Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:39:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Aitheon dan mail var  (Read 173 times)
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 26, 2019, 07:47:47 PM

Bir sürü bounty airdropa katıldım. Son günlerde aitheon dan mail gelip duruyor . Kilitler açıldı yok metamesk kullan vs şeklinde. Tabi İngilizce çok iyi değil. yanlis hatırlamıyorsam sylon un bountysi idi galiba?
Var mı fikrin olan dağıtım mı oldu? Ben üye olduğum aitheon.com a girdim ama orada bana sadece Sabancı turbunu bırakmışlar. Cheesy

Belki katılıp unutan vardır . Bilgisi olan arkadaş değerli bilgilerini paylasirsa seviniriz. Bereketli kazançlar dilerim.
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715621956
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715621956
Reply with quote  #2

1715621956
Report to moderator
1715621956
Hero Member
*

Ignore
1715621956
Reply with quote  #2

1715621956
Report to moderator
1715621956
Hero Member
*

Ignore
1715621956
Reply with quote  #2

1715621956
Report to moderator
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
February 26, 2019, 08:02:50 PM

Bende sağlam token bekliyordum ama kyc diyorlar, ne kadar token var ne eder bilsek ona göre kyc de yapılır bilgisi olan var mı ?
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
February 26, 2019, 08:05:02 PM

Bende sağlam token bekliyordum ama kyc diyorlar, ne kadar token var ne eder bilsek ona göre kyc de yapılır bilgisi olan var mı ?

Gelen mail de önce kyc yapmalısın yazıyorda. Ne gelecek onu bilmek lazım. 3-5 token için kyc yapılmaz bence. Hocam aitheon.com a girin bakin  isterseniz belki orada birşeyler vardır.
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
February 26, 2019, 09:06:09 PM

Baktım ama direk kyc istiyor.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 26, 2019, 10:07:37 PM

İcolar bitiyor artık. Hele bountyli icolar bitti diyebiliriz. Kyc yapmaya değmez borsaya girse de bir halt olmaz bu kadar beklettikten sonra.

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 26, 2019, 11:37:56 PM

1 yıldan uzun süre önceydi yanılmıyorsam. Bende sitesine girmiştim kyc istediği için direkt olarak beklenti kalmadı. Baştan kyc belirtmeyip sonra isteyen bounty'lere kyc yapmayın bilgileri ne yapacakları belli değil.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
February 27, 2019, 05:30:50 AM

1 yıldan uzun süre önceydi yanılmıyorsam. Bende sitesine girmiştim kyc istediği için direkt olarak beklenti kalmadı. Baştan kyc belirtmeyip sonra isteyen bounty'lere kyc yapmayın bilgileri ne yapacakları belli değil.

Tıpkı jinbitoken gibi. Onlarda sonra kyc istediler. Bunlar işi yokuşa sürmenin farklı bir yolu. O zaman hiç uğraşmaya değmez.
erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile WWW
February 27, 2019, 07:53:15 AM

Sonradan KYC isteyen bountylere karşı mesafeliyim. Ödülleri göndermemek için türlü bahaneler üretiyorlar. Bunun en basit yolu da KYC istemek. Çoğu insan bilmediği bir yere kişisel bilgilerini girmek istemiyor. Bunun farkına varan üçkağıtçılarda KYC ise ödülleri dağıtmamanın kolay yolunu bulmuş oluyor. 1 yıl sonra gönderilen ne hayır gelecek orası da ayrı bir konu.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 27, 2019, 08:58:09 AM

Zaten bountysine katılan çoğu kişi unutmuştur bile katıldığını bunlar bir de kyc yapmalarını istiyorlar. Sebep nedir biraz daha oyalayalim

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 27, 2019, 05:47:43 PM

Benim crypto işinde aklıma yatmayan tek nokta kyc olayı . Hadi borsalar istiyor biraz mantıklı ama adam tokenini yollayacagi kişiye de kyc istiyor tam bir saçmalık zaten.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
February 27, 2019, 06:43:41 PM

Alsın tokenini gotune soksunlar. Birde bu moda çıktı aq . Odeme yapmak istemeyen ibneler kyc istiyor. Sanki tokenleri çok iş yapacak gibi birde kyc ile istiyor. Zaten 1 yıl önceydi şimdi gelse ne olur gelmese ne olur!
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
February 28, 2019, 03:04:35 PM

Malesef durum böyle piyasada para azalmaya başlayınca ödeme yapmamak için saçma sapan sebeplerde ortaya atabiliyorlar. KYC süreside geçmiş olması lazım ben en son öyle hatırlıyorum. Ayrıca kyc yaptığınız yerlerin listesini muhakkak tutun.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 28, 2019, 05:22:39 PM

Kyc yapmaya değmez bence, zaten epey bir süre bekletmisler. Bundan böyle biraz da kyc ile oyalarlar. Sonra birde vaat ettiklerinin 10 da birini yollarlar olur biter. Zaten çöp olur. Vs vs bence gerek yok kyc ye verecek kişi zaten verir.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 28, 2019, 06:12:31 PM

öncelikle hatırlatmandan dolayı teşekkür ederim, bu proje sylon unun projesiydi zamanında katıldık katılmasına da bounty bir garip devam etti yok site dediler yok kyc dediler aradan zaman geçti şimdi mail diyolar ne siteye üye olmuştuk unutturdular yani anlamadık bile.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 01, 2019, 08:32:21 AM

Ödüllere katılanların çoğu umudu kesip bırakmıştı bu bounty kampanyasını. 1 yıl sonra gelip kyc de yapın diyorlar küfreder gibi.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
March 03, 2019, 10:17:33 AM

Spreadsheet var mı şu anda kyc istiyor sanırım. Ben de yapmadım yapan var mı kyc ne gibi bilgiler istiyor? Baya bi önce katılmıştık bunun bounty kampanyasına.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 03, 2019, 07:00:49 PM

Ben de katımıştım bu kampanyaya. O zamanlar sylonun tüm twitter kampanyalarında raporlama yok diye katılmıştım. Ama hiçbirinden  bi cacık olmadı.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
March 03, 2019, 07:26:00 PM

Ben de katımıştım bu kampanyaya. O zamanlar sylonun tüm twitter kampanyalarında raporlama yok diye katılmıştım. Ama hiçbirinden  bi cacık olmadı.

Bı cacık olmadığı gibi gelen token bile olmadı. Mesela ambitmining vardı. Gurcistanli ekip yapıyordu galiba tokenler dahi hesaplandı ama hiçbir şey gelmedi. Zaten sylon siktirolup gitti ortalıkta yok
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
March 03, 2019, 08:11:02 PM

Sylon herkesin ilk tercih ettiği ödül yöneticilerinden birisiydi zamanında. Aitheon imzasında kısa süre bulunmuştum ve büyük ihtimalle kyc ile falan uğraşmaya değmeyecek kadar az token gönderirler, diğerleri gibi rezil ederler bizi  Cheesy

aslx66
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 4

CAT.EX Exchange

View Profile
March 04, 2019, 07:09:54 PM

Sonradan ek şart sunan coinlerden nefret ediyorum. Adamlar yok kyc yok swap yok bilmem ne. Otur adam gibi başta yaz şartlarını. Sonradan ne diye çıkarıyorsun. Adamlar katılım çok olsun diye başta yazmıyorlar, sonra da tokenlerini vermemek için kırk takla atıyorlar. Bu gidişle (ki hemen hemen bitti sayılır) bounty hunter bulmak çok zorlaşacak.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: