Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:32:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Takım Tutar Gibi Coin Tutmak  (Read 1163 times)
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 10, 2018, 01:07:00 PM

bir projeye saplanıp kalmak cidden yatırımcıya kaybettirir. bende benzer hatayı yaptım, gönül bağım olan projelerin coinlerini elde tuttum ve ciddi anlamda kayıp yaşadım. halbuki daha geniş düşünsem daha farklı olurdu. kripto para çok hızlı gelişen bir teknoloji, bir coine saplanıp kalmamalı.
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 11, 2018, 09:04:46 PM

Eos, Tron, Neo gibi kendi ağını kurmuş kripto paralarda var bu durum; hepsi başarılı proje, Ethereum ve Bitcoin'e ciddi rakipler. Takım tutar gibi coin tutmak çok da anlamsız değil, sonuçta para-zaman yatırılıyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 11, 2018, 09:06:39 PM

Şu piyasadaki belkide en saçma şeydir takım tutar gibi coin tutmak. İşin ucunda para var arkadaş. Banane a coinden b coinden. Bana para kazandırma potansiyeli varsa en kral coin odur diğerleri çokta umrumda olmaz. Kazandırmıyorsada en kötüsü odur. Bu yüzden coinlerin kulu kölesi olmayı bırakmak lazım

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
November 12, 2018, 12:01:48 AM

Katılıyorum sonuçta hepsi bir yatırım aracı altın yada dolar aldığımızda kar ettiğimizde nasıl içimiz rahat bir şekilde ayrılabiliyorsak bu coinler içinde geçerli olmalı ama bazen bir coinden çıktığınızda 1 hafta sonra 5x-10x yaptığında birdaha hiçbir coini kolay satamıyorsunuz  Cry
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 12, 2018, 07:17:16 AM

Projeye ekibin çalışmasına bakan pek yok.Nerede pump var oraya koşturmaca var.Sonra tepeden ele verilince sızlanmalar başlıyor.Proje ve ekibin çalışmasına göre yatırım yapan az.Destek noktasını bildikten sonra projeye de güveniyorsak yatırım kazandırır yoksa kaybettirir.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
November 12, 2018, 08:27:57 AM

Takım tutar gibi altcoin tutan daha görmedim.Hiç bir altcoini bence tutmamak lazım.En sağlamlarının bile şuandaki hali ortada.NEO 15$.Bir zamanlar 100 $ altına inmez diyordum.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
November 12, 2018, 08:35:38 AM

Benim için bu konuya yazılabilicek güzel bir örnek var horoza sormuşlar tavukmu yumurtadan yumurta mı tavuktan diye horoz ben işimi yapar geçerim demiş benimki si de o hesap fanatikliğe gerek yok kendi belirlediğim sınır gelince satar geçerim

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 12, 2018, 10:17:06 AM

En tehlikeli durum bir koinle duygusal bağ kurmak, ne yazık ki en çok da yatırım için bir coine geçen insanlar onun sürekli yükselmesi için girdikleri her platformda onu övme ihtiyacı duyuyorlar. Kardeşim zaten potansiyeli olan bir kripto paraysa senin övmene gerek yok o kendi değerini yükseltecektir.
DervisKing
Member
**

Activity: 71
Merit: 10

View Profile
November 12, 2018, 11:14:42 AM

Bunun fanatiklikle coin sevdasıyla bir alakası yok insanların belirli bir x coin üzerine yatırımı varsa ve sağda solda hakkında kötü yorumlar geliyorsa otomatik olarak savunmaya geçmeleri çok normal çünkü olası bir boklama kampanyası başlarsa bu durumdan korkup filanca balina parasını çekerse dump başlayacak ve insanlar elini ayağını o coinden çekince yatırımları hiç olup gidecek bütün sebebi bu
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 12, 2018, 12:15:28 PM

Aynen ya geçen sene ben ve birçok arkadaş wavesi tutuyorduk sonra küme düştü falan şuan takım tutmuyorum hepimiz kardeşiz ne gerek var takım gibi ayrımcılıklar yapmaya dimi  Grin Çaktırmayın neoyu tutuyorum  Roll Eyes
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
November 12, 2018, 07:18:14 PM

Bu konuyu özellikle eos'çular ve eth'ciler arasında farkettim. Özellikle EOS yatırımcıları enteresan bir şekilde coinle aralarında bir gönül bağı kurmuş. Bu, sistem için bence tehlikeli bir durum. Eos henüz kendini çok fazla geliştirmesi gereken çok eksikleri olan bir coin. Sürekli cpu şişmesi, ram sorunu vs. Ama bunları eos yatırımcılarına söylediginizde tuhaf bir sekilde savunmaya geciyorlar. Aynı şeyler ETH içinde geçerli.

Bence hic bir tokenle duygusal bağ kurmadan mantık ve aklı-selim'le yatırımları yönetmek lazım. Digeri üzücü sonuçlar doğurabilir.
Ytd
Hayatta herşeyde böyle bu durum, neyin fanatiği olursanız neye çok bağlı olursanız ondan zarar görürsünüz yüksek ihtimalle, burada ise binlerce liranızı kaybedebilirsiniz yıllarca bekleyip zamanınızı kaybedebilirsiniz ki bu paradan daha da önemli bir şey.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 12, 2018, 07:52:09 PM

Hiç gereği yok. Hangisi kar ettirirse al sat. Duygusal bir bağa gerek yok. Paranıza bakın.

thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
November 12, 2018, 08:27:48 PM

Hiç gereği yok. Hangisi kar ettirirse al sat. Duygusal bir bağa gerek yok. Paranıza bakın.

Kesinlikle böyle olmalı. Yatırımcı arkadaşlar ve bizler de zamanında bu yanlışa düştük. Birçok projeye güvendik duygusal bağ kurduk fakat kaybeden zarar eden biz olduk.

linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
November 12, 2018, 10:46:48 PM

kar edeni hemen satarım neme lazım fiyatın geriye gitmesi olağan hale geldi devamlı yükseliş olması ayı sezonunun bitmesi boğa sezonunun başlamasına bağlı. takım tutar gibi coin tutan pişman olur.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
November 12, 2018, 10:56:31 PM

Belli bir kar marjı belirleyip onu yakaladığın anda satıp çıkış yapmak gerekir. Çok isteyen karıyla tekrar alıp beklemede kalabilir ama anaparanın çıkarılması önemli.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 13, 2018, 04:56:10 AM

Maalesef bir dönem herkesin yaptığı bu hataları biz de zamanında yaptık birçoğu gibi waves holderlığı taraftarlığı yapmışlığımız var, ama geçmişten ders çıkarmak önemli bir yıldır bu şekilde fanatiği olmadım hiçbir coinin, çoğu ileride olmucak bile oyüzden çok da fanatiği olmamak lazım.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
November 13, 2018, 09:51:32 PM

ya herşeyde biz öyleyiz garipsememek lazım parti tutarız takım gibi araba alırız o markayı takım tutar gibi savunuruz hatalarını falan görmeyiz tabi bu coin dünyasında da olacaktır elimizde tuttuğumuz coine herşeyimizle bağlanıyoruz bu duygusallık vardı hep bizde ya garipsememek lazım

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
November 14, 2018, 06:30:10 PM

Öyle bir şey bana göre her daim kaybettirir,herkese kaybettirir bağlandığın şeyleri doğru zamanda bırakman lazım yoksa bir süre sonra zarara dönüşüyor.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 14, 2018, 07:45:04 PM

Kar gördüm mü vurup kafasına başka coine geçeceksin düşük olana.güvendiğin coinler arasında çevireceksin.Yoksa diğer türlü bekle bekle bir çıkıyor iki düşüyor.Strateji takip önemli.Proje ve ekip.Fazla coin takip etmekten ziyade 10 tane güvendiğin coini takip daha istikrarlı olur.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
November 14, 2018, 10:15:36 PM

elde tutulanların fiyatının artması ile satış yaparsın para kazanırsın beklemeye geçersin piyasa kötü gittiği için sonraki adımında önceki adımından ettiğin karı eritirsin ayı pazarının kuralıdır gelen gider.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: