Bitcoin Forum
April 27, 2024, 03:51:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park  (Read 7151 times)
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 10, 2019, 11:17:13 AM
 #41

Cieszę się, że tu dzisiaj z Wami jestem i że wogóle żyje.
....

Biorąc pod uwagę, że wczoraj rano dostałeś się do doskonałej kampanii - było by strasznie przykro!  Grin

Oczywiście żartuję - szczęście, że wyszedłeś bez szwanku i vivat bezpieczne samochody!!!

1714189905
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714189905

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714189905
Reply with quote  #2

1714189905
Report to moderator
1714189905
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714189905

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714189905
Reply with quote  #2

1714189905
Report to moderator
1714189905
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714189905

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714189905
Reply with quote  #2

1714189905
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714189905
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714189905

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714189905
Reply with quote  #2

1714189905
Report to moderator
1714189905
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714189905

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714189905
Reply with quote  #2

1714189905
Report to moderator
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 10, 2019, 11:54:53 AM
Last edit: May 10, 2019, 12:37:21 PM by wwzsocki
 #42

Biorąc pod uwagę, że wczoraj rano dostałeś się do doskonałej kampanii - było by strasznie przykro!  Grin

Oczywiście żartuję - szczęście, że wyszedłeś bez szwanku i vivat bezpieczne samochody!!!

A już miałem zmienić tytuł tematu na "Niesamowity początek maja" ale się wstrzymam  Grin, chociaż może powinienem, bo to też fuks, że mi nic nie jest.

Wrzuciłem zdjęcie busa jak chcesz zobaczyć, to się musisz cofnąć o stronę.

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 10, 2019, 08:30:48 PM
 #43

Chciałem wszystkich zainteresowanych poinformować że bot Maggiordomo zmieni swoje działanie.

Hi,

There is going to be a change for what concern the notifications within the forum, we are moving from Thread to PM, since the PM limitations for Maggiordomo have been lifted.

Using a thread for the notifications was also interfering/messing up the "show unread posts since last visit" as theymos told me.

You don't have to do anything for this switch and you either receive your notifications through PM or Telegram (  as before )

Is probably going to happen sometime tomorrow.  Smiley

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 10, 2019, 09:13:22 PM
 #44


No faktycznie fotka potwierdza że nieźle przydzwoniłeś, ale chyba trochę Ci się udało przyhamować... - i tak szczęście, że ona skręcała a nie chciała wyprzedzać - wtedy z tych 90 km/h zrobiłoby się 180 i już nie było by tak różowo...
W każdym razie jedno jest pewne jesteś farciarz! (a ten wypadek a właściwie to że wyszedłeś bez szwanku - tylko potwierdza)

...
SUGESTIA.

Najlepiej wyrazić meritami czy zdjęcie Wam się podoba, czy też nie  Grin Grin Grin

A jak meritem wyrazić że mi się nie podoba  Huh   Grin Grin Grin

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 10, 2019, 09:21:28 PM
 #45


Alright so there was a huge ban wave this morning which leads to us having 2x Sr. Member & 3x Hero/Legendary Member positions open, apply now!

Ktoś wie o co chodzi z tą falą banów dzisiejszego ranka? Szukałem na Meta i Reputation, ale nie znalazłem żadnej informacji....

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 10, 2019, 10:18:31 PM
 #46

Ktoś wie o co chodzi z tą falą banów dzisiejszego ranka? Szukałem na Meta i Reputation, ale nie znalazłem żadnej informacji....

Z tego co czytałem w sekcji meta kilku użytkowników dostało bana za plagiaryzm sprzed kilku lat. Jeden przeklejał całe posty z kont społecznościowych a póżniej je usunął, a inny w 2017 roku też przeklejał całe zwroty, bo się uczył angielskiego, jak stwierdził.

Z tego co widzę jest szansa w takim wypadku na ponowne rozpatrzenie sprawy, jeżeli masz dobrą reputację, dużo meritów, wysokiej jakości posty i udzielałeś się na forum, na przykład tworząc nowe wątki, walcząc za skamem lub jakiekolwiek inne działania wspierające forum.

Jak na razie o innych nic nie wiem, a jest ich dużo więcej, bo widać ile miejsc zwolniło się tylko w najlepszych kampaniach bounty, a napewno są też tacy co nie byli zakfalifikowani do dobrych sygnaturek.

Przeprowadzane są ostatnio dokłądne kontrole kont pod kontem plagiatu. Ja kiedyś widziałem taki wątek, w którym rozmawiano na temat narzędzia do wykrywania plagiaryzmów i może zaczynamy widzieć wyniki tej dyskusji.

No faktycznie fotka potwierdza że nieźle przydzwoniłeś, ale chyba trochę Ci się udało przyhamować...

Nie praktycznie nic, ona centralnie wjechała mi prosto pod koła. Zebrałem ją przy pełnej prędkości.

A jak meritem wyrazić że mi się nie podoba  Huh   Grin Grin Grin

 Shocked Huh Roll Eyes Grin

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 10, 2019, 10:25:28 PM
 #47


Z tego co czytałem w sekcji meta kilku użytkowników dostało bana za plagiaryzm sprzed kilku lat. Jeden przeklejał całe posty z kont społecznościowych a póżniej je usunął, a inny w 2017 roku też przeklejał całe zwroty, bo się uczył angielskiego, jak stwierdził.

Z tego co widzę jest szansa w takim wypadku na ponowne rozpatrzenie sprawy, jeżeli masz dobrą reputację, dużo meritów, wysokiej jakości posty i udzielałeś się na forum, na przykład tworząc nowe wątki, walcząc za skamem lub jakiekolwiek inne działania wspierające forum.

Jak na razie o innych nic nie wiem, a jest ich dużo więcej, bo widać ile miejsc zwolniło się tylko w najlepszych kampaniach bounty, a napewno są też tacy co nie byli zakfalifikowani do dobrych sygnaturek.

Przeprowadzane są ostatnio dokłądne kontrole kont pod kontem plagiatu. Ja kiedyś widziałem taki wątek, w którym rozmawiano na temat narzędzia do wykrywania plagiaryzmów i może zaczynamy widzieć wyniki tej dyskusji.

Jakiś link???

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 10, 2019, 10:26:58 PM
 #48

Jakiś link???

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5141412.msg50986918#msg50986918
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5141666.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5141512.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5141561.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5141659.0

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 11, 2019, 08:06:59 AM
 #49

Nieźle przydzwoniłeś. Mam nadzieję, że szybko wykurujesz się z tych mikro-kontuzji.


Okrutne to trochę. Perma-bany bez ostrzeżenia za posty sprzed 2 lat... aż zaczynam się bać, czy ktoś nie znajdzie za jakiś czas 1 podejrzanego postu (z blisko 1000 postów), gdzie zapomniałem wkleić link ze źródłem. Powinno być jakieś 6 miesięczne przedawnienie. I cała praca i starania zrównana z ziemią. Też sądzicie, że tak powinno to wyglądać? Osobiście nie chciałbym, by ktoś z nas stracił konto tylko dlatego, że 2 lata temu skopiował 1 zdanie by wykorzystać w swoim poście.
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
May 11, 2019, 08:32:07 AM
Last edit: May 11, 2019, 08:45:07 AM by malevolent
 #50

Okrutne to trochę. Perma-bany bez ostrzeżenia za posty sprzed 2 lat... aż zaczynam się bać, czy ktoś nie znajdzie za jakiś czas 1 podejrzanego postu (z blisko 1000 postów), gdzie zapomniałem wkleić link ze źródłem. Powinno być jakieś 6 miesięczne przedawnienie. I cała praca i starania zrównana z ziemią. Też sądzicie, że tak powinno to wyglądać? Osobiście nie chciałbym, by ktoś z nas stracił konto tylko dlatego, że 2 lata temu skopiował 1 zdanie by wykorzystać w swoim poście.

Zawsze mieliśmy takie podejście do plagiatowania i zawsze był permaban, sam sporo takich rozdałem. Ogromnie szkodliwe jest to zjawisko dla jakości dyskusji, stąd surowe kary. Różne ciekawe triki niektórzy dawniej próbowali, aby nie być wykrytym, które już nie przechodzą, np. zamienianie identycznie wyglądających znaków z alfabetu łacińskiego na cyrylicę. Jak wejdziesz na linki zobaczysz też, że nie mogły być to niewinne błędy.

  • Plagiarism: If you copy some text from somewhere, then you should have a good reason for it, and you must link to the source. Doing otherwise is plagiarism. Changing a few words around doesn't matter. If we find that you plagiarized, then you absolutely will be permanently banned, even if we find it years after you did it.

Jednej osobie (redsn0w) udało się dostać bana tylko na 30 dni + ban na sygnaturki na 2 lata. Miał chyba tylko jednego posta splagiatowanego sprzed 4.5 lat.

Signature space available for rent.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 11, 2019, 08:49:46 AM
 #51

...
Okrutne to trochę. Perma-bany bez ostrzeżenia za posty sprzed 2 lat... aż zaczynam się bać, czy ktoś nie znajdzie za jakiś czas 1 podejrzanego postu (z blisko 1000 postów), gdzie zapomniałem wkleić link ze źródłem. Powinno być jakieś 6 miesięczne przedawnienie. I cała praca i starania zrównana z ziemią. Też sądzicie, że tak powinno to wyglądać? Osobiście nie chciałbym, by ktoś z nas stracił konto tylko dlatego, że 2 lata temu skopiował 1 zdanie by wykorzystać w swoim poście.


Takie samo były moje myśli kiedy parę miesięcy temu (chyba jesienią) wczytałem się w tutejsze zasady dotyczące plagiaryzmu. Oczywiście jestem całym sercem przeciwko plagiatowaniu cudzych treści ale w duszy rozumiem go trochę mniej surowo, co od razu wyjaśniam. Zacznę może od definicji plagiatu np. tej z wikipedii (https://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat):

"W języku potocznym plagiat to kradzież utworu lub pomysłu. Jest nazywany kradzieżą intelektualną[3].
Z definicji jest umyślny – plagiator (osoba, która dopuściła się plagiatu) przypisuje sobie cudzą twórczość[4], świadomie zataja źródło istotnych zapożyczeń. Według niektórych autorów …niechlujstwo i rażąca niedbałość, względnie nieumiejętność w redagowaniu przypisów nie stanowi (…) okoliczności łagodzącej[3].

Plagiat jest szczególnie niechlubnym przestępstwem, dyskwalifikującym autora całkowicie do uczestnictwa w środowisku naukowym. Dotyczy to zarówno studentów, jak i pracowników naukowych. Plagiat polega na kopiowaniu cudzych pomysłów i tekstów – jest to kradzież idei[5].
Plagiat zawsze stanowi naruszenie autorskich praw osobistych (prawo do ujawnienia autorstwa), nie zawsze musi wiązać się z naruszeniem autorskich praw majątkowych (prawo do wynagrodzenia)[4].
"

No właśnie plagiat jest kradzieżą wartości intelektualnej przypisaniem sobie czyjejś twórczości. Więc najpierw musi to być jakakolwiek "twórczość" a następnie przypisanie sobie tego... ale żeby banować za coś takiego - takie gówno!!!

Quote
I've received a reward for testing SmartRoulette.io gaming platform running on Ethereum smart contract.

I've received a reward for testing SmartRoulette.io gaming platform running on Ethereum smart contract.

Albo za jakiegoś tweeta w postaci zlepku kilku słów które, które ktoś czysto informacyjnie albo zbyt szybko wrzucił w posta i ewidentnie nie miał zamiaru przypisać sobie niczyjej "własności intelektualnej"... Myślę że to trochę przesada...
Idąc tym tropem należałoby wytropić pierwszego posta "Nice project!", jaki padł na forum a następnie zbanować kilkaset tysięcy użytkowników, którzy użyli tego później....

Z drugiej strony rozumiem, że przy milionach postów miesięcznie nie jest możliwe ręczne sprawdzanie każdego z nich i dodatkowo rozważanie intencji autora więc wprowadzenie sprawdzania maszynowego i zasady, że KAŻDY plagiat bez względu na jego zawartość/wielkość/wagę karany jest ścięciem zdecydowanie ułatwia sprawę.
Więc przyjmuję tą informację do wiadomości i pilnuję się jak ognia, żeby przy każdym kopiuj - wklej pamiętać o nawiasach i źródle ale podobnie jak @Tytanowy Janusz mam gdzieś z tyłu głowy obawę, że kiedyś przez jakiś mega głupi błąd moja wielomiesięczna praca zostanie stracona.

Myślę, że dla użytkowników z dużym stażem np. pow 6 miesięcy można by trochę złagodzić tę zasadę - np. 1 przypadek kara surowa np. ban na 2 miesiące, drugi przypadek na pół roku a dopiero 3 przypadek permanentny (oczywiście tylko jeżeli "plagiat" będzie pierdołą jak podana powyżej a nie skopiowaniem prawdziwej twórczości i przypisywaniem sobie jej autorstwa)...
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
May 11, 2019, 09:02:14 AM
 #52

Definicja plagiatu jest szersza, samo przedstawianie czyichś słów jako własne, choćby to miało być jedno zdanie, łapie się pod plagiat.

Signature space available for rent.
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
May 11, 2019, 05:40:44 PM
 #53

Jakiś konkurs na najlepszy artykuł o przyszłości sieci LN lub o aktualnym jej stanie i najnowszych funkcjach.

Bardzo ciekawy pomysł. Mam dobre wieści. Osoba, którą poznałem na bitcointalku i z którą pracuję nad pewnym projektem związanym z Lightning Network, wyraziła chęć oddania swojego Ledgera Nano S, którego dostanie w gratisie w ramach rekompensaty za opóźnienie w wysyłce Ledgera X. Tak więc będą dwie różne nagrody za dwie różne rzeczy. Myślę, że jeszcze w tym miesiącu podam więcej szczegółów.

Jak z twoją dłonią? Oby w przyszłości nie było jakichś większych powikłań.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 12, 2019, 03:22:47 AM
 #54

...Jak z twoją dłonią?...

Dzięki, że pytasz.

No cóż boli i cała sina, muszę pisać jedną reką, co na mojej klawiaturze jest praktycznie niewykonalne.

Byłem na prześwietleniu i nie jest złamana, więc skończy się na bólu.

To i tak niewiele po takim strzale.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 12, 2019, 12:11:46 PM
 #55

Pozwolę się odnieść do posta z tematu ENERGY earndrop, choć wątek, który chciałbym poruszyć może się nadaje do rozwinięcia w osobnym temacie?? :

...
A ogólnie mógłbyś coś więcej napisać o tym airdropie? Słyszałem o tym, ale raz że źle zrozumiałem, jakiego KYC wymagają (a ja na to nie mam po prostu nawet czasu - pomijając te bezpieczeństwo danych osobowych - szczególnie że zwykle potrzeba co najmniej kilku prób, żeby KYC przeszło...)
a dwa, że podobno jest dosyć wymagający (czasochłonny) no i odpuściłem.. No ale może jednak warto - jeśli mógłbyś pokrótce opisać, byłbym wdzięczny - jeśli są reflinki to podrzuć, jeśli się przekonam to użyje Twojego ;-)

Dwa selfie - jeden z kartką z bieżącą datą, a drugie z dokumentem w ręku (na którym nie musi być widać wszystkich danych) więc jak pisał @wwzsocki proste i bezpieczne... oprócz tego standardowo email i nr telefonu na który przysyłają kod aktywacyjny. Na całość tzn KYC i zrobienie zadań społecznościowych spokojnie wystarczy poświęcić 10 (max 15) minut...



Niby bezpieczne.. teraz, pewnie tak, ale kto wie co będzie w (niedalekiej) przyszłości, już teraz mamy zaawansowane algorytmy rozpoznawania twarzy, np na lotniskach (a po mału są testowane takie rzeczy: http://tv.wirtualnemedia.pl/film/platnosc-twarza-w-kfc-w-chinach ), więc nie można być do końca pewnym, że za jakiś czas również nasz wizerunek nie stanie się zagrożony... kto wie jak się technika rozwinie, i czy takie wyraźne (bo takie muszą być do kyc) zdjęcia nie zostaną kiedyś wykorzystane nie do końca tak jakbyśmy chcieli...

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 12, 2019, 12:22:49 PM
Last edit: May 12, 2019, 12:46:18 PM by Tytanowy Janusz
 #56

Pozwolę się odnieść do posta z tematu ENERGY earndrop, choć wątek, który chciałbym poruszyć może się nadaje do rozwinięcia w osobnym temacie?? :

...
A ogólnie mógłbyś coś więcej napisać o tym airdropie? Słyszałem o tym, ale raz że źle zrozumiałem, jakiego KYC wymagają (a ja na to nie mam po prostu nawet czasu - pomijając te bezpieczeństwo danych osobowych - szczególnie że zwykle potrzeba co najmniej kilku prób, żeby KYC przeszło...)
a dwa, że podobno jest dosyć wymagający (czasochłonny) no i odpuściłem.. No ale może jednak warto - jeśli mógłbyś pokrótce opisać, byłbym wdzięczny - jeśli są reflinki to podrzuć, jeśli się przekonam to użyje Twojego ;-)

Dwa selfie - jeden z kartką z bieżącą datą, a drugie z dokumentem w ręku (na którym nie musi być widać wszystkich danych) więc jak pisał @wwzsocki proste i bezpieczne... oprócz tego standardowo email i nr telefonu na który przysyłają kod aktywacyjny. Na całość tzn KYC i zrobienie zadań społecznościowych spokojnie wystarczy poświęcić 10 (max 15) minut...



Niby bezpieczne.. teraz, pewnie tak, ale kto wie co będzie w (niedalekiej) przyszłości, już teraz mamy zaawansowane algorytmy rozpoznawania twarzy, np na lotniskach (a po mału są testowane takie rzeczy: http://tv.wirtualnemedia.pl/film/platnosc-twarza-w-kfc-w-chinach ), więc nie można być do końca pewnym, że za jakiś czas również nasz wizerunek nie stanie się zagrożony... kto wie jak się technika rozwinie, i czy takie wyraźne (bo takie muszą być do kyc) zdjęcia nie zostaną kiedyś wykorzystane nie do końca tak jakbyśmy chcieli...

Tu jest tylko imię, nazwisko i zdjęcie. Taki dane są na facebooku w ilości setek milionów i są dostępne dla wszystkich. Czyni to więc dane z tego KYC bezużytecznymi ... kiedykolwiek. Bo zanim ktoś się schyli po 20 000 KYC z tego airdropa (na pewno nie za darmo) to prędzej zainteresuje się darmowymi z facebooka.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 12, 2019, 04:59:26 PM
 #57

Pozwolę się odnieść do posta z tematu ENERGY earndrop, choć wątek, który chciałbym poruszyć może się nadaje do rozwinięcia w osobnym temacie?? :

...
A ogólnie mógłbyś coś więcej napisać o tym airdropie? Słyszałem o tym, ale raz że źle zrozumiałem, jakiego KYC wymagają (a ja na to nie mam po prostu nawet czasu - pomijając te bezpieczeństwo danych osobowych - szczególnie że zwykle potrzeba co najmniej kilku prób, żeby KYC przeszło...)
a dwa, że podobno jest dosyć wymagający (czasochłonny) no i odpuściłem.. No ale może jednak warto - jeśli mógłbyś pokrótce opisać, byłbym wdzięczny - jeśli są reflinki to podrzuć, jeśli się przekonam to użyje Twojego ;-)

Dwa selfie - jeden z kartką z bieżącą datą, a drugie z dokumentem w ręku (na którym nie musi być widać wszystkich danych) więc jak pisał @wwzsocki proste i bezpieczne... oprócz tego standardowo email i nr telefonu na który przysyłają kod aktywacyjny. Na całość tzn KYC i zrobienie zadań społecznościowych spokojnie wystarczy poświęcić 10 (max 15) minut...



Niby bezpieczne.. teraz, pewnie tak, ale kto wie co będzie w (niedalekiej) przyszłości, już teraz mamy zaawansowane algorytmy rozpoznawania twarzy, np na lotniskach (a po mału są testowane takie rzeczy: http://tv.wirtualnemedia.pl/film/platnosc-twarza-w-kfc-w-chinach ), więc nie można być do końca pewnym, że za jakiś czas również nasz wizerunek nie stanie się zagrożony... kto wie jak się technika rozwinie, i czy takie wyraźne (bo takie muszą być do kyc) zdjęcia nie zostaną kiedyś wykorzystane nie do końca tak jakbyśmy chcieli...

Tu jest tylko imię, nazwisko i zdjęcie. Taki dane są na facebooku w ilości setek milionów i są dostępne dla wszystkich. Czyni to więc dane z tego KYC bezużytecznymi ... kiedykolwiek. Bo zanim ktoś się schyli po 20 000 KYC z tego airdropa (na pewno nie za darmo) to prędzej zainteresuje się darmowymi z facebooka.
Tylko, że facebook nie wymaga zdjęcia zgodnego(umożliwiającego identyfikację 1:1 z tym z dokumentu tożsamości) No chyba, że nie ma takich wymagań jeśli chodzi o ten earndrop energii? Mi po prostu się jakoś kojarzy, że robienie kyc to zawsze była męka, żeby zdjęcie "selfie' było wystarczająco podobne do tego w dowodzie Cheesy

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 12, 2019, 05:06:29 PM
 #58

Siema

No witam witam Smiley Co tam słychać?

Tylko, że facebook nie wymaga zdjęcia zgodnego(umożliwiającego identyfikację 1:1 z tym z dokumentu tożsamości) No chyba, że nie ma takich wymagań jeśli chodzi o ten earndrop energii? Mi po prostu się jakoś kojarzy, że robienie kyc to zawsze była męka, żeby zdjęcie "selfie' było wystarczająco podobne do tego w dowodzie Cheesy

Moje zdjęcie było w okularach, +20 kg i + 10 lat z przeterminowanym dowodem w ręce z zasłoniętymi paluchami wszystkim danymi poza imieniem, nazwiskiem i zdjęciem i przeszło bez problemu.
Dla porównania do huobi musiałem wysyłać z 10 razy bo okazało się w końcu, że mój aparat w telefonie posiada jakieś filtry zniekształcające zdjęcie (mimo, że wszystkie, dostępne w opcjach, wyłączyłem).
Im chyba na prawdę chodzi tylko o to by odsiać pana hakera z botem rejestrującego 10k kont w 1h.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 13, 2019, 09:34:14 AM
 #59

..Moje zdjęcie było w okularach, +20 kg i + 10 lat z przeterminowanym dowodem w ręce z zasłoniętymi paluchami wszystkim danymi poza imieniem, nazwiskiem i zdjęciem i przeszło bez problemu...chodzi tylko o to by odsiać pana hakera z botem rejestrującego 10k kont w 1h.

Ja też przesłałem stare prawo jazdy sprzed 15 lat już dawno nie ważne, wszystkie dane były zamazane, tylko imię, nawzisko i kraj zostawiłem widoczne.

To już nie pierwsze KYC, w którym używam starego przedawnionego dukumentu, które przeszło.

Natomiast sprawa już nie wygląda tak różowo na giełdach. Nie przejdzie żadna biedna podróbka.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 13, 2019, 03:49:36 PM
Last edit: May 13, 2019, 04:23:22 PM by Tytanowy Janusz
 #60


I jeszcze dodam, że na konkurencyjnym forum coraz bardziej popularna staje się teoria o tym, że za aktualnym rajdem stoją "bitcoinowi grubasi", którzy poprzez rozchwianie kursu chcą dać argument przeciwnym zgodzie na ETF członkom SEC - bo jeśli ETF przejdzie to aktualni crypto-grubasi stracą możliwość znanych nam manipulacji, a kontrola nad rynkiem zostanie przejęta przez jeszcze większych instytucjonalnych graczy.
Inspirujące podejście. Nie sądzisz jednak, że przy chęci osiągnięcia tego celu (odrzucenie wniosku) lepiej byłoby dla wielorybów obrać południe lub bujać wte i we wte przy 3000$ łamiąc opory i wsparcia pokazując atechniczność? Mi to bardziej wygląda na akceptację. Bo wielcy gracze instytucjonalni chcąc przejąć władzę będą musieli sporo bitcoina zakupić (by zawładnąć ceną musisz postawić walle na buy i na sell. Bez walla na sell cena może ci odlecieć i nici z władania :p). A po co im sprzedawać po 3000$ jak można po 15000$ ... wpasowuje sie to w opisane przeze mnie zachowanie ceny:
"To jest zbierane tak silnie jakby kupujący miał 100% pewność, że sprzeda drożej. "

Wygląda na to, że miałem rację. Co prawda jeszcze nie ETFy ale już BAKKT:


" As detailed in the ICE Futures U.S. filing with the CFTC today, bitcoin futures will be listed on a federally regulated futures exchange in the coming months."
https://medium.com/bakkt-blog/bitcoin-futures-custody-bakkts-differentiated-approach-59b88d6984b5

Kurs pokazał wyraźnie - euforyczne wzrosty bez względu na przeciwności... zupelnie jakby ktoś miał pewność, że bedzie komu sprzedawać ... i tak też się stało. insiderzy wiedzieli co najmniej 3 miesiące temu...

karty zostały odsłonięte. Wiadomo już pod co rosło. Teraz pytanie czy rynek pozwoli się insiderom wysprzedać i utrzyma kurs, czy rynek będzie za słaby i wychodzący insiderzy realizując zyski uwalą kurs ...
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!