Bitcoin Forum
May 17, 2024, 07:42:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ichiba Coin için Masaüstü Wallet Kuruyoruz !! (Windows)  (Read 1349 times)
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 19, 2019, 07:56:16 PM

Valla ne emeklerle çalıştık bu projeye..Beklentiyi de yüksek tuttuk.Şimdi borsada yok olma yolunda ilerliyor..Bountyden aldıklarımız da sadaka gibi bişey.. Bu coine güvenim hiç kalmadı

▔▔▔▔▔
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
April 19, 2019, 09:14:18 PM

Hiçbir şekilde böyle dandik projelerin cüzdanlarını kendi bilgisayarlarınıza indirmeyin zaten eğer çok iyi niyetli olsalar gider web wallet yaparlardı, bu çok da zor bir şey değil.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 19, 2019, 09:35:58 PM

Eline sağlık barslanhan kardeşim,  forumda bu tip rehberler oldukça işe yarıyor. bir çoğunu kullanıyorum. genelde ilk zamanlar pek işe yaramıyor. ama lazım olunca bir google araması kadar uzakta oluyorlar, çok da kolaylık sağlıyorlar
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 19, 2019, 11:33:27 PM

Ben açıkçası bountyhive da yayınlanan neredeyse hiç bir coine güvenmiyorum. genelde çok ama çok güvensiz geliyor bana bu site.  çok fazla kelime oyunu yapıyorlar yayınladıkları dökümanlarda. gene de seven seviyor baya seveni var
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 20, 2019, 02:19:29 PM

şu an ayı piyasasında ichiba coinin değerlenmesini mucize olarak görüyorum. takibe aldığım projelerden biri değil. bir kere adamlar sosyal medyada doğru dürüst bilgilendirme yapmıyor. bu büyük bir eksiklik, bunun yanında proje ico safhasında ciddi paralar toplayamadı, yani bu vakitten sonra değerlenir mi bence epey zor.
barslanhan (OP)
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 21, 2019, 12:12:36 AM

Düzeltme yapılarak yeni miktarlar cüzdana yollanmış. 15-20 dolar filan yapıyor ki Akşam yemeği için ailecek tavuk döner ısmarlayabiliriz artık. Gerçekten o kadar emek ettikten sonra bu kadar az miktarın gelmesi çok üzücü. Cüzdanda duracak yeni bir süs coin daha oldu vesselam. Konuyu da açtık ama insanlara yardım mı ettik yoksa daha çok üzülmelerine vesile mi olduk valla onu bende bilmiyorum. Neyse bir başka rehber konumuzda görüşmek üzere... Takipte kalın
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 21, 2019, 12:33:13 PM

Yeni düzenleme ile gelen coin miktarı çok az..Valla emekler yine çöp oldu ne diyim... Boş yere çalışıp aamlara malzeme oluyoruz resmen.. En iyisi hiç uğraşmamak bu tarz işlerle sanırım...

▔▔▔▔▔
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 21, 2019, 12:59:15 PM

Kurduk ettik de tam bir çöp oldu bu ichiba ya, bountyhive nasıl kabul ediyor böyle shticoinleri anlamak güç. Link, publish gibilri varken çok sırıtıyordu zaten Ichiba.

1881 - 193∞
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 21, 2019, 01:37:08 PM

Yeni düzenleme ile gelen coin miktarı çok az..Valla emekler yine çöp oldu ne diyim... Boş yere çalışıp aamlara malzeme oluyoruz resmen.. En iyisi hiç uğraşmamak bu tarz işlerle sanırım...

Yeni gelen düzenleme değil aslında, yanlış hesaplama sonrası gönderim yapıldığı için sonra azaldı. Bhive sitesindeki dağıtım miktarlarına vb bakılınca yanlış dağıtım yapıldığı ortaya çıkıyor.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 21, 2019, 01:42:39 PM

Düzeltme yapılarak yeni miktarlar cüzdana yollanmış. 15-20 dolar filan yapıyor ki Akşam yemeği için ailecek tavuk döner ısmarlayabiliriz artık. Gerçekten o kadar emek ettikten sonra bu kadar az miktarın gelmesi çok üzücü. Cüzdanda duracak yeni bir süs coin daha oldu vesselam. Konuyu da açtık ama insanlara yardım mı ettik yoksa daha çok üzülmelerine vesile mi olduk valla onu bende bilmiyorum. Neyse bir başka rehber konumuzda görüşmek üzere... Takipte kalın

Sen yardım ettin hocam bunda endişen olmasın. Sonuçta hata yapıp milleti üzen boubtyhive sitesi. Zaten audit işleri tam bir bela. Bugün audit yapmak istedim pro ol bilmem ne yazmışlar.

barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 22, 2019, 08:12:09 PM

Ben bunun akıbetini merak ediyorum.Ico da birşey toplayamadı.Borsaya çıkması ilginç.Ortada ekip yok.Bir çalışmalarını göremiyoruz.Ama sitesi olsun cüzdanı olsun ilerliyor borsada işlem görüyor.İlginç birşeyler yapabilirler.

Ben söyleyeyim bir cacık olmayacak. Hele ki şu ödül yüksek diye canla başla çalışıp da "Aslında yanlış hesaplanmış 10 da 1 miktardoğru olan" diye söylediler ya, ondan beri hiç ümidim de yok bi beklentim de yok. Öyle cüzdanda bekliyor. Kısaca bir numarası yok, olacağı da yok ihtimali de yok, yok oğlu yok...
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
April 22, 2019, 11:01:17 PM

borsa cüzdanını verdim hem merkeziyetsiz borsa cüzdanını kullanmış oldum hem de durumum yoktu Smiley bilgisayarıma wallet kurmaktan kurtulmuş oldum.
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 23, 2019, 09:26:39 AM

sanırım şu an cryptobridgede listeleniyor bu ichiba coin ve cidden para etmiyor.  para etme ihtimali de zayıf bir coin.  aslında masternode olayı olan coinler çok ciddi paralar edebiliyordu eskiden ama şu an çoğu proje ölü doğuyor. ben de  gönderilen ichibaları borsaya yollayıp cüzdanı sildim. cüzdan bir işe yaramaz zaten daha.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
April 23, 2019, 08:57:26 PM

Cüzdanı indirdik kurduk. Bountyden gelenler yatıyor cüzdanda. Masternode özelliği olan bir coin. Bilgisayarı açıp bekletmeye değer mi? Hayır. İler de iş görür mü belli olmaz. Şimdilik kesat..

.
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 24, 2019, 06:44:12 AM

borsa cüzdanını verdim hem merkeziyetsiz borsa cüzdanını kullanmış oldum hem de durumum yoktu Smiley bilgisayarıma wallet kurmaktan kurtulmuş oldum.

Peki coinler geldi mi bu borsa wallet adresine. Keşke bizde öyle yapsaydık valla. Tabi gerçekten gelmişse. Ichiba cüzdanı da kendi de beş para etmez bir coin (gaza getirmeye çalışıyorum şşş çaktırmayın).. yok yok işe yaramaz  Grin
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 24, 2019, 12:43:51 PM

sonuçta bizi ilgilendiren projenin talep görmesi ve satabilmek. şu anda projenin alıcısı yok, satıcısı fazla, bu da fiyata yansımış. beklesek sonuç değişir mi, açıkcası bu projeden baştan beri ümidim yoktu, yine de ne olur diye twitter kampanyasına katıldım ve wallet indirdim. her proje tutacak diye bir şey yok ve çoğu proje tutmuyor zaten.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 25, 2019, 02:14:05 PM

her şeyi yaptık, kurduk hallettik ve günde 5 civarı ödül de geliyor. ama herkes para etmeyecek diyor. ben satmamayı seçtim.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
barslanhan (OP)
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
April 25, 2019, 10:22:40 PM

her şeyi yaptık, kurduk hallettik ve günde 5 civarı ödül de geliyor. ama herkes para etmeyecek diyor. ben satmamayı seçtim.

Masternode kurabilirsiniz bu da mümkün, ama o kadar kötü bir durumda ki, masternode çare olur mu hiç bilmiyorum. Bunun için yabancı kaynaklardan araştırma yapabilirsiniz ya da forumda arayarak Masternode kurulumunu inceleyebilirsiniz. Bence hala umutsuz vaka, ama zaman ne gösterir bilinmez..
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 26, 2019, 07:22:56 AM

İchiba cüzdanı bilgisayarıma indirdim senkronize ettim hesabıma ödüldeki tutar geldi yalnız şöyle bir durum var. Cüzdanı açık bıraktığım için hemen hemen her gün 2-3 adet ichiba ekleniyor hesabıma  Smiley Şimdilik kalsın kenarda köşede belki bir gün fiyatlanır Smiley
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
April 26, 2019, 12:10:22 PM

piyasanın şu durumunda ichibanın değerleneceğini düşünmek aşırı iyimserlik olur. kripto para dünyasının ilk çıktığı dönemlerde bundan çok daha manasız, çok daha altyapısız projeler para etti mi? evet. ancak şöyle bir gerçek var, kripto paraya ilgiyi gören hem borsalar, hem projeler öyle çoğaldı ki artık bir şeyin ederine gelmesi bile çok zorlaştı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: