Bitcoin Forum
May 06, 2024, 06:27:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: TWIENDS.COM - czyli jak zdobyć Followersów na Twitterze.  (Read 437 times)
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 02, 2019, 10:17:16 PM
 #21

...
A to się nie martw, ja też tak mam od czasu do czasu. Jeżeli stosowałeś moje rady (nie było kombinowane coś o czym nie wiem) to czasem się to zdarza.
Może być, że Twitter przyblokował Ci konto ze względów bezpieczństwa i musisz iść do Twittera i odblokować przez email lub smsa.
...

Popieram - też mi się tak raz zdarzyło, ale po paru godzinach wszystko wróciło do normy więc zupełnie nie ma się czym przejmować...

1714976849
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714976849

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714976849
Reply with quote  #2

1714976849
Report to moderator
1714976849
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714976849

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714976849
Reply with quote  #2

1714976849
Report to moderator
1714976849
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714976849

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714976849
Reply with quote  #2

1714976849
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 03, 2019, 03:29:44 PM
Last edit: May 03, 2019, 05:39:51 PM by wwzsocki
Merited by adamvp (1)
 #22

Kilka ostatnich dni klikałem trochę więcej, żeby sprawdzić czy mnie też przyblokuje, tak jak @Adamvp raportował ostatnio ale nic się nie stało.
W tym tygodniu, postaram się kliknąć jeszcze więcej, żeby dokładniej pokazać możliwości TWIENDS.COM.



Sami widzicie po moim drzewku, że najlepsze wyniki daje bardzo regularne klikanie. Nie co godzinę czy półtora, tylko dosłownie co 10 czy 15 minut.
Ostatnie 3 rządki to właśnie taka rosnąca frekwencja klikania, gdzie w ostatnim klikałem doslłownie kilka razy na godzinę i jak widzać wyniki są najlepsze.
Dosłownie 1 za 1 po każdym odświeżeniu a nawet więcej, czyli dodaje nawet dwóch lub trzech za jedno zaobserwowanie.
Oczywiście, to jest alogorytm i w końcu po naszej stronie będzie więcej zaobserwowoanych, no ale już tak to jest  Wink.

Klikam tylko wtedy jak jestem online, czyli przy okazji, aż strach pomyśleć ile można dostać obserwujących, kiedy klika się naprawdę regularnie.
Pamiętm w zeszłym roku, kiedy bardzo mi zależało i klikałem praktycznie non stop, to rekord dnia byl 170 followersów.
Twitter zablokował mi konto oczywiście a byłoby jeszcze więcej (wystarczyło zrobić Captcha i potwierdzić smsa, żeby natychmiast odblokowali), tylko za póżno się zorientowałem i kilkunastu followersów przedpadło.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 05, 2019, 09:55:37 PM
 #23

Ok,
faktycznie, sprawa rozwiązana, po odblokowaniu twittera (rozwiązaniu capchty) po paru godzinach wszystko wróciło do normy.
Teraz robię kilkunastu- dwudziestu kilku followersów dziennie, mam włączoną kartę w tle i w wolnej chwili sobie po prostu kliknę, i na razie przybywa mi followersów - nie tak szybko jakby mi się marzyło, ale zawsze to szybciej niż jakbym miał czekać, aż mi się sami pojawią Cheesy

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 24, 2019, 04:33:30 PM
 #24

Podczas moich ostatnich obserwcji odkryłem, że najlepsze efekty mam wtedy, kiedy obserwuję konta, które maja taki znaczek 1000, co oznacza, że otrzymali już ponad 1000 obserwujących od Twiends.

Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, tylko klikałem pierwszą osobę od góry. Od jakiegoś czasu zacząłem wybierać dokładniej, które osoby obserwuję i właśnie kiedy klikam, tylko te konta z dużą ilościa otrzymanych followersów, to efekty są o wiele lepsze.

Dostaję 3 nowych obserwujący, za jedno moje kliknięcie i to bardzo często. Wcześniej były, to tylko wyjątkowe okazje. Coraz cżęściej mam więcej obserwujących, niż sam kliknąłem od czasu tej zmiany.

Polecam wszystkim używjącym serwisu Twitends, aby spróbowali i podzelili się opinami, czy działa, to dla Was, tak samo jak dla mnie?


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 25, 2019, 05:51:12 PM
 #25

O widzisz, a ja można powiedzieć intuicyjnie, od dłuższego czasu starałem sie wybierać własnie konta z większą ilością obserwujących (jeśli nie widziałem żadnych propozycji z 1000 to chociaż te 500 starałem się znaleźć... ). Natomiast mimo że ten serwis daje znaczny przyrost followersów wciąż mnie nurtuje kwestia jak ja mam zdobyć kilka tysiecy obserwujących Cheesy

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 07, 2019, 04:52:51 PM
 #26

O widzisz, a ja można powiedzieć intuicyjnie, od dłuższego czasu starałem sie wybierać własnie konta z większą ilością obserwujących (jeśli nie widziałem żadnych propozycji z 1000 to chociaż te 500 starałem się znaleźć... ). Natomiast mimo że ten serwis daje znaczny przyrost followersów wciąż mnie nurtuje kwestia jak ja mam zdobyć kilka tysiecy obserwujących Cheesy

Ta strategia w dalszym ciągu bardzo dobrze się sprawdza i właśnie te osoby ze znaczkiem 1000 lub 500 są najlepsze do obserwowania, bo praktycznie oddają 1 za 1, a czasami nawet 2 lub 3 do jednego.

Żałuję tylko, że tak późno na to wpadłem, bo wyniki mogły być o wiele lepsze dużo wcześniej. W dalszym ciągu używam Twiend i aktualnie buduje sobię kolejne konto, gdyby w razie czegoś Twitter zbanował moje aktualne, Twitterowe bounty konto  Wink.

Zawsze istnieje taka możliwość i czemu się nie zabezpieczyć, jak i tak mam już 5000 followersów na moim pierwszym koncie.

Jeżeli ktoś ma 5000 obserwowoanych i nie może już więce klikać, to zawsze można usunąć kilkaset lub nawet ponad tysiąc osób w bardzo szybkim tempie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to proszę o pytania i chętnie opiszę, jak to dokładnie zrobić, żeby procenty w connections spadły tylko na chwilę.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 08, 2019, 10:11:39 PM
 #27

Ty to  chyba musisz tworzyć dużo ciekawych treści w swoich tweetach, bo ja jakoś mam ratio dalekie od choćby 1:1 nie mówiąc o wyższym - z reguły wychodzi mi średnio licząc jakieś 0,8:1 - a klikam jak pisałem już od dawna wyłącznie konta 500plus....

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 12, 2019, 11:08:52 AM
 #28

Ty to  chyba musisz tworzyć dużo ciekawych treści w swoich tweetach....

Kompletnie nic nie tweetuję tylko to co do bounty lub jak muszę coś retwitować, a tak wszyscy followersi są z Twitend.

Ostatnio trochę się opuściłem w klikaniu i ilość całkowita spadła o 50 obserwujących.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 12, 2019, 09:25:15 PM
 #29

No to ja nie wiem jakim cudem Ty zdobyłeś tylu followersów - może w tak atrakcyjnych bounty bierzesz udział, albo retweetujesz tak interesujące tweety? Cheesy Bo zdobycie 5000 obserwujących podczasgdy ani razu nie przekroczyłem 50/dzień zajmie mi pół życia Cheesy

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 16, 2019, 01:13:01 PM
Last edit: June 16, 2019, 06:27:10 PM by wwzsocki
 #30

No to ja nie wiem jakim cudem Ty zdobyłeś tylu followersów...?...zdobycie 5000 obserwujących podczasgdy ani razu nie przekroczyłem 50/dzień zajmie mi pół życia Cheesy

No ale czekaj piszesz o 50 dziennie teraz z Twitends, czy o swoim rekordzie życiowym na Twitterze?

Jak już pisałem w OP wystartowałem nowe konto i dzięki Twiends miałem w niecałe 3 miesiące, a dokładnie jakieś 10 tygodni max, czyli 5000 obserwujących.

Tylko, że ja naprawdę klikałem wtedy cały czas. Robiłem bounty, jestem moderatorem, fora, itd. cały czas online, no i się przyłożyłem do klikania.

Jak byś też tak kilkał regularnie jak ja, to wyniki muszą być podobne. Przecież są linki do mojego Twittera w OP i można sprawdzić, co ja tam publikuję za super treści  Cheesy.

Czysty spam ICO lub rzeczy, które mnie ciekawią ale bardzo sporadycznie. Ref linki i jakiś marketing, tylko to znajdziesz w moim koncie. No to chyba raczej nie to przyciągnęło obserwujących  Wink.

https://twitter.com/wieslaw17

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 16, 2019, 01:16:54 PM
 #31

No to faktycznie będę musiał przysiąść - i regularniej klikać - aktualnie klikam od 10 do 50follow dziennie - może za regularność jest dodatkowy bonus i uzyskam wtedy ratio 1:1?
Swoją drogą muszę chociaż obczaić jakiś skrypt do odświeżania strony co X sekund - wtedy mogę sobie odpalić TWIENDS na drugim monitorze np. i jak tylko mi się pojawi czerwony napis to juz kliknąc w jakiegoś użytkownika 500+ Wink

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 17, 2019, 10:42:29 AM
 #32

...aktualnie klikam od 10 do 50follow dziennie - może za regularność jest dodatkowy bonus i uzyskam wtedy ratio 1:1?..

Zrobiłem dzisiaj rano screena żeby udowodnić że nawet przy niskim klikaniu potrafimiwrzucić 3:1 lub nawet więcej. Może to też zależy od czasu ile jesteś zarejestrowany.

Nigdzie takiej informacji nie znalazłem, więc tylko sobie gdybam. Napewno regularne klikanie daje wyniki, bo sam tak robiłem.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 17, 2019, 02:19:58 PM
 #33

Oj wydaje mi się, że jest to po prostu kwestia tego "ratio" wypracowanego wcześniej.. zatem przez jaki czas klikales regularnie ? U mnie niestety te ~50 "made" udaje sie utrzymać przez maksymalnie 2-3dni pozniej z reguly odpuszczam osiągając ~10 "made" moze tutaj tkwi problem...

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 18, 2019, 12:04:14 AM
 #34

...aktualnie klikam od 10 do 50follow dziennie - może za regularność jest dodatkowy bonus i uzyskam wtedy ratio 1:1?..

Zrobiłem dzisiaj rano screena żeby udowodnić że nawet przy niskim klikaniu potrafimiwrzucić 3:1 lub nawet więcej. Może to też zależy od czasu ile jesteś zarejestrowany.

Nigdzie takiej informacji nie znalazłem, więc tylko sobie gdybam. Napewno regularne klikanie daje wyniki, bo sam tak robiłem.



Bardzo możliwe że regularność ma tu duże znaczenie ja mam z nią duży problem, co ciekawe ostatnio z uwagi na urlopik zarzuciłem całkowicie tą stronkę na dwa czy trzy tygodnie i co ciekawe pomimo całkowitego braku klikania z mojej strony przybyło mi kilku followersów Wink

Ale myślę że statystycznie nie ma szans na ratio 1:1 lub większe - przecież serwis sam w sobie nie lajkuje robią to tylko osoby w nim zarejestrowane więc sumarycznie (przy założeniu, że raz dany follow zostaje) użytkownicy otrzymają tylko tyle lajków (followów) ile sami dadzą - więc ogólne ratio (dla całego serwisu) nie ma szans przeskoczyć 1:1 ale może faktycznie jest algorytm, który premiuje określony sposób korzystania z serwisu....

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 18, 2019, 08:44:48 AM
Last edit: June 18, 2019, 12:46:16 PM by wwzsocki
 #35

... zatem przez jaki czas klikales regularnie ?...

Tak jak już wcześniej pisałem, klikałem 10 tygodni nos stop. Czasami miałem po 150 obserwujących dziennie ale to były rekordowe dni, bo normalnie było od 50 do 70.

Przez te 10 tygodni klikałem jak głupi i 2 razy zapełniłem Twittera. Już nie mogłem więcej mieć zaobserwowoanych, bo było ich już 5000 a to jest limit.

Wtedy wylogowałem się z Twiend i przez ztydzień nie logowałem się. W tym czasie, wyrzuciłem wszystkich, którzy mnie nie obserwowali, tylko ja ich i tym sposobem pozbyłem się dwóch tysięcy przez cztery dni.

Po tygodniu jak się zalogowałem do Twiends, to connections było niskie 40% ale Twiends nie wiedział, że odrzuciłem tysiące zaobserwowanych, bo było ich tylko kilku podanych w moim koncie.  . To jest ważne, bo jeżeli się zorientują (algorytm?), to przez długi czas będziesz dostawał bardzo mało przez niski procenty w connections. Najlepiej nawet odczekać jescze tydzień po ostatnim usuniętym.



Pokazywałem wam wczoraj rano screen, po pierwszym kliknięciu i dzisiaj jest to samo. Widać też ilu dało w sumie i szkoda, że nie widać moich kliknięć ale jak ratio 1:1 lub nawet 1:3, to jest norma.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 18, 2019, 12:46:35 PM
 #36

... zatem przez jaki czas klikales regularnie ?...

Tak jak już wcześniej pisałem, klikałem 10 tygodni nos stop. Czasami miałem po 150 obserwujących dziennie ale to były rekordowe dni, bo normalnie było od 50 do 70.

Przez te 10 tygodni klikałem jak głupi i 2 razy zapełniłem Twittera. Już nie mogłem więcej mieć zaobserwowoanych, bo było ich już 5000 a to jest limit.

Wtedy wylogowałem się z Twiend i przez ztydzień nie logowałem się. W tym czasie, wyrzuciłem wszystkich, którzy mnie nie obserwowali, tylko ja ich i tym sposobem pozbyłem się dwóch tysięcy przez cztery dni.

Po tygodniu jak się zalogowałem do Twiends, to connections było niskie 40% ale Twiends nie wiedział, że odrzuciłem tysiące zaobserwowanych, bo było ich tylko kilku podanych w moim koncie. To jest ważne, bo jeżeli się zorientują (algorytm?), to przez długi czas będziesz dostawał bardzo mało przez niski procenty w connections. Najlepiej nawet odczekać jescze tydzień po ostatnim usuniętym.



Pokazywałem wam wczoraj rano screen, po pierwszym kliknięciu i dzisiaj jest to samo. Widać też ilu dało w sumie i szkoda, że nie widać moich kliknięć ale i tak ratio 1:1 lub nawet 1:3, to jest norma.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!