Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:47:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X airdrop sistemini 3 ayda sıkıştırarak bitiriyor. AYDA %11 !!!  (Read 865 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 15, 2019, 08:00:44 AM

Pundix için çok konuştuk çok yazdık.Bundan sonra sıra Pundix'in başarısında artık.Airdropları da bitiriyorlar.Belki şu önümüzdeki 3-4 ay biraz inişli çıkışlı olur ama airdrop bitince gerçek yükselişini görebiliriz.Sonunda bekleyip airdrop'un sona geldik.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
February 15, 2019, 08:17:33 AM

Bence arkalarına bir rüzgar almışlardı onu güçlendirmek adına böyle bir yola başvurdular. Fiyata pozitif yansıyacağını düşünüyorum.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 15, 2019, 05:26:23 PM

%11 gelecek diye fazla ümitlenmeyin. Aslında aldığınız fiyatın çok altında değer kaybedecektir. Airdroptan dolayı bu yüzden airdroplar bitene kadar çıkış yapabilirsiniz.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 15, 2019, 05:56:18 PM

Fazla değer kaybedeceğini sanmıyorum.Tam tersine iyice değerlenirse hiç şaşırmam.Airdop dağıtımı olacak ama aynı tarihlerde nisan ve mayıs ayında NPXS verip fx alanların npxs tokenleri yakılacak.Bir yadan supply çoğalırken bir yandan azalacak.Fiyatı dengeleyecek gibi gözüküyor.Airdop bitince zaten artmasını engelleyecek bir engelde kalmıyor önünde.Ama yine de dikkatli olmak gerekir.İniş ve çıkışlar yaşanabilir.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
February 15, 2019, 06:53:42 PM

Pundix iyice sıkıştı.Her an yukarılara doğru bir patlama yapabilir.Şu an balinalar savaşı var indirmek isteyenler ile çıkarmak isteyenler arasında.17 den 20 sata dayandı.Gün içinde inip çıkıyor.Takip ediyorum.

Oracolcoin XOR         
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 15, 2019, 07:30:29 PM

Pundi X Wallet uygulaması iyi ilk başta 1500 tane pundix aldık sonra 15000 adete yükselttiler Cheesy O sayıya ulaşmak için en az 8 ay falan gerekli Çünkü 1500 adeti yapmak bile bir ay falan alıyor. Her gün kaçırmasan alsan 15 bin adeti en az 8 ayda tamamlarız Cheesy
Sunset Kane
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
February 15, 2019, 08:35:52 PM

Az birşey var satmayayım bari 3 ay ondan sonrasına bakarız.Ödeme sistemleri Asya'da tutar belki.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
February 15, 2019, 08:36:13 PM

trade yapan birisi icin airdroptan gelen ayda yuzde onlar  komik rakamlar ancak trade riskini almayan ve bogayi beklemek isteyenler icin pundix bence harika bir proje.  pundix gibi binancenin bile destekledigi proje de bogada shillenmez ve ucmazsa ne  ucacak ki.  tabi kripto para her zaman risktir ve risk varsa yuksek kazanc ve kayip vardir.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 22, 2019, 04:23:49 PM

son 1 haftadır dusus trendinde 17/18 satoshi sıkıstı kaldı. bu ay sonrası %11 icin alımlar gelebilir. 3 ay sonunda yukarı hareket yapar ancak o 3 ay bitene kadar %kac kaybeder onemli olan o
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 22, 2019, 07:03:52 PM

%kaç kaybeder yada kaybeder mi acaba orası bilinmez.Çünkü çok zor bir sürece giriyoruz.Airdroplar geliyor ama fx almak içinde bir taraftan Pundixler yakılacak.Birbirlerini karşılarsalar kafa kafaya pek bir değer kaybı yaşanmaz gibi.Ama tedbiri elden bırakmamak lazım.Günlük takip önemli.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
February 22, 2019, 07:17:18 PM

Mayısta bitiyor yani.Çokstabil bir coin.Yani para kazanmak mümkün değil.Hergün aynı fiyatta . Büyük bir sabır gerekiyor bu coin için. 3 haneliler babama göre hayal.Kazanç planı da çok az bence

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
February 22, 2019, 07:24:15 PM

Aklına yatmayan zaten almasın zorla aldırmıyorlar kimseye.Proje odaklıyım ben uzun vade tutuyorum.Bilen niye aldığını biliyor.Kısa vadecilere pek uygun değil.İlerisi için güzel günler yakın görüyorum.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
February 22, 2019, 08:09:37 PM

Pundi cok guzel proje fakat nedense beklenen buyuk yukselisi bi turlu yapamadi. Beklemedeyiz

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
February 23, 2019, 05:46:44 AM

Aklına yatmayan zaten almasın zorla aldırmıyorlar kimseye.Proje odaklıyım ben uzun vade tutuyorum.Bilen niye aldığını biliyor.Kısa vadecilere pek uygun değil.İlerisi için güzel günler yakın görüyorum.

aynen katılıyorum size hocam. benimde sepetimin tamamına yakını pundi x te. Fiyat artınca bir miktarını btc, eth, neo ve wan projelerine kaydıracağım. Ama sepetimin en az %50 si mutlaka npxs olarak kalacak. Günlük veya kısa süreli düşsün hiç önemli değil, gerekirse 2-3 yıl bekleyeceğim. Bu 2 aylık süreçte en az 30-40 satoshi beklentim var. 40 sat olunca bir miktar bozdurmayı planlıyorum.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 23, 2019, 06:36:59 AM

Şubat ayından sonra bu %11 link muhabbetten dolayı yükseliş bekliyorum. Ayrıca ekibin airdrop için tuttuğun güne göre ay sonunda airdrop yapması ve k güzel. Mart ayında satış yemez en azından.

Olayın ayri yönü de var. Mesela ben balina olsam 18 den alsam 25-27 gibi satarım zaten %50 kar yapmışım olurum. Bu yöne de dikkat etmekte fayda var.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 23, 2019, 06:37:55 AM

Benimde aynı kısa vade beklentim 40 sat ve üzeri.O hedefe ulaştığımda birazını satıp neoya geçebilirim.Neo da verdiği gas ile iki türlü kazandıracaktır.Uzun vadede hem pundl'den hem neo dan umutluyum.

████████████         AVXChange         ████████████
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 23, 2019, 08:10:55 AM

Pundi X son dönemlerde baya konuşulur oldu.Bu durum sanırım Binance Pundi Xe destek vermesi ile başladı.Airdrop süresinin kısalması Hodl yapanlar için iyi oldu.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 27, 2019, 05:37:09 PM

bugün akşam saatlerinde güzel bir harekete başladı gibi 21 satoshiyi geçse önü açılacak gibi. umarım mart ayında gereken hzını alır ve şu ortamda kendisine güvenen yatırımcısının yüzünü güldürür.  sabırla bekliyoruz hala.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
February 27, 2019, 06:06:46 PM

Şu an kıracak gibi gözüküyor ama bugün olurmu bilinmez 10 Marta kadar güzel bir yükseliş olur.O tarihten sonra belli bir fiyata oturur gibi gözüküyor.Şu an botlar baskılıyor fiyatı.Güçlü bir akım gelirse kırar gider yukarılara.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 27, 2019, 06:10:08 PM

Şu an kıracak gibi gözüküyor ama bugün olurmu bilinmez 10 Marta kadar güzel bir yükseliş olur.O tarihten sonra belli bir fiyata oturur gibi gözüküyor.Şu an botlar baskılıyor fiyatı.Güçlü bir akım gelirse kırar gider yukarılara.

En büyük spekülatöru binancenin kendisi zaten. Botlarda orada çok faal. 21 i kirarsa onu açılır gibi. Geçen seferde de 21 i kiramamisti. Umarım bu sefer olur.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: