Bitcoin Forum
May 24, 2024, 07:18:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 🔔📢 Perlin Network IEO Detayları ve Yeni BNB Hesaplama Yöntemi [7 Ağustos]  (Read 1885 times)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 19, 2019, 06:36:42 AM

Başlığı okuyunca yeni ieo geliyor zannettim ama şuan için ortalıkta öyle bir hal yok. Zaten öyle olsa CZ önce Twitter'dan açıklama yapıyor. Bu başlık sadece olacaklar hakkında bilgi vermiş.
Not: keşke ortalama hesaplama kısmını vermeseydin. 😄😄😄
Bilmeyen kendini köprüden atsın 😄
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
July 19, 2019, 07:09:59 AM

Teşekkürler hocam bilgilendirme için. ieo eli kulağındadır artık gelir. Bu kez kurallar farklı gibi bir öncekinde millet mahvoldu bnb düşünce bilette %10 da kalınca kişi başı kötü oldu nu kez şans artar umarım.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 19, 2019, 07:17:56 AM

Anladığım kadarıyla bnb yi bir yerden sonra tamamen hodl koinine çevirecek cz hazretleri. İeo lar bittiği zaman hodl yapanlara airdropla paylaşım yapmaya başlar. Adam işin mantığını çözmüş. Bizim yerli ve diğer yabancı borsalar ancak mal mal bakar. İleride ders olarak okutulması gereken bir başarı diyeceğim ama daha her şey belli değil,
Tam doğru tespit.
Bnb'nin mümkün olduğunca tutulmasını satılmamasını istiyor Cz. Fiyatı her geçen gün yükselsin istiyor. Bakalım başarılı olacak mı.
Ticket sayılarının artırılması iyi olmuş. 50 bnb tutan 1 bilet alabiliyordu. şimdi 5 ihtimalden 1 çıksa bile güzel aslında.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 19, 2019, 07:22:46 AM

Sayı düşülmesi güzel olmuş ama fiyat hala yüksek gözüküyor.Artık bir yerden x yapıp ufak ufak her düşüşte Bnb toplamalı.Piyango gibi belki çıkabilir hesabı biriktirmeli.Tabi herşeyin bir zamanı var.Biraz daha piyasayı izlemek daha sağlıklı karar verme acısından iyi olur.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 19, 2019, 07:27:00 AM

30 dolar civarında son görüşlerimiz haberiniz olsun. sonra aman niye almadım demeyin alabiliyorsanız 250tane alın koyun kenara girse girse 7500 dolar girer suanki fiyatıyla ama tahminim cz bunu 100dolar ustune tasımakta kararlı adam kendi coinlerinden yakıyor burn periodlarında. ya fena ucurucak ya fena batacak. Suanki ruzgara göre ucması daha mantıklı
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
July 19, 2019, 09:17:03 AM

Anladığım kadarıyla bnb yi bir yerden sonra tamamen hodl koinine çevirecek cz hazretleri. İeo lar bittiği zaman hodl yapanlara airdropla paylaşım yapmaya başlar. Adam işin mantığını çözmüş. Bizim yerli ve diğer yabancı borsalar ancak mal mal bakar. İleride ders olarak okutulması gereken bir başarı diyeceğim ama daha her şey belli değil,

Çok hırslı ve bnb için elinde ne imkan varsa yapıyor. Hedefleri çok büyük. Bnb yi bikaç sene içinde bin dolar üstüne çıkartır.
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 19, 2019, 11:57:55 AM

İyi yorumlamışsınız hocam BNB tutmak farz olacak yakında, tekeline aldı artık kripto paraları resmen. Merkezsiz dedik merkezi binance olacak gibi gözüküyor, bu sefer ilk kez ben de katılmaya çalışacağım launchpad'e, elimde patlamaz umarım Smiley

1881 - 193∞
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
July 20, 2019, 04:56:31 AM

14 milyon  bnb sürmüşler piyasaya  420 milyon  dolar  değerinde  dikkat edin  ;  39k 44k sat larda poh pohlanan bnb  28k satlarda  uzun  vadede kar  bırakacak muhakak fakat  tedbiri elden bırakmamak gerekir  piyasanın gerçek sahibi BTC dir arkadaşlar  geçen icoda  39 k sat lardan alınan   500 bnb % 30 zarar saydı üstüne bir de   piyango vurmayınca siz  düşünün.

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
July 20, 2019, 11:17:01 AM

Binance dex üzerinde olan bnb tokenleri kampanya için geçerlimi acaba arkadaşlar bilgisi olan varmı?
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 20, 2019, 11:27:47 AM

Binance dex üzerinde olan bnb tokenleri kampanya için geçerlimi acaba arkadaşlar bilgisi olan varmı?

ieo bilet hakkı için diyorsanız hayır geçerli değil.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
July 20, 2019, 02:06:51 PM

ieo bilet hakkı için diyorsanız hayır geçerli değil.

Anladım tesekkürler binance borsaya aktarayım o zaman ben dex üstünden aldıgım cüzdanda tutuyordum bnb leri.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
July 21, 2019, 12:03:15 AM

Yeni düzenlenen bilet adetlerinden şikayetçi olmamakla birlikte, geçmişe dönük snapshotlar ile bilet şansına erişilecek olması durumu tam bir saçmalık olmuş bence, IEO projesi ilan edilmeden önce geçerli olabilecek önceden bilinmeyen uzun süreler ile BNB'yi ilelebet tutmaya zorlamalar hoş değil. Belirli süreler duyurulması ve o süreler içinde kayıt alınması, sonrasında insanların serbestçe BNB ticareti yapabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Uzun vadeli BNB tutanlar açısından ise güzel hareketler elbette.
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
July 21, 2019, 04:01:39 AM

Anladığım kadarıyla daha fazla biletle daha fazla kişiye ieoya katılma hakkı veriyor. Ancak eskiden olan 300 dolarlık yatırım yapma hakkı bilet başına 60 dolara düşecek. bence gayet iyi çıkma olasılığı fazla ama kar miktarı düşüyor.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 21, 2019, 06:10:41 AM

Anladığım kadarıyla daha fazla biletle daha fazla kişiye ieoya katılma hakkı veriyor. Ancak eskiden olan 300 dolarlık yatırım yapma hakkı bilet başına 60 dolara düşecek. bence gayet iyi çıkma olasılığı fazla ama kar miktarı düşüyor.

Yani aslında diyebilirizki, her haliyle parası olan daha çok para kazanmaya devam edecek. Parası az olana da sus payı olarak bir miktar daha fazla katılım hakkı çıkacak...
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
July 21, 2019, 10:23:25 AM

Bilgiler için öncelikle teşekkürler. Binance her ieo da katılımcıların şikayetlerinide değerlendirerek kuralları değiştiriyor maksat şikayet azalsın. Zaten iyide yapıypr yeni ieo da 50 bnb tutan 5 bilet hak kazanacak maks 25 bilet olacak burada tabi bilet çıkma şansı artacak ancak 300 usd lik ieo alınacaksa 5 biletin 1 ine isabet olursa 60 usd lik alınabilecek ancak yinede daha adil bir sistem diye düşünüyorum.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2019, 01:55:41 PM

Bnb kilitlemek bir nevi zorunlu hale geliyor gibi görünüyor ki bu da muazzam değer artışı haline gelebilir. Emeğiniz için teşekkür ederim çok açık olmuş her şey.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
July 21, 2019, 02:01:23 PM

Yani aslında diyebilirizki, her haliyle parası olan daha çok para kazanmaya devam edecek. Parası az olana da sus payı olarak bir miktar daha fazla katılım hakkı çıkacak...

Tabiki parası olan daha çok para kazanacak.

BNB 39 dolardan 24 dolara düştü farkında mısınız? 1000 BNB tutan adamla 50 BNB tutan adamın kaybı aynı mıydı? Ayrıca tek biletine Elrond cıkıp 200 bnb kazanan adamlar var. 1’e 5 kazandilar, bu devirde çok iyi para.

Ayrıca bilet başı 60 dolar muhabbeti resmi değil, öyle bir şey açıklanmadı daha Smiley
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 21, 2019, 04:09:30 PM

İlk gelen tokenleri ilk kapar mantığında yapılan hiç bir IEO'da maalesef başarılı bir katılım gösterememiştim. Sonrasında ise bütçe sıkıntılarım nedeni ile hiç bir proje için katılım gösterme şansım olmamıştı. Bu sefer yapılacak olan çekilişte ise artık bende varım ve katılım hakkı kazanmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam.. Bu mesajımda sizlerle hem bu mutlu ve eski anılarımı paylaşmak istedim hemde konu sahibi arkadaşa oldukça başarılı bir çeviri yaptığı için teşekkür etmek istedim. Ayrıca mesajımı da son bir soru ile sonlandırmak istiyorum. Sadece 2 gün 50 BNB hodl yapan kişi ile 7 gün boyunca 50 BNB tutan kişi aynı miktarda mı bilet kazanacak? Yoksa hesaplama direkt olarak /7 olarak mı yapılacak? 2 gün BNB hodl eden kişinin hesaplaması 2 gün üzerinden mi yapılacak yoksa 7 gün üzerinden mi yapılacak?
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 21, 2019, 08:47:07 PM

İlk gelen tokenleri ilk kapar mantığında yapılan hiç bir IEO'da maalesef başarılı bir katılım gösterememiştim. Sonrasında ise bütçe sıkıntılarım nedeni ile hiç bir proje için katılım gösterme şansım olmamıştı. Bu sefer yapılacak olan çekilişte ise artık bende varım ve katılım hakkı kazanmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam.. Bu mesajımda sizlerle hem bu mutlu ve eski anılarımı paylaşmak istedim hemde konu sahibi arkadaşa oldukça başarılı bir çeviri yaptığı için teşekkür etmek istedim. Ayrıca mesajımı da son bir soru ile sonlandırmak istiyorum. Sadece 2 gün 50 BNB hodl yapan kişi ile 7 gün boyunca 50 BNB tutan kişi aynı miktarda mı bilet kazanacak? Yoksa hesaplama direkt olarak /7 olarak mı yapılacak? 2 gün BNB hodl eden kişinin hesaplaması 2 gün üzerinden mi yapılacak yoksa 7 gün üzerinden mi yapılacak?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Bu sefer umarım katılım hakkı elde eder ve kar elde edersiniz hocam. Sorunuza gelirsek, şöyle tahmin ediyorum: Örneğin 10 günlük bir tutma süreci var, 10 boyunca tuttun 10a böldüler 50 çıktı, ona göre ticket vericekler..O süre boyunca 2 gün tutanın BNBsini de 10'a bölerler ki adil olsun, 2 gün tutanla 10 gün tutan ayrımı yapılsın diye..Her türlü o ' tutma günü sayısı 'na bölünecektir.

1881 - 193∞
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
July 22, 2019, 01:35:02 PM

12 sattan satacaklar   50 milyar adet var  erd  7.5 m var dı 6 satdan vernişlerdir  bu  ico karlı olmuyacak gibi  en fazla 2x  belki onu bile görmeye bilir malum piyasa hali  totol sple ise korkunç    999.000.000.000 WIN

50 milyar  token  hareket ettirmek için sağlam  hacim gerekiyor

bnb  dump yiyebilir  dikkat edin kar edeceğiz derken  tavsiyem  btc durmanız

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: