Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:25:17 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: +9 ucube twitter fenomen itemleri.  (Read 859 times)
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
December 01, 2018, 11:57:28 AM

Hiro bebesi en son pundix icin bidaha bu coini buralarda görmeyeceksiniz evinizi arabanizi karinizi satin alin diye pundinin resmi Turkiye satış temsilcisi gibi shilliyordu. Ama bebe hakli cikti harbiden o gun bugün pundi bidaha o parayi göremedi milletin anasini bellediler 230 sattan 13 sata falan düşmüştü. Sonra gelip sovenleri twitterden banladı arkasına da 1 2 ay twittere girmedi.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
December 01, 2018, 12:14:25 PM

Bir iki kişi var analizlerine güvendiğim taa 10 bin dolar iken artıları bildiler bu bir iki kişiyi dinliyorum gerisi tırt
Yok. Güzel günler gelecek. Falan falan bir yıldır aynı muhabbet

Hirozakı denen kişi 20 yaşlarında bir çocuk,  npx den şans eseri 10 x filan yaptı sonra adam oldu sağda solda kafelerde kahve içerken resimler filan , neyse 100 takipçi varken bu sayede bir kaç bin oldu ve fenomen tayfanın arasına aldılar kendilerini

Bunları arasında ramazanı severim Samimı olduğu için severim,  yani bana öyle geliyor,  çok kişiye para kazandırdı , arn ve evx de ise kaybettirdi ama kazandırdıkları daha çok,  onun sayesinde araba alan kişiler var hakkını yemeyelim

pundı yı hold yap satma dıyen bendım ona yaw Cheesy 2x te satmayı dusunuyordu o. en az 10x ı var tut demıstım. sonra telegramda sacma sapan ısler yapınca atmıstım telegramdan o guun bugundur dusman bana Cheesy pundıden kazandıgını da yedı bıldıgım kadarı ıle sacma salak coınlerde. htb vs
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 01, 2018, 12:30:25 PM

Herkesi oku kimseyi dinleme. Herkesin kendince bilgisi var ben özellikle grafiklere aşina olayım diye uzun zamandır sürekli grafik incelerim ne nedir ne değildir diye görmeye çalışırım ve grafik işinin de yaş olduğunu anladım. Boğa döneminde ne alsan kazandırdı zaten o yüzden falanca fenomen şöyle kazandırdı denilemez.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
December 01, 2018, 05:12:27 PM

Bir iki kişi var analizlerine güvendiğim taa 10 bin dolar iken artıları bildiler bu bir iki kişiyi dinliyorum gerisi tırt
Yok. Güzel günler gelecek. Falan falan bir yıldır aynı muhabbet

Hirozakı denen kişi 20 yaşlarında bir çocuk,  npx den şans eseri 10 x filan yaptı sonra adam oldu sağda solda kafelerde kahve içerken resimler filan , neyse 100 takipçi varken bu sayede bir kaç bin oldu ve fenomen tayfanın arasına aldılar kendilerini

Bunları arasında ramazanı severim Samimı olduğu için severim,  yani bana öyle geliyor,  çok kişiye para kazandırdı , arn ve evx de ise kaybettirdi ama kazandırdıkları daha çok,  onun sayesinde araba alan kişiler var hakkını yemeyelim

pundı yı hold yap satma dıyen bendım ona yaw Cheesy 2x te satmayı dusunuyordu o. en az 10x ı var tut demıstım. sonra telegramda sacma sapan ısler yapınca atmıstım telegramdan o guun bugundur dusman bana Cheesy pundıden kazandıgını da yedı bıldıgım kadarı ıle sacma salak coınlerde. htb vs

Doğrudur hocam orada kazandığı parayı  da yedi muhtemelen onada siz söylemişsınız zaten
Sayenizde kazanmış ama bol keseden sallıyor işte
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
December 01, 2018, 05:33:11 PM

Şuan çıkıpta ne yapacak twitter fenomenleri boga sezonu mantar gibi biterler. Fenomenlerin dediklerini yapanların sonu hüsran olmuştur.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 01, 2018, 05:47:47 PM

Hiro bebesi en son pundix icin bidaha bu coini buralarda görmeyeceksiniz evinizi arabanizi karinizi satin alin diye pundinin resmi Turkiye satış temsilcisi gibi shilliyordu. Ama bebe hakli cikti harbiden o gun bugün pundi bidaha o parayi göremedi milletin anasini bellediler 230 sattan 13 sata falan düşmüştü. Sonra gelip sovenleri twitterden banladı arkasına da 1 2 ay twittere girmedi.
pundixte elinize verecekler diye bas bas bagırdık konusunda. bu kadar sikimsonik hypelama olamaz dedik. işi bilmediğimiz soylendi. simdi biz burda hala yazıyoruz pundix tayfa evde cekirdek cıtlayıp dizi izliyordur.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 01, 2018, 06:12:18 PM

https://kriptorank.com/ aslında böyle güzel bir site var. fenocuklar hakkında iyi, kötü bir şey yazıyor insanlar.
başlığa da ekleme yapayım: ref kasmak için bir yerlerini yırtlar bu dilenci kılıklı herifler.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
December 01, 2018, 06:43:07 PM

Kimse anme hizmeti yapmıyor yani karşılıksız fayda sağlamıyorlar. Youtuberlar incelemelerden para alıyor izlenmelerden yeteri kadar kazanmasalarda. Twitter fenomenleri de referans kasıyor bunun en güzel örneği hotbitti muhtemelen. Ben forumda bile bir şey yazmaya korkarken yatırım tavsiyesi vs olur diye adam gözü dönmüş bir şekilde shilledi HTB yi.

Bitcoin / Ethereum / Monero
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
December 02, 2018, 12:19:15 PM

Yıllar önce beni bir saadet zincirine sokmaya çalışan bir aklı evvele sordum. Sen bu sistemin içinde misin ? "Evet"  Peki ne zaman girdin ? "Baya önce"

Bu örnek aklımızda kalsın. Bu twitterdeki çoğu sözde üstadın da yöntemi bu. Ellerindeki malı tepeden bırakacak adam arıyorlar.
'Niye bir hisseyi bu kadar övüyorsun ?' diye sorun.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 02, 2018, 12:21:07 PM

Fenomen falan hikaye ya adamlar diyor şöyle olcak eğer olursa bunu ön plana çıkarıyor ama olmuyorsa hemen bir bahane buluyor bu yüzden fenomenlere itibar etmeyin

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
December 02, 2018, 02:39:16 PM

Ciddi anlamda saçma gelen bir konu var adam fenomen oluyor ne göre takipçi sayısına göre bir ikisi hariç takip ettiğim onlarıda neredeyse 2 yıldır takip ediyorum adamlar hemen 10k hesaplarla geldi ne yaptınızda 10 bin kişi takip etti arkadaş gerçekten saçma. Satın almış gelmiştir diye düşünüyorum.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 03, 2018, 07:51:29 AM

Bu salaklara inanan varsa suç onlarda bence.Bu adamların bildiği bir bok yok.Grafik analiz falan bakın nasıl pert oldu düşüş gelince.
Çıkarken salak salak 2 çubuk çiziyorlar eee zaten çıktı ki neyi ispat etmeye çalışıyonuz.
Bide geçmişten 2 -3 taane farklı paylaşım yapıyorlar.Düşüncede ben buldum diyorlar.Çıkıncada bakın ben söylemiştim diyorlar.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
December 03, 2018, 10:43:12 AM

Kripto piyasasını ekonomistler bile çözememişken twitter ergenlerinden medet ummak bile bile lades demektir.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
December 03, 2018, 06:23:52 PM

Ego 31i çekmekten başka hiçbir iş yapmıyorlar onlara inanıp yatırım yapanın da aklına şaşarım tam aptal ordusu

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 03, 2018, 09:48:38 PM

Kesinlikle kendi kazancını ve ya her ne çıkarı varsa onu karşılayıp insanları ne olursa olsun kandırmak amacı güden arkadaşlarımızın kullandığı kelimeler bunlar iyi yere değinmişsin umarım daha bilinçli hareket ederiz inanmamak gerekiyor.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
December 03, 2018, 10:56:50 PM

Ya onları dinleyen var mı Allah aşkına ya hepsi hikayeden başka bir şey bilmiyor sadece laf cambazlığı yapıp milleti dolandırmaya çalışıyorlar ego kasıyorlar yaptıkları başka bir iş yok sorsan en bilgili kişiler onlardır başkası yoktur ama hep yanılıyor hiç doğru tahmin eden görmedim

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 04, 2018, 05:20:25 AM

Obsidian (kısa samsun) diye bir geri zekalı var. O neler saçmalıyor diye baktım. Twitter'a 3-4 günde bir birşeyler saçmalıyor. Gvt ve bir coin de terste kalmış onu yazmış. Millet altına Hocam üstad gibi ünvanları veriyor ya o daha bir garabet. Piyasa bı yesillensin, yükseliş başlasın hemen çıkarlar meydana mantar gibi. Kanmayin bu gerizekalilara
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 04, 2018, 10:26:52 AM

Ağırlıklı olarak bu forumda zaman geçiren insanların çok zor inanacakları insan tipleri bence fenolar.

Güzel özetlemişsiniz, birçoğu birbirlerini kopyalıyorlar. İsim olarak bilmiyorum fakat birkaçının paylaşımlarını görüp gülmüştüm.

Birçoğu da iddia sayfalarındaki davranışları kopyalayan görgüsüzler.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
December 04, 2018, 12:04:12 PM

Obsidian (kısa samsun) diye bir geri zekalı var. O neler saçmalıyor diye baktım. Twitter'a 3-4 günde bir birşeyler saçmalıyor. Gvt ve bir coin de terste kalmış onu yazmış. Millet altına Hocam üstad gibi ünvanları veriyor ya o daha bir garabet. Piyasa bı yesillensin, yükseliş başlasın hemen çıkarlar meydana mantar gibi. Kanmayin bu gerizekalilara
Şu vasıfsızlara dediğiniz gibi hocam üstad diyenler var twitterda denk geldikçe sinirleniyorum. En çok kurulduğum adamlar bunlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
December 04, 2018, 12:09:41 PM

özellikle lüks yaşantı göstermeye çalışanları anlayamıyorum. hee ferrariye biniyorsun ama 5 bin kişilik hesap o hayattan daha fazla keyif veriyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: