Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:56:19 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance.je sonunda acildi.  (Read 625 times)
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 17, 2019, 08:06:46 AM

bu piyasada en çok güvendiğim kurumlardan birisi Binance'dir. her konuda kendini ispat ettiğini düşünüyorum .sürekli kendilerini geliştirmeleri ve yaptıkları yenilikler ile insanların ilgisini daha çok çekiyorlar.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
January 17, 2019, 09:35:28 AM

Piyasa açısından gayet olumlu ve güzel bir gelişme. Avrupa coğrafyasından kripto camiasına katılımı arttiracaktir
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 17, 2019, 11:05:59 AM

Türkiye için ne gibi bir faydası oldu anlam veremedim, dolar gönderip işlem yapacak bitstamp gibi bir borsa zaten vardı.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 17, 2019, 11:49:53 AM

Binance Böyle güzel adımlarla adından birkez daha söz ettirdi.Ancak şu 20 Euro sadece Fee yerine Trade kullanabilseydik çok daha güzel olurdu.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
January 17, 2019, 06:59:58 PM

Bilgi için teşekkürler güzel bir bilgilendirme olmuş şunu eklwmek istiyorum arkadaşlar 20 euroluk ödül sadece trade yaptığınızda fee ücreti konusunda size avantaj sağlayacak. Yani o parayı çekmek gibi bir ihtimal yok.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 17, 2019, 07:47:54 PM

Euro ve sterlin var .İlerde Türk lirasının gelmesi ihtimali de varmış. Aracı kuruluş olmadan para yatırma çekme olursa süper olur.

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
January 17, 2019, 11:38:05 PM

Bence de ilk 5000 dolmuş hatta 25000 dolmuştur ama umut fakirin ekmeği. Bir umut kayıt olduk bakalım. En güzel yanı reel para birimleri olan euro ve pound ile işlem yapabilme imkanı getirilmiş. Bu yeni kullanıcıyı piyasaya çekmek için harika bir kapı olacak. Buralar değerlenir demedi demeyin. Hatta boğa fitilini ateşleyecek gelişmelerden biri bu olabilir. Çünkü insanların çoğu şu anda piyasaya kolayca girmenin yollarını arıyor. Ben ümitliyim . İnşallah güzel şeyler olur.
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
January 17, 2019, 11:42:51 PM

20 euro iyi para. Binance güzel borsa. O zaman kyc yapmak dışında başka eksik yok demektir. Komisyon durumları ne kadar bilgi var mı? Genelde kredi kartı yatırımlarından %10 civarı kesiyor siteler
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 18, 2019, 07:30:25 AM

Bu platform büyük ihtimalle binance'ın regüle edilmiş yeni hali olacak ve şu an bildiğimiz binance borsası içinde barındırdığı shit coinlerden kurtulup bu borsaya doğru kayacak gibi duruyor. Şimdiden kayıt olup yerimizi almakta fayda var.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 18, 2019, 05:26:48 PM

Binance güzel bir uygulamaya imza attı ancak KYC yapmak için uğraşmaya değermi bilemedim çünkü verdikleri 20 Euro sadece Fee ücretlerinde kullanılacak.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
January 18, 2019, 06:07:15 PM

20 euro komisyon ücreti olarak kullanılıyor sanırım. Kayıt oldum. Binance tüm pazarları ele geçirme yönünde atağını yaptı. Bakalım etkisi nasıl olacak? Gerçi piyasalar bu kadar kötü iken bir başka borsanın açılması ne fayda sağlayacak ondan emin değilim. Katılmaktan zarar gelmez diyerek kayıt oldum açıkçası.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 18, 2019, 07:24:37 PM

ben kayıt olmadım bakalım nasıl ilerleyecek bir çok kişi kayıt oldu sanırım, burada sadece btc mi olacak fiat paraların yanında, yoksa altlarda yerini alcak mı ayrıca tL ne zaman gelecek bunlarda önemli sorular.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 19, 2019, 11:57:37 AM

Dün telegram sayfalarından birinden duydum bende hemen girip üye oldum ve üyeliğimi doğrulattım. Çok kısa bir süre sonra onayladılar hesabı. Kullanır mıyım bilmiyorum ama cepte dursun bakalım 20 euro.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 19, 2019, 12:46:19 PM

Aslında Binance bu piyasada baya önemli bir rol üstleniyor. Borsa konusunda oldukça fazla güven veriyorlar ve kripto piyasası büyürse, kendilerinin de çok büyüyeceğinin farkında hareket ediyorlar. Kısaca hepimiz aynı saftayız. Umarım bir süre sonra TL paritesini bile bu tarz oluşumlar içerisinde görürüz.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 19, 2019, 01:03:30 PM

Bir borsa ne zaman ki ödül ve benzeri bir şeyler verse bunlar hep komisyonlarda kullanılıyor. KYC için 20 euro verileceğini okuduğumda aklıma direk bu gelmiş ve doğruymuş. BNB olarak verselermiş daha makbule geçermiş Wink
Binance Jersey için ileride yüksek ihtimalle TL de eklenir çünkü Türkiye'den çok kullanıcısı var. Bu da piyasaya hareket getirecektir.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
January 19, 2019, 01:27:34 PM

Milyoner olalım da para her şekilde çıkar piyasadan. Binance böyle yatırımlar yapmaya devam etsin ki piyasaya inancımız artsın. En büyük market maker ve balina kendileri çünkü.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 19, 2019, 02:50:34 PM

Binance, kripto para piyasasında kalıcı olabilmek için çeşitli hamleler yapmaya devam ediyor.

Yeni sitelerindeki EUR/GBP paritesi de o siteye gereken ilgiyi toplayacaktır. Bir şekilde yeni isimleri piyasaya dahil etmek için atılan her adım bence olumlu. Umarım bunun etkisi piyasaya da yansır ve güzel günleri bir an önce görürüz.
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
January 19, 2019, 03:04:58 PM

Binance ilerleyen süreçlerde Türkiyenin de aralarında bulundugu bir kaç ülkede daha yerel borsa açmayı düşünüyor diye bir haber okumuştum. Türkiye'de TL ile kripto para satın alınabilecek yani Binance  üzerinden. Eğer gerçekleşirse güzel bir gelişme olur. Binance TR pazarına ayrı bir ilgi gösteriyor zaten bu sır değil.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
January 19, 2019, 03:24:36 PM

Türkiye pazarına açılmak için aslında uygun bir zaman. Devlet para getirebilecek her türlü yatırıma açık. Binance ve kripto piyasasında nicelik olarak fazlasıyla büyüğüz Türkler olarak. İlerleyen dönemde ben de böyle bir hamle bekliyorum. Keşke binance gibi diğer borsa ve projeler de bu piyasanın geleceği için mücadele etse.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 19, 2019, 03:38:01 PM

Alp ışık borsayı tanıtan bir video çekmiş. Kyc yaptıktan sonra adresi de onaylatmak gerekiyor galiba. Ben kyc yaptım ama 20 euro yu yüklemediler. Adresi de yukleyelim. Alp işi biliyor borsayı tanıtıp altına da ref kasacak linki koyuyor.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: