Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:39:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: CAT.EX İMZA KAMPANYASI.  (Read 3625 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 20, 2019, 04:38:22 PM

Bende catex in imzasına katılmayı düşünüyorum. Umarım şuan içinde bulunduğum imza uzamasın Şubat ortasında bitecek. O vakte kadar imzama devam. Ondan sonra katılırim. Gördüğüm kadarıyla catex bounty sine ilgi büyük. Zaten borsayı kullanıyorum. Hatta kyc bile yaptım. Netice de sesini duyurmaya çalışan bir borsa bir miktar cat ı kilitledim. Günlük az da olsa damlıyor. Eğer reklam işi tutarsa token değer kazanır. Ben borsa sahibi olsaydım . En az 3-5 balina ile anlaşır tokeninide yukarı doğru götürürdüm.
Dediklerim yanlış anlaşılmasın bu işler böyle maalesef. 2 yıldır bu işin içindeyim bu durum benim aklıma geliyorsa yönetimin aklına geliyordur zaten. Herkese bereketli kazançlar dilerim.
1715341146
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715341146
Reply with quote  #2

1715341146
Report to moderator
1715341146
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715341146
Reply with quote  #2

1715341146
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 20, 2019, 04:44:52 PM

borsanın kyc gibi bir isteği var mı? ben imzamı değiştirmeyeceğim ama belli olmaz. hocam bir de sizin imza katıldığınız imza kampanyaları hep sıkıntılı olmuyor muydu Grin

Dannybrown hocam genelde sylondan sıkıntı çekti diye biliyorum.  Cheesy Allah'tan sylon yok bu bounty de. Eğer bu da boka sararsa dannybrown hocam hangi imzaya girerse uzak duracağım.   Grin

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 20, 2019, 04:45:28 PM

iyi oldu bu kampanya aylardır imzaya gırdıgımız yoktu girelim dedık artık demı ama belki birseyler kazanırız. bounty manager ın da türk olması baya ıyı olmus hadı hayırlısı bakalım .
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 20, 2019, 04:46:24 PM

Bounty Managerin Türk olması ve Tokenlerin güvende olması sayesinde diğer imza kampanyalarına katılmak yerine Catexin İmzasına katılmak daha mantıklı olabilir.

Aynen o sebeble katıldım.Birde eskiden kalan catt tokenlerim var.Onların yükselmesini istiyorum ve projeyi destekliyorum.AÇIKÇASI CATT LARI satmayı hiç düşünmüyorum.Güzel bir dividend geliyor bana.Günlük yemek parasını çıkarıyor şuan Cheesy inşallah daha güzel yerlere gelecektir.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 20, 2019, 04:52:01 PM

borsanın kyc gibi bir isteği var mı? ben imzamı değiştirmeyeceğim ama belli olmaz. hocam bir de sizin imza katıldığınız imza kampanyaları hep sıkıntılı olmuyor muydu Grin

Dannybrown hocam genelde sylondan sıkıntı çekti diye biliyorum.  Cheesy Allah'tan sylon yok bu bounty de. Eğer bu da boka sararsa dannybrown hocam hangi imzaya girerse uzak duracağım.   Grin

Allahtan bu bountymanagere güvenimiz tam hocam.İnşallah iyi şeyler olacak.Ödemelerimiz garanti olduğu için girdim.Catex borsası bomba gibi geliyor 2019 da iyi şeyler yapacaklardır.

iyi oldu bu kampanya aylardır imzaya gırdıgımız yoktu girelim dedık artık demı ama belki birseyler kazanırız. bounty manager ın da türk olması baya ıyı olmus hadı hayırlısı bakalım .

Aynen hocam inşallah kazanacağız bu sefer.Çok çektik sylondan carttan curttan.Vipganyan hocanın hiçbir zaman yanlış yaptığını görmedim.Ödemelerimizi garantiye almış zaten.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 20, 2019, 05:08:39 PM

Ben borsayı kullanıyorum. Şuan için hacim az. Zaten bountynin amacı taninirligini arttırmak. Vipganyani forumda tanıdim. Bountyhivenin resmi grubunu yönetiyordu. O zaman millet spreadsheet olayından çok dert yandı. Çözüm bulamadılar ve o başlığı kapattılar. Konuya gelince ben imzasına katılmayı planlıyorum. Bildiğim kadarıyla 10 milyar Cat vardı 8 milyarini yaktılar. 2 milyar kaldı. Kilitli olan kaç adet fikrim yok ama ..

edit: imzasına katıldım. umarım hayırlı olur. en azından bildiğimiz bir borsa

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
January 20, 2019, 05:40:30 PM

Bence şimdi girmiş olduğum imzadan çıkıp catex imza kampanyasına girmeyi düşünüyorum. Bounty yöneticisininde daha önce kampanyalarına girmiştim. Kampanyalar hakkında telegramdan yardımcı oluyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
January 20, 2019, 05:44:32 PM

Speadsheet baktım. Şuana kadar ilk günde 21 kişi katılmış. 3 tane hero/legend , 3 tane sr member , 1 tane full, 8 tane member, 5 tane de jr member var. Kampanya 12 hafta sürecek. Ki katılım sayısı artacaktır.
İmzaya 62.500 Dolar verilecek.
Suan ki duruma göre
Hero/legend 8695,65 Dolar
Sr Member   5434,78 Dolar
Full Member 3260,87 Dolar
Member      1630,43 Dolar
Jr Member     760,87 Dolar alacak.
Bu hesaplama yukarıdaki katılan sayı ve rütbelerine göre yapıldı.
Eğer kimse katılmazsa iyi para, ama ilk günden bu kadar katılan olduysa ilerleyen günlerde bu sayı çok daha fazla artacaktır.
İmzamın bitmesine az kaldı duruma göre değerlendirebilirim ama jr ve member rütbeleri çok kazanamayacak gibi gözüküyor.

fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
January 20, 2019, 05:50:11 PM

bir çok kişini beklediği bounty menager in yaptığı kampanya olduğu için katılım sonlara doğru yüksek olacaktır.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 20, 2019, 06:08:39 PM

Speadsheet baktım. Şuana kadar ilk günde 21 kişi katılmış. 3 tane hero/legend , 3 tane sr member , 1 tane full, 8 tane member, 5 tane de jr member var. Kampanya 12 hafta sürecek. Ki katılım sayısı artacaktır.
İmzaya 62.500 Dolar verilecek.
Suan ki duruma göre
Hero/legend 8695,65 Dolar
Sr Member   5434,78 Dolar
Full Member 3260,87 Dolar
Member      1630,43 Dolar
Jr Member     760,87 Dolar alacak.
Bu hesaplama yukarıdaki katılan sayı ve rütbelerine göre yapıldı.
Eğer kimse katılmazsa iyi para, ama ilk günden bu kadar katılan olduysa ilerleyen günlerde bu sayı çok daha fazla artacaktır.
İmzamın bitmesine az kaldı duruma göre değerlendirebilirim ama jr ve member rütbeleri çok kazanamayacak gibi gözüküyor.

Benim de endişe ettiğim nokta bu. Rütbesi yüksek olan her türlü iyi para kaldırır ama bizim gibiler e az miktar düşer. Zaten borsanın yapmak istediği çok fazla kişiye yayılsin. Bugün arkadaşıma Cat aldırdım. 14 satoshiden akşam üstü beni aradı şuan 17 dedi. Zaten istenen tokenin ciddi yerlere gelmesi bence. Tahminim 100 u geçer. Şahsi kanaatim bunlar yrd.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 20, 2019, 06:12:36 PM

bir çok kişini beklediği bounty menager in yaptığı kampanya olduğu için katılım sonlara doğru yüksek olacaktır.

Bounty manager den olduğunu zannetmiyorum. Şuan için giderek tanıtımını arttırmak isteyen borsa olduğu için. Yoksa vipganyan değil de newbie birisi bile olsa katılım yüksek olur.
ergk86
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
January 20, 2019, 06:27:28 PM

Catex borsasının en önemli özelliği yatırımcılarının önerilerini dikkate alması ve kazancının %90 ını bizimle paylaşması. 5 milyon CATT 'ı 60 gün kilitledim ve şu anda her gün 7-8 dolar temettü veriyor. CATT fiyatı ve volüm artarsa temettü de aynı oranda artacaktır.

Catex henüz coinmarketcapte listelenmemiş bir borsadır. CMC işini profesyonel ekip devralmış olup calısmaları surdurmektedir.

Tüm yatırımcıların birebir iletişim kurabildiği nadir platformlardan olan Catex Borsası sürekli gelişime açık, yatırımcısını dinleyen, imkanlar dahilinde iyileştirme ve geliştirmelerle çok daha fazlasını hedefleyen bir platformdur.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 20, 2019, 07:18:20 PM

Catex Hakkında Son ve Güncel Bilgiler İçin Lütfen;

1⃣ Ekşi Sözlük:
https://eksisozluk.com/catex--5790042
2⃣ Catex Türkiye Twitter:
https://twitter.com/CatexTurkiye
3⃣ Catex Global Twitter: https://twitter.com/catexofficial
4⃣ Catex Global Discord:
https://discordapp.com/invite/4Tsj25s

Catex Sosyal Medya Hesapları;
Reddit:
https://www.reddit.com/r/Catex/
Twitter:
https://twitter.com/catexofficial
Twitter TR:
https://twitter.com/CatexTurkiye
Telegram:
@catex_group
Telegram TR:
@CatexBeraber

Önemli Bağlantılar:

Catex Website:
https://www.catex.io/

Catex Vote Sayfası:
https://www.catex.io/voting

Catex Buyback Hesabı:
https://www.catex.io/fund

Coingecko:
https://www.coingecko.com/en/coins/catex-token

Catex Delta:
https://ask.getdelta.io/exchange-requests/p/catex-exchange-catexio

Catex Blockfolio:
https://feedback.blockfolio.com/exchange-requests/p/catexio

Catex Github:
https://github.com/catex

Ann Thread:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5099776.0

Bounty Thread:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5099778.0

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IrJXUofFnNcqYEb5vPPd9V6X-flTTeYaF_nVanJCAc8/edit?usp=sharing
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
January 20, 2019, 07:35:36 PM

Catex borsasını biliyoruz hepimiz. Site bayağı güzel işler yapmaya çalışıyor gibi ama yeterli olacak mı hep birlikte göreceğiz.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
January 20, 2019, 07:46:15 PM

Allahtan bu bountymanagere güvenimiz tam hocam.İnşallah iyi şeyler olacak.Ödemelerimiz garanti olduğu için girdim.Catex borsası bomba gibi geliyor 2019 da iyi şeyler yapacaklardır.

Aynen hocam inşallah kazanacağız bu sefer.Çok çektik sylondan carttan curttan.Vipganyan hocanın hiçbir zaman yanlış yaptığını görmedim.Ödemelerimizi garantiye almış zaten.

Yalnız hocam aynı şekilde ben de sizinle beraber ne zaman kampanyaya katılsam elim boş döndüm  Grin Gerçi bizi sylon bitirdi, yalan yok. Ama her şikayet ettiğimiz konuda siz de oluyordunuz Cheesy

İnşallah bu sefer hep beraber bunu kırar güzel bir para kazanabiliriz. Paylaştığınız için teşekkürler.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 20, 2019, 08:04:33 PM

son 3 ımzadan 0 cektim buna girdim. Hadi bakalım bounty manager yanlıs hatırlamıyorsam türk.buda bir avantaj
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
January 20, 2019, 09:36:07 PM

Catex borsasının en önemli özelliği yatırımcılarının önerilerini dikkate alması ve kazancının %90 ını bizimle paylaşması. 5 milyon CATT 'ı 60 gün kilitledim ve şu anda her gün 7-8 dolar temettü veriyor. CATT fiyatı ve volüm artarsa temettü de aynı oranda artacaktır.

Catex henüz coinmarketcapte listelenmemiş bir borsadır. CMC işini profesyonel ekip devralmış olup calısmaları surdurmektedir.

Tüm yatırımcıların birebir iletişim kurabildiği nadir platformlardan olan Catex Borsası sürekli gelişime açık, yatırımcısını dinleyen, imkanlar dahilinde iyileştirme ve geliştirmelerle çok daha fazlasını hedefleyen bir platformdur.

5 milyon catt ne kadar yapiyor hocam 5 milyon icin gunluk 7,8 dolar bana az gibi geldi. Birde bu verdigi temettu komisyon paylarinin harici bir olay mo yani 2 sinden ayni anda yararlanabiliyor muyuz?
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 20, 2019, 10:12:50 PM

oo canlar herkes catex de mi birleşti inşallah güzel bir miktar para kazanırsınız ben de imzasına girmeyi düşünüyorum ama süreç çok uzun geldi bana

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
January 21, 2019, 06:36:01 AM

Hayırlısı olsun rakam çok iddalı başkar arkadaşlarda çekincelerini yazmışlar. Bu rakamlar ile dağıtım imkansız ellerinde bu kadar catt yok. Benim çekincem fiyat bu seviyelerde kalırsa o zaman kıyamet kopar.  2 seçenek var ya ciddi bir catt miktarı ödenecek ve bu yatırımcıların hoşuna gitmeyecek yada ödenmeyip güven bunalımı yaşayacak.

Çok ince çizgide hareket edilen bir durum ve tamamen plan yeni müşterilerin bir fomo başlatıp Catt fiyatını yukarı çekmesi üzerine kurulu.

İmza kampanyası ile bende destek vereceğim arkadaşlara zaten 1 senedir boş imzam en azından bi faydası olsun(değerli arkadaşlar mevcut) bide ciddi manada 60-150 sat lar arasında mal alıp hem btc ani düşüşünden hemde fiyat dumpu yüzünden zararda olan arkadaşlar var. Umarım zararlarını çıkarırlar.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 21, 2019, 08:08:29 AM

Güvenilir bir imza kampanyası olduğunu düşünüyorum, ödül miktarı çok yüksek olmayabilir ama en azından halihazırda borsada olan bir coin olduğu için en azından cash para demek. Ne olduğu belli olmayan daha borsaya girmemiş coinlerin imzalarına girmektense buna katılmak daha mantıklı gibi görünüyor.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL