Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:11:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 2017 -2018 yılı ico 2019 yıl da borsa yılı olacak  (Read 243 times)
ugurum15 (OP)
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
February 14, 2019, 10:09:49 AM

Başlıkta da belirttiğim gibi 17-18 yılları ico çılgınlığı oldu hele ki 2017 iyi para götürdüler. 18 yılı bitmeye doğru gitti şuan için pek para etmiyor ve iyi dediğimiz projeler bile para toplayamiyor.

Şimdide borsa çılgınlığı var. Önüne gelen borsa kurup akabinde kendi tokenini veriyor ve çeşitli kar payı adı altında kendi tokenini cazip kılıp borsasına müşteri çekmeye çalışıyor.
İco larda nasıl dikkatli olmak gerekiyorsa borsa konusunda da dikkat etmek gerekir. Borsaları iyi tanıyıp ona göre yatırım yapmak lazım. Mümkünse borsa da coin ya da token tutmayın.
Herkese bol kazançlar dilerim.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
February 14, 2019, 10:32:35 AM

her borsanın tokeni bnb veya kcs gibi olacak diye insanlar saldırıyor. Yarın öbürgün dediğin gibi ciddi sıkıntılar çıkarabilir. Bu para kazanma açgözlülüğü olduğu sürece milletimizde daha çok vurgunlar görürüz.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 14, 2019, 11:12:28 AM

Ufak çaplı minik paralı yatırımcıydım. Ico'lara 5 bin tl kadar yatırmıştım. Getirisi şuanda toplasan 40 dolar yapıyor.

Trade'de kazandığımı mining'de, bounty'den kazandığımı ico'da kaybettim. Şuanda toplasan 1000 tl zarar yapıyor ya da yapmıyor.

Şuanda sadece bounty kovalıyor, eldekilerin değer kazanmasını bekliyorum. Piyasa normallerinde en az 5 bin tl kadar artıya çok rahat geçeceğimi umuyorum.

Kendi edindiğim tecrübe de, fiyatlara, bilhassa sağda solda yazılan yorumlara pek aldırış etmeden ufak meblağlar ile hareket etme düşüncesidir. Aç gözlülüğün sonu hüsran. Bendeki kısmi aç gözlülük olsa da tolare edilebilir girişimcilik idi, o yüzden kâr miktarlarım da zarar miktarlarım da uçuk rakamlarda değil.

Başlığa dönücek olursak, evet borsa tokenleri umut veriyor. Ancak borsanın scam olanı da hayli fazlalaştı. Beleşten gelen tokenler öncelik, rüştünü ispat eden borsalara yatırım da ikincil planda olmalı.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 14, 2019, 12:19:48 PM

Trade'de kazandığımı mining'de, bounty'den kazandığımı ico'da kaybettim. Şuanda toplasan 1000 tl zarar yapıyor ya da yapmıyor.

Şuanda sadece bounty kovalıyor, eldekilerin değer kazanmasını bekliyorum. Piyasa normallerinde en az 5 bin tl kadar artıya çok rahat geçeceğimi umuyorum.

Şu bir buçuk senede yaşadıklarımızı çok güzel özetlemişsiniz. Malesef kepçeyle vereceklerini iddia ettikleri şeyler çay kaşığını doldurmaz halde. Yağmurlu günler gördük ama malesef şu an damlalıkla suya hasretiz. Piyasa gelişecektir muhakkak ama 1-2 sene öncesindeki ICO furyası şimdi borsa furyasına dönüştü. Benim naçizane tavsiyem her projeye balıklama dalmamak, iyice araştırmak hatta biraz geride durup olanı biteni izlemek şeklinde olacaktır. Eğer vaadettiği gibi müthiş bir borsa olacaksa zaten bugünde kazandırır yarında, öbür günde.. Sabretmek ve temkinli hareket etmek lazım. Herkese bol kazançlar.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 14, 2019, 01:10:34 PM

herkes borsa tokenlerıne ssaldırıyor gıbı gozukuyor ama catexden de bellı oldugu gıbı bnb dısında adam gıbı borsa tokenı hala cıkmadı.bınance bu ısı cok guzel yurutuyor.bole zekısı cıkar mı bu yıl.bekleyıp gorecegız
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 14, 2019, 02:44:55 PM

Eğer borsa tokenini bedava veriyorsa girin kyc bile yapın. Ama sakın pasaport falan vermeyin. Bizim kimliğin uluslararası bir geçerliliğinin olduğunu düşünmüyorum. Bedava tokenleri toplayın belki iş yapar.

akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 14, 2019, 02:55:49 PM

herkes borsa tokenlerıne ssaldırıyor gıbı gozukuyor ama catexden de bellı oldugu gıbı bnb dısında adam gıbı borsa tokenı hala cıkmadı.bınance bu ısı cok guzel yurutuyor.bole zekısı cıkar mı bu yıl.bekleyıp gorecegız

Catex in mining sistemi kötü bence. Alıp satana Cat vermesi sacmalik. Ayrıca botlarin olmasının gerekliliğini anladım ben. Catex te bot yok ve hacim yok ayrıca alış satış arası çok fark var.

Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
February 14, 2019, 03:08:40 PM

Çok fazla borsa - coin oldu. İşler karıştı artık.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 14, 2019, 04:23:57 PM

Kar payı dağıtanlar çok tercih ediliyor ama bir süre sonra sistemin tıkanma olasılığı var bu yüzden token fiyatı 100'de birine düşenler bile oldu. Borsa yılı olacağı doğru çünkü sabah erken uyanan borsa açmaya başladı. Bountyler sayesinde 50-60 borsaya kayıt yaptırdık bunların hangi biri iş yapacakta, para kazanacakta, kar payı dağıtacakta, ayakta kalacak.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 14, 2019, 06:46:27 PM
Last edit: February 14, 2019, 06:57:56 PM by tayfundeniz

2019 yılı toparlanma yılı oalcak.Sağlam borsalar işini iyi yapanlar ayakta kalır.Diğerleri çöker gider.O yüzden güvenmediğiniz borsalarda yatırım pek tutmayın.Yarın ne olacağı meçhul.2019
yılı umarım herkes için iyi bir yıl olur.Zararlarımız bir şekilde karşılar ve kara geçeriz.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 14, 2019, 07:01:28 PM

Açıkcası borsaların artmasının iki nedeni var. Bir kriptoya talep çok onun için farklı borsalar artıyor. İkinci bir nedeni ise milletin kriptolarını alıp yürütmek olabilir Grin
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 14, 2019, 07:09:48 PM

Eğer parayla almayacaksanız her borsaya girip bedava tokenleri almak mantıklı. Yoksa sakın güvenmeden para yatırmayın derim.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 14, 2019, 07:24:55 PM

Küresel bazda rüzgar nereye eserse bu pastadan pay almak isteyenlerde o tarafa yöneliyor. Fakat ico dönemi kadar borsa dönemi o kadar uzun sürmedi. Sonuçta borsa için daha fazla güven gerekiyor. Bir de hali hazırda güvenilir olarak denenmiş belli başlı borsalar varken hiç kimse riskli yatırım işine girmez.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
February 14, 2019, 08:05:21 PM

Bu yıl borsa yılı olacağını ben pek zannetmiyorum bu yıl da geçen yıldan pek bir farkı olmayacak piyasaya yeni yatırımcılar girmedikçe bir hareketlenme beklenmez

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 14, 2019, 08:22:28 PM

Ben bu projelerin topladıkları paraları projeler için kullandıklarını sanmıyorum. Borsalarında sahte hacim oluşturmayı bırakmaları lazım.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 14, 2019, 08:24:29 PM

Çok fazla borsa açılmaya başladı. Yeni açılan borsaların yeni şeylerle çıkış yapmaları lazım ki yatırımcı ceksinler. Açılanlara bakıyorum hepsi ayni adamlar bildiği borsaları bırakıp diğerlerine niye gelsinler

cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
February 14, 2019, 08:27:58 PM

2019 yılının borsa yılı olması için sağlam bir yükseliş trendi olması gerek.Şu an maalesef öyle bir durum yok ortada.Borsa ile haşır neşir olamıyoruz çünkü zaten bataklıktayız.Daha fazla batmamak için boğanın gelmesi şart oldu

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 14, 2019, 08:35:55 PM

Borsalar çoğaldı fakat icolar gibi borsaların kazançlı olduğu söylenemez. Ancak Binance in yaptığı sistem bence çok daha faydalı olacak. Borsanın kendi tokeni paritesi ile yapılan ico satışı çok iyi düşünülmüş. Bu sistem çok iş yapacak bence.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 14, 2019, 08:39:26 PM

Ne alaka borsa yılı falan olucak çoğu borsa bence tutmayacak yeni çıkanlardan tutucak tek borsa var o da bakkt olucak diğer ilk 10 altı normal eski hallerinde kalıcaklar bakktın açılışıyla yükselişin geliceğini düşünüyorum ben.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 14, 2019, 08:41:20 PM

Nerede çokluk orada sıkıntı. Tıpkı birbirinin aynısı projelerin bir kısmının çöpe gitmesi gibi borsalarda da öyle olacak. Tutunanlar denk gelir bizlere umarım.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: