Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:28:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BitTorrent Token’e neler oluyor?  (Read 446 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 06, 2019, 05:10:01 PM

bu bittorent token hakkında oldukça fazla şey duydum valla hangiisne inanacağımı şaşırdım token ne işe yarıyor sunduğu çözümleri vs öğrenmek isterim açıkcası
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 21, 2019, 06:25:54 PM

Binance btt için ödül yarışması başlatmış.Yine tepeden ele verme operasyonu gibi gözüküyor.En çok alım yapanlara yönelik bir yarışma.BTT'ye yatırım yaparken dikkatli olun.Ben şahsen uzak duruyorum.Bu tarz yarışmaların amacı belli.İlk girdiğinde iyi bir pump yaptı sonra verdiler yüksekten.Tekrar aynı şeyi yapmak istiyorlar.Stopsuz girilmez bu tarz coinlere.Terste bırakırsa çıkmaz zor olur.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
February 21, 2019, 06:35:04 PM

Piyasada bomba etkisi yarattı, Fetch aynı etkiyi yaratır mı tartışılır ama o kadar olacağını sanmıyorum. Satışı merakla bekliyorum.

1881 - 193∞
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2019, 06:41:46 PM

Fetch binanceden çıkacağı için oda çok güzel yükselecektir.Bnb bugüne kadar 11 dolara çıkmışsa fetch ıcosu için almak isteyenlerin bnb alma zorunluluğundan çıkmıştır.Yine çoğu yatırımcı alamayacaktır büyük ihtimalle.Bakalım neler olacak piyasa da.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 21, 2019, 06:47:57 PM

%60’a yakın bir günlük yükseliş gösteren BTT Token için herkes bir anda haberdar olur oldu binance bunu çok iyi yapıyor şimdilerde fecth ico sunu aynı şekilde yapabilirler .
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
February 21, 2019, 06:54:10 PM

Uzun vadede çok kişinin canını yakacak tokenlerden bir diğeri.

Bunun farkında olmama rağmen küçük bir miktar alım yaptım. Yükseliş yaparsa tamamen satıp bir daha girmemek üzere çıkacağım.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
February 21, 2019, 06:55:17 PM

Btt hızlı bir yükselişten sonra düzeltmeye geçti.Şu anki hareketler normal.Herkes ağlıyor ama nasıl yükseldiğine inanıyorsak düşeceğine inanmamız gerek*.Yükseliş illaki bir yerde son bulacak.Uzun vadede kazandırır btt

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 22, 2019, 05:31:32 AM

Dünkü düzenlediği yarışma ile biraz atağa geçmiş btt.Aslında binancenin bu tarz haberlerini erken öğrenip girildiğinde kısa vadede günlük kazançlar elde edilebilir.Binance ne düzenlese bir şekilde ilgi görüyor.Yarışma olsun ıco olsun yada yeni coin listeleme olsun karşılığını görüyor borsada.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 22, 2019, 08:44:39 AM

Adamlar büyük vurgun yaptılar. Ortada hiç bir proje yok. Sırf binance ve justin yaptı diye abandılar. Milleti çok pis taklaya getirecekler demedi demeyin

exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
February 22, 2019, 09:44:02 AM

Bütün büyük balinalar oyun alanı gibi bir şey oldu bu btt token. Şu an girmek çok yüksek risk barındırıyor. Ben bütün mevduatın %90 lık bir kısmının 3, 4 kişide oldugunu düşünüyorum. Bunlar sata girerse ortalık kıyımdan geçilmez. Sadece izlemekle yetinmek bence şu an en iyisi.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
February 22, 2019, 04:17:24 PM

Valla yaptığından ettiğinden ziyade binance ile ico yapması ve binance desteği olduğu algısı sayesinde bu kadar kazandırdı değerlendi.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
February 22, 2019, 05:54:47 PM

Bittorrent ara ara trade için oldukça güzel fırsatlar veriyor. Değerlendirebilen için oldukça iyi ama terste kalıp beklettiği de olabiliyor. Onun dışında projesi için önünde uzun zaman vardır herhalde. Adamların acelesi yok nasılsa. İstedikleri gibi hype yapıp dünyanın parasını topladılar. Keyifleri yerindedir.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
February 22, 2019, 08:03:14 PM

Hiç ısınamadım bu coine.Binance ile trx ekibi elele verip millete kilitlemeye çalışıyorlar coini.Böyle bir.ortamda yer mi piyasa bunu zor gibi görünüyor.Giren arkadaşlar dikkatli olsunda sakata gelmesinler.

Oracolcoin XOR         
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 23, 2019, 04:04:04 PM

Bir an aklım BXBC'ye gitti dedim ne ara basladı satışı falan. Çok uzun pc basında oturdum sanırım Grin şaka bir yana gerçekten de TRON muhabbeti gözümden kaçmadı çok pis şeyler dönüyor bu piyasada
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
February 23, 2019, 08:28:30 PM

Boğa gelirse asıl pis oyunlar o zaman dönecek gibi bu token üzerinden izlemeye almakta yarar var.
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98

CAT.EX Exchange

View Profile
February 24, 2019, 10:06:28 AM

BTT Binance işleme açıldıktan sonra hızlı bir yükseliş yaptı şuandada Binancede sanırım BTT Airdropu var.Bu yüzden dolayı BTT bir artış yaşanabilir.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
February 24, 2019, 10:06:38 AM

Çıktığı günden bu zamana kadar pek içimin ısınamadığı ve Binance borsasında onaylı üyeliğim olmadığı için ICO'suna katılamadığım bir kripto paradır kendileri. Özellikle geçtiğimiz günlerde fiyat şişirme etkinliği ile 50 satoshi üzerinde bir değere ulaşması benim için büyük pişmanlık olmuştu çünkü 12 satoshiden alım yapıyorken son dakika vazgeçmiştim. Her ne kadar fiyat konusunda terettütlü olsam da geçtiğimiz günlerde 1 satoshi fark ile al sat yaparak 45 USD kadar kar etmemi de sağlamıştı. Şu token hakkında söyle bir gerçek var ki kendisi kaliteli bir platformun tokeni ve başında da Justin Sun gibi uzman bir pazarlama ustası var. O sebeple ilerleyen dönemlerde değerlenmesi muhtemeldir, tabii ki fiyatın ne kadar yükseleceği aşikar. Öneri yapabileceğim bir alım seviyesi yok fakat ben bir sonraki satış dalgasını bekleyeceğim ve bir miktar alım yapacağım. Alım hedefim ise 8-18 satoshi aralığında olacak.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
February 24, 2019, 10:16:10 AM

bir kac aya 2satoshiden toplarsin Cheesy
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 25, 2019, 08:39:58 AM

Resmen gözgöre göre milleti soyuyorlar. Binance de bu soygunu kurgulayanlardan. Bana göre bir halta yaramayacak bir sistemin tokenini millete milyonlarca dolarlık satış yaptılar.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 25, 2019, 10:11:18 AM

BTT Binance borsası sayesinde bu kadar hızlı bir yükseliş yaptı.Bu durumda Binance giren her coinin ne kadar değerlendiğini bize gösteriyor.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: