Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:10:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Blockchain.com'dan XLM Airdrop'unu Alamayanlar Buraya  (Read 1171 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 07, 2019, 06:45:31 PM

Kimlik doğrulama işlemi devam ediyor diyor linkleri tıkladığımda.Heralde onaylananları gönderiyorlar diğerini bekletiyorlar.Güzel miktar vermişler alabilenler için gayet güzel hiç yoktan iyidir.Belki bir gün bize de gelir.XLM bu şekilde açılmaya devam ederse yükselecek diyoruz ama piyasanın bu şartlarında şu an zor gözüküyor.Alıp belli bir süre saklamak en mantıklı olanı.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715116204
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715116204
Reply with quote  #2

1715116204
Report to moderator
1715116204
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715116204
Reply with quote  #2

1715116204
Report to moderator
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
February 07, 2019, 06:58:53 PM

Banada onay maili gelmiş kyc yapın diyor ama ben bir türlü kyc olayına sıcak bakamadım. 25$ güzel miktar airdrop için ama kalsın almayacağım..
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
February 07, 2019, 07:43:20 PM

Ben aldım aslında ancak Binanceye atarken memo adresini unuttuğum için Binance borsası paramı yuttu.Desteğe yazdım ancak bir milyon tabne kanıt istiyolar.Gönderiyorum ama beğenmiyolar.Kısacası binance parama çöktü

▔▔▔▔▔
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 07, 2019, 08:13:48 PM

benim hesap bir türlü onaylanmadı arkadaş sürekli incelemede deyip duruyor ne yapsam bilemedim ehliyetle onaylamıştım ondan mı oldu acaba
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
February 07, 2019, 08:27:21 PM

Blockchain com a bende üye olmuştum ilk zamanlarda ama kyc yapmamıştım, kyc yapmadan almanın bir yolu yok değil mi bu xlm airdrop'unu?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
February 08, 2019, 06:08:35 AM

Bu airdrop da piyasanın nabzını tutmak için ideal oldu. İlk alanlar 80 küsur aldı. Sonra arkadaşıma 96 adet geldi. Ben de uzunca bekleyip daha evvel bu link yardımı ile aldım, bana 166 tane geldi. Şimdiyse yapanlara 350 civarı geliyor. Hepsinin ederi anlık 25$. Komedi ya.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 08, 2019, 06:12:53 AM

yahu ben siteye giriş yapamıyorum? şifremi hatırlamıyorum daha doğrusu parola sıfırlama ekranında 12 kelimenizi girin diyor ben böyle bir kelime girmedimki? parola sıfırlamanın başka yolu yok mu? parolayı hatırlamayan adam 12 kelimeyi birden nasıl hatırlasın, bu site kim bilir kaç kişi parasının üzerine yattı böyle.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 08, 2019, 07:34:20 AM

Anladığım kadarı ile link kimlikleri onaylanıpta gelmeyenler için işe yarıyor. Yoksa birilerinde işe yaraması başkalarında işe yaramaması çok saçma. Faydalı bir konu olmuş hala airdroplarına kavuşmayan arkadaşlar için.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 08, 2019, 07:51:32 AM

yahu ben siteye giriş yapamıyorum? şifremi hatırlamıyorum daha doğrusu parola sıfırlama ekranında 12 kelimenizi girin diyor ben böyle bir kelime girmedimki? parola sıfırlamanın başka yolu yok mu? parolayı hatırlamayan adam 12 kelimeyi birden nasıl hatırlasın, bu site kim bilir kaç kişi parasının üzerine yattı böyle.

Hesap açarken veriyor kelime ama kaç kelime olduğu tam hatırlamıyorum. Kaydetmemissiniz demek ki. Bence yeni hesap açıp ona kyc yapın.

kriptokar (OP)
Full Member

Activity: 651
Merit: 117

EscrowDapp.com

View Profile
February 08, 2019, 08:07:20 AM

Merit verenlere teşekkürler. Güle güle kullanın arkadaşlar.

🤝 Use EscrowDapp To Avoid Scammers 🤝
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 08, 2019, 04:46:06 PM

Açıkçası aylardır bekliyordum. Bu linkinde işe yarayacağına inanmıyordum. Taki denedim ve XLM geldikten sonra linkin işe yaradığını anladım. Resmen artık kesin bana gelmeyecek diye düşünüyordum. Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim. Gerçekten çok makbule geçti.
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102
Merit: 0

View Profile WWW
February 08, 2019, 06:31:25 PM

Ne vardı şu linki airdropun ilk zamanlarında paylaşan olsaydı, hesabı onaylattık bekleyin diyor beklicez bakalım, gelirse artık.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 08, 2019, 06:35:39 PM

Ne vardı şu linki airdropun ilk zamanlarında paylaşan olsaydı, hesabı onaylattık bekleyin diyor beklicez bakalım, gelirse artık.

Linki denedin mi? Belki beklemene bile gerek kalmayacak. Bende de bekleyin diyordu. Ben denedim çok şükür 312,5 adet xlm geldi. Piyasa biraz daha kötü olsaydı belki daha fazla bile gelebilirdi. O yüzden şuan 312,5 adet gönderiliyor.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 08, 2019, 07:18:27 PM

arkadşlar bu blockchain airdropbu alan varsa bi yazablir mi niye gelmiyo bana merak içerisindeyim, hayır baştan yapacağım nerden yapıldığınıda unuttum kyc nin falan bulamadım çıkmıyo iptal mi ettiiler naptılar.
kriptokar (OP)
Full Member

EscrowDapp.com

View Profile
February 08, 2019, 09:45:23 PM

arkadşlar bu blockchain airdropbu alan varsa bi yazablir mi niye gelmiyo bana merak içerisindeyim, hayır baştan yapacağım nerden yapıldığınıda unuttum kyc nin falan bulamadım çıkmıyo iptal mi ettiiler naptılar.

Tier 2 seviyede doğrulama yapmış olmanız lazım.

kriptokar (OP)
Full Member

EscrowDapp.com

View Profile
February 08, 2019, 09:48:01 PM

benim hesap bir türlü onaylanmadı arkadaş sürekli incelemede deyip duruyor ne yapsam bilemedim ehliyetle onaylamıştım ondan mı oldu acaba

Eğer ehliyet atıp da onaylamasalardı başka bir belge daha isterlerdi. Support'tan "hala bekliyorum çok uzun sürdü" diye yazın, yaptıkları dönüşe göre hareket edersiniz.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 08, 2019, 11:34:26 PM

Eğer ehliyet atıp da onaylamasalardı başka bir belge daha isterlerdi. Support'tan "hala bekliyorum çok uzun sürdü" diye yazın, yaptıkları dönüşe göre hareket edersiniz.

yazdım hocam ama cevap yok tier 2 in review de takıldı kaldı inceleniyor deyip duruyor kaç gündür
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 09, 2019, 11:42:46 AM

Dün yaptım geldi 312.5 tane. Kardeşime de yaptırdım ona da geldi konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 09, 2019, 11:47:04 AM

Ben kyc doğrulaması yapmıştım ama kabul edilmemişti. Bu linke tıkladım. Dün anında xlmler hesaba yattı. 25 dolar iyi para . Çay çorba parası çıktı

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
February 09, 2019, 12:42:26 PM

2 defa yaptım KYC'yi. İkisinde de bir aydan uzun süre beklememe rağmen gelmedi. Ya 25$'ında değilim ama hırs yaptım resmen. Bir şey denedim başarılı olursa paylaşırım.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: