc. Czyli nie ma co tracić nadziei tylko trzeba robić swoje...

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 15, 2019, 10:09:44 AM
Last edit: March 15, 2019, 02:31:55 PM by cryptovigi
Merited by Tytanowy Janusz (2)
 #53

Dwie godziny temu pojawiła się nowa kampania prowadzona przez @Hhampuza:

[OPEN]Rocket.run Signature Campaign | Full Members - Legendary | Up to 0.0175BTC

Min 20 postów (do których nie wliczają się lokalne) i min 10 w gamblingu ale stawki są stosunkowo niezłe (przynajmniej w prównaniu z konkurencją)  

Full Members - 0.00035BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.
Sr. Members - 0.0004BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.
Hero Members - 0.00045BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.
Legendary - 0.0005BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.

Ja spróbowałem - może ktoś z was ma ochotę?


[edit:]
Miło widzieć rodaków wśród aplikantów  Wink
Kampania jak pisałem pod względem stawek wydaje się zacna, co potwierdza ilość zgłoszeń - w 6 godzin liczba dobiła już do 115, manager też z dobrą reputacją... niestety w opisie OP nie wspomniał ile przewiduje miejsc, więc nie mamy pojęcia o co tak naprawdę się bijemy ;-)
Wczytałem się jeszcze w zasady - minimalnie 20 postów (10 w gamblingu) a maksymalnie 30 (płatnych) ale posty na lokalach nie wchodzą tylko w te minimalne 20 więc wychodzi na to, że powinny być zaliczone jako te dodatkowe 10 (czyli od 21 do 30) chyba...

Minusem może być również fakt, że jak rozumiem wypłata będzie przelewana na konto w serwisie rocket.run (słyszał ktoś w ogóle o tym?) ale wygląda na to że można stamtąd bez problemu przelać na inny dowolny adres albo od razu postawić na mecz LOLa (to chyba jeszcze nie działa) czy w jakiejś gierce...

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 16, 2019, 07:29:40 AM
 #54

W spreadsheet widać już, że mamy po 5 miejsc na rangę. Chyba marne szanse z uwagi na to, że wszyscy zapisaliśmy się w okolicach 5-6 strony. Przede mną jest ponad 20 full memberów. Jedyna nadzieja w tym, że dobór będzie polegał na czymś większym niż tylko "kto pierwszy ten lepszy".
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 16, 2019, 04:13:43 PM
 #55

W spreadsheet widać już, że mamy po 5 miejsc na rangę. Chyba marne szanse z uwagi na to, że wszyscy zapisaliśmy się w okolicach 5-6 strony. Przede mną jest ponad 20 full memberów. Jedyna nadzieja w tym, że dobór będzie polegał na czymś większym niż tylko "kto pierwszy ten lepszy".

@Tytanowy Janusz i @wwzsocki GRATULACJE - jesteście obaj w grze !
mnie się nie udało tym razem ;-(

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 16, 2019, 05:30:09 PM
 #56

Wszystko dzięki Tobie, to Ty poinformowałes nas w porę o nowej kampanii. Serio nie wiem czemu zostałeś pominięty ale zapewne po pierwszych 2 tyg zwolni się parę miejsc i dołączysz do nas.
kotwica666
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1035



View Profile
March 16, 2019, 08:35:19 PM
 #57

Wciąż mam nadzieję, że kampanie bounty powrócą do łask i wreszcie staną się opłacalne Smiley
Kiedyś brałem udział w signature campaigns płatnych tylko w BTC, ale w 2017 zdecydowanie opłacalniejsze były bounty, przerzuciłem się i tak mi zostało. Dla mnie, ze względu na to, że nie jestem jakoś super aktywny na BTT, jest też całkiem wygodne, że w niektórych kampaniach bounty wystarczy napisać kilka postów na tydzień, a nie tak jak w BTC signature 20 lub więcej.


.
..........
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
.....I AM BLACKJACK.FUN.....
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
..........
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
March 16, 2019, 09:32:49 PM
Last edit: March 16, 2019, 09:44:26 PM by BitCryptex
 #58

Myślę że przeważylo szalę zwycięstwa na jego korzyść wysokie zaufanie jakim się cieszy (40+).

Taka drobna uwaga: podejrzewam, że nie dokonywałeś zmian w swoim Trust list więc ten wynik pewnie jest domyślną wartością. Moja lista jest dosyć mocno zmodyfikowana i dla mnie ten użytkownik ma trust na poziomie +153. Przydałoby się żeby ktoś stworzył nowy temat i opisał działanie systemu trust uwzględniając także ostatnie zmiany w sposobie wybierania DT1/DT2. Polecam wszystkim dodanie do listy, nicków użytkowników, których ocenom ufacie.

Tutaj możecie zobaczyć komu (nie) ufam i kto (nie) ufa mi. Bardzo dużo osób nie ufa mi ze względu na to, że dodałem użytkownika Lauda do zaufanych. Wszystkie te konta mają ujemną wartość trust przy domyślnej liście.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 22, 2019, 10:15:00 PM
 #59

czy kampanie wymagają teraz zdobycia meritu żeby otrzymać wypłate?

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 23, 2019, 12:32:59 AM
 #60

czy kampanie wymagają teraz zdobycia meritu żeby otrzymać wypłate?

Nie wszystkie - generalnie te z działu altcoin to jedna wielka wolna amerykanka - i w większości nie trzeba nic byle pisać. Niektóre prowadzone przez bardziej profesjonalnych managerów wymagają pisania faktycznie sensownych postów a nie tylko spamu. Wyższa półka (przynajmniej według mnie) to te z działu Marketplace > Services , które płacą w btc - tam niektóre wymagają "zarobionych" meritów, ale też nie wielkiej ilości - przeważnie wystarczy 10 sztuk, z tym że tam konkurencja nie jest mała a liczba miejsc ograniczona.


Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!