Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:51:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Konu iptal  (Read 2257 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 13, 2019, 05:53:28 AM

Şu piyasa ortamında pek hakettigini söylemek güç doğrusu. Belki boğa gelir ise ilk 5 için EOS ile kapışır ama sanki EOS daha önde gibi. En azından onun zincirini kullanan tokenler bile var. İcon da öyle birşey var mı bilmiyorum?
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 971
Merit: 292

View Profile
May 13, 2019, 06:54:29 AM

Bitcoin sıçrama yapınca altcoinlerin hepsi kafasını kuma gömdü. İcx güzel proje olsa da istediği yere hala gelemedi. Dolar bazında fiyatlar aynı kalsada btc bazında zarar yazıyor sepetler. Bitconin kafayı alıp gitmeesi de baze ters tepiyor. Tamamen  altlarda olmakta hiç iyi değil.

.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
May 13, 2019, 08:47:35 AM

çok iyi iş yapan, çok sağlam görünen çok coinin kaderi bu bir yerde. verimlilik olarak baksak en başta btc olmaması gerekirdi zaten.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 13, 2019, 11:48:26 PM

fiyatı son zamanlarının en düşük seviyelerine geriledi resmen fakat bu düşüş sadece icon için geçerli değil tüm altcoinler düştüğü için düştü bitcoin durgunlaşıp sırayı altcoinlere devrettiğinde uçacağına eminim.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
May 14, 2019, 01:15:50 AM

Bugün bir ara ört yeşillendi BTC 7000 lerde iken baktım BTC 7250 olunca, bu şimdi sert giderse ortalık kan ağlar. 469 dan yolladım hepsini. 446 ya alış girmiştim. Tabi 425 i görünce almış. Miktar arttırdık ama BTC nin bu kadar gideceğini bilemedim. Belki daha da aşağılara gelebilir.
İlk 5 belki ekip dağılmaz ise ileride olabilir.

janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
May 14, 2019, 10:17:23 AM

icon cidden güzel proje ancak altcoin boğası geldiğinde, boğaya eşlik eder mi bunu öngörmek cidden zor. kore çıkışlı olması tabi ki bir avantaj, zira çok fazla kore borsası var ve kore çıkışlı projeler er ya da geç değerleniyor. yine de temkinli olmak lazım çünkü önceki boğadan sonra  yatırım yapanların parası nerdeyse onda bire indi.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 14, 2019, 04:52:38 PM

Neo bile can çekişiyor. Muadili fazlaca coin var bunlar hala bir halt yapmadılar. Yakında icolar da bitecek o zaman ne yapacaklar merak ediyorum.

coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
May 14, 2019, 06:48:12 PM

Güzel bir inceleme olmuş. ICON bu piyasada belirli bir süredir olanların gayet iyi bildiği ve ekibi oldukça çalışkan ve aktif olan projelerden biri.

Şahsen bana da olukça sempatik geliyor ancak piyasa yönünü henüz tam belli etmemişken riske girmek mantıklı değil. Gerçi uzun vadeli olarak tutulursa ileride yüz güldürme potansiyeli piyasa ortalamasının bir hayli üstünde ama şu an girmek için henüz erken olduğunu düşünüyorum.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 14, 2019, 07:09:25 PM

proje ile ilgil olarak çok öncelerinden beridir inceleme yapmıştım zaten bir çok kkişide aynı düşüncedeydi bakalım göreceğiz bakalım hak ettiği değeri görecek mi ...
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
May 15, 2019, 03:12:58 PM

Icon'a icodan yatırım yaptım karımı alıp bir kısmınıda uzun vadeli olarak halen bekletiyorum.öyle ki varlığını unuttum desem yeridir. birgün dönüşü muhteşem olacak diye beklemeye devam  Smiley
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
May 16, 2019, 08:25:43 AM

Benimde aklıma yatmayan şu: bu düşüşün sadece ayı piyasası ile alakası yoktur. Çünkü %97 az bir oran değil. Eğer ekip iyi ise eğer bu beklediğimiz boğa sezonu gelirse iyi işler yapabilir.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
May 16, 2019, 09:20:22 PM

Icx hakkında tek bildiğim en hızlısı olduğu. Bu özelliği bile onu özel yapıyor bencede ilk 5 olmasa bile ilk 10 da olmayı hak eden bir proje.

akiko6823
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
May 17, 2019, 05:11:52 PM

Bu coin harika özelliklere sahip marketcap teki 20 ci sıradaki bir coinden bile kat kat iyi neden gerilerde anlamak mümkün değil. Hak ettiği yer ilk 5 bence hatta.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
May 18, 2019, 11:30:18 PM

Network   Speed             Fees            Volume
GoChain 5 seconds   $0.000002   1300 tps
Bitcoin   10-60 minutes   $0.07-$3.50   6 tps
Ethereum   1-14 minutes   $0.01-$0.50   13 tps

ha bir de şöyle bir proje var Gochain adında ama ben ona artık stopChain diyorum Cheesy 2 cent'i gördü mü satışa geçiyorlar. inşallah sizin icon ilk 5'e girer de şu garipler de 44. sıraya yerleşir. Wink

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
May 19, 2019, 11:36:04 AM

Takip ettiğim bir proje fakat nedense piyasada çok değerlenmiyor. Muhtemelen fiyatı çıktıktan sonra haberleri yaymaya başlayacaklar ondan sonra millet fomolanıp satın alacak

tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
May 19, 2019, 12:33:08 PM

https://medium.com/@ibm_8447/7-scam-coins-that-you-will-never-suspect-of-being-scams-1-icon-icx-8902d1b66fce

ingilizce bilmeyenler için özetle bu adamlar ztn korede blockchain tabanlı yazılım projeleri yapıyorlar ama icon ile alakası yok.
bir röportajda kurucusu ağzından baklayı çıkarıyor ve müşteriye has yapılan işlerden çok para gelmediği için icon olayına girdiklerini söylüyor yani para toplamak için.
siz de diyebilirsiniz ki giriş neden önemli değil ben sonuca bakarım diye, sonuç olarak ortada pek bişey yok, diğer binlerce coinden farkı nedir.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
May 20, 2019, 12:32:26 AM

Xmaxpro adlı Türkçe youtube kanalı çok güzel bir inceleme yapmış ICON ile ilgili, bakmanızı öneririm:

https://www.youtube.com/watch?v=OYeNOXlq7sw

İngilizceniz varsa bu video'ları da izlemenizi öneririm:

https://www.youtube.com/watch?v=015t8_-yvos

https://www.youtube.com/watch?v=IazDgKkcsJU

https://www.youtube.com/watch?v=QLAnYhWiet4

Teşekkürler hocam videolar için. Türkçe olan videoyu izledim sonuna kadar. Daha önceden ufak çaplı bir yatırım yapmıştım. Umarım 12 dolar seviyelerine tekrar cikar. Ama bunun için marketcap in 1 trilyon dolara kadar gitmesi lazim gibi.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 20, 2019, 01:24:17 AM

Hakediyorsa şuan burada ne işi var bunun onu anlamıyorum boğa piyasasında bütün coinler çılğınlar gibi artıyor buda normal olarak artıyor gerçekten değerli bir coinse ayıdada kendisini belli edebilir o zaman anlaşılır  hak ediyomu hak etmiyomu ilk 5i.
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
May 20, 2019, 05:29:47 AM

Xmaxpro adlı Türkçe youtube kanalı çok güzel bir inceleme yapmış ICON ile ilgili, bakmanızı öneririm:

https://www.youtube.com/watch?v=OYeNOXlq7sw

İngilizceniz varsa bu video'ları da izlemenizi öneririm:

https://www.youtube.com/watch?v=015t8_-yvos

https://www.youtube.com/watch?v=IazDgKkcsJU

https://www.youtube.com/watch?v=QLAnYhWiet4

Teşekkürler hocam videolar için. Türkçe olan videoyu izledim sonuna kadar. Daha önceden ufak çaplı bir yatırım yapmıştım. Umarım 12 dolar seviyelerine tekrar cikar. Ama bunun için marketcap in 1 trilyon dolara kadar gitmesi lazim gibi.

Rica ederim. Daha önceki ATH’sine ulaştığında market cap 750 milyar dolardı. Ortada ürün bile yoktu o zamanlarda, erc-20 token’dı.

Bende izledim videoyu ve bu yorumlarınızı okuyunca inşallah yeni ATH yapar diyorum. Bende az bir miktar alım yaptım videoyu izledikten sonra. Elimde belli bir süre tutma planım var. Boş bir coin gibi durmuyor gerçekten.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
May 21, 2019, 05:31:10 AM

Hadi bakalım icon inşallah yeni bir ATH yapar. Şu sıralarda binance kendi çıkardığı ieolari belli bir yere götürmeye çalışıyor.  Millet matic gibi olacak diye harmony one da daldım diye bunun olabilmesi için bnb alımı artsın diye matici hala götürüyorlar. umarım bu beklediğimiz boğa da bu tokenler ile geçmez.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: