Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:35:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Btc ya da alt coin alacaklar için tavsiyeler  (Read 481 times)
ugurum15 (OP)
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 26, 2019, 10:25:59 AM
Last edit: January 27, 2019, 05:49:15 PM by ugurum15
Merited by EFS (1), teramit (1)

Ayılar ile ilgili izlediğim bir belgesel direkt yatırım yaptığımız coinleri aklıma getirdi.

Ayılardan genç olanlar somon balıklarını yakalamak için suyun içine dalıp somonların arkasından koşturuyor. ( cryptocası ise, özellikle bu işe yeni başlayan arkadaşlar şu token gidiyor bu coin uçuyor deyip coin peşinde koşuyorlar) Genç ayılar bu koşuşturma sonucunda avucunu yalıyor tabiki de. ( yeni başlayan arkadaşlar da aynı bu genç ayılar gibi sadece heyecan yaşayıp sonra başlıyor küfre, şu kadar zarar ettim bu kadar girdi gibi.)

Tecrübeli ayı uygun bir yere geçip bekliyor. Somon balığı tam önünden geçerken işi bitiriyor. karnını yıka basa doyuruyor. ( cryptocası uygun coin ya da token alın, bunun içinde araştırma yapmadan başkalarının özellikle de twitter da ki fenomen geçinen dallamaları dinlemeyin. aldığınız coini ya da tokeni uygun yerde satmayı bilin. bu bir oyun ve bu oyunda amaç btc miktarınız arttırmak. ihtiyacınız olan btc yi bozdurup işinize gücünüze bakın. hiçbir şey uzaya gitmez.)

Dün beni bir arkadaşım aradı ve abi ben btc alacağım nasıl yaparım dedi. anlattım tamam dedi. sadece btc alıp bekleyecek misin dedim. hot (holo token) alacağını söyledi. dedim ki nereden duydun hot'u kayınpederim söyledi hemen almalıyım cevabını verdi. tabi hafta sonu olduğu için hemen alamadı  Cheesy

herkese bol kazançlar dilerim...

Not: En çok bu bölüm okunuyor  diye altcoinler başlığına açtım. eğer yeri burası değil ise moderatörümüz zaten başka yerlere taşır. yanlışım varsa da affola...

edit: merit veren moderatörümüze teşekkür ederim
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 26, 2019, 10:53:16 AM

Dediklerinizi anladığımdan şüpheliyim ama biz ne kadar kendimizi yırtarsak yırtalım daha önce bizlerin de yaptığı gibi oradan buradan duyup market buy çekerek girdik bu piyasaya.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 26, 2019, 11:17:33 AM

Milletin derdi kısa sürede 10x falan yapmak . Bunun içinde bütün malını ve enerjisini dandik coinlere harcıyorlar. Çok güzel ozetlemişsiniz.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
January 26, 2019, 11:30:07 AM

Yatırım dediğin uzun vadeli olur öyle kısa vadede 3-5x yapmak ancak şansla veya geçen seneki efsanevi boğalarda olur.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
January 26, 2019, 11:58:14 AM

Evet, amaç BTC miktarını arttırmak olmalı ama BTC yükselmiyor ki, aksine sürekli düşüyor. BTC miktarını yükseltmek de işe yaramıyor artık. BTC yükseldiğinde de zaten altlar da yükselecek. İşin özü BTC'ye boğa gelmeden, altlara da gelmeyecek. Peki o boğa BTC'ye gelir mi bir gün? Hiç sanmıyorum..
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
January 26, 2019, 12:15:50 PM

Bitcoin ilk defa bu duruma düşmüyor daha önce de düştü bu duruma çok daha güçlü çıktı. Siz bitcoin arttırmaya devam edin faydasını göreceksiniz er geç.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
January 26, 2019, 12:37:43 PM

Aslında hemen hemen hepimiz piyasaya ilk girdiğimizde genç ayılar gibiydik. Şimdi ise tecrübeyle sabit yatırımlarımızı oluşturmak için en doğru zamanı bekliyoruz. Tecrübeden geçtik artık ölmeden bir boğa koşusu görsek fena olmayacak tabi  Cheesy

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
January 26, 2019, 12:38:50 PM

Ayı boğa veya balina bunlar dönemsel etki edecek şeyler. Dönem ne kadar uzun sürerse sürsün. Güveniyor ve inanıyorsanız bitcoine alın ve tutun.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 26, 2019, 12:40:57 PM

Milletin derdi kısa sürede 10x falan yapmak . Bunun içinde bütün malını ve enerjisini dandik coinlere harcıyorlar. Çok güzel ozetlemişsiniz.

Millet bunu 2017 sonunda 1 günde yaptı. Bu tarz bir alışkanlık kolay kolay bırakılmaz. Smiley Hiç unutmuyorum Einsteinum diye bir coin vardı. 10-15 günde %1700 değer kazanmıştı. Bu gözler bunu gördükten sonra gel de anlat olmaz diye...

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
January 26, 2019, 12:48:37 PM

eğerr alım yapmayı düşünüyorsanız altyapısı sağlam olan herhangi bir coin için bu aralar ciddi bir alım fırsatıdır. tabii ki uzun vadeciyseniz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 26, 2019, 03:05:05 PM

Yaklasık 1.5 sene önce girdim piyasaya (öğrenci sermayesiyle). Şunu söyleyeyim:

Benim gibi boğa piyasasında girdiyseniz aynı kumar havası gibi ne görürseniz yatırmak istiyorsunuz. Kenarda BTC ETH tutmak mantıklı gelmesine rağmen full alt giriyorsunuz. Bunu yapmayın. Sonra benim gibi bir sene hodl halde bekliyor olursunuz.

Bir dahaki boğa piyasasında sermayemi toplarladıgımda yapmayacağım ilk hata bu olacak. Sermayemin minimum %50'nini eth btc ve neo'ya ayıracağım
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 26, 2019, 03:08:16 PM

Millet bunu 2017 sonunda 1 günde yaptı. Bu tarz bir alışkanlık kolay kolay bırakılmaz. Smiley Hiç unutmuyorum Einsteinum diye bir coin vardı. 10-15 günde %1700 değer kazanmıştı. Bu gözler bunu gördükten sonra gel de anlat olmaz diye...

Bildiğim kadarıyla en çok artan coinlerden birisi einsteinium oldu. 2017 Aralık tan önce iyi pump yedi. Şimdi esamesi dahi okunmuyor.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 26, 2019, 03:13:35 PM

Her ayı o koşturmayi yapmıştır genç olduğu zamanlar. Tecrübe etmek için belirli bir yaşa gelmek lazım. Yeni girenler genç ayilar gibi ama yüksekten alıp elinde patlayınca tecrübeyi kısa vadede ediniyor.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 26, 2019, 03:27:03 PM

Güzel bir belgesel tadında yazmışsınız elinize sağlık ama bana göre artık uygun token coin sayıları gittikçe azalıyor şöyle bakıyorsun piyasaya aha lan bu adamlar iyi iş yapar diyorsun bir bakıyorsun hacmi artarken fiyatı düşüyor nasıl oluyor birileri yapıyor işte önemli olan şans artık bence
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 26, 2019, 04:07:30 PM

eğerr alım yapmayı düşünüyorsanız altyapısı sağlam olan herhangi bir coin için bu aralar ciddi bir alım fırsatıdır. tabii ki uzun vadeciyseniz.
uzun avde uzun vade dıye dıye battık yahu.ne uzun vadesı kac kısının ümidi kaldı kı ? sahsen benım umudum yok yoksa zengınlık hayallerım vardı bı ara ama bıttı artık  Angry
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
January 26, 2019, 04:23:11 PM

çok güzel açıklamışsınız konuyu. Burda önemli olan nerde alıp nerede çıkacağını bilmek. Deliler gibi hodl yapmak değil, tabiki sabır lazım ama ölümüne de hodl kimseye bişey kazandırmaz
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 26, 2019, 05:28:31 PM

Piyasa belli bir mantığa göre değil, tamamen manipülasyona göre ilerliyor. Adam projeye tek bir çivi çakmamış, buna karşın 100milyar token ya da coin basmış, satıyor. İnsanlar abuk sabuk haberlerle o coini almak için birbirini eziyor. Diğer yönden günlük hayatta kullanılan bir ürün yaratmış 150 milyon adetlik token hacmi yerlerde sürünüyor. Durum bu!
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
January 26, 2019, 06:42:41 PM

Bu piyasaya 2017 nin meşhur boğasından 1 ay önce girdim.Bu piyasa bambaşka bir piyasa gidenin arkasından giren çoğu zaman zarar eder,erkenden alıp beklemek gerek kafada bir satış yeri belirleyip oraya geldiğinde elden çıkarmak gerek,bunu yapmayanlar da genelde hep zarar yazar
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 26, 2019, 07:16:25 PM

şimdilik belki ortalık iyi değil ama buralara  bahar gelirse hayaller zirve yapar. lambo hayalide kurarsın bmw hayali de ama ortam bu halde iken ancak rüyada görürsün bazı şeyleri. her şeyin başı sabır.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 26, 2019, 07:23:16 PM

Şuanda ben yatırım yapmayıp bekleme modundayım.Çünkü Piyasanın yönüne bir türlü karar veremedim.Ne zaman düşüş biter o zaman yatırım yapabilirim  Smiley

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: