Bitcoin Forum
June 26, 2024, 02:43:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Beyler bayanlar piyasaya para mi giriyor yoksa bize mi?  (Read 594 times)
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:10:28 AM

uykulu gozlerimle.market hacmine baktigim zaman yuzde 10 gibi bir artis gozukuyor. btc abimiz 4500i devirmis. ne ayak yine kitleyeckler sanirim. yuzde 10 artisa sevindirik oldum ya ne diyeyim.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 02, 2019, 05:35:17 AM

Para girişi var ise iş yapar. Ama şunu bir yükseliş ise işte o zaman yine ele verme olayı başlar. Umarım koşuyu başlatır. Buradan sonra altcoinler de şenlik olmali
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 02, 2019, 05:42:47 AM

Gospodin hocam para girişi olsa BTC artar evet ama altcoinler neden kıpkırmızı olmuş?
Altcoinlerden çıkanlar BTC yi yükseltiyor olabilir mi? Yoksa normal bir durum mu bu? Uzun süredir böyle birşey olmadı.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:47:39 AM

Gospodin hocam para girişi olsa BTC artar evet ama altcoinler neden kıpkırmızı olmuş?
Altcoinlerden çıkanlar BTC yi yükseltiyor olabilir mi? Yoksa normal bir durum mu bu? Uzun süredir böyle birşey olmadı.
ilk yuz siradakiler sov yapiyor hocam. it doge bile yuzde 20 koymus canim benim ya. stabil koinler ne durumda takip eden var mi aranizda.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 02, 2019, 05:48:40 AM

coinbaseden artış başladı.
birileri cok yuklu alıyor sanırım.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 02, 2019, 06:00:51 AM

uykulu gozlerimle.market hacmine baktigim zaman yuzde 10 gibi bir artis gozukuyor. btc abimiz 4500i devirmis. ne ayak yine kitleyeckler sanirim. yuzde 10 artisa sevindirik oldum ya ne diyeyim.

Piyasa'dan cikan para geri giriyor.
100Mn$ civari tether yollanmis.
https://cointelegraph.com/news/tether-daily-transaction-volume-hits-all-time-high

Balinalar Gemini, Coinbase üzerinden gittigi icin ordan hareket baslar.
Altcoinler $ bazin'da fiyat korudugu icin eriyorlar btc'ye göre.
USDT ve BTC pair olan altcoinler haricinde tutmak istiyorsan, stop loss yapmalisin.
USDT pair var ise oda btc ile yürüyor genelde ama orda zaten stop loss rahat $ bazinda.

Yeni bir altcoin kilitleme vakasi suandaki pump bu arada Smiley
hodl yapanlara gecmis olsun. BTC'ler eridi beeeehhh
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 02, 2019, 06:19:27 AM

Devam devam...
Bu gözler 1 haftada 10bin usd artışları da görmüştü. 1 günde 500-600 USD birşey değil.

Martın sonu baharmış...  Cool

akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
April 02, 2019, 06:25:02 AM

Bu da BTC nin 1 nisan şakası olmasın bize. Artık 2 nisabdatiz ana bitcointalk bile şaka yaptığına göre neden bitcoin yanasın ki?

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 02, 2019, 06:31:10 AM

Btc'de uzun zamandır böyle bir hareket yoktu ve bekleniyordu artık. Sonunda geldi, herkese hayırlı olsun.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
April 02, 2019, 06:55:23 AM

şu an piyasaya 25 milyar dolar sıcak para girmiş gibi görünüyor ama ben bu paranın yeni kullanıcılardan geldiğini düşünmüyorum. uykuda bekleyen bir kaç balina olması daha muhtemel çünkü yeni kullanıcıyı cezbedecek her hangi bir gelişme olmadı bildiğim kadarıyla.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 02, 2019, 07:12:05 AM

şu an piyasaya 25 milyar dolar sıcak para girmiş gibi görünüyor ama ben bu paranın yeni kullanıcılardan geldiğini düşünmüyorum. uykuda bekleyen bir kaç balina olması daha muhtemel çünkü yeni kullanıcıyı cezbedecek her hangi bir gelişme olmadı bildiğim kadarıyla.

25 milyar dolar para mı girmiş  Grin Grin
25 değil 1 milyar dolar girse bitcoin 20 bin dolar olur filan olur herhalde.belki daha fazla Smiley
25 milyar dolar market cap arttı para girişi değil o.
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:28:13 AM

Ben para girmediğini suni bir yükseliş olduğunu düşünüyorum. Para girse bir anda böyle girmez az az artış olur cive sağlam olur. Bu bin anda yükselip geri düşüyor.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 02, 2019, 08:03:33 AM

Suni yükseliş falan değil, bildiğin yükseliş bunun adı, 4300 dolar ciddi bir direnç seviyesiydi, uzun zamandır kıramıyordu, bugün kırdı 6000 dolara yakın bir seviyeye kadar da yolu açık gibi görünüyor. Umarım tekrar aşağı kıvırmaz.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 02, 2019, 08:20:17 AM

80 milyon dolarlık satış duvarı saniyeler içerisinde parçalandı Bitcoin adeta o duvarın içinden geçti suni bir yükseliş gibi durmuyor 5000 dolar is coming
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
April 02, 2019, 08:32:02 AM

80 milyon dolarlık satış duvarı saniyeler içerisinde parçalandı Bitcoin adeta o duvarın içinden geçti suni bir yükseliş gibi durmuyor 5000 dolar is coming

80milyon'luk duvari nerede gördün?
erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile WWW
April 02, 2019, 08:38:10 AM

İnşallah bu sefer yükseliş kısa sürmez . Bu seviyelerde biraz tutunabilirse yukarı doğru gitmeye devam eder diye düşünüyorum. Balinaların piyasayı biraz rahat bırakması lazım. Umutla boğanın gelmesini bekliyoruz, umarım bu sefer gelmiştir.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 02, 2019, 09:02:23 AM

İnşallah hocam. Tabi 5000 i geçince hemen geri gelmesin yeter ki. Para altcoinlere akması lazım. Yoksa yine geri gelirse bu sefer ki hayal kırıklığı büyük olur.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 02, 2019, 09:24:01 AM

Tabi btc arttı ufak ufak altcoinlere geçişlerin olması lazım.Panikle düşenler toplandı.Panik atlatıldığında sağlam altcoinlerde yükseliş görebilirz.5k üzerinde tutunursa bir süre altcoinlerin geneli ayak uydurur gibi geliyor bu yükselişe.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 02, 2019, 09:53:12 AM

Sec in etf kabul ettiği yönünde haberler var ama bunun 1 nisan şakası olduğu yönünde haberlerde var. İşler biraz karışık
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392

View Profile WWW
April 02, 2019, 10:06:22 AM

Bitcoin dışında başka artan bir kripto para birimi göremedim.Hızlı bir Pump olduğunu ve tekrardan Bitcoinde bir düşüş başlayacağını düşünüyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: