Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:02:06 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: “Sabırlı olun. Bitcoin 100.000 dolara çıkacak.”  (Read 507 times)
kriptoparahaber (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 22, 2018, 10:57:54 AM

Bitcoin’in en son çöküşüne ve fiyatının çok daha düşük seviyelere ulaşmasına rağmen, önde gelen Çinli OTC trader’ı, Dfund’un kurucusu ve Çin’in Bitcoin milyarderi olan Zhao Dong, dünyanın en büyük kripto parası üzerindeki yükseliş beklentisini sürdürüyor ve şimdi de Bitcoin satın almak için iyi bir zaman olduğunu belirtiyor.

Zhao Dong, yatırımcılara şu andan itibaren Bitcoin satın almayı tavsiye ediyor
CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin fiyatı Çarşamba günü yaklaşık 13 ayın en düşük seviyesine iki gün içinde %25 düşüşle ulaştı ve bir yıl öncesine göre %80 düşüş kaydetti. Kafa karıştırıcı sorular yeniden ortaya çıkıyor: Önde gelen dijital para biriminin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrar ulaşacak mı? Ulaşacaksa ne zaman?

KAYNAK: https://kriptoparahaber.com/cinin-bitcoin-milyarderi-sabirli-olun-bitcoin-100-000-dolara-cikacak.html

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
November 22, 2018, 03:57:28 PM

çıkmazsa ne olacak?
çinli milyarder Zhao Dong insanların zararlarını karşılayacakmı. çıkabilir demek neysede kesin çıkacak demek nedir?
bu piyasa boş beleş konuşup dikkat öekmeye meraklı ''attention bitch'' lere yeni ekmek kapısı oldu resmen.
mobilewalk
Member
**

Activity: 297
Merit: 10

View Profile
November 22, 2018, 04:32:13 PM

zho donga zenci kaysin Smiley
kripto paralarin yukselemesinin ana nedeni balinalarin ve borsa sirketlerin maniplasyonu ve  muazam nakit akisi
su zhaoya sormak lazim cinde artik nakit akisi varmi piyasa hayir korede varmi hayir japonya neredeyse yok hindistan yasakli amerikalilar piyasada cekildi  nasil yukselecek soralarim kim para yatiracak
bu herifte litecoinin korucusu gibi elerindeki varliklar bitcoin oldugu icin  durmadan bu tarz haberler yapiliyor
bitcoin 800 dolara inmesi ve orada aylarca kalmasi muhtemelendir bunu boyle bilin kafanizi elektrik masarafina takmayin  gunes enerjisyle madencilik yapilacak   cok yakinda bir ay yada 2 ay sonra
Dertli34
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 1

View Profile
November 22, 2018, 04:35:20 PM

üstteki yorumlara bayağı güldüm haklılar eğer çıkmazsa tüm btc yatırımı yapanlar zhao dong sıra ile test etsinler  Grin
zaten o olaydan sonra bir daha yorumda bulunmaz.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
November 22, 2018, 05:34:01 PM

Bitcoine nanıyorum er yada geç 6 haneli fiyatlara çıkacağını düşünüyorum. Hodl yapmak için gerekli sermayem olduğu müddetçe elimde tutmaya devam edeceğim. Kolay para yok.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
November 22, 2018, 06:49:08 PM

Bu kadar net nasıl konuşuyorlar anlamıyorum, belki 100k olacak belki daha fazla bile olacak ama kesin şöyle olacak böyle olacak deyip insanları etkiliyorlar. Bir çöküş haberi sonrasında da hemen tahmin güncellemeleri geliyor. İnsan biraz utanır ya.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 22, 2018, 06:57:40 PM

Zhao Dongun söylediklerine ben de katılıyorum  bugün gelinen ortamı geçmişte yaşadık ve sonucunda tedirgin olduk ama sonrasında gelinen rakama herkes inanamadı yani şahsi fikrim bu günlerin geçici olduğu ve bitcoinin 2019 ortalarından sonra hızlı bir yükseliş kaydedeceği ve bugünlerin alım fırsatı için çok elverişli olduğudur.
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 22, 2018, 07:05:41 PM

100.000 dolara çıkacak ya da 100 dolara inecek gibi afaki haberler açıkçası ilgi çekmiyor eski gibi. Manipulatif olduğu bariz belli. Bu saatten sonra bitcoin'în geleceği hakkında yorum yapmak çok zor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
November 22, 2018, 08:33:45 PM

elbette sabır çok önemli fakat 100bin dolara çıkana dek önümüzde çok uzun bir süreç var ve yatırımcılar hiç para çekmeden hiç tadını süremeden aylarca yıllarca coinlerle uraşamaz bu yüzden sabrı devam ettirmek için zaman zaman para çekmek lazım

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 22, 2018, 08:48:36 PM

Bu piyasadan ya ihya olacagız yada bizi imha edecek bakalım ne tür süprizler bizi bekliyor. Ben bitconin 2900 dolara düştükten sonra 2019 Haziran ayından sonra yeni bir senaryo ile bu adamın dediği fiyatların üzerinde bir fiyata çıkacagını düşünüyorum.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
November 22, 2018, 09:09:28 PM

Bunu söylemesi o kadar kolay ki. Hadi bakalım ben de diyorum ki 500 bin dolar olacak. Biraz mantık çerçevesinde düşünmeliyiz. Böyle büyük bir seviyeyi görmemizin mümkün olabilmesi için bile çok uzun bir zaman zarfı gerekiyor.

haticebayik0993
Jr. Member
*

Activity: 113

View Profile
November 22, 2018, 10:04:10 PM

Artık sanırım bi haberle alım satım yapmıyorlar çömezken yapıyorduk şimdi bir çok şeyi öğrendik biri 100k$ der diğeri 1500$ olacak der insanların aklını karıştırmaya çalışıyorlar
haticebayik0993
Jr. Member
*

Activity: 113

View Profile
November 22, 2018, 10:07:29 PM

Ve başarıyorlar hakkımızda hayırlısı düştükçe aldık aldıkça düştü 😂gitsin bakalım nereye kadar giderse...
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
November 23, 2018, 05:12:04 AM

Belki dediği seviyelere çıkmaz ama bi 10 bin dolar olur ama çok uzun vadede en azından 2019 yılında değil gibi geliyor bana. Bir de bu seviye gerçekten dip mi daha da düşmeyeceğinin şu an için bir garantisi yok. İnsanların bence pek inancı kalmadı bitcoine o yüzden herkes işlem yapmadan beklemek istiyor birazcık yukarı yönlü hareketleri görmek istiyorlar
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
November 23, 2018, 09:56:17 AM

adamın ismi üzerinde milyarder iş adamı .bu adam konuşur haklı çünkü bir deyiş vardır filmi bile yapıldı ''para konuşur'' dolayısıyla böyle adamların söyledikleri ile akıllı adam hareket etmez.alım yapın yüzbin olucak konuş konuş para adamı konuşturuyor.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
November 23, 2018, 10:06:38 AM

Dün bu forumda bir arkadaşın paylaştığı bir görsel vardı. O görselde Bitcoin fiyatının ATH ve ardından düştüğü dip noktalar ile bir sonraki ATH arasındaki süreler verilmişti. Oradaki 3 dönemde 3 büyük düşüş var. Bu 3 düşüşteki verileri ve süreleri ortalamaya vurduğumuzda düştüğü en dip noktadan yeni bir ATH'ye 1.6 yıl yani yaklaşık 1 yıl 7 ay sürüyor. Ve bir sonraki ATH için yaklaşık fiyat 100K oluyor.

Tabi bu sadece ortalamalar gerçekleşmesi kesin değil. Ama rakamların ortalamalarını alıp yeni hesaplama yaparsak bu çıkıyor.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
November 23, 2018, 10:31:52 AM

Walla dostum ne olursa olsun yukarı da gitse aşağı da gitse hepimiz pişman olacağız bundan %100 eminim  Grin ya aldığımız için ya da almadığımız için ama pişman olacağız %100 eminim

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
November 23, 2018, 01:14:50 PM

Walla dostum ne olursa olsun yukarı da gitse aşağı da gitse hepimiz pişman olacağız bundan %100 eminim  Grin ya aldığımız için ya da almadığımız için ama pişman olacağız %100 eminim

Hiç böyle bakmamıştım. Bu mantıkla 1 BTC alsak yükselse neden 2 almadık diye bile pişman olabiliriz. Smiley
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
November 23, 2018, 02:10:27 PM

önceki rallinin başlangıç ve bitiş noktası 3 seneydi. 2015 ve 2017 in son ayı Aralık. şu anda 20,000 dolardaki tepeyi çok minimal bırakacak hareket bunun olması 2019'da gerçekleşir anlayışını ben anlamıyorum. özellikle bitcoin düşmeye halen devam ederken.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
November 23, 2018, 02:39:23 PM

Bu kadar net nasıl konuşuyorlar anlamıyorum, belki 100k olacak belki daha fazla bile olacak ama kesin şöyle olacak böyle olacak deyip insanları etkiliyorlar. Bir çöküş haberi sonrasında da hemen tahmin güncellemeleri geliyor. İnsan biraz utanır ya.
Kesin konuşanların ağa babası John McAfee hocam. 500 bin dolar olucak olmazsa keser yerim dedi daha ne desin. Smiley

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: