Bitcoin Forum
July 03, 2024, 05:21:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Sıradaki boğa koşusu için hazırlıklarınız neler? Ne yapıyorsunuz?  (Read 16807 times)
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
February 22, 2019, 12:04:03 PM

Boğa sezonunda para kazanmak için, bir kere elinizde mal ile giriş yapmış olmanız lazım. İkincisi elinde mal yoksa, boğa sezonunda gündüz gece uyumayıp trade kovalayacaksınız, onun içinde para gerek.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
February 22, 2019, 12:21:14 PM

Bu seferki Boğa Sezonu bence çok farklı olabilir.Özellikle bazı coinlerde çok fazla artış bekliyorum.Ama ne zaman Boğa Sezonu gelecek onu bilemediğimiz için alım yapmakta kararsız kalıyorum.
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
February 22, 2019, 02:05:58 PM

Ethereum tutuyorum. Boğa ne zaman gelir bilinmez ancak ethereum bir şekilde toparlanacaktır.

Eski parlak günlerine dönmese de ATH seviyesinin yarısına gelse beni mutlu eder. Boğa gelirse daha da yukarılara çıkacağı kesin gibi.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 22, 2019, 02:30:04 PM

Ethereum tutuyorum. Boğa ne zaman gelir bilinmez ancak ethereum bir şekilde toparlanacaktır.

Eski parlak günlerine dönmese de ATH seviyesinin yarısına gelse beni mutlu eder. Boğa gelirse daha da yukarılara çıkacağı kesin gibi.

Zaten boğanın habercisi ethereum xrp gibi büyük coinlerde ciddi hareket olmasi lazim. O un dışında olanların hepsi kuru gürültü olur. Şuan için fena bir gidiş yok ama umarım hızlanarak devam eder.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 22, 2019, 04:44:38 PM

sıradaki boğa koşusu için bir hazırlık yapmıyorum kendi adıma Smiley çünkü daha boğa koşusu falan beklemiyorum, bakalım neler olacak şu ara hazırlıklı değilim bununda etkisi var tabi Smiley..
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 22, 2019, 04:57:49 PM

Zaten boğanın habercisi ethereum xrp gibi büyük coinlerde ciddi hareket olmasi lazim. O un dışında olanların hepsi kuru gürültü olur. Şuan için fena bir gidiş yok ama umarım hızlanarak devam eder.

Ne zaman için iyi gidiyor desek tam tersi oluyor o yüzden bana göre kesinlikle daha iyi yolda ilerlediğimize dair bir belirti yok bence. Boğa geldiği zaman hiç kimse bir şey anlamaz bir anda sanki hiç anlamadan olur gibi gözükür aslında daha önceleri böyle oldu.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 22, 2019, 09:08:27 PM

İyi olarak sayabileceğim bountylerden hatırı sayılır miktarlarda tokenlar elde ettim ve hem ben hem projeler boğayı bekliyoruz, start verilsin koşu başlasın iyi bir sermaye elde edebilecek kadar parayı toparlayıp Lahmacun fırınını açacağız. Mottomuz When is Lambo değil.. When is Lahmocun !! Herkese bol kazançlar dilerim.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 22, 2019, 09:25:58 PM

İyi olarak sayabileceğim bountylerden hatırı sayılır miktarlarda tokenlar elde ettim ve hem ben hem projeler boğayı bekliyoruz, start verilsin koşu başlasın iyi bir sermaye elde edebilecek kadar parayı toparlayıp Lahmacun fırınını açacağız. Mottomuz When is Lambo değil.. When is Lahmocun !! Herkese bol kazançlar dilerim.
Açılışa haber verin lahmocun yemeye gelelim Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
February 23, 2019, 08:06:03 AM

Boğa Sezonunun geleceğine emin olsak hazırlık yaparız.Ama piyasa birkaç gün yükseldi şimdi ise tekrardan geri çekilmeye düşmeye başlayacak gibi görünüyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 23, 2019, 12:49:38 PM

Boğa Sezonunun geleceğine emin olsak hazırlık yaparız.Ama piyasa birkaç gün yükseldi şimdi ise tekrardan geri çekilmeye düşmeye başlayacak gibi görünüyor.
Siz boğayı 3 gün 5 gün 3 ay 5 ay içinde bekliyorsanız işiniz zor. Ben 2 yıla bekliyorum Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 23, 2019, 03:49:52 PM

Bir BOK yapamıyorum; çünkü acemiliğimin kurbanı olup tam 1 sene önce yaptığım sepeti hala hodl olarak bekletmek durumundayım. İşin kötüsü hiç boşta btc eth neo vs bırakmamıştım çünkü sepetime güveniyordum. Ne mi oldu? 10 da 1'i fiyatına düştü sepetim. Satcak durumda değilim tek tesellim bir gün btc'nin yeni bir ath yapması veya yatırımlarımın pump yemesi
absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
February 23, 2019, 06:19:36 PM

Söylediğin projeler gerçekten eli yüzü düzgün projeler ben bu projelere, Eos, Grin, ONT  ve Cmt 'yi de eklerim güzel bir sepet oluşturulabilir. Boğada arkana yaslan.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
February 23, 2019, 06:36:54 PM

Eth iyi koşmaya başladı.Btc ile aşık atıyor neredeyse.Btc ne kadar yükselirse eth de o okadar yükseliyor.Yani sağlam coinlerden iyi çıkışlar görebiliriz.

Oracolcoin XOR         
Sunset Kane
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
February 23, 2019, 09:00:31 PM

Birşey yapamıyorum şu an ama nakit olunca güzel adımlar atacağım.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 24, 2019, 07:49:57 AM

Bitcoinin ani artışı birçok altcoinleri dibe çekerken sağlam altcoinlerde artış yaşanıyor.İyi takip etmek gerekir şu dönemde.Haberleri ve beklentileri dikkate alarak yatırım yapmak en doğrusu.Şu anda nereye gideceği belli değil piyasanın.Boğa'nın ayak sesleri geliyor gibi.Önce BTC'nin yükselişini tamamlaması laızm.Sonra altcoinler ayak uydurur bu gidişata.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 24, 2019, 09:49:16 AM

Piyasa dünden beri tekrardan artmaya başladı.Umarım bu durum Boğa Sezonunun ayak sesleridir.Çok uzun zamandır Ayı Sezonunda zarar ettik.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
February 24, 2019, 10:10:43 AM

Bu boğa mutlaka bir gün geri gelecek. Bunda hem fikiriz. Neler yapıyorsunuz boğa dönemi için?

Ben ne olduğu belli olan, altyapısı sağlam, ekibi güvenilir projeler biriktiriyorum. Mümkün oldukça bunlara eklemeler yapıyorum. Bi kaç örnek vermek gerekirse bunlara; Nano, Npxs, Wan, Man, Vet gibi eli yüzü düzgün işler. Bi kaç tane de TFD gibi bilinmeyen ama güvendiğim işlerden var.
Onun yanı sıra trade yapıyor muyum? Çok değil. Ama bariz gördüğüm şeylerde al sat yapıyorum. Geçenlerde LTC için güzel beklenti vardı ve fiyatlandı, almıştım. Bu aralar satabilirim. BNB için yapacaktım yapmadım mesela kaçırdık güzel fırsatları.
Btc ve Ltc gibi başat coinlerden biriktirmeye devam tabii ki o da var.

Siz neler yapıyorsunuz?

Son dönemlerde sık olarak trade yapmaya başladığım için uzun vadeli sepetimi de güncellemek durumunda kaldım. Artık uzun vadeli ve hodl yapacak sepetler oluşturmak yerine daha çok günlük veya 2-3 günlük hodl yaparak trade yapabileceğim seçeneklere yöneliyorum. Boğa başlangıcını eğer ki önceden hissedebilirsem uzun vadeli olarak ilk yatırım yapmayı düşündüğüm seçeneklere gelmek gerekirse sırası ile NEO, BNB, AVA ve BTT şeklinde sıralanacaktır. Bu sıralama da BTT'ye yer vermemin sebebi ise yüksek arz nedeni ile düşük bütçe ile fazla alınabiliyor olmasıdır. Fazla token demek en ufak yükselişlerde bile güzel kar marjı elde etmek demektir.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 24, 2019, 10:27:19 AM

Elimde bir miktar güvendiğim token var ve minik bir mining farmım var. Fiyatların çok düşmesi ile elimde Ethereum yada Bitcoin kalmadı malesef. Üstelik yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmemize rağmen (aksilik çıkmazsa) şehir değişikliği yüzünden rigleri satışa çıkardım mecburiyetten.

Hele ki etheruem'un POS'u erteleyip asic dirençli Progpow algoritmasına geçmesine denk geldi saçma sapan.

Çıkış yolu bulabilirsem riglerimle boğaya girmek istiyorum ama satılırsa 1 Btc ve biraz ethereum alabilirim.

Bitcoin / Ethereum / Monero
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
February 24, 2019, 01:02:44 PM

sokacak para kalmadı tabii ki mecburen bounty kovalıyoruz elimizden geldiğince. sağlam bir iki tane çıkarsa belki araba aldırır diye.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 24, 2019, 02:35:50 PM

Boğa koşmaya baslasin yeter ki bende İspanyollar gibi boğanın önüne geçip boynuzlar girmesin diye kosacagim. Yeter ki o beklenen boğa gelsin.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: