Bitcoin Forum
June 06, 2024, 11:48:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bu sinyaller, 2019’da yeni bir başlangıç isteyen Bitcoin’cileri sevindirecek  (Read 447 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
January 02, 2019, 08:31:17 PM

Bloomberg'de yer alan habere göre öne çıkan bazı göstergeler, Bitcoin'in fiyatının artmaya devam edebileceğinin sinyalini veriyor.Yorucu bir yılın ardından 2019’da yeni bir başlangıç peşinde koşan kripto para meraklıları, bazı olumlu teknik sinyallerle karşılanıyor.

GTI Vera Convergence Divergence göstergesi, Bitcoin’in son altı ay içindeki en uzun satın alım dönemini yaşadığını gösteriyor.
Öngörülene göre satın alım baskısı, son 13 günde olduğu gibi sürerse Bitcoin, geçen yılki yüzde 74’lük düşüşün ardından fiyatlarda artış görmeye devam edebilir.

Sosyal işlem platformu eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, “Genellikle yapılacak en iyi şey, düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satmaktır. Teknik analizi temel alırsak grafikte zirveye göre dibe çok daha yakın olduğumuzu kolaylıkla görebiliriz. Şu anda sektör çok hızlı bir şekilde büyüyor. Bitcoin ve Blockchain’le ilgili işe alımlar oldukça hızlı ilerliyor. Yakında çevrimiçi olacak birçok proje görüyoruz. Elimizde insanların piyasada daha fazla yer aldığına dair her türlü gösterge var.” şeklinde konuştu.

Benzer şekilde en büyük kripto paralardan bazılarını izleyen Bloomberg Galaxy Crypto Index, Eylül’den bu yana en uzun satın alım dönemini geçiriyor.
Öte yandan Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, vergilendirilebilir zararların kaydıyla ilişkili satışların sona ermesinin bugünkü sıçramaya katkı sağlamış olabileceğini söyledi. Analist, sözlerinin devamında “Bu satış baskısının azalması, sıçrama için iyi bir neden.” dedi. Bununla birlikte McGlone, ayı piyasasının kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyor.

Haber linki: https://uzmancoin.com/bitcoin-yeni-baslangic/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
January 02, 2019, 08:46:22 PM

Çoğunluk yeni bir başlangıç umudu taşıyor bu sene için kripto para piyasasında. Umalım ki ertelenen girişimler artık gerçekleşsin bu sene ve piyasa hızla ayağa kalksın.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
January 02, 2019, 10:01:53 PM

Medya çok önemli tüm dünyaya bbc gibi büyük medya baronları 1 hafta bitcoin yükselişte haberi geçse boğa başlatırlar ama yapan yok işte yapmamalarıda normal medya veya spekülasyon çok önemli bu piyasada
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
January 03, 2019, 02:21:43 PM

2019 yılının büyük kısmında bitcoin fiyatı 3200 dolar ile 4500 dolar arasında olacaktır ,sene sonuna ise her yıl sonlarında olduğu gibi fiyatta sıçrama gelip 6 bin dolar seviyesine çıkabilir

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
January 03, 2019, 03:12:59 PM

Benim artık düşüncelerim biraz değişti. Herkesin gördüğü ve beklediği şeyler Bitcoin'e etki etmiyor. Aksine beklenmedik bir şey ortaya çıktığında fiyatta hareketlenme yaratıyor.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 03, 2019, 03:26:33 PM

Satın alımların yoğunlaşmasının sebebi yatırımcıların artık bitcoin için en dibi bulduğunu düşünmesi. Ama bunun sıçrama için yeterli geleceğini düşünmüyorum, yatırımcıların kendini güvende hissetmeleri lazım.
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
January 03, 2019, 08:43:00 PM

Gerçekci olmak gerekirse henüz sevindirecek bir sinyal gözükmüyor gibi gerçekten inandırıcı bir şey olması için piyasalrın biraz hareketlenmesi lazım yoksa hala düşüş trendinde gibi.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
January 03, 2019, 11:29:08 PM

Ben de açıkçası tam manasıyla BTC için güzel günlerin netleştiğini düşünmüyorum. BTC dip noktasını daha kesinleştirmiş durumda değil. Bu koşullarda uzun vadeli büyük yatırımların gelmesini pek mümkün görmüyorum. Bunun yanında 2019 yılının daha çok yatay bir seyirde izleyeceğini düşünüyorum.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
January 03, 2019, 11:49:17 PM

ETH ile başlayan olumlu gelişmeler fiyatları biraz toparladı. Diğer büyük altcoin ve Bitcoinde yaşanacak olumlu gelişmelerle fiyatlar daha da artacaktır. Sabırla bekliyorum bakalım neler olacak.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 04, 2019, 06:23:31 AM

2018 yılında yatırımcıların bitcoin ve diğer kripto paralara güveni sarsıldı.hernekadar bu piyasaya giren yatırımcı sayısı arttıysada bu kripto para fiatlarına yansımadı.bunun için piyasanın biraz daha güvenilir hale gelmesi gerekmektedir.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
January 04, 2019, 07:04:02 AM

Gecen yilin yaz aylarindan beri bekliyoruz bu sinyalleri. Birturlu gerceklesmediler. Umarim 2019da tum olumlu beklentiler gerceklesir ve eski guzel gunlere geri doneriz.
Erhan5532
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile WWW
January 04, 2019, 10:53:02 AM

Sürekli aynı haberler Bitcoin yükselmeye başladı Bitcoin düşmeye başladı piyasa balinaların elinde istedikleri zaman bunu 20.000 dolara getirecekler zaten.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
January 04, 2019, 12:15:10 PM

Bitcoinin yükselmesi için ne etf ye ne bakkt a nede bir sinyale  ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum, istediklerinde bitcoin fiyatını istedikleri rakama zaten çekiyorlar.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 04, 2019, 07:21:26 PM

"GTI Vera Convergence Divergence" Bu indikatör Tradingview de yok, muhtemelen kendi kodladıkları bir indikatör bu nedenle backtest yapmak zor.

Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
January 04, 2019, 07:48:28 PM

Düşük fiyattan alıp, yüksek fiyattan satabilenler için piyasanın durumu çokta sorun değil.Sorun yüksekte  usdt dönemeyip beklemek zorunda kalanların zor durumda olması bence.

sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
January 04, 2019, 08:50:27 PM

Bitcoin 2019 yılı için büyük ihtimal büyük fiyat çıkışı yapacağının sinyallerini vermiyor ,2018 de fiyat düşüşünün  hemen ardından stabil fiyata geçmeden yukarı sıçrama zor ihtimal.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 05, 2019, 06:43:03 AM

bu osilatörler trend başlangıcı veya bitişini tahmin eder ve grafiğe bakıldığında karmaşık sinyal verdiği de olmuş. onun yerine bitcoin ilk borsada işlemleri başladığı andan itibaren günümüze kadar ulaşan çizgi çalışmaları bana daha güvenilir geliyor.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 05, 2019, 08:43:03 AM

Bence de artık diplere çok yaklaştık. 2018 yılında piyasada çok fazla kara bulut dolaştı ve bunların bir çoğu artık dağılıyor. Ben bir anda bir sıçrama beklemiyorum ama ocak ayındaki Ethereum hard forku ile birlikte kıpırdanmalar olacağına inanıyorum.
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
January 05, 2019, 10:59:38 AM

Bu yıl bizim gibi küçük yatırımcılar için biraz kötü geçti ama inşallah 2019da satış baskısının bitmesi ve eth forkuyla birlikte kıpırdanmalar olur, hacim artar ve belki de boğa piyasasının başlangıcının tetiğini çeker
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
January 06, 2019, 12:29:32 PM

Bu piyasadaki herkesin umduğu şeyde tam olarak bu az azda olsa artarak ilerlemesi iyi olurdu. Yaklaşık 1 yıldır 1 ileri 2 geri yaparak bu noktalara geldik. Artık yükseliş zamanı geldi diye düşünüyorum
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: