Bitcoin Forum
June 06, 2024, 04:50:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Game of Thrones final sezonu başladı  (Read 10859 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 15, 2019, 06:18:55 AM
Last edit: April 30, 2019, 08:41:11 AM by PHI1618

Var mı izleyen?
Uzun zamandır ilk defa üniversite yıllarımdaki gibi sabah erken kalkıp indirip izledim bölümü işe gelmeden. Tam bir açılış bölümüydü. Bi olay olmadı. Basit ve beklediğimiz şeyler vardı.
Spoiler vermeden yorum yapalım lütfen, uyarı koymadan spoiler verenin mesajını silerim Cheesy

Ekleme:
 spoiler verecekseniz de şu yapıyı kullanın ki isteyen okusun Cheesy

Spoiler:
8*01'de John Snow'un ejderha sürmesine Dany'nin hiç şaşırmamasını garipsedim. İlk defa kendinden başka biri ejderhasını sürüyor ama Dany'nin keyfi yerinde Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 15, 2019, 08:45:22 AM

dün geceden beridir bekliyorum sabah 4 de düşmüş internete ama şu an izleyecek yer bulamadım henüz. keşke netflixte olsaydı hiç uğraşmasaydım sırf game of thrones için de bir yere para ödemek istemiyorum bilen eden var mı izleyecek bir yer eğer varsa özel mesaj atarsanız çok makbule geçer arkadaşlar 2 yıldır bekliyorum 14 nisanı Cheesy
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1468

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
April 15, 2019, 09:39:25 AM

torrent akar😊😊
tum bolumler torrentte var mi hocam? bu sefer yavas yavas izlemek lazim da ben gecen sezon,nerede kaldigini hatirlamiyorum. 

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 15, 2019, 10:11:06 AM

torrent akar😊😊
tum bolumler torrentte var mi hocam? bu sefer yavas yavas izlemek lazim da ben gecen sezon,nerede kaldigini hatirlamiyorum. 

7. sezona kadar tüm bölümler torrentte var hocam geçen sezon son bölümde sanırım snow ve targeryan sevişiyordu bi o kalmış aklımda Cheesy bu arada 8. sezon 1. bölümü izleyeceğim birazdan linkini buldum izlemek isteyen olursa pm atsın linki paylaşayım şimdi telif sıkıntısı olduğu için direkt burada paylaşmayayım ne olur ne olmaz
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 15, 2019, 01:32:24 PM

az önce 8. sezon 1. bölümünü izledim oldukça güzel bir bölümdü başlangıç açısından fazla detay vermeyeceğim izlememiş arkadaşlara spoiler olmasın diye ama ben oldukça beğendim. 2 bölümde savaş başlıyor sanırım fragmanında öyle görünüyordu muhtemelen ilerleyen bölümler tadından yenmeyecek aegon targaryen adamım benim Cheesy
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 15, 2019, 04:45:15 PM

Self-moderated açmanız iyi olmuş başlığı. Kesin spoiler veren olacaktır. Ben çoğunlukla sezon bittikten sonra topluca izlemeyi tercih ediyorum. Her hafta beklemek sıkıntılı oluyor.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 16, 2019, 04:57:29 AM

Bu arada spoiler verecekseniz de şu yapıyı kullanın ki isteyen okusun Cheesy

Spoiler:
8*01'de John Snow'un ejderha sürmesine Dany'nin hiç şaşırmamasını garipsedim. İlk defa kendinden başka biri ejderhasını sürüyor ama Dany'nin keyfi yerinde Cheesy

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 16, 2019, 04:39:38 PM

Uzun zamandır ben de yeni bölümü bekliyordum ama vakitsizlik+ yorgunluk yüzünden hala izleyemedim. Bu gece yatağa uzanıp mis gibi izleyeceğim aksilik olmaz ise Smiley
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 17, 2019, 08:22:44 AM

https://seyler.eksisozluk.com/game-of-thronesun-8-sezon-1-bolum-incelemesi

Adam doğru noktalara değinmiş. Dizi bitecek ana konunun karakterleri yok. Night King reyiz nerde? Cheesy

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 17, 2019, 11:56:50 AM

bende sabırsızlıkla son sezonu bekliyordum fakat haftalık takip etmiyorum. tüm sezon bitince izlemeyi düşünüyorum. spoiler yememek için inceleme falan okumuyorum, hatta son sezon bitince belki ilk sezondan itibaren tekrar izlerim  Smiley
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1468

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
April 17, 2019, 05:04:53 PM

Adam doğru noktalara değinmiş. Dizi bitecek ana konunun karakterleri yok. Night King reyiz nerde? Cheesy

yazıyı spoiler olacağı için okumadım hocam ama bekleyin elbet gelecektir. haftasonu olsun da oturup izleyelim son sezonu. iş yerinde milletin telefonu got melodisiyle çalmaya başladı. kafayı kırdı millet:)

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 19, 2019, 07:21:01 PM

yazıyı spoiler olacağı için okumadım hocam ama bekleyin elbet gelecektir. haftasonu olsun da oturup izleyelim son sezonu. iş yerinde milletin telefonu got melodisiyle çalmaya başladı. kafayı kırdı millet:)
Spoiler var tabi okuma her verileni Cheesy
2. bölümde ciddi savaş bekliyoruz bakalım ne çıkacak karşımıza.
Winterfell savaşı sahneleri 55 gecede çekilmiş. Dünya dizi film tarihinin gördüğü en uzun savaş sahnesi olacakmış.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 19, 2019, 08:28:15 PM

ilk bölüm fos geçti ama bence 2. bölümde epey vurdu kırdı olacak gibi duruyor. genelde o şekilde oluyor bu dizi işleri. benim aklıma yatmayan nokta şu. son sezonu 1.5 saatlik 6 bölüm değil miydi?  her biri sinema uzunluğu olacak diye hatırım da kalmış.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
April 19, 2019, 08:57:35 PM

Winterfell savaşı sahneleri 55 gecede çekilmiş. Dünya dizi film tarihinin gördüğü en uzun savaş sahnesi olacakmış.

Benim hatırladığım kadarıyla 2. bölüm savaş hazırlıklarıyla, kaba tabirle tırt geçecek diye biliyorum. Asıl olay ve savaş sahnelerinin hepsi 3-4 bölümde yer alıyor. Zaten en fazla 1-2. bölüm biraz boş geçebilir, koca dizi bitiyor son 4 bölüm dolu dolu geçer diye düşünüyorum.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 19, 2019, 10:13:11 PM

Her şey olabilir bu dizide bakalım bende merakla beklesem de ilk bir kaç bölümde pek bir şey beklemiyorum ben açıkcası sonlara doğru biraz heyecan artabilir bana göre.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
April 20, 2019, 05:42:06 PM

Her şey olabilir bu dizide bakalım bende merakla beklesem de ilk bir kaç bölümde pek bir şey beklemiyorum ben açıkcası sonlara doğru biraz heyecan artabilir bana göre.

fragmanda ikinci bölümde ufak çaplı bir savaş olacağını gösteriyordu kış tepesine birileri saldıracak sanırım bence cerceinin yolladığı ordu da olabilir
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 20, 2019, 06:08:18 PM

Benim hatırladığım kadarıyla 2. bölüm savaş hazırlıklarıyla, kaba tabirle tırt geçecek diye biliyorum. Asıl olay ve savaş sahnelerinin hepsi 3-4 bölümde yer alıyor. Zaten en fazla 1-2. bölüm biraz boş geçebilir, koca dizi bitiyor son 4 bölüm dolu dolu geçer diye düşünüyorum.
3. bölüme bırakabilirler asıl aksiyonu evet.
Ama benim merak ettiğim kalan 3 bölümde o kadar olayı nasıl bitirecekler. Neler bekliyor bizi sabırsızlanıyorum.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 21, 2019, 08:33:48 PM

torrent akar😊😊

7. sezona kadar tüm bölümler torrentte var hocam geçen sezon son bölümde sanırım snow ve targeryan sevişiyordu bi o kalmış aklımda Cheesy bu arada 8. sezon 1. bölümü izleyeceğim birazdan linkini buldum izlemek isteyen olursa pm atsın linki paylaşayım şimdi telif sıkıntısı olduğu için direkt burada paylaşmayayım ne olur ne olmaz

Yav ben de izleyecektim bir türlü bulamadım. Bunu gördüğüm iyi oldu nerden izlediysen ben de alayım şu linki meraktan başıma ağrılar girdi günlerdir Grin
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 22, 2019, 06:12:56 AM

dün aksam 2. bolum daha bolum yayınlanmadan sızdı. hbo bunu bilerek yapıyor sanırım. yoksa surekli bolum sızdırmanın bir anlamı olamaz. bugun ogleden sonra altyazılı düzgün versiyonunu izleriz heralde.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 22, 2019, 11:03:49 AM

dün aksam 2. bolum daha bolum yayınlanmadan sızdı. hbo bunu bilerek yapıyor sanırım. yoksa surekli bolum sızdırmanın bir anlamı olamaz. bugun ogleden sonra altyazılı düzgün versiyonunu izleriz heralde.
Her sezon mutlaka GOT bölümleri sızar. Hangi sezon hatırlamıyorum bi ara 4 bölüm sızmıştı Cheesy
Ben bilinçli olduğunu düşünüyorum, gazını alıyorlar izleyenlerin Cheesy

Sabah indirdim ben de 1080p, akşam izleyeceğim. Gece sızan bölüm için esekherif sabaha karşı yayınlamış altyazıyı

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: