Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:32:52 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BinanceCoin X240 kar  (Read 170 times)
btc55 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
April 06, 2019, 08:07:11 PM

0.10$ iken 24$ a kadar çıkan bir coin 5k$ yatım yapan adam 1m$ para yaptı şuraya bakya nasıl örnekler var önümüzde nasıl fırsatları kaçırıyoruz deli oluyorum ya.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 06, 2019, 08:49:46 PM

Çünkü bu piyasada 10X kazanç, tepe noktası gibi görülüyor. Coinlerdeki yatay seyir süresi uzadıkça insanlarda bıkkınlık olşuyor. Ya da al-sat sırasında terste kalınıyor. BNB ilk çıktığındaki ben 1 dolar olduğunu görmüştüm. Sonra kademeli arttı. Bu artış sırasında da çoğu kişi elden çıkarttı. Tekrar düşer de yine alırız dendi... Sanırım her gün ekrana bakmamak lazım. 3-5 ay sonra bir coinin ne olacağını kestirmek zor.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 06, 2019, 09:28:25 PM

ama kaç yılda bu noktaya geldi ona bakarsan bitcoin ethereum daha büyük örnekler olur ben zannetmiyorum 0.10 da alıp halen hold eden olduğunu yüzde 20 artsa satıyor insan
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 06, 2019, 11:06:43 PM

0.10$ iken 24$ a kadar çıkan bir coin 5k$ yatım yapan adam 1m$ para yaptı şuraya bakya nasıl örnekler var önümüzde nasıl fırsatları kaçırıyoruz deli oluyorum ya.
SEN 0.10 DOLARA ALDIGIN COINI  3 DOLAR OLUNCA SATMAZ MISIN?  işte bu yüzden insanlar milyonerliğin kenarından geçip gidiyor. Böyle senaryolarda ucuza coin alıp komalık olup 3 5 ay sonra uyandıgında milyoner olabilirsin ancak. İnsan nefsi 10x 20x de kudurur satmadan duramaz herkes aynıdır.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 07, 2019, 05:11:32 AM

BNB 3 dolar civarındayken bir çok yerde uzun vadeli yatırım yapın diye tavsiye verdim forumda ve çevremde.  tüm piyasa çökerken binance çok az düştü ve kendi değerini korudu, ardından da yükselişine devam etti.  

Şu anda BNB yi binance hissesi gibi bile düşünseniz gene çok düşük fiyatlı kalıyor,  çünkü binance şirketinin değerini hesapladığınızda 1 BNB 50-70 dolara tekabül ediyor.   genelde borsada hisseler normal değerinin 3-4 katı fiyata işlem görüyor.  

Ben uzun vade 3-5 dolar arasındayken borç harç 100 adet aldım. tutuyorum. ihtiyaç olmadığı sürece bozmayacağım, çünkü binance batmadığı çökmediği sürece hep bir işe yarayacak BNB token ları.

Bu saatten sonra zengin etmez BNB token,  fakat çok garanti ve karlı bir yatırım olur. hisse senedi alacağına bunu al tut yani.  sırf token burn leri, buy backleri bile temettü gibi düzenli.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 07, 2019, 07:31:57 AM

aslında bnb hepimizin kaçırdığı fırsatlardan birisi. diğer koinlerin katlamalı şekilde kazanmak için 2015 senesinden önce almak gerekiyordu ama bu it için durum öyle değil. borsa ilk açıldığı zaman ehliyetimle kyc yapmak istemiştim ama ibişler kabul etmedi. o zaman kabul etselerdi şu an belki de milyonerdim anasını satayım. çünkü o sıralar her şeyi hodl yapan bir gerizekalıydım.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 07, 2019, 12:30:10 PM

Demek ki sende o sabır yok . Diyelim ki suan için x bir coin 1 cent olsa sen alsan 3-4 centi görünce satarsin. 1 dolara ulaşınca da vay bende vardı dersin. O bakımdan üzülmene gerek yok bazı şeyler nasip kismettir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 07, 2019, 05:12:06 PM

BNB 3 dolar civarındayken bir çok yerde uzun vadeli yatırım yapın diye tavsiye verdim forumda ve çevremde.  tüm piyasa çökerken binance çok az düştü ve kendi değerini korudu, ardından da yükselişine devam etti.  

Şu anda BNB yi binance hissesi gibi bile düşünseniz gene çok düşük fiyatlı kalıyor,  çünkü binance şirketinin değerini hesapladığınızda 1 BNB 50-70 dolara tekabül ediyor.   genelde borsada hisseler normal değerinin 3-4 katı fiyata işlem görüyor.  

Ben uzun vade 3-5 dolar arasındayken borç harç 100 adet aldım. tutuyorum. ihtiyaç olmadığı sürece bozmayacağım, çünkü binance batmadığı çökmediği sürece hep bir işe yarayacak BNB token ları.

Bu saatten sonra zengin etmez BNB token,  fakat çok garanti ve karlı bir yatırım olur. hisse senedi alacağına bunu al tut yani.  sırf token burn leri, buy backleri bile temettü gibi düzenli.

Forumda sizmiydiniz bilmiyorum ama birisi bnb için çok düşük ten alıp ileride lambo bile alırım diyordu. hele birde kendi zincirine geçerse o zaman iyice uçar diyordu. Ama kim olduğunu unuttum. Bu yazdıklarınızi okuyunca aklıma geldi.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 08, 2019, 12:17:55 PM

Bu saatten sonra zengin etmez BNB token,  fakat çok garanti ve karlı bir yatırım olur. hisse senedi alacağına bunu al tut yani.  sırf token burn leri, buy backleri bile temettü gibi düzenli.

Forumda sizmiydiniz bilmiyorum ama birisi bnb için çok düşük ten alıp ileride lambo bile alırım diyordu. hele birde kendi zincirine geçerse o zaman iyice uçar diyordu. Ama kim olduğunu unuttum. Bu yazdıklarınızi okuyunca aklıma geldi.

yok değilim, ama en az 50 yerde BNB konuştum. 2017 de BNB yi konuşuyordum, mesela çin derin devleti destekli bir borsa diyordum Cheesy ki hala bu tezimde iddalıyım.  

adamlar geçen sene maltaya gittiklerinde bırakın başbakan seviyesinde görüşme yapmayı, başbakan bakanlar vs ile karşılanıyordu ağırlanıyordu

2. borsa coinim de NEX idi, şimdi adını nash yaptılar.  NEO projesinin ekibinin borsası. 5 sene saklayacam diyen alsın koysun.

Oax dan da çok ümitliydim ama geri kaldı biraz. onlarca oax yığmıştım sonra hepsini sattım
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 14, 2019, 08:22:11 PM

Son birkaç aydır oldukça fazla yükselmişti. Hack mevzusundan sonra geriye çekilmiş. Alım fırsatı olabilir şu sıralar. Hazır BTC de artmışken, BNB'nin fiyatı satoshi bazında da geriledi. Yaz sonuna doğru çok daha iyi fiyatlanabilir. Eğer CZ salakça bir şey yapmaz ve süreci iyi yönetebilirse önü açık görünüyor. Bakalım para bu CZ'yi ne kadar bozacak göreceğiz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: