Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:11:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: CAT.EX İMZA KAMPANYASI.  (Read 3626 times)
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 01, 2019, 06:19:37 AM

Gerçekten de çok fazla katılım oldu imza kampanyasına, şeker parası bile vermeyecek bu şekilde sanırım. Hatta twitter facebook yapılsa, imzadan daha fazla getirebilir. O kadar çok reklama rağmen, borsada pek bir hareketlenme göremedim ben, umarım bounty kampanyası işe yarar ve iyi sonuçlar alırlar.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
March 01, 2019, 10:44:36 AM

Bu kampanyada çok katılım alanlardan oldu umarım hüsran ile sonuçlanmaz çok katılım olan kampanyalarda ödeme sıkıntısı oluyor bazen. Ancak yinede moral bozacak birşey yok PundiX imzasını hatırlıyorum efsane ödeme yapmıştı adamlar.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
March 01, 2019, 03:12:09 PM

Arkadaşlar stake leri ne zaman hesaplıyorlar. Son 2 haftayı spreadsheet te göremiyorum. Ay sonlarında mı güncelliyorlar bilgisi olan var mı?
Gerçi junior olduğum için pek birşey alamayacağım ama olsun hiç yoktan iyidir.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
March 01, 2019, 05:17:48 PM

Arkadaşlar stake leri ne zaman hesaplıyorlar. Son 2 haftayı spreadsheet te göremiyorum. Ay sonlarında mı güncelliyorlar bilgisi olan var mı?
Gerçi junior olduğum için pek birşey alamayacağım ama olsun hiç yoktan iyidir.

Önceden haftalık güncelleniyordu, şu anda anladığım kadarıyla acele etmemeye karar verdiler. Katılımcı sayısı çok fazla, muhtemelen payımıza düşecek ödül yine tavuk döner parası olacak. Çok da uğraşmayın eğer şansınız olmadığını düşünüyorsanız başka kampanyaya geçin Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
March 01, 2019, 06:45:15 PM

İmza listesi güncellenmiş bu arada arkadaşlar spreadshetten kontrol edebilirsiniz. Şu anda 257 kişi var imzada ama bunların içinde imzayı bırakanlarda sonradan başlayanlarda var.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
March 01, 2019, 07:01:10 PM

Spreadsheet te ilk 112 kişininki  güncel ama sonradan imzaya katılanlar son iki hafta hesaplanmamış. Katılan çok olunca değerlendirmesi de zaman alıyor.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
March 01, 2019, 07:27:00 PM

Catex imzasını taşıyan bayaa bi kişi var.Özellikle de yüksek rütbelilerin hepsi burada.Ben çok fazla kazanç olacağını düşünmüyorum açıkçası. Tabiki katılanlar bunları düşünmüştür sanırım.Ama proje bazında düşünürsek temiz,güzel projelerden biri

▔▔▔▔▔
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
March 02, 2019, 11:34:04 AM

Catex İmzasına çok fazla kişi katılmış.Ödül oranı sanırım baya düşük olacak.Özellikle düşük rütbeli kişiler dahada az token alacak gibi duruyor.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 02, 2019, 12:11:27 PM

Catex İmzasına çok fazla kişi katılmış.Ödül oranı sanırım baya düşük olacak.Özellikle düşük rütbeli kişiler dahada az token alacak gibi duruyor.

hocam madem öyle düşünüyorsunuz neden katıldınız ki zaten rütbeniz jr.member kazanmak istiyorsanız risk almanız gerekiyor cat.ex den pek bir şey geleceğini zannetmem
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
March 02, 2019, 12:50:49 PM

Hazır borsa olması iyi ama sürekli fiyatı düşüyor bu kötü bir etken olacak gibi ödül katılımcıları için.Borsa sitesi oldukça amatör görünüyor inş iyi yerlere gelir.

CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
March 02, 2019, 12:55:51 PM

piyasada sağlam ico olmadığı için ve eski dönemdeki gibi kazanç getirmediğinden olsa gerek çoğu insan bir umut bu kampanyaya katılmış. galiba piyasanın düzelmesi için fork istanbul'u beklemekten başka bir umut kalmadı.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
March 02, 2019, 01:24:50 PM

forumdaki her 5 imzanın dört tanesini oluşturuyor catex. umarım emeklerimizi boşa çıkarıp yan yattı çamura battı vs yapmazlar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 02, 2019, 05:30:42 PM

imzasını taşıyorum ama katılan çok kişi var sonunda bize düşe düşe 1000 cat ancak düşecek bu gidişle. borsanın tokeni yükselir ümdi ile ara ara bakıyorum ama 9-10 arasında gidip geliyor. bu satış baskısını anlamak mümkün değil.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 02, 2019, 05:36:16 PM

imzasını taşıyorum ama katılan çok kişi var sonunda bize düşe düşe 1000 cat ancak düşecek bu gidişle. borsanın tokeni yükselir ümdi ile ara ara bakıyorum ama 9-10 arasında gidip geliyor. bu satış baskısını anlamak mümkün değil.

anlaşılmayacak bir şey yok adamlar reklam amaçlı deli gibi airdrop ve bounty yapıyorlar eline geçeni satıyor millet uzun süre fiyatlanacağını düşünmüyorum ben
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 02, 2019, 05:41:10 PM

anlaşılmayacak bir şey yok adamlar reklam amaçlı deli gibi airdrop ve bounty yapıyorlar eline geçeni satıyor millet uzun süre fiyatlanacağını düşünmüyorum ben

Ben de aynı fikirdeyim hocam. Adamlar bir ara harladi 20 e kadar götürdü sonra sürekli satış baskısı. Kilitleyenlere kar payı geliyor ama alım satım yapan yok ki nereden gelsin kar payı.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 02, 2019, 08:19:08 PM

Ben de aynı fikirdeyim hocam. Adamlar bir ara harladi 20 e kadar götürdü sonra sürekli satış baskısı. Kilitleyenlere kar payı geliyor ama alım satım yapan yok ki nereden gelsin kar payı.

Bu aslında biraz da piyasa ile alakalı bir durum, baksak binance'de bile işlem sayıları boğa dönemine göre baya azalmıştır. Çünkü insanlar şuan tamamen geri çekildi, yeni boğa döneminin gelmesini bekliyorlar.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
March 03, 2019, 06:58:32 AM

boğaya geldiğinde bu borsanın tokeninden almayı düşünüyorum.Yeni dividend borsası olabilir.Zamanlaması kötü oldu o kadar.Bide geliştiricilerinin çok yavaş olduklarını biliyorum.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 03, 2019, 08:23:11 AM

boğaya geldiğinde bu borsanın tokeninden almayı düşünüyorum.Yeni dividend borsası olabilir.Zamanlaması kötü oldu o kadar.Bide geliştiricilerinin çok yavaş olduklarını biliyorum.

İşte sıkıntı burada başlıyor. Boğanın ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Şuan 9-10 dan alabilecek iken boğa geliyor iken yükselirse yüksekten almış oluyoruz.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 03, 2019, 09:29:20 AM

İşte sıkıntı burada başlıyor. Boğanın ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Şuan 9-10 dan alabilecek iken boğa geliyor iken yükselirse yüksekten almış oluyoruz.
boğadan ziyade coinmarketin sisteminde listelenmeye başlarsa sıfırlansa bile üzmeyecek bir miktarda alım yapmak gerekir gibi. imza kampanyası başladığı zaman herkes çok umutluydu. katılımcı sayısının artması ve tokenin değer olarak artmaması üzerine sanırım biraz hayal kırıklığı mevcut. ama en azından paraya çevireceğiniz bir imza kampanyası. aylarca kampanyda durup ödemesini 3 ay sonra yapıp ortada olmayan scam tokenlerden iyidir.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
March 03, 2019, 03:33:23 PM

boğadan ziyade coinmarketin sisteminde listelenmeye başlarsa sıfırlansa bile üzmeyecek bir miktarda alım yapmak gerekir gibi. imza kampanyası başladığı zaman herkes çok umutluydu. katılımcı sayısının artması ve tokenin değer olarak artmaması üzerine sanırım biraz hayal kırıklığı mevcut. ama en azından paraya çevireceğiniz bir imza kampanyası. aylarca kampanyda durup ödemesini 3 ay sonra yapıp ortada olmayan scam tokenlerden iyidir.

Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim, en azından scam bir proje değil. Az çok ne kadar alacağımızı bilemesekte en azından garanti birşeyler gönderecekler. Market tokenleri daima avantaj teşkil eder, belki bir bnb gibi olamayabilir ama ilerleyen zamanda dahada değerlenebilir. Aslında bu tarz market tokenlerini boğa için bekletmekte fayda var.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: