Bitcoin Forum
May 17, 2024, 07:21:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: DOLAR 4 TL YE DÜŞER Mİ?  (Read 14093 times)
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
December 06, 2018, 11:31:20 PM

Bende alım için 4.8 seviyelerini bekliyodum ama 5.2 den geri tepti. Ama secime cok var daha aşağı gelecektir o zamana kadar.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 07, 2018, 01:59:49 PM

5,20 gibi gelen alım tepkisini günlük olarak takip ediyorum. hani biraz zayıflama eğilimine girdi gibi. 5,00'a yaklaştıkça nasıl zıpladığı da ortada. artık neresi olur bilinmez ama bir yerden 6 liraya kadar en azından zorlaması içten bile değil.

murtezza
Full Member

Activity: 226
Merit: 100

View Profile
December 09, 2018, 10:23:32 AM

yavas haci ne düsmesi ya .. hangi dünyada hangi hayaler pesindesin
saten su son günlerdeki düsü bile bana göre piyasaya döviz sürdükleri icin olusmustur

türkiye sadece yasadigi bölgeden kaybediyor .. sen zanediyormusun  ki suriye bitti , heryer gül güllistan ?
Kurdistan dedikleri o bölgeyi kurmadan , orta doguyu parcalamadan rahat durmyacaklar .. haaa sunuda o beyninize sokun
ne siz 100 sene önceki osmanlisiniz nede amerika 100 önce ki amerika .. yani birak bu biz yedi düveli yeneriz ayaklarini
bu savas daha sidetli ve daha kaanli olur ..saten türkiye yi gözden cikartmislar sen ne bakiyorsun amerikanin orosbu gülüslerine
o gülüsleri sadece köprüyü gecene kadar .. Incirlik icin kibrista alternativ arayislarina gectiler .. bir kac seneye türkiye ye karsi cok daha sidetli restler cekecekler
ha simdi zamana ihtiyaci oldugu icin altan aliyorlar bir kac konuyu
trumpu eskler piplesin o kuklayi kim takar .. amerika da ne baskanlar sözde suikastlerle öldürüldü
islerine gelmedi mi ve laflarini dinlemedi mi onuda öldürürler olur biter

Baris mi istiyorsun ? osaman zamandi dört maymunu oynamiyacakdin
suriye , irak ve libya ya müdahele edilmesine ne bahasina olursa olsun izin vermeyecektin

sen kalk libya yi karistir , sen kalk suriye yi karistir sonra sen kalk ,, haclilar ,, bize karsi birlesti diye agla
sen saten yillardir haclilarin kopegidin .. kalemini kirinca adamlar hacli oldu sende sözde ümmet lideri
ortagu projesi hakkinda yapdigi ilk aciklamalar heryer var .. yok es baskanim , yok diyarbakir merkez olacakmis
kusura bakma da dostum sana bu sefer babayi verecekler yakin zamanda
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
December 10, 2018, 10:39:58 AM

Şu an dolar 5,30 seviyelerinde dolaşıyor olsa da kısa vadede tekrar bir düşüş trendine dönüp 4 TL seviyelerini görmesi oldukça zor. Planları 6 TL seviyesi ve yukarılarına göre yapmak lazım.
Neo.op (OP)
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 12, 2018, 08:32:45 AM

Şu an dolar 5,30 seviyelerinde dolaşıyor olsa da kısa vadede tekrar bir düşüş trendine dönüp 4 TL seviyelerini görmesi oldukça zor. Planları 6 TL seviyesi ve yukarılarına göre yapmak lazım.

Hiçbir şey üretmiyoruz.Düzgün bi laptop almak istesek 15 bin tl den başlıyor.Böyle hayatın içine scıyım.Daha nasıl ekonomimiz arttı şu kadar iyiyiz diyebiliyorlar ben anlamıyorum valla.Yazık be

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
December 12, 2018, 12:48:48 PM

önümüzde seçim var, daha bugün önümüzdeki günlerde sınır ötesinde suriyede operasyon yapılacağı açıklandı. ortalık iyice karışıyorken düşmez.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
December 12, 2018, 02:37:51 PM

hocam oraya dusmesı herkes ıcın kötu devlet acısından da dolar sevıyesı 5 5 bucuk sevıyede olması gerekıyor şuan bu herkesın ısıne gelır stabıle oldu say buraya uste fırlamasından ıyıdır.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 12, 2018, 08:38:34 PM

düşmesi için herhangi bir belirti göremiyorum açıkçası ben. ne değişti ki rahibin gönderilmesinden başka. onun etkisi de en fazla bu kadar oldu zaten.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 12, 2018, 10:17:10 PM

Doların 4 tl ye düşmesi hani derler ya eşyanın tabiatına aykırı diye işte tamda öyle doların 5-5,3 tl arasında taban seviyesi olarak gezeceğini düşünüyorum bunun altına inme gibi bir şansı yok.Ayrıca bu saatten sonra doların 5 tl nin altına gerlemeside ülke ekonomisi açısından iyi değildir.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
December 13, 2018, 10:21:06 AM

Dolar 4 liraya düşme ihtimalinin olmadığını sanıyorum .Yerel seçim sonrası doların 5,30 civarından en az 7 lira seviyelerine kadar çıkabileceğini ve sürprizlere açık olduğunu unutmamak lazım.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 13, 2018, 11:35:59 AM

pek mümkünatı olduğunu zannetmiyorum bu durumun. zaten yönetenler dahi şu anki seviyeden bir rahatsızlık duyuyor gibi de değiller.

tonidin
Full Member

Activity: 361

View Profile
December 14, 2018, 11:05:09 PM

Şimdi ye kadar düşmedi o yüzden düşeceğini pek sanmam. Yıl başından sonra daha da yükselir gibi geliyor. Bir dayanak derseniz yok ama tahmin ediyorum. Bakalım ülkede ne kadar büyük geçim sıkıntısı yaşayacağız. Koyun olmaya devammı edilecek. İliklerimize kemiklerimize kadar sömürmeye devam edicekler. Dolar yakılsın iphoneler kırılsın belki nah düşer.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
December 16, 2018, 05:47:44 AM

Secimden önce 4 lirayı görecek dolar tabiki. Bununla ilgili özel calışmalar yapılıyor. Yalnız gözden kacan bir sey var. Ülke ekonomisinin  dolara endeksli olmasi zaten basli basina bir tehlike. Yani dolarin 10 lira ya da 1 lira olmasi degil Amerika hapsurunca biz neden zaature oluyoruz. Asil uzerinde dusunulmesi gereken konunun bu bu olmasi gerektigini dusunuyorum.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 16, 2018, 06:21:12 AM

Suni bi düşüş yaratılacağı kesin nasıl yapıcaklar bilmiyorum ama bence seçime kadar düşürücekler doları hiç yapamazlarsa 5te sabitlemeleri bile seçimde bir avantaj sağlar iktidar için. Seçimden sonra ise uçuşa geçicektir.

xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1483

View Profile
December 16, 2018, 10:17:47 AM

Secimden önce 4 lirayı görecek dolar tabiki. Bununla ilgili özel calışmalar yapılıyor. Yalnız gözden kacan bir sey var. Ülke ekonomisinin  dolara endeksli olmasi zaten basli basina bir tehlike. Yani dolarin 10 lira ya da 1 lira olmasi degil Amerika hapsurunca biz neden zaature oluyoruz. Asil uzerinde dusunulmesi gereken konunun bu bu olmasi gerektigini dusunuyorum.

4e düşmesi bence çok zor. Yeni yıla kadar 5 lira civarına çekebilirlerse çekerler. Doları düşürecek bir güç kalmadı. Daha sonra seçime kadar doların düşeceğini sanmıyorum, 6 tl civarına doğru yolculuk devam edecektir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 16, 2018, 11:08:44 AM

Seçime kadar 7tl leri göreceğimizi düşünüyorum.Ondan sonra bu işleri toparlamak için yeni aksiyonlar almamız lazım.Üretim en önemli önceliğimiz olmalı ki.Bu kadar bağımlı olmayalım başkalarına.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 17, 2018, 03:10:07 PM

Ben doların 5 TL nin altına düşmeyeceğine artık kesin olarak inanıyorum. Neden mi çünkü para politikalarında meydana gelen olaylar kuru 5 e sabitlemek için de hani düşmesini bir yana bırakın sabit kalması için bile dua edenler var umarım daha çok yükselmez.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
December 18, 2018, 06:29:56 PM

Ben umarım iki hanelilere gelmez diyorum. Düşmesi imkansıza yakın çünkü bizim paramız değer kazansa bile hala faiz arttırımları devam ettiği için en fazla liramızın değer kazanması doların artmasını engelleyip sabit tutar.

Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
December 18, 2018, 07:06:44 PM

Dolar ülkemizin her zaman güncel problemi malesef. Seçimlere yakın 6 lira üstünü göreceğimizi söylüyor uzmanlar, geçici çözümlerle kalıcı önlem mümkün değil. Medya hala algı yapıyor ama gerçeği ne kadar çabuk kabullenip tasarruf edersek o kadar iyi olur bizim için.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
December 20, 2018, 03:22:59 PM

amerikanın suriyeden çekiliyor olmasıyla türkiyenin üzerindeki yük bir nebze de olsa azalıyor. suriyedeki karışıklığın son bulması ve ekonomik rahatlama belki etki eder ama seviyeyi dörde çeker mi bilinmez.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: