Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:14:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: NPXS kripto parası yaygınlaşıyor: Pundi X için bir gelecek var mı?  (Read 16902 times)
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 25, 2019, 10:22:27 AM

npxs bir şekilde piyasaya tutunacak gibi, ama ilk aşamada ciddi para bağlayanlar epey zarar etmiş olmalı. zira bir ara 200 satslara çıkmıştı sanırım. şimdi onun onda birinde takılıyor. yani her zaman  hold öncesi ciddi anlamda dibi beklemek lazım. ben pundix için 25 sats dip önermiştim ama ordan da diplere gitti. dibi öngörmek de çok zor.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
April 25, 2019, 10:23:10 AM

yaza kadar bir şey beklememek gerekir %11 airdrop dağıtımı haziranda bitiyor sanıyorum ondan sonra ki hareketleri izlemek lazım. kaldı ki boş bir proje değil yine bir balina hareketiyle sürpriz yapabilir.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 25, 2019, 01:09:13 PM

Aynen imzası dün gibiydi.Bende o imzayı taşıyanlardan biriydim.Burada taşıyan çok arkadaş oldu.Borsaya girince sattılar mı yok pahasına bilemem ama ben bekledim.280 satları gördüm.Sonra yine düştü.Yukarılardayken sattım 3/1'ini geri kalanla idare ediyorum.Bugüne kadar geldik düşe kalka.Bakalım tekrar bir çıkış bekliyorum 2-3 ay içinde.

Şu airdrop muhabbeti biraz ortalığı karıştırdı ancak bu ekip çalışkanlığını ve bu işi ciddiye aldıklarını şimdiye kadar kanıtladı zaten. İmzadan sonra biraz bekleyip yükseliş dalgasında satanlar zaten güzel kazanmıştı. Pundi X, popülaritesi sayesinde de yerini sağlamlaştırdı. O yüzden bir süre sonra yine güzel bir gelişme olur diye düşünüyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 25, 2019, 03:00:27 PM

Gördüğüm kadarıyla, birkaç aydır düşüş eğiliminde ve biraz daha böyle devam edecek gibi. Tarihi zirvesini 2018 mayıs ayında 0,014 dolar ile görmüştü. En düşük seviyesi ise geçtiğimiz ocak ayında 0,00014 olarak geçmiş kayıtlara.

Şu airdrop bittikten birkaç ay sonra tekrar izlemek lazım. Özellikle de yeni boğa geldiğinde +/- performansını belli edecektir. Sirkülasyondaki adedinin çok fazla olması dezavantaj. Daha total supply'da dahil olmayı bekleyen milyarlarca adet var.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
April 25, 2019, 06:38:56 PM

PundiX projesi Binance borsasında sürekli yatırımcı toplamakta ve boğa sezonunda en çok yükseliş gösterecek bir alcoin olduğunu düşünüyorum.Ekibide baya sağlam bir proje. Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 25, 2019, 08:06:26 PM

Total supply dahil olacak milyarlarca pundix var ama şu an yakılacak olan 83 milyar pundix var.Bu gerçekleştiğinde iyi bir hareket çeker Pundix.2-3 ay gibi sabretmek lazım.Bu son düşüşten pek etkilenmedi.10 sata düşer diye bekliyordum iyi tutundu.Heran bir çıkış yapabilir altlar düzelirse.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
April 25, 2019, 11:52:52 PM

Total supply dahil olacak milyarlarca pundix var ama şu an yakılacak olan 83 milyar pundix var.Bu gerçekleştiğinde iyi bir hareket çeker Pundix.2-3 ay gibi sabretmek lazım.Bu son düşüşten pek etkilenmedi.10 sata düşer diye bekliyordum iyi tutundu.Heran bir çıkış yapabilir altlar düzelirse.

Beni de şaşırtan bir durum buydu. Altlar kan ağalrken npxs hiç yerinden kıpırdamadı, hiç düşmedi bile. En azından şunu anladım ben, yatırımcıları şu an 11 sata inmek istemiyorlar. Boğa gelirse dediğin gibi fena fena Smiley Airdrop bitince bence hak ettiği fiyatlara geri döneceğini düşünüyorum ben.

Ve ayrıca airdrop bu ay son.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 26, 2019, 06:27:12 AM

Mayıs ayında airdrop bitiyor.Pundix bugünkü btc düşüşünden fazla etkilenmemiş desekte etkilenmiş 12 alımları epey azalmış.Bitcoinin aniden düşmesi tether krizi falan derken tekrar bir kaosa doğru sürüklendik.Ğundix 10 satlara gelebilir gibi.Takip etmekte fayda var nereden döner belli değil.1 saat sonrasını görmek zor bu piyasada.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 28, 2019, 05:31:55 AM

Biliyorsunuzdur bu ay için her gün 2,839,533 adet f(x) conversion edilebiliyor yaklaşık 1 milyar npxs karşılığında, yani dönüştürülebiliyor.

X Wallet cüzdandan bir miktar npxs yi f(x) için conversion etmek istedim. Özellikle sabah saat 5 olmadan bir kaç dakika önce telefon elimde hazır bir şekilde bekledim. Saat 5 olur olmaz anında conversion edilecek npxs adedimi girdim ve conversion tuşuna bastım. İnanın en fazla 10 sn geçmiştir. Benim conversion gerçekleşmedi ve yarın tekrar gel diye uyarı verdi.

Bu nasıl bir iş arkadaş 10 saniye içinde 1 milyar npxs token f(x) tokene convert emri verilebilir aklım almıyor. Velhasıl uzun lafın kısası bi haltlar dönüyor ama neyse bir kaç kez daha denerim ama saati ters sabah 5 nedir ya.. Özetle bu f(x) muhabbetini iyice çorba yaptılar.

Sonuç olarak bu f(x) olayı en çok npxs tutanlara yarayacak. Şöyleki bu ay mesela her gün 1 milyardan toplamda 30 milyar, diğer 2 aydada 20 şer milyar npxs yakılacağı için total supply 274 milyardan 200 milyarlara gelecek. Ayrıca pundi x ekibinin belli periyodlarla pos gelirleri kadar npxs yaktığını hesaba katarsak uzun vadede npxs iyi kazandıracaktır düşüncesindeyim.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164
Merit: 0

View Profile
April 28, 2019, 09:02:40 AM

Türkiye'de Pundix POS kullanan işletmeler var mı ?
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 28, 2019, 09:17:28 AM

Pundi X Swap işlemleri bittiğinde ve yakın bir zamanda olmasa bile Token Burn işlemi gerçekleştirdiğinde hızlı bir şekilde yukarı doğru hareket edeceğini düşünüyorum.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 28, 2019, 09:34:46 AM

Biliyorsunuzdur bu ay için her gün 2,839,533 adet f(x) conversion edilebiliyor yaklaşık 1 milyar npxs karşılığında, yani dönüştürülebiliyor.

X Wallet cüzdandan bir miktar npxs yi f(x) için conversion etmek istedim. Özellikle sabah saat 5 olmadan bir kaç dakika önce telefon elimde hazır bir şekilde bekledim. Saat 5 olur olmaz anında conversion edilecek npxs adedimi girdim ve conversion tuşuna bastım. İnanın en fazla 10 sn geçmiştir. Benim conversion gerçekleşmedi ve yarın tekrar gel diye uyarı verdi.

Bu nasıl bir iş arkadaş 10 saniye içinde 1 milyar npxs token f(x) tokene convert emri verilebilir aklım almıyor. Velhasıl uzun lafın kısası bi haltlar dönüyor ama neyse bir kaç kez daha denerim ama saati ters sabah 5 nedir ya.. Özetle bu f(x) muhabbetini iyice çorba yaptılar.

Sonuç olarak bu f(x) olayı en çok npxs tutanlara yarayacak. Şöyleki bu ay mesela her gün 1 milyardan toplamda 30 milyar, diğer 2 aydada 20 şer milyar npxs yakılacağı için total supply 274 milyardan 200 milyarlara gelecek. Ayrıca pundi x ekibinin belli periyodlarla pos gelirleri kadar npxs yaktığını hesaba katarsak uzun vadede npxs iyi kazandıracaktır düşüncesindeyim.

Madem öyle düşünüyorsun hocam sabahın 5 inde kalkıp FX tokene convert için niye uğraşıyorsun. Elinde dursun pundix. bu iki ay daha pundixin toplam miktarı artar. Malum %11 airdrop olayı devam ediyor. Airdrop bittikten sonra fiyat oturur . Hele birde boğa gelirse yeni ATH ler olabilir.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 28, 2019, 01:06:24 PM

fiyatın tutunması kesinlikle airdrop kaynaklı değil. Arkasında speklasyondan uzak tamamen işine konsantre olmuş bir ekip var. Aynı zamanda bu ekip işini de gayet iyi yapıyor. Bu proje ilerleyen zamanlarda elle tutulur en sağlam blockchain projelerinden birisi olacak
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 28, 2019, 02:04:47 PM

PundiX için gelecek olduğunu şahsen düşünüyorum çünkü ekip çoğu ekip gibi yan gelip yatmak yerine üretiyor.

Bir şekilde piyasa kendini toparlayınca bunun meyvesini de alacaklar. Özellikle boğada almadığım için pişman olacağımı da biliyorum ancak nedense elim gitmiyor. Bir yerden gireceğim ama sanırım bu biraz geç olacak. Bekleyelim bakalım.
sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
April 28, 2019, 04:11:55 PM

Token yakılsa ne olacak her ay %11 airdrop yüzünden total supply'den sirkülasyona milyarlarca token sokuyorlar. Airdrop verirken sirkülasyondaki tokenlerı size verecek halleri yok sürekli yeni tokenların kilidini açıp piyasaya sürüyorlar. Airdrop fiyatı sürekli baskılıyor. 1 Mayısta fx swap yapanlara göre yakılacak npxs miktarı belirlenecek. Bakalım ne kadar yakacaklar. Aynı zamanda da %11 airdrop verecekler yani yakılacak tokenların fiyata etki edeceğini sanmıyorum. Yine airdrop yüzünden baskılanacak. Şu zamanda npxs almak parayı bağlamak demek ve risk demek. Bunun ath'si binance'da 200 sat civarında bişey görünüyor ben asla o fiyatlara tekrar geleceğini düşünmüyorum. Çünkü projenin gerçek hayata geçirilmesi çok zor. Bugüne kadar btc ile ne aldınızda npxs'in pos makinasıyla bişey alacaksınız? 1-2 seneye unutulup gidecek bir proje olacak. Tıpkı ncash gibi.

Düşündüklerim bunlar ama umarım yanılırım.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 28, 2019, 05:22:01 PM

tamamen şişirilmiş,hiçbir halta yaramaz bir coin..Forumda gereksiz abartılı anlatılıyor.Çok yakında delist olacağına inanıyorum.Projeleri bomboş,binance sahip çıkmasa çoktan ayvayı yemişti

▔▔▔▔▔
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 28, 2019, 09:16:30 PM

tamamen şişirilmiş,hiçbir halta yaramaz bir coin..Forumda gereksiz abartılı anlatılıyor.Çok yakında delist olacağına inanıyorum.Projeleri bomboş,binance sahip çıkmasa çoktan ayvayı yemişti

Delist olma ihtimali son cümlenizden dolayı çok çok zayıf hocam ancak token fiyatına yönelik abuk subuk hareketlerin peşinden koşmaları, token sayısı, swap gibi sürekli kendini tekrarlayan hareketler içinde olmaları rahatsız edici.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 29, 2019, 04:24:07 AM

Bütün borsalara girdiler neredeyse.Ekip gerçekten iyi çalışıyor.Mayıs ayında son airdropu bitiyor.Bundan sonra çok güzel yükselişler görebiliriz.83 milyar pundix'in fx'e dönüşmesi devam ediyor.83 milyar yakıldığında ciddi bir düşüş olacak supply'de.

████████████         AVXChange         ████████████
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 29, 2019, 06:15:25 AM

Toplam miktar azalmadigi surece çok zor değer kazanması ve önümüzde 2 airdrop daha var onlar bitince birde FX muhabbeti biterse ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere gelir. Neticede de doge den kat kat iyi bir proje.

Ne0V
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 29, 2019, 08:24:33 AM

Pundi Xin Swap durumu pek çok karışıklığa neden oldu gibi ama sanırım onun içinde bir çözüm bulunur.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: