Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:27:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Laptop yardımı ?  (Read 165 times)
daggez (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
November 05, 2018, 01:58:28 PM

Arkadaşlar maks 3000 tl ye bir laptop alacağım solidcam vs cs go gibi programlar ve oyun için yeterli olması yeter
1714040866
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714040866
Reply with quote  #2

1714040866
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
exDeep
Jr. Member
*

Activity: 61
Merit: 7

View Profile
November 05, 2018, 02:16:16 PM

Arkadaşlar maks 3000 tl ye bir laptop alacağım solidcam vs cs go gibi programlar ve oyun için yeterli olması yeter

Solid cam kullanacksaniz ne yazikki bu butceye alabileceginiz yeni bir laptop size yeterli olmayacaktir. Bu butce ile ancak intel i3 serisi 500 gb hard diski olan, 4 gb rame sahip ve paylasimlimli ekran karti olan dusuk cozunurluklu ekrana sahip bir cihaz alabilirsiniz.

Size en azindan giris seviyesi GPU su olan, 8 gb ramli bir laptop gerekli

Solid Cam

System Requirements

Microsoft ® Windows 10 x64 Professional and Enterprise Editions; Microsoft ® Windows 8.1 x64 Professional and Enterprise Editions (with latest Service Pack); Microsoft® Windows 7 x64 Professional and Ultimate Editions (with latest Service Pack)
    Intel® Xeon ™, Intel® Core ™, Intel® Core ™ 2 Duo, Intel® Core ™ 2 Quad or higher (If you use other processors we assume no responsibility and no support)
    4 GB RAM (for the processing of large components, we recommend 8 GB RAM (or more)
    15 GB free disk space for installation
    Hard disk with at least 100 GB of storage
    NVIDIA® graphics card of the current Quadro series with min. 512 MB ​​(1024 MB recommended) and current, certified graphics driver (With the use of other and on-board graphics cards, we accept no responsibility and no support)
    1,280 x 1,024 or higher screen resolution
    Microsoft® Direct3D 9® or compatible graphics card (Microsoft® Direct3D 11® or higher recommended)
    USB 2.0 interface
    DVD drive

hasimkartal1926
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
November 05, 2018, 03:33:27 PM

dostum laptop alacaksan ve uygun fiyat istiyorsan internet siteleri var az kullanılmış araştır çok var ben çoğu eşyalarımı internetten alıyorum ondan dolayı mutluyum ve bu zamana kadar istediğim özelliklede isteğim fiyata laptop almışımdır sende internetten gir bak bulursun
daggez (OP)
Newbie
*

View Profile
November 05, 2018, 06:58:58 PM

dostum laptop alacaksan ve uygun fiyat istiyorsan internet siteleri var az kullanılmış araştır çok var ben çoğu eşyalarımı internetten alıyorum ondan dolayı mutluyum ve bu zamana kadar istediğim özelliklede isteğim fiyata laptop almışımdır sende internetten gir bak bulursun
Var fakat bazı laptoplar çabuk ısınıyor kullandığınız uygun fiyatlı laptopu olan varsa yardım eder diye açtım konuyu
tusecimci1998
Jr. Member
*

Activity: 34

View Profile
November 06, 2018, 07:17:24 AM

piyasada dediğin gibi çok bilgisayar var uygyun fiyata ama çabuk ısınıyorlar bunada aslında çözüm laptopun altına soğutucu fan satılıyor onu alsak işe yaramazmı bence yarar çünkü alttan sürekli soğu hava üfürüyor ve laptopun ısınmamamsını sağlar diye düşünüyorum ama bu konuyu teknik elemana sorsak daha iyi olur Huh Huh Huh
daggez (OP)
Newbie
*

View Profile
November 07, 2018, 05:50:28 PM

piyasada dediğin gibi çok bilgisayar var uygyun fiyata ama çabuk ısınıyorlar bunada aslında çözüm laptopun altına soğutucu fan satılıyor onu alsak işe yaramazmı bence yarar çünkü alttan sürekli soğu hava üfürüyor ve laptopun ısınmamamsını sağlar diye düşünüyorum ama bu konuyu teknik elemana sorsak daha iyi olur Huh Huh Huh
Oda çözüm ama Öner’i olarak model var mı aklınızda
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
November 14, 2018, 03:32:38 AM

O paraya as kullanilmis ikinci el laptop almani tavsiye ederim. Butcen isteklerin icin dusuk.
cansevalacam
Jr. Member
*

Activity: 33

View Profile
November 14, 2018, 08:56:58 AM

laptop bence iyi araştırman gerek ben hem bütün internet sitelerini araştırıyorum hemde büyük mağazalara bakıyorum elecktra word ve media market ama ben genellikle elecktra word tan alıyorum hem daha uygun hemde garantili
Pages: [1]
  Print  

Jump to: