Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:37:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto paralardan ciddi anlamda para kazanan var mı?  (Read 815 times)
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 13, 2019, 09:45:33 AM

cevaplarınızı çok merak ediyorum

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5108710.0

Konuyu görmedi isen üye ol.
sıfır maliyetle üye olacağın bu borsaya başlangıçta 1700 coin alırsın kyc yaparsan 5000 coin alacaksın sonrada hergün 1 kere gir 200 coin al.
ve 31 martta kampanya bitiyor yaklaşık 17000 coin edecek.

Buranın arkasında bittrex var deniyor amerikadaki yaptırımdan  kaçtı uzakdoğuda kurdu işte o coinlere değer biçilecek ve borsada satıp btc alınacak gibi düşün.Konudada yazdım imza hiç kovalamadım şartları ağır ve çoğuda ödeme yapmıyor şikayet çok kendi paramla yatırımım var zarardayız ama işte buradan gelecek olan bence sağlam para yapar gibi ilerde.bir nevi sıfır maliyetle geleceğe yatırım yapıyoruz. Shocked

Binance coin kenara bırak kucoinshares bile 0.35 usd seviyesinde ve ilk çıktığında 0.7 usd seviyesinde işte artık ne fiyat biçip işlem görecek ama olaki 0.1 usd olsa bile 1700 usd kuru para eder yani.
Dahada düşük edebilir o zamanda elde tutup bekleyceğiz ilerderde satarız maliyet sıfır risk yok.

Gönül ister kucaoin gibi 0.35 usd gibi etmesini o zaman kafadan 5.000 usd havadan para. Grin

31 marttan sonra fiyat belli olacak deniyor.

1715038679
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715038679
Reply with quote  #2

1715038679
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715038679
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715038679
Reply with quote  #2

1715038679
Report to moderator
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
February 14, 2019, 05:20:42 AM

çok kazananların şu an aramızda olduğunu fazla tahmin etmiyorum açıkçası. 10k koyan bile 20-30 kat yapıp çıktı gitti piyasadan.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 15, 2019, 05:17:49 PM

Bu forumdan birkaç milyoner biliyorum, bunun dışında milyon olmasa da bende yaşıma göre iyi bir miktarda para kazandım. Şu anki aklım olsa kripto paralara para yatıracağımı sanmıyorum. 2017 yükseliş trendinin ise belli bir grup tarafından kasıtlı olarak başlatıldığı çok belliydi, bu trend medya ve forklar ile desteklenerek Bitcoin’in fiyatı tavan yaptırıldı. O günden bugüne Bitcoin bütün anlamını yitirerek düşüş trendine girdi. Şu anki Bitcoin üretim miktarıyla, borsa tekeliyle ve regülasyonlar ile Bitcoin’in geleceği belirsiz ve piyasa belirsizliği sevmez bu yüzden şimdilik Bitcoin benim gözümde para yatırmaya değer bir yatırım aracı değil. Para transferi içinse merkezi borsaların komisyon oranı ve fiyat dengesizligi yüzünden hiç uygun değil. Yani Bitcoin şimdilik pek bir işe yaramıyor.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
February 16, 2019, 11:20:50 AM

bitcoin pek bir işe yaramıyor, artık yatırım yapmaya değer değil gibi söylemler bana çok da mantıklı gelmiyor açıkçası. daha yeni başladık.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
cowardguy (OP)
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
February 19, 2019, 07:00:19 PM

çok teşekkür ederim dün 1.65'ten 3200 adet xrp sattım 3-5 saat sonra piyasalar yeşile döndü kardan zarar ettim ama sıkıntı yok yine düşsün alttan toplarım.iota xlm ada hodlladım nano'ya attım.yüklü miktarda xrp hodllamak için tetikteyim maksat uzun vade olsun diye..ben henüz pek kâr edemedim borsa komisyonlarından ötürü günlük at satlarda kazancınız eriyip gidiyor.o yüzden uzun vadeye döndüm..
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 27, 2019, 06:04:02 PM

galiba varsa da şu an aramızda değillerdir diye düşünüyorum. yukarıda da bahsedilmiş zaten buradan milyonerler çıktığını.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
February 28, 2019, 11:40:40 AM

olmaz olur mu? sayısı belli değil, doğru zamanda bu piyasaya girenlerin çoğu kazandı büyük bit hata yapmadı iseler. Piyasa büyük para kaznadırdı doğru zamanda doğru yerde olanlara.
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
February 28, 2019, 09:20:26 PM

Eskiden kazanan vardı; ama kime sorduysam Aralık'taki yükselişte çıkmamış ve kazançları tekrar düşmüş. Bundan sonra da herkesin kazanacağı x10, x20'leri zor görürüz. x2, x3'ü görsek yeter bu zamanlarda.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
March 01, 2019, 08:42:06 AM

Valla kazananlar genelde kazandıklarını yazmıyorlar ancak 2017 ortasından 2018 nisana kadar olan dönemde çıkmış projelerin bounty başlıklarına gidip, açık olan spreadsheet'lerden katılımcıları, o katılımcıların cüzdanlarını ve o cüzdanlara neler girip neler çıktığını görebilirsiniz. Birisi çıkar der ki size 'yok arkadaş onca bounty'e katıldık para yok', diğeri gelir der ki size 'abi pundix bountyye katıldıydım imza, blog twitter face, tam da tepedeyken sattım hepsini, meslek hayatımda belki 3-4 yılda kazanacağım parayı 5-6 ayda sadece pundixden yaptım'

Yani burada birisi kazandım derken diğeri sakın bulaşma ben de kurtulmaya çalışıyorum diyebilir. Sizin yapacağınız iş kazanan adamın nasıl kazandığını, şans dışında( ki aslında şans en  büyük etken) nelere dikkat ettiklerini incelemek olmalı. İnternet önümüzde, bu mecrada yapılan işlemlerin %90'ı silinmeden arkada kalıyor ve ulaşabiliyorsunuz.

Trade işi biraz daha riskli, çünkü elinizde bulunan paradan gidiyor eğer giderse. Genelde derler ki 'unutabileceğin miktar kadar riske et' ama bunu yapabilmek gerçekten çok zor. Yaptığınız yatırım fiyat olarak düştüğünde eğer projeye inanmışsanız daha çok giriyorsunuz ki düşüş devam ederse zararınız daha da artıyor. Yaptığınız yatırım fiyat olarak arttığında da 'Ulan bu var ya 100$ a kadar durmayacak' diyerek yine daha çok giriyorsunuz daha yüksekten ve bir çakıyorlar feleğiniz şaşıyor. Yani iki ucu boklu değnek.  Grin

Nasihat istememişsiniz ama sormuşsunuz siz ne kazanıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz diye ki yukarda zaten arkadaşlar anlatmışlar neler yaptıklarını ve sizin neler yapmanız gerektiğini. Ben de onlara bir ekleme olarak şunu diyeyim, okuyun, okuyun, okuyun, okuyun daha çok okuyun. Okudukça zaten sorularınızın çoğunun cevabını otomatik olarak alacaksınız, cevap alamadıklarınızda ise cevabın tam olarak kimde olduğunu bilecek ve o kişiden direkt bilgi alabilecek durumda olacaksınız.

Konu başlığındaki soruya cevap olarak da şunu söyleyeyim, Yüzbin dolarlar kazanan adam sayısı forumda çok çok fazla, milyon dolarlar da var azımsanmayacak sayıda. Smiley Umarım bir gün siz de ben de onların arasında olabiliriz ,)

Edit: Mesajı yazdıktan sonra aklıma geldi de şunu da ekleyeyim. Hep  derler, bu kazançlar eskiden iyiymiş abi artık bitti, biz geç kaldık. Bunu 2013'de de, 2014'de de 2015'de de, 2016'da da, hatta 2017'de bile dediler Cheesy, 2018'de demeye devam ettiler ve 2019'da da devam ediyorlar.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 01, 2019, 09:00:16 AM

Ripple ve Bitcoin aşırı yükseldiği dönemlerde ellerinde bu kripto paraları sabırla bekleten insanlar aşırı kâr ettiler. Bu yüzden doğru zamanda doğru hamleler ve sabır insanların çok güzel kâr etmelerini sağladı.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
March 01, 2019, 10:48:39 AM

Bence işini bırakma sakın !
Kıymetini bil çünkü ne okumuş ama işsiz insanlar var ( küfür yersin onlardan )

BTC piyasasında doğru zaman yanlış zaman diye bir şey yok bence. Ben 2015 yılından beri içersindeyim gerek bir madenci olarak gerekse yatırımcı olarak.
Çok para da kazandım ( normal aylıkların 100 katını belki ) ama yeri geldi hiç para da kazanamadım aylarca hatta zarar bile ettim diyebilirim ( kardan zarar daha çok )

Anladığım karaıyla sendeki sıkıntı  aylığın sana yetmiyor ve bundan dolayı da canın baya bir sıkkın .
Bence Crypto yu bir yan gelir olarak düşün. Aylık bütçene 300-500 tl katkı yapabilsen eminim moralin çok daha düzgün olacaktır ve işine de biraz daha severek uyanacaksındır her sabah Smiley
Genelde insan piskolojisi bu şekildedir. Maddi sıkıntı yaşayınca dünya boktan, herşey boktan gibi gelir insana .
Crypto dan aylık düzenli para kazanmak gerçekten çok tecrübe emek ve para ister. Öyle 10 bin tl yatırayım her ay trade den 1000 tl kazanırım gibi birşey yok.
Kendimden örnek vereyim. Geçen 2017 yılı sonunda arkadaşın zoruyla ( ki iyiki kafamı ütülemiş ) btc 18 dollardayken potföyümün bir kısmını sattım. 2018 yılının bütün masraflarını çıkardı bu para.
Ama bak 2019 Mart ayına geldik ve bu sene daha para kazanamadım . Yani aslında 2017 Aralıktan beri para kazanamıyorum hep eksiye sayıyorum ama kenarda azimle inatla tutabildiğim o paralar geçimimi sağladı !

Trade çok sabır, disiplin ve özveri isteyen bir şey.
Şimdi kesin " ben sabırlıyımdır etrafımda herkes öyle der benim için " dediğini duyabiliyor gibiyim... ama inan değilsin ! kendini kandırma . oku oku oku  her zaman bunu söylerim.

1 yıl okursun  ve bu bilgileri kullanarak 1 saatte inanılmaz paralar kazanabilirsin bu piyasada ama 1 dakika da 2 katını kaybedebilirsin herşeyi  okuduğunu bildiğini düşünerek!

slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160

View Profile WWW
March 01, 2019, 01:22:14 PM

Herhangi bir kripto paraya yatırım yapmayı bırakın sırf airdrop ve bounty yaparak oldukça güzel kazanç sağlayan çok kişi gördüm. Tabi risksiz bir kazanç olduğu için çok ideal. Ama al sat olayı tehlikeli. Herkesin kolayca kar edebileceğini sanmıyorum.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 01, 2019, 01:41:56 PM

Kazananlar iyi kazandı aslında yani 2015-2016 yılından beri burada olanların "çoğu" ellerinde ki Bitcoin ve kriptoları sattılar ve farkındaysanız eskiden yazanların çoğu yazmıyor artık 2017 boğası ile birlikte tabiri caizse teskere aldılar. Vaktinde satabilseydim 8000 dolarlık airdrop aldığımı bilirim ama 130 dolarken sattım Grin O günlerin geri geleceğini hiç sanmıyorum piyasa düzelir ama bir daha o kadar kazançlı olmayacak. Boğa sezonunda 16 ekran kartı ile 2500 dolar bastığımı biliyorum. Çılgın bounty ve mining kazançları vardı bazıları yakalandı çok az kısmı en doğru hamleyi yaptı ve tepede satabildi.

Şuan borsaya giremeyen projeler saatler içinde hardcap yapıyordu.

Burada ciddi anlamda kazananları bulamazsın forumda trader, kaybeden yada yeteri kadar kazanamayan kesim var. (İstisnalar hariç)

Bitcoin / Ethereum / Monero
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
March 02, 2019, 12:25:20 PM

ben birçok kişinin ciddi kazançlar sağladığını düşünüyorum ve şu an sadece onların treni kalktı gitti. o tren yeniden gelecektir buralara.

Silica NeXus                 
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
March 04, 2019, 02:19:22 PM

Bende kripto para sektörü ikinci planda hatta üçüncü planda olmalı önce kendimiz ailemiz sonra işimiz bunlardan geriye kalan zamanda kripto parayla ilgilenmeliyiz ve kendimizi geliştirmeliyiz blockchain teknolojisi konusunda
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
March 05, 2019, 10:32:50 AM

Oooo Öyle büyük paralar bu forumda varmış falan diye bir düşünceye sahipsen. İlk çıkıştan çıkmanı öneriyorum.

1.Taktik maktik yok bam bam bam.
( Zaten elinde 3-5 kuruş para ile gireceksin bu piyasaya öyle kimseyi dinlememeyi öneririm sana. Yok şu twitter fenomeni şunu almış bende alıyım yok öbürü bunu dedi yoksa şundan da falan derken elindeki parada gider. Zaten bu twitter fenomenleri kendilerini çok bilgili sananlar nedense hep piyasa yükseldiğinde konuşuyor. Yükselirken zaten ne alırsan kar edersin. Piyasa düştüğü zamanlar kesin ya ameliyat oluyorlar yada ailevi meselesi çıkıyor.)

2. Milyon dolarlar saydık bu Bounty'lerden...
( Öyle bir dünya olsaydı eğer... Bounty ve Airdrop'ların suyu çıktı artık kimse kazanmıyorlar. Eskiden oluyordu yine güzel rakamlar kazandıran Bounty ve Airdroplar. Şu an piyasa ölü, hiçbir proje para toplayamıyor. Aslında Hiç toplamasalar daha iyi. Çoğu ICO milletin paralarını toplayıp kaçtılar.Zaten bounty ve airdrop'dan gelenleride bu SCAM ICO'lara kaptıdılar bir çok kişi.)

3. OKU!!!...
( Forum içerisinde blockchain mantığı ile ilgili dünya kadar güzel paylaşımlar var. İlla amacın para kazanmaksa biraz piş oku araştır.)

4. Şükret...
(Bu olay biraz pollyanna'cılık mış gibi gelebilir sana ama malum Türkiye şartları en azından bir işin varmış. Şu an Türkiye'deki ekonomi hiç iyi değil hergün kaç kişi işten çıkartılıyor.)

Yorum yazacaktım ama senin mesajını okudum daha ötesi yok, güzeldi
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
March 05, 2019, 03:04:34 PM

zaten hayatımızı varımızı yoğumuzu kripto paralar yapmamalıyız fakat burası da bir hobiden daha ciddi bir sektördür. rezil de vezir de edebilir.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 12, 2019, 03:58:55 PM

ayı piyasasında bile deli gibi para kazanan kişiler evet varlar. son bir ayda sadece bnb alınmış olsa bile para ikiye katlanırdı.

Silica NeXus                 
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
March 13, 2019, 09:22:08 AM

buradan para kazanılabilir mi? kazanılır ? ama senin içinde olduğu durum yatırım yapmana izin vermez, zaten yapma da, ama müsait olduğun zamanları bounty'lere katılarak geçirebilirsin,  fena bir extra gelir olmaz.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
March 13, 2019, 11:23:18 AM

"nasihat verme sadece istediğim bilgileri ver"

oldu paşam gel bir de para verelim üstüne bir de altına iyi niyetle bir sürü yazmış adamlar tövbe yarabbim.

çok kazanıyoruz burada ben en az on arkadaşımla işi gücü bıraktık her gün paraya para demiyoruz bountylerden borsalardan airdroptan götürdüğümüzün haddi hesabı yok şimdiye kadar girmediğin hata.

al sana cevap.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: