Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:27:43 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Türklerin en çok sevdiği - aşık olduğu coin- sizce hangisi?  (Read 1055 times)
Gocu (OP)
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
March 06, 2019, 08:45:19 PM
Last edit: March 07, 2019, 08:35:01 PM by Gocu
Merited by barslanhan (1), LordCyclone (1)

BTC
ETH
NEO
WAVES
TRX
XRP
XLM
BNB
XVG
HOT

Yenilerden
HYDRO
BOB
DEEX
FET
ABYSS

Benim düşüncem TRX.
Sizce hangisi. Yenilerden eklemek istediklerinizi yazabilirsiniz.
Sonradan Eklenenler
EOS
TEZOS
PDI
MONETHA
Not: Listeyi elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım.
msncr
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
March 06, 2019, 08:51:15 PM

Bir dahaki boğa sezonu için çevremdeki arkadaşların çoğundan adını sıkça duyduğum tek bir token var, bu aralar hepsi bir ağızdan HYDRO diyor.
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
March 06, 2019, 09:00:43 PM

Bence XRP . Millet takım tutar gibi XRP'yi tutuyor resmen. Tamam İyi güzel coin teknolojiside gayet iyi ama bi fanatiklik seziyorum bizim insanımızda XRP'ye karşı. Onun haricinde Waves ve Tron tutan bir çok Türk olduğunu da biliyorum. Yeni coinlerden de HYDRO zamanında airdroptan dağıttığı coinler 10bin TL civarını gördüğü için herkesin ağzına 1 kaşık bal çaldı. O yüzden onunda sempatizanlarının çok olduğunu görüyorum.

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 06, 2019, 09:05:57 PM

Türkler en çok XRP yi seviyor bence çünkü çizgisini hiç bozmadı ve zarar eden kişi çok azdır.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 06, 2019, 09:09:44 PM

Mth yi göremedim çünkü bir aralar epey bir monetha çılgınlığı vardı. Şuan için ben dahil çoğunlukta hydro çılgınlığı kesinlikle var. Özellikle hydro yu boğa sezonu merak ediyorum.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 06, 2019, 09:14:13 PM

BTC
ETH
NEO
WAVES
TRX
XRP
XLM
BNB
XVG
HOT

Yenilerden
HYDRO
BOB
DEEX
FET
ABYSS

Benim düşüncem TRX.

XRP ve TRX sanırım en üstte. sonra Waves ve HOT geliyor sanki.

HYDRO boğa gelirse çok iyi işler yapacak gibi geliyor. Grin bir ara çok konuşuldu sanki, şuanda fiyatların düşük olması biraz milleti uzaklaştırmış gibi. Benim en sevdiğim ise Monero...

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 06, 2019, 10:00:24 PM

sokakta simit satan dayılarımın bile dilindeydi ripple. bir koy 15 versin tuttur en kral sensin hey gidi ...
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
March 06, 2019, 10:34:37 PM

HYDRO ve XRP'den yana kullanayım bende oyumu.  XRP ne hikmetse çok konuşuluyor dolaştığım platformlar da bir ara neo'da popülerdi ama maalesef eskisi gibi revaçta değil.   Waves'i de eklersek XRP, Waves ve Hydro.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
March 06, 2019, 10:36:36 PM

Valla önceki dönem Ripple ve Tron du.. şimdi ise Hot ve biraz da PundiX.. Taparcasına seviyorlar ne diyim.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 06, 2019, 11:35:26 PM

ripple waves pundıx bayılırız türkler olarak .benım en cok duydugum gordugum coinler bunlardı .bende de vardı bır ara ama suan hıc bırsey yok Cheesy
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
March 06, 2019, 11:48:56 PM

Türkler en çok Waves ve Xrp seviyor benim tespit ettiğim kadarıyla. Benim bu işlerle hiç alakası olmayan ve asla girmez dediğim arkadaşlarım bile Ripple'a yatırım yaptılar. Hele ki bir tanesi sürekli kongrelere gidiyor ve oralarda da bu muhabbetleri yapıyor Ripple için çok umutlu.

Bir dahaki boğa sezonu için çevremdeki arkadaşların çoğundan adını sıkça duyduğum tek bir token var, bu aralar hepsi bir ağızdan HYDRO diyor.

Hydro proje olarak gerçekten harika ve ben de bir miktar yatırım yaptım ama ben yaptıktan sonra örneğin Btc-Eth'e oranla çok daha fazla bir düşüş gösterdi. Şu an tam alım yerlerine geldi diye düşünsem bile bu piyasa bizi o kadar bezdirdi ki, şu an bir daha alım yapsa hiç görmediğim yeni bir düşüş gösterir diye korkuyorum.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 07, 2019, 02:20:07 AM

Üstteki arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Waves ve XRP'yi Türkiye'de bu işlere girip bilmeyen yoktur herhalde.

Bir ara Waves çok fena şekilde shillendi ve bilen bilmeyen Waves alıp tuttu. Diğer yandan XRP ise meşhur "Akbank bile Ripple teknolojisini kullanıyor, yakında uçacak" muhabbeti vardı. En alakasız adamlardan bile bu ikisini duydum. Ellerinde varmış gibi övüyorlardı. Artık nasıl bir etkiyse anlamadım.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
March 07, 2019, 05:16:40 AM

Şu an gördüğüm hot ve pundix.Elinde bulunduranın umut beklemesi de gayet doğal.Fazla duygusal olmamalı.Yükselince satmalı.Hem hot hem Pundix tepe noktalarına çıktılar ve indiler.Önemli olan o rüzgarı yakalayıp ona göee hareket edip kazanmak

████████████         AVXChange         ████████████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 07, 2019, 05:38:32 AM

Forumda en çok post atılan başlıklar mth waves idi. Bir aralar btw  rüzgarı vardı.ama çoğunluk airdroptan aldığını sattı yatırım yapan olmadı galiba

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
March 07, 2019, 07:28:00 AM

Trx ve Ripple ı saymazsak önceden Waves'ti şimdi Hot. herkeste şu an Holochain çılgınlığı var Allah başımızdan eksik etmesin.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
March 07, 2019, 08:33:33 AM

En sevdiği koinden daha ziyada bizimkilerin genel olarak çok bildiği koin yok zaten ,en çok konuşulanlar ,bitcoin ,xrp ,litecoin ,waves, iota, hot bunlar en çk konuşulan koinler.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
March 07, 2019, 12:17:24 PM

BTC
ETH
NEO
WAVES
TRX
XRP
XLM
BNB
XVG
HOT

Yenilerden
HYDRO
BOB
DEEX
FET
ABYSS

Benim düşüncem TRX.

İçinde Onur Gözüpek üstadın da yer aldığı ciddi bir grubumuz var ki, orada Waves çılgınlığı diyebileceğim inanç var. Waves'den beklenti o denli büyük ki, konusu açıldığında bile ortalık şenleniyor. Sanırım Digilira'nın açılmasının da Waves için böyle bir özelliği oldu. Bu arada kullanmayan varsa güzel bir platform Digilira.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 07, 2019, 12:21:39 PM

EOS, NEO, Waves, Tezos, Monetha derdim. Bunlar 1 sene önceye kadar favorileriydi Türklerin. İçlerinden belki sadece EOS ve Tezos kalmıştır favoriler arasında. Diğerleri beklenen yükselişi gösteremediğinden sabırları zorladı. Aslında NEO ve Tezos bir ara iyi fiyatlanmıştı fakat kısa sürdü etkisi.. Şu sıralar sanırım Binance'nin ICO tokenleri Türkler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Tabii çok kısa süre içerisinde alabilenler fazla değiller.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
March 07, 2019, 12:31:58 PM

Neo zamanında çok konuşuldu ama şu bölünememe sorununu çözemezlerse isterse boğanın kralı gelsin 100 dolardan fazla yükselemez. Bu senede en çok pundix, tezos, hot, tron konuşuldu. Son zamanlarda ise BTT ve BNB hakkındada aktif konu ve mesajların sayısı arttı.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 07, 2019, 12:43:47 PM

EOS, NEO, Waves, Tezos, Monetha derdim. Bunlar 1 sene önceye kadar favorileriydi Türklerin. İçlerinden belki sadece EOS ve Tezos kalmıştır favoriler arasında. Diğerleri beklenen yükselişi gösteremediğinden sabırları zorladı. Aslında NEO ve Tezos bir ara iyi fiyatlanmıştı fakat kısa sürdü etkisi.. Şu sıralar sanırım Binance'nin ICO tokenleri Türkler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Tabii çok kısa süre içerisinde alabilenler fazla değiller.
Bunlara birde pundix ve hot eklendimi liste tamamlanıyor Cheesy Herhalde şu ana kadar en çok waves sevilmiştir. Umarım herkesin tercih ettiği coinler yüz güldürür.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: