Bitcoin Forum
May 17, 2024, 04:21:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: nişantaşında bitcoin atmsi  (Read 1357 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
December 19, 2018, 07:43:07 PM

Bu tarz haberler güzel haberler. Niye derseniz adamlar ilk kurduğunda 50.000 TL verecek halleri yok. Deneme için ufak rakamlarla başlamış olabilirler, sonrasında kademeli olarak artıracaklardır.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 19, 2018, 08:25:23 PM

Bir ara Atatürk Hava Limanı'nda da bir adet Bitcoin atmsinin olduğu söyleniyordu, bilmiyorum gören var mı. Ben birkaç defa bulmaya çalıştım ama ne ortalarda görünüyor, ne de çalışanların bilgisi var. Btc'ye bulaşan adamların 300-500 ile işi olmaz yalnız. O atm'yi atari makinesine çevirsinler.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 19, 2018, 08:40:22 PM

Nişantaşında o kadar bulunmama rağmen hiç fark etmedim bitcoin atmsini çok iyi olmuş atm koymaları devamlı gidiyorum nişanaşına bir daha uğradığımda atmyede uğrayacağım bi 100-200 lira çekim yapalım bakalım nasıl olcak.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
December 19, 2018, 09:12:11 PM

Güzel bir gelişme olmuş aslında büyük firmalar ölü sermaye olarak görüp şunişe el atsalar belkide dünyaşaro kazanacaklar ancak nedense hala temkinliler çekingen duruyorlar
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
December 19, 2018, 09:27:59 PM

Keşke fotoğrafını çekip koysaydın. Kim koymuş belli bir firma var mı? Koineks kendisi mi koymuş yoksa aracı bir firma vs adı varmıydı. Merak ettim bak şimdi. Gerçi bazı ülkelerde artmaya başladı. Bizde de varsa kim yaptı çok merak ediyorum. Varsa foto atarsan sevinirim.
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
December 19, 2018, 09:42:01 PM

Bende sitelerinden gördün direk anasayfalarına girince detaylı bilgiyi nerede olduğunu nasıl kullanıldığını vs gösteriyorlar tek sorunu bence 500tllik çekim limiti sanırım güvenlik vs nedenleriyle limit bu kadar az , yaygınlaşması dileğiyle.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
December 19, 2018, 10:18:15 PM

Yaklasık 1 ay sonra söyle bir haber manseti bekliyorum ben: Nisantası'nda bulunan Türkiye'nin ilk Bitcoin ATM'si kimliği belirsiz kisiler tarafından yerinden sökülerek çalındı. Yetkililer """kayıp Bitcoin'lerin""" izini sürüyor.
Not: Anonimlik mevcut değilse ve limitler arttırılmazsa, küçük bir reklamdan öteye gidemez..
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158

View Profile
December 19, 2018, 11:45:06 PM

Güzel bir gelişme umarım kullanılırda daha fazla lokasyonda görebiliriz atmleri bende deneyimlemek isterim istanbula gittiğimde , sanırım bu atmleri yurtdışından getirttirmiş koineks çünkü dış görünüş olarak aynısını bir haberde görmüştüm
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 19, 2018, 11:57:18 PM

Bundan ala reklam yapamazdı. Havaalanında vardı kaldırmışlardı bunu inşallah kaldırmazlar. En kazık yeri İstanbul'un otopark'ı bile 20tl'di saati ilk açıldığında. İnşallah artar sayıları ve komisyonu da düşük olur umarım.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 20, 2018, 12:54:23 AM

Şu aşamada piyasanın küçüklüğünden ve tazeliğinden ötürü komisyonlardan ziyade böyle hareketlerin olması önem arz ediyor. Çok güzel iş yapmış koineks bravo.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
December 20, 2018, 01:08:18 AM

Daha da yaygınlaşır umarım. Benzer uygulamaları rakip diğer türk borsalarından da görürüz yakında.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
December 20, 2018, 01:20:23 AM

Limitler yükselse bozdurma derdi kalmayacak. Hele yükselişlerde önünde kuyruk olur Cheesy
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
December 20, 2018, 01:28:52 AM

En azından yarın parayı bulursak yurtdışına çıkmaya gerek kalmadan atmler aracılığıyla da çekebileceğiz. Bu tarz gelişmelerle bitcoinin daha çok hayatımıza girmesi heyecan verici.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 20, 2018, 01:39:37 AM

100 -500 lira limit nedir. Ulan İstanbul'da olsam oraya gelene kadar o kadar para yerim zaten. Limitler artmazsa bir halta yaramaz

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 20, 2018, 05:27:18 AM

arkadaşlar bugün görünce şaşırdım nişantaşı citys avm de btc  atm si gördüm internetten araştırdım koineks borsası tarafından kurulmuş güzel şeyler bunlar forumdan gören duyan var mı başka ? tebrik ediyorum koineksi.

hocam bende bugün sosyal medya da gördüm. umarım bu daha da yaygınlaşır. bu arada senin quarkchain bounty yapıyormuş galiba pek aklıma yatmadı ama . baktım bounty başlığına ama sanki scam çıkacak gibi.

hocam scam olmasa bile 40 bin dolarlık ödül varmış toplam yüz binlerce bounty hunter varken bize düşse düşse 1 dolar ancak düşer diye tahmin ediyorum

Doğru, bir ara mobilego nun airdrobuna katılmışim bir baktım cüzdana 1 tane yollamışlar. Adamlar ellerinde ki belirli miktarı azar azar herkese dağıtıyor o zaman. Bunda da miktar azmis
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 20, 2018, 05:30:30 AM

Bir aralar bitcoin atm si Atatürk havalimanında da vardı diye duymuştum sonra kaldırdılar herhalde. Benim anlamadığım nokta şurası: BTC yi transfer edince bile bazen 30 dj bekliyoruz bu ATM nasıl bozduracak ta hemen TL verecek. Bazen ATM başında 1 dk bile bekleyemiyoruz.

stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
December 20, 2018, 06:57:22 AM

Güzel gelişme, bu sayede btc yatırımı yapıp, ihtiyaç halinde anında paraya çevirme şansı yatırımcının ilgisini çekecektir.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 20, 2018, 07:06:09 AM

Valla helal olsun ben de ilk defa duydum Türkiyede böyle bir ATM olduğunu. Bakıldığında çok güzel bir gelişme ve atm yi kuran şirket açısından da karlı bir şey aldığı komisyon yeter zaten. Nakde ihtiyacı olanlar için büyük avantaj. Umarım her ilde en az bir tane olur.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 20, 2018, 07:10:45 AM

Limitler az olmuş ama başlangıç için güzel bence.Piyasa o kadar belirsiz ki limit yüksek olsa risk olur.Sabah yüksekten bozduırup akşam ucuzdan alma imkanı oluyor.Fark yüzde 10'lara ulaşıyor bir günde.Riskli zamanlardayız.Bir istikrara otursa piyasa limitlerde artar.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
December 20, 2018, 08:30:41 AM

arkadaşlar bugün görünce şaşırdım nişantaşı citys avm de btc  atm si gördüm internetten araştırdım koineks borsası tarafından kurulmuş güzel şeyler bunlar forumdan gören duyan var mı başka ? tebrik ediyorum koineksi.

hocam bende bugün sosyal medya da gördüm. umarım bu daha da yaygınlaşır. bu arada senin quarkchain bounty yapıyormuş galiba pek aklıma yatmadı ama . baktım bounty başlığına ama sanki scam çıkacak gibi.

hocam scam olmasa bile 40 bin dolarlık ödül varmış toplam yüz binlerce bounty hunter varken bize düşse düşse 1 dolar ancak düşer diye tahmin ediyorum

Ben en azından cüzdanını indirip katılmayı planlıyorum. Ne olur ne olmaz diye pek sık kullanmadığım telefonu kullanayim ne olur ne olmaz. Olurda belki boğa gelirse çok degerlenir.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: