Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:01:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DT üyelerinin dikkatine  (Read 241 times)
Cean (OP)
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
July 03, 2019, 08:31:17 PM

Geçenlerde yeni farkettim de, artık kırmızı bir skora sahipseniz marketplace gibi bölümlerde konunuzun üzerinde uyarıyor, hatta baya baya bu kişi S C A M M E R diyor!

Keşke birini dolandırmış olsaydım da yerinde olsaydı bari. Bilen bilir, Merit saçmalığı ilk çıktığı sıra ağlayana veriyordum 10-50 Merit. Çünkü Hero olduğumdan bende çoktu. Sırf cömertlikten RED trust yenir mi? Multi hesap açıp onlara da atabilir veya sata da bilirdim ama cömertlik yapıp dağıttım.

Haa, yok ama bu dilimizi dahi bilmeyen orospu çocukları için öyle değil. Onlara dert oldu!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2992663.msg30798209#msg30798209

Sonra Lauda denen faşist de eksik olmadı. Yazdığına bakar mısınız?
Blatantly, publicly, admitted trading of merit with their friend. > Açıkça sözde Leonbtc ile merit ticareti yapmışım. Hani nerde?! Ulan dilimizi bilmiyorsun gitmiş Google Translate ile çevirip, ticaret yaptığımız kanısına varmışsın! Yok böyle bir şey...

Sonra 3 ay sonra marlboraza denen ibne çıkıp gelip de Cheater yazması yok mu... Çok mu araştırıyorsunuz işsizler!

PM attım, bol bol küfür ettim kaldırmadı orospu evlatları.

Her şeyi geçtim. BUNLAR BENİM İŞİME VE TİCARETLERİME MANİ OLUYORLAR.

Açıkçası sikiyim böyle forumu.

Yeni DT olan arkadaşlar bu iftiraya ve haksızlığa karşı olarak Lauda ve Marlboraza nickli şahıslara Negatif trust bırakır ve bana da Pozitif trust bırakırlarsa çok memnun olur, hatta ödüllendiririm. Bıktım. Yardımcı olun.
1714640487
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714640487
Reply with quote  #2

1714640487
Report to moderator
1714640487
Hero Member
*

Ignore
1714640487
Reply with quote  #2

1714640487
Report to moderator
1714640487
Hero Member
*

Ignore
1714640487
Reply with quote  #2

1714640487
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714640487
Hero Member
*

Ignore
1714640487
Reply with quote  #2

1714640487
Report to moderator
1714640487
Hero Member
*

Ignore
1714640487
Reply with quote  #2

1714640487
Report to moderator
1714640487
Hero Member
*

Ignore
1714640487
Reply with quote  #2

1714640487
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 03, 2019, 08:34:58 PM

Çok geçmiş olsun, sana karşılıksız trust verirlerse trust sistemini kötüye kullanmış olurlar. Bunu yapamazlar.

Lydian, AlyattesLydia, Ekiller, By rallier

Hepsi yerelde tanındık, bilindik üyeler ama oy sistemine göre onlar kadar güçlü değiller. Bu yüzden direkt olarak başka bir DT ile tartışmak onları DT sisteminin dışına iter.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
July 03, 2019, 08:36:35 PM

Geçenlerde yeni farkettim de, artık kırmızı bir skora sahipseniz marketplace gibi bölümlerde konunuzun üzerinde uyarıyor, hatta baya baya bu kişi S C A M M E R diyor!

Keşke birini dolandırmış olsaydım da yerinde olsaydı bari. Bilen bilir, Merit saçmalığı ilk çıktığı sıra ağlayana veriyordum 10-50 Merit. Çünkü Hero olduğumdan bende çoktu. Sırf cömertlikten RED trust yenir mi? Multi hesap açıp onlara da atabilir veya sata da bilirdim ama cömertlik yapıp dağıttım.

Haa, yok ama bu dilimizi dahi bilmeyen orospu çocukları için öyle değil. Onlara dert oldu!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2992663.msg30798209#msg30798209

Sonra Lauda denen faşist de eksik olmadı. Yazdığına bakar mısınız?
Blatantly, publicly, admitted trading of merit with their friend. > Açıkça sözde Leonbtc ile merit ticareti yapmışım. Hani nerde?! Ulan dilimizi bilmiyorsun gitmiş Google Translate ile çevirip, ticaret yaptığımız kanısına varmışsın! Yok böyle bir şey...

Sonra 3 ay sonra marlboraza denen ibne çıkıp gelip de Cheater yazması yok mu... Çok mu araştırıyorsunuz işsizler!

PM attım, bol bol küfür ettim kaldırmadı orospu evlatları.

Her şeyi geçtim. BUNLAR BENİM İŞİME VE TİCARETLERİME MANİ OLUYORLAR.

Açıkçası sikiyim böyle forumu.

Yeni DT olan arkadaşlar bu iftiraya ve haksızlığa karşı olarak Lauda ve Marlboraza nickli şahıslara Negatif trust bırakır ve bana da Pozitif trust bırakırlarsa çok memnun olur, hatta ödüllendiririm. Bıktım. Yardımcı olun.

Bildiğim kadarı ile bunu yapmak doğru değil.
Cean (OP)
Hero Member

View Profile
July 03, 2019, 08:45:31 PM

Çok geçmiş olsun, sana karşılıksız trust verirlerse trust sistemini kötüye kullanmış olurlar. Bunu yapamazlar.

Hepsi yerelde tanındık, bilindik üyeler ama oy sistemine göre onlar kadar güçlü değiller. Bu yüzden direkt olarak başka bir DT ile tartışmak onları DT sisteminin dışına iter.

Karşılığa açığım. Ticaret, escrow, veya her neyse. Evet, trust güçleri bireyselde yetersiz gelebilir ancak, birlikte bana destek olurlarsa en azından denk olabileceği kanaatindeyim.

Ticaret de yapabiliriz hiç sorun değil. Zamanında MesutCan hocam ile de yaptım. Trust geçmişinden görebilirsiniz bunları. Ona da sorabilirsiniz.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 03, 2019, 08:47:15 PM

Ticaret de yapabiliriz hiç sorun değil. Zamanında MesutCan hocam ile de yaptım. Trust geçmişinden görebilirsiniz bunları. Ona da sorabilirsiniz.

Yeni trust sisteminde birileri sana pozitif trust gönderse bile, negatif trustun kirmizi bir şekilde duruyor. Bu flag’ı ise yereldeki DTler kaldıramaz, kaldırdıkları anda hepsi hakkında flag açılır ve yine DT sisteminin dışında kalırlar. Bu yüzden ticaretin engelleniyorsa en iyisi sıfırdan başlamak.
Cean (OP)
Hero Member

View Profile
July 03, 2019, 08:51:15 PM

Yeni trust sisteminde birileri sana pozitif trust gönderse bile, negatif trustun kirmizi bir şekilde duruyor. Bu flag’ı ise yereldeki DTler kaldıramaz, kaldırdıkları anda hepsi hakkında flag açılır ve yine DT sisteminin dışında kalırlar. Bu yüzden ticaretin engelleniyorsa en iyisi sıfırdan başlamak.
Bendekiler flag değil, trust skoru sadece. Şimdi sıfırdan başlamak kolay değil be hacı. Bir de o kadar çeviri konum var. Bir çeviriye, bir işe başvururken geçmiş çalışmalarım için bu hesabı gösteriyorum.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
July 03, 2019, 08:52:12 PM
Merited by Vispilio (1)

Karşılığa açığım. Ticaret, escrow, veya her neyse. Evet, trust güçleri bireyselde yetersiz gelebilir ancak, birlikte bana destek olurlarsa en azından denk olabileceği kanaatindeyim.

Sizi anlıyorum ama  mevzu işte tamda bu,  Bu işi böyle danışıklı olarak şike yöntemi ile yapmak doğru değil zaten.  
Başınıza talihsiz bir olay gelmiş olabilir ama bu olaya aynı şekilde ve yöntemler ile cevap verir isek bizde aynı hatayı yapmış oluruz.
Hatta sizin böyle bir konu açmanız bile bir negatif trust daha yemenize neden olabilir.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 03, 2019, 08:54:44 PM

Eğer diğer hesap da sana merit göndermeseydi seni savunabilir, çözebilirdik ama o da sana merit gönderdiği için her şey senin alehine, keşke elden bir şey gelse.

Globalde wwzocki adlı üye merit ticareti yapmasına rağmen marlboroza yani sana negatif trust veren DT üyesi ondan negatif trustunu kaldirdi, neutral yapti. Bunu kullanarak sana karşı adil olmasini söyle, çifte standart yapılmamalı.

Sonra da Lauda’ya marlboroza’nin kaldirdiğindan bahsederek rica et, ticaret yapmadiğina ikna et çünkü sen o meriti attiğinda merit sistemi yeni gelmişti.

Ben dahil herkes sanki her ay meritimiz yeniden gelecek saniyorduk bundan dolayi çoğu kişi bol keseden meritleri salladı.

Sistemi bilmemek, merit ticareti yapmak değildir. O dönem sistemi herkes yeni öğrenmeye çalışıyordu ve heyecanli bir şekilde yenileneceğini sanip merit gönderdiler.
Cean (OP)
Hero Member

View Profile
July 03, 2019, 08:56:21 PM

Sizi anlıyorum ama  mevzu işte tamda bu,  Bu işi böyle danışıklı olarak şike yöntemi ile yapmak doğru değil zaten.  
Başınıza talihsiz bir olay gelmiş olabilir ama bu olaya aynı şekilde ve yöntemler ile cevap verir isek bizde aynı hatayı yapmış oluruz.
Hatta sizin böyle bir konu açmanız bile bir negatif trust daha yemenize neden olabilir.
Başka bir yolu yok ki bunun. Keşke olsa. Dediğim gibi negatif bırakan şahıslara özelden önce iyi bir dille anlattım durumu. Cevap alamayınca saydım da saydım. Modlar da yardımcı olmuyor. Theymos'a da yazmadım. Umursayacağını sanmadığım için.

Şöyle yapalım: Tamam, bu şahıslara negatif bırakmayalım; bu etik olmayabilir (ki bence adaletli olan budur, madem bu forumda işler böyle yürüyor.)

Eğer diğer hesap da sana merit göndermeseydi seni savunabilir, çözebilirdik ama o da sana merit gönderdiği için her şey senin alehine, keşke elden bir şey gelse.

Globalde wwzocki adlı üye merit ticareti yapmasına rağmen marlboroza yani sana negatif trust veren DT üyesi ondan negatif trustunu kaldirdi, neutral yapti. Bunu kullanarak sana karşı adil olmasini söyle, çifte standart yapılmamalı.

Sonra da Lauda’ya marlboroza’nin kaldirdiğindan bahsederek rica et, ticaret yapmadiğina ikna et çünkü sen o meriti attiğinda merit sistemi yeni gelmişti.

Ben dahil herkes sanki her ay meritimiz yeniden gelecek saniyorduk bundan dolayi çoğu kişi bol keseden meritleri salladı.
Ya sorma, sanki ona gönder dedim.

Marlborazayı bilmem de Lauda imkansız. Beni engellemiştir zaten.

Sistemi bilmemek, merit ticareti yapmak değildir. O dönem sistemi herkes yeni öğrenmeye çalışıyordu ve heyecanli bir şekilde yenileneceğini sanip merit gönderdiler.
Değil mi? Adam orada rütbe atlayamayacağım diye üzülüyor. Ben de vicdan yapıp göndermişim. Bilsem böyle olacağını...
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 04, 2019, 11:48:10 AM

Lauda ve marlbroza dan benimde neg trustum var. Bana göre tamamen eften püften sebep,  o sebepten vereceksen olsan blog yazan bountye katılan doğru dürüst adam kalmaz. Ama amaçları adil olmak değil, eleyebildikleri kadar adam elemek. her bahanede eksiyi basıyorlar.
KemalSayar
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
July 06, 2019, 12:20:35 PM

gerçekten çok yazık olmuş dostum. ne denebilir bilemiyorum...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: