Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:26:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Nerede uzmanlar nerede fenolar???  (Read 15052 times)
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 26, 2018, 09:31:22 PM

John wick vardı. O da hesabını kapatmış. Ben kendisini severdim hiç zararlı birşey görmedim. Pcn aldı millet ama adam bas bas bağırdı çok riskli girmeyin diye. Bir tek orada millet zarar etti. Onun dışında coin shilledigini hiç görmedim

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 02, 2018, 12:07:03 AM

Kendi fikirleri ile hareket etmeyen arkadaşlarımız uzmanların ve ya inandıkları fenomenlerin gölgesinde kaldılar seslerini duyuramıyorlar bide,yazık oldu kazanan işini gören gördü olan size oldu.Kendi bildiğinizle batsaydınız bari .

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
December 02, 2018, 04:38:58 AM

Bu ise girdiğinden bu yana öğrendiğim iki şey var. Birincisi bu işte uzman diye bir kişi yok. Sadece sizden önce başlayan vardır ama uzman değildir.
İkincisi grafiklere inanmıyorum. Hani 6000 güçlü destekti. Hani 5000 kırılmazdi. Hani 4800 un altına inmesi mümkün değildi.

Bu işte altın kural bence yatırdığın miktarı kazandığın an geri alacaksın ve karla işlem yapacaksın. Tatmin olduğun yere satış koyacaksın ve sen sattıktan sonra uzaya bile gitse üzülmeyeceksin.
Şuan için düşüyor diye de satmanın anlamı yok. Sabredeceksin

Valla grafiklerine inandigim tek adam var aztecgoldhero. Adamin daha yanildigini gormedim..neler yapacagini tek tek soyluyor. 6000 civarlarinda millet 4800 ler diye bagirirken 6000 kirilmaz kirilirsa eger 4800 de durmaz 3700 e gelir hatta 2900 e bile gelebilir diyordu telegramda. Simdi 2900 e gelmez  diyor. Ne desiyse o yonde harelet ediyo btc simdilik.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
December 02, 2018, 06:36:30 AM

Bu işin uzmanı falan yok şimdi hepsi zaten arazi olmuş.Aslında gecen aylarda hem vitalik hem lee uyarmıştı piyasa amacı dışına çıktı diyerek.Ellerindeki coinleri satmıştı ltc'nin patronu.Bazen gerçekten işler tuhafsa kendini bir şekilde belli ediyor.

Oracolcoin XOR         
CinErik
Member
**

Activity: 188
Merit: 84

View Profile
December 02, 2018, 07:50:48 AM
Last edit: December 02, 2018, 08:31:25 AM by CinErik

Bu ise girdiğinden bu yana öğrendiğim iki şey var. Birincisi bu işte uzman diye bir kişi yok. Sadece sizden önce başlayan vardır ama uzman değildir.
İkincisi grafiklere inanmıyorum. Hani 6000 güçlü destekti. Hani 5000 kırılmazdi. Hani 4800 un altına inmesi mümkün değildi.

Bu işte altın kural bence yatırdığın miktarı kazandığın an geri alacaksın ve karla işlem yapacaksın. Tatmin olduğun yere satış koyacaksın ve sen sattıktan sonra uzaya bile gitse üzülmeyeceksin.
Şuan için düşüyor diye de satmanın anlamı yok. Sabredeceksin

Valla grafiklerine inandigim tek adam var aztecgoldhero. Adamin daha yanildigini gormedim..neler yapacagini tek tek soyluyor. 6000 civarlarinda millet 4800 ler diye bagirirken 6000 kirilmaz kirilirsa eger 4800 de durmaz 3700 e gelir hatta 2900 e bile gelebilir diyordu telegramda. Simdi 2900 e gelmez  diyor. Ne desiyse o yonde harelet ediyo btc simdilik.
Merhaba;

Başlığın konusu olan insanlardan birinden bahsediyorsunuz. Bir zamanlar Waves şöyle olacak böyle olacak diye shill yapıp defalarca yanılan birisine prim veriyorsunuz. Dikkat edin!

İyi dileklerimle

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
December 02, 2018, 09:12:27 AM

Bu piyasada uzman mı varmış da onlara atıfta bulunuyoruz bir de, herkesin bir şey söylediği ama kimsenin bir şey bilmediği bir piyasada herşeyin 20 kat düşmesi kadar normal bişey de olamaz bence, yükselişler de o bilgisizliğin verdiği fomoyla geliyor çünkü.

Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
December 03, 2018, 10:58:37 AM

Bu piyasada zaten (tanıtımları yapanlardan bahsediyorum) herkes uzman dedikleri olacakmış gibi konuşuyorlar.Ne kadar inandırıcılar ? FENOMEN ler kendi paralarına bakıyorlar bu piyasaya gram yararları yok yine iş kendi çalışmalarınızda.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
March 08, 2019, 05:27:20 PM

başlık yıllar önceki reality show'lara yönelik mizah repliğini getirdi aklıma, olayın kahramanı bir adam "Nerde bu devlet nerde pijamalarım" diyerek veryansın ediyordu. Ama başlığın konusu oldukça fazla haklılık içeriyor, zira 6 k'lardan balinalar bilmem neler aldı falan diyordu millet. kötü günleri atlattık çok şükür, şimdi daha kötü günlere kaldık Smiley
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
March 08, 2019, 05:56:00 PM

Grafikler asla olmaz demez hiçbir zaman o kırılamaz denen yerlerde güçlü destek denen yerde emirler bir kalkar ağzın açık kalırsın. Fenomene uzmana inanana zaten ne desen boş.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
March 08, 2019, 06:03:08 PM

Neyin uzmanı olduğu söylenemeyen ama uzman diye ısrar edilenler mi uzman dedikleriniz? Ya da boğada her şey artarken bakın bu da artacak diyenler mi?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 08, 2019, 06:41:52 PM

Uzmanlaşmak tabi zor bu piyasada.Ancak takip edilen coinlerin haberlerini incelersek bir fikir sahibi olabiliriz.İki bini aşkın coin,token var.Hepsini takip etmek zaten imkansız.Belli başlı olanlara odaklanıldığında başarı sağlanabilir.Nereden döner nereye çıkabilir bunlar takip ve bilgi işi genelde.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 08, 2019, 06:43:58 PM

onlar ayı sezonunda yok oluyorlar boğa sezonunda ortaya çıkıyorlar aq tüm coinler tokenler artıyor zaten boğada bu yavşaklar da bildik bildik diyerek ortalıkta dolaşıyor boğa sezonunda
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
March 08, 2019, 06:54:54 PM

Merak etmeyin hepsi ayı gibi kış uykusuna yatmıştır bahar gelince hepsi ortaya çıkar  Smiley Gerçek fenomen ve sağlam trader ayı piyasasında ortaya çıkandır.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
March 09, 2019, 06:48:52 AM

Her kelimesibe katılıyorum. Fenomenmiş oymuş buymuş hepsi sahtekar hırsız. Kesinlikle kazanmanın tek yolu seni tatmin eden noktaya alışı ve satışı koymak ve saburla beklemek gerisi boş.
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 10, 2019, 11:06:01 AM

Boğa gelsin dönerler şimdi ak koyun kara koyun belli oluyor olmaz şu an. Cheesy
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 10, 2019, 12:01:19 PM

onlar ayı sezonunda yok oluyorlar boğa sezonunda ortaya çıkıyorlar aq tüm coinler tokenler artıyor zaten boğada bu yavşaklar da bildik bildik diyerek ortalıkta dolaşıyor boğa sezonunda

Ben kısa samsun ile selcoine piyasa bu halde iken görelim ustalığını bir iki coin soylede para kazanalim görelim hünerini dedim. Beni engellemiş ibne.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
March 10, 2019, 12:13:35 PM

umut bulup aramak isteyen insanların peşinden koştuğu kişiler onlar da en nihayetinde. biraz yükseliş gelsin yine başlarlar uçuyoruz kaçıyoruz demeye.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
bdivrik
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
March 10, 2019, 10:39:25 PM

Piyasada uzman yok uzaman denilen adam dipten alır iyi proje der zirvede patlar sonra sen ağlarsın adamın suçu sadece aldığı seviyeyi söylememek olur. Bir insanın sözüne kapılıp kendine ait bir plan yapmadan para kazanmayı ummak??!
akgandalf
Member
**

Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 11, 2019, 05:35:20 AM

İşi , teknolojiyi bilenlerin çoğunluğu burada. Twitter'da kilerin alayı kan emici. Bir ara gvt deyip duran ramazan hacklenmis . Ne kadar doğru bilemem ama 200 BTC si gitmiş. Şuan telegram kanalı kurmuş airdrop ta ref kasıyormus.

sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
March 13, 2019, 02:01:07 PM

uzmanları bilmem de fenomenler kazandıkları parayı çatır çatır yiyordur. yeni boğalar yeni avlar bekliyorlardır.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: