Bitcoin Forum
May 12, 2024, 02:32:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: +9 ucube twitter fenomen itemleri.  (Read 849 times)
Gastronomist (OP)
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 30, 2018, 09:54:43 AM

-Bu işi gerçekten karşılıksız yaparken bunu yapmaktan keyif alan  iyi niyetli yabancı ve nadirde olsa yerli kullanıcıların grafiklerini kopyalamak.
-Herşey çok güzel mk hep kazanıyorum havalarına girmek.Her zaman haklı olduğunu iddia etmek.
-Önceden bolca depoladığı coini shilledikten sonra istediği reaksiyonu alamayınca sinirlenip,insanları tehdit etmek.ilerde ağlarsınız vs zırvalamak.
-Yüksekten shillediği coini sattıktan sonra...arkadaşlar herkes kendi yatırımından sorumludur diye yavaş yavaş coinden uzaklaşmak.
-Haftalık yapılan kıç yalama seanslarını düzenli hale getirip, birilerini favlayıp rtlemek.
-Lüks yaşantılarını paylaşmaya çalışmaları çoğu fake (lambo,ferrari ve diğer arabalarını evlerini gizliden gizliye gösterme çabaları)
-"Ben bitcoin çıkarkende düşerkende burdayım arkadaşlar " gazını eziklere yutturmak.

cryptokemal bide bunun kankası vardı Cadet diye bir gerizekalı.
hirozakifaraday bu veletten kesinlikle uzak durun.çok tehlikeli biridir.
Bir sürü isim var tabi onlarca bunları tek tek yazmak istemedim.

Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 30, 2018, 04:17:44 PM

hirozaki denilen yavşak bir ara bu forumda da takılıyordu fakat buraların twitter gibi olmadığını görünce umudunu kesmişti forumdan
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
November 30, 2018, 05:01:29 PM

Sırf biraz daha kazanayım diye ne yaptığı belli olmayan coinleri millete aldırıp onlar alırken satan bu fenomenlere para kaptırmayın.Kaybedeceksenizde kendiniz kaybedin.Niye kaybettiğinizi anlarsınız ders olur size.

Oracolcoin XOR         
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
November 30, 2018, 05:13:56 PM

Bu kelek tipler 2017 Eylül - 2018 Ocak arası çok fazla prim yaptı ve belki biz de bazen inandık veya daha doğrusu inanmak istedik. Ralli zamanı "-BTC Ocak'ta 40-50k" diyen bazı fenocuklar, Şubat'ta "-BTC zaten çok şişmişti, inmesi lazımdı" demeye başladılar ve ne denli bukalemun olduklarını ispatladılar sonrasında soyları da yavaş-yavaş tükendi. Nesli tükenen mahlukatlar arasındalar şuan benim için.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
November 30, 2018, 05:17:54 PM

Acaba bu forumda yazılanları okuyorlar mı.Forum olsun twitter olsun fazla başkalarına güvenmemek en güzeli.Piyasa gerçekteb iç acıtıcu bir seviyeye geldi.Çok dikkatli olmak gerekir.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 30, 2018, 05:25:38 PM

Biri var adam üç ihtimali de yazıyor tweetinde sonra bundan bir ay sonra bakın nasıl bildim havalarına giriyor. Ben de ona deli oluyorum.İnanmayın şu bilgili görünümlü cahillere

B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
November 30, 2018, 05:37:33 PM

BU düşüşte zaten çoğu çil yavrusu gibi dağıldılar . Yükselişe kadar da ortaya pek çıkmazlar .
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 30, 2018, 05:41:13 PM

bende anlayamadım ilk başlarda takip ediyordum artık bıraktım ne yaptıkları belli değil insanları nasıl inandırıyorlar anlayamıyorum herkes kendisi işlerini halletmeye çalışsın.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 30, 2018, 05:43:11 PM

Yükseliş gelirse türerler hemen bunlar yine. Şuan muhtemelen kafalarını kendi götlerine sokmuş bekliyorlardır. Aslında ben bunların lafıyla hiçbirşey bilmeden yatırım yaptım sananlara kızıyorum. Arkadaş kendi kararını ver iyi yada kötü en azından dersn ki ben yaptım.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 30, 2018, 06:58:30 PM

Bir iki kişi var analizlerine güvendiğim taa 10 bin dolar iken artıları bildiler bu bir iki kişiyi dinliyorum gerisi tırt
Yok. Güzel günler gelecek. Falan falan bir yıldır aynı muhabbet

Hirozakı denen kişi 20 yaşlarında bir çocuk,  npx den şans eseri 10 x filan yaptı sonra adam oldu sağda solda kafelerde kahve içerken resimler filan , neyse 100 takipçi varken bu sayede bir kaç bin oldu ve fenomen tayfanın arasına aldılar kendilerini

Bunları arasında ramazanı severim Samimı olduğu için severim,  yani bana öyle geliyor,  çok kişiye para kazandırdı , arn ve evx de ise kaybettirdi ama kazandırdıkları daha çok,  onun sayesinde araba alan kişiler var hakkını yemeyelim
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 30, 2018, 07:03:21 PM

Gelişine gömmüşsünüz. Fenomenler bazen can sıkıcı olabiliyor ancak mantıklı yatırım imkanlarıda veriyorlar arkadaşlar acemi dönemlerde insan sağdan soldan duyduğuna hemen yatırım yapası geliyor ancak bu iş çok yanlış 1 yılı aşkın zamandır piyasadayım kendi yolumu çizmeyi öğrendim. Fenomen önerir ama adam icodan yada dipten almıştır zaten sana önerdiğinde 3x yapmış haldedir sonra 10x olur sonra 5x erir adama koymaz bile sen kalkan trene bineceğim dersen patlarsın. Kendi yolunu bul.
MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93
Merit: 2

View Profile
November 30, 2018, 07:31:55 PM

Hirozaki'nin shillediği friendz icosu için friendz'in telegram grubunda when refferals yazdığını gördüm. Smiley Htb için ekşi sözlük yazarlarından ekip kurup sözlükte shillemeye çalıştı. Sözlükteki başlığına bakarsanız aynı günlerde gelen yorumları görürsünüz. Dolandırıcı olduğunu söylediğimde bir arkadaş whatsapptan benimle tartıştı, hala htb hold ediyor.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
November 30, 2018, 08:08:46 PM

hirozaki denilen yavşak bir ara bu forumda da takılıyordu fakat buraların twitter gibi olmadığını görünce umudunu kesmişti forumdan

Yok hocam umudunu kesmedi forum yönetimi kendisini forumdan siktir etti. Twitter'da da eskiden takip ederdim baktım saçma salak bir sürü iş yapıyor birakali çok oldu. Habire ref kasma peşindeydi en son
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
December 01, 2018, 05:56:45 AM

Ben neden bunları takip etme isteği duyduğunuzu anlamıyorum ne bir fenomenden haberdarım ne de okumuşluğum takip etmişliğim var benim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 01, 2018, 07:39:05 AM

Bu yazanların çoğu bir şekilde onlara uyup zarar etmiş kimseler. Bakmayın abi inanmayın umursamayın zor bir şey değil ki.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 01, 2018, 08:31:56 AM

Bu adamlara güven olmaz rookiyi severdim o da mallanmaya başladı.Abi saçmalıyorlar bi tarafları kalkıyor.Aptal aptal işlere soyunuyorlar  hemen daha fazla nasıl kazanırım kafasına bürünüp gag falan çıkarıyorlar bi işe yaradığıda yok.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
December 01, 2018, 08:38:07 AM

1 senelik incelemem sonucu bu adamların genelde boğada ortaya çıktığı, zaten ne deseler kazandıracak olan durumlarda havalara girdiğini anlamak çok zor olmadı, özellikle bol bol tweet siler bu tipler. Piyasada çok yeniyken bayağı takip ederdim allahtan sonra buralarla tanıştıkta tanıdık bu tipleri.
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
December 01, 2018, 08:42:18 AM

Şöyle bir durum var. Bu adamları afaroz etmenin anlamı yok. Benim görüşüm şu, herkesi dinle kendi kararını ver. İnanmayın o zaman. İnanmadığınız adamı da takip etmeyin. Karşınıza çıkmaz olur biter. Engelleme hemen her sosyal medya platformunda var, kullanın onu Wink
Gastronomist (OP)
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
December 01, 2018, 08:47:24 AM

Şöyle bir durum var. Bu adamları afaroz etmenin anlamı yok. Benim görüşüm şu, herkesi dinle kendi kararını ver. İnanmayın o zaman. İnanmadığınız adamı da takip etmeyin. Karşınıza çıkmaz olur biter. Engelleme hemen her sosyal medya platformunda var, kullanın onu Wink

Bu şöyle demek gibi birşey.Mevcut yönetimi beğenmiyorsan kulağını kapat devam et.Bu mümkün değil.Bu adamların çok  fazla takipçisi var yeni gelen herkes bunlarla tanışıp ciddi zarar ediyor.yazık günah ya.buna izin vermemeliyiz bu adamları gerekli yerlere şikayet etmeliyiz.ÇOĞUNUN pump grubu var yada ekibi var.bilerek shilleyip milletin tepesine satıyor it soyları.

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
December 01, 2018, 11:47:02 AM

"Fenomen İnsanı" boğa döneminde ortaya çıkar, ayı döneminde kış uykusuna yatar. Ses seda çıkmaz ne zaman biraz hava baharlansa inlerinden homurtular gelmeye başlar. Boğa gelmezse uyumaya kaldığı yerden devam eder.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: