Bitcoin Forum
May 17, 2024, 05:44:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 🔔📢 Perlin Network IEO Detayları ve Yeni BNB Hesaplama Yöntemi [7 Ağustos]  (Read 1885 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 01, 2019, 01:40:33 PM

BnB Snapshot Gunceleme: Bu geceden itibaren her gun 24 kere, rastgele saatlerde snapshot alinip bilet için ortalama alinacak.

Source: https://mobile.twitter.com/binance/status/1156918471793340417
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 01, 2019, 01:44:29 PM

BnB Snapshot Gunceleme: Bu geceden itibaren her gun 24 kere, rastgele saatlerde snapshot alinip bilet için ortalama alinacak.

Kaynak link atabilir misiniz hocam?

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 01, 2019, 01:45:43 PM

Simdi yine 7 gün hold etmek ile bilet kazanilabiliyordu... Bundan sonraki IEO'larda bu hold süresi 14, 30 gün diye artacak duyumlarim var. Hadi 14 gün yine neyse ama 30 gün hold ne demek arkadas. Gerci BNB'yi zaten hold edenler icin sorun yok ama - arada sadece IEO icin BNB tutanlar soguyup cikacakgtir zamanla diye düsünüyorum ve umuyorum.

14 ve sonrasıda devamlı 30 gün işi duyum değil yanlız resmiyet kazanmış , binance açıklamasıdır.

buna dikkat çektiğin iyi oldu,  holdun uzun süreceği artık resmi bir olay, spekülasyon değil yani. artık daha uzun süre tutulacak bnb ler ieo da.

şu anda 0.00000004 btc den işlem görüyor,  0.00000005 'den alan iyice azaldı.  açılışta 4x olarak hesaplıyordum.  yanılmadım Cheesy

evet sizinki nokta atışı olmuş. yoksa balinası sizmisiniz  Smiley

artık ieo hesaplaya hesaplaya hesap uzmanı olduk hocam Cheesy  az mı girdik ieo lara,   sen de baya yaklaştın  3x-6x arası diyordun dün sen de.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 01, 2019, 01:50:39 PM

Bu wink kisaltmasini cmc ye yazdım ve cmc de gözüktü. Toplam suply 80 milyar gözüküyor. Market kısmına tıkladim ve karşıma yobit çıktı. Yobitte listelenen bu wink ile alakalı değildir herhalde? Onun da fiyatı 5 sat gözüküyor. Milleti tokatlayabilir bu yobit.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 01, 2019, 02:35:25 PM

ieo lar hakkındaki son büyük hatasını düzelti binance. fakat öncekiler gibi bunun içinde aynı şeyi söyleyeceğim , hatadan dönmelerini taktir etmiyorum çunkü buda  hatadan çok hiç yapmamaları gereken bir eşşeklikti.
ortada rant varsa bnb nin hodleri yiyecek, vur kaçcısı değil.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 01, 2019, 02:38:39 PM

ieo lar hakkındaki son büyük hatasını düzelti binance. fakat öncekiler gibi bunun içinde aynı şeyi söyleyeceğim , hatadan dönmelerini taktir etmiyorum çunkü buda  hatadan çok hiç yapmamaları gereken bir eşşeklikti.

aynen oyle. gece 2:59’da gelip 3:01’de giderek ieoya katilmak neyin sacmaligiydi? tokenin cilesini ceken katilsin ieoya hatta 30 gun hold suresi de iyidir benim için. yatirim zaten boyle yapilir anlik vurkaç işi kumar gibi.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
August 01, 2019, 02:45:38 PM

ieo lar hakkındaki son büyük hatasını düzelti binance. fakat öncekiler gibi bunun içinde aynı şeyi söyleyeceğim , hatadan dönmelerini taktir etmiyorum çunkü buda  hatadan çok hiç yapmamaları gereken bir eşşeklikti.

aynen oyle. gece 2:59’da gelip 3:01’de giderek ieoya katilmak neyin sacmaligiydi? tokenin cilesini ceken katilsin ieoya hatta 30 gun hold suresi de iyidir benim için. yatirim zaten boyle yapilir anlik vurkaç işi kumar gibi.

kümülatif de gidebilir, diyelim 20 gün tutulur,  bir sonraki ieo 2-3 ay sonra ise, 2-3 ay boyunca sürekli hold yapana da bonus verilir, %5-10 gibi ufak rakamlarda.  böylece sürekli tutana ufak mükafatlar olur.

zaten ilk ieo hold işleri rezillikti, adamlar saat bile vermişti şu saat snapshot diye.
sonra, random 1 snap dediler,  millet onunda açığını buldu al sat yaptı gene
ziya1453
Full Member

View Profile
August 01, 2019, 02:59:20 PM

ieo lar hakkındaki son büyük hatasını düzelti binance. fakat öncekiler gibi bunun içinde aynı şeyi söyleyeceğim , hatadan dönmelerini taktir etmiyorum çunkü buda  hatadan çok hiç yapmamaları gereken bir eşşeklikti.

kümülatif de gidebilir, diyelim 20 gün tutulur,  bir sonraki ieo 2-3 ay sonra ise, 2-3 ay boyunca sürekli hold yapana da bonus verilir, %5-10 gibi ufak rakamlarda.  böylece sürekli tutana ufak mükafatlar olur.

zaten ilk ieo hold işleri rezillikti, adamlar saat bile vermişti şu saat snapshot diye.
sonra, random 1 snap dediler,  millet onunda açığını buldu al sat yaptı gene

cz son 3 ayda 5 ieo yapacağız dedi. ortalama ayda 1 eio bile yapsalar 30 gün aralıklı şekliyle( bir sonraki ieo da 15 gün sonraki tüm eio 30 gün olacak dendi) bnb leri hiç yerinden oynatmamak gerekecek.
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
August 02, 2019, 05:29:22 AM

Evet son durumu hic bnb oynatmayacak hale getireceklerdir, ama winkte yatirim miktari azdi ve bnb dususuyle beraber kar mi edildi zarari belli degil bazilari icin

1881 - 193∞
ziya1453
Full Member

View Profile
August 02, 2019, 12:39:39 PM

Evet son durumu hic bnb oynatmayacak hale getireceklerdir, ama winkte yatirim miktari azdi ve bnb dususuyle beraber kar mi edildi zarari belli degil bazilari icin
sırf ieo dan kar edip hemen sonra dumplamak için bnb alan ''bazıları'' mümkünse hiç gelmesin. topluluğa bir fayda sağlamadan kimse kimseye yedirmez o dolmayı.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
August 02, 2019, 03:09:31 PM

uzun süreli hold olması kafama yatan bir durum.  fırsatçıları uzak tutuyor,  al-satçıları da uzak tutuyor, tekkeyi bekleyen çorbayı içiyor mantığı
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 03, 2019, 07:36:17 AM

Merhaba Binance Tutkunları...

Binance, 2 Ağustos 2019 tarihinde, Binance Launchpad'deki gelecekteki projeler için aşağıdaki BNB hesaplaması kuralını yürürlüğe soktu.

Bu tarihten itibaren, tutulan BNB miktarı hesaplama yöntemi değişiyor. BNB miktarları artık TSİ 03.00'da alınan snapshot'lar ile hesaplanmayacak.

Yeni sistem nasıl?

Yeni açıklamaya göre, 2 Ağustos 2019'da Günlük Tutulan Ortalama BNB Miktarı sistemine geçilecek. (Buna normal Binance hesaplarındaki, Margin Hesaplarındaki ve Sub(alt) hesaplardaki BNB'ler dahil edilecek).

Günlük Tututan Ortalama BNB Mitarı = Normal Binance hesabındaki BNB'ler + Margin(kaldıraç) Hesabındaki BNB'ler + Binance Sub(alt) hesaplarınızdaki BNB'ler

Günlük ortalama BNB miktarları nasıl hesaplanacak?

- Binance Spot(normal ticaret) hesabınızdaki BNB miktarı, 1 gün boyunca saatlik alınacak snapshotlar ile hesaplanacak. (24 snapshot alınacak)

- Binance Sub(alt) hesaplasınızdak BNB miktarı, 1 gün boyunca saatlik alınacak snapshotlar ile hesaplanacak. (24 snapshot alınacak)

- Binance Margin(kaldıraç ticareti) hesaplarınızdaki BNB miktarı, 1 gün boyunca saatlik alınacak snapshotlar ile hesaplanacak. (24 snapshot alınacak) ve daha sonra Binance kaldıraç çarpanı 3 olduğu için, 3'e bölünecek.

Unutmayın!

Saatlik snapshoptlar RASTGELE ZAMANLARDA ALINACAK.
BNB hesaplamasına, açık emirlerinizdeki BNB'ler de dahil edilecek
.

2 Ağustos öncesi pozisyonlar orijinal sistem kullanılarak hesaplanacak.

Bu hesaplama yöntemi IEO Launchpad BNB hesaplamaları, VIP Rating system komisyonları ve Referral programlarında etkili olacak.

1881 - 193∞
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 03, 2019, 11:45:00 AM

ben al-sat yapadigim ve hesabimdaki BNB'lere dokunmadigim icin, pek birsey yapmama gerek yok sanirim.
minimum ortalama 250 BNB ile 25 bilet hakki devam ediyorsa - bekleyelim görelim bakalim.
benim BNB'lerimi satmam icin, fiyatin 40 ve üzerine gelmesi gerek ki, o zamanda satip alttan alim kollarim. daha oralar biraz uzak gözüküyor.
Mauser 98
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 69

View Profile
August 03, 2019, 11:55:02 AM

Selam, BNB'ye yatırım yapan küçük yatırımcı daha önce bir çok kripto paradan zarar yazdığı için en ufak kârda satış verip hem projenin hem de BNB'nin itibarını zedelemektedir. Bu tabana yayılmış 'herkese bilet çıksın' mantığı projenin sadece dump yemesini sağlıyor. Telegram gruplarına pek üye olmasam da yaptığım yatırım nedeniyle grupları takip etmek zorundayım. Bu küçük yatırımcılar trende çok büyük zarar vermiş durumdalar eğer Binance bunlar için uğraşmaya devam ederse bırakın yükselmeyi daha da dibe yol alabilir. Bir kere maksimum limitin 500'den 250'ye düşürülmesi ve minimum limit olan 50'nin hala 100'e çıkarılmamış olması BNB'nin geleceği açısından büyük kayıp.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 03, 2019, 02:20:18 PM

Selam, BNB'ye yatırım yapan küçük yatırımcı daha önce bir çok kripto paradan zarar yazdığı için en ufak kârda satış verip hem projenin hem de BNB'nin itibarını zedelemektedir. Bu tabana yayılmış 'herkese bilet çıksın' mantığı projenin sadece dump yemesini sağlıyor. Telegram gruplarına pek üye olmasam da yaptığım yatırım nedeniyle grupları takip etmek zorundayım. Bu küçük yatırımcılar trende çok büyük zarar vermiş durumdalar eğer Binance bunlar için uğraşmaya devam ederse bırakın yükselmeyi daha da dibe yol alabilir. Bir kere maksimum limitin 500'den 250'ye düşürülmesi ve minimum limit olan 50'nin hala 100'e çıkarılmamış olması BNB'nin geleceği açısından büyük kayıp.

Küçük yatırımcı alıp 3-5xde satıyor projeyle ilgilenen pek yok, ben de küçük yatırımcıyım yanlış olmasın ama mecbur kalıyoruz..150 dolarlık bnb alabildim 750ye satsam iyidir dedim satmadım şimdi 4 satoshiden 2 gündür gitmiyor bekle ki satılsın.. Sistem değişecek mi bakalım yakında göreceğiz.

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 05, 2019, 08:06:55 AM

Kaynak: https://twitter.com/cz_binance/status/1158192260372000768

CZ'nin 5 Ağustos Tweet'i:

'' Eğer kaçırdıysanız, Binance Launchpad IEO'ları için BNB tutma periyodu artık duyuru olmadan, IEO projesi açıklanmadan önce bile başlayabilir.

Kim bilir, belki de bir sonraki periyot başlamıştır bile.. ''

1881 - 193∞
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 05, 2019, 10:25:51 AM

Baktı gördü ki CZ bnb bin fiyatı aşağı geliyor yeni bir taktik bulmuş kendisine. Günlük snapshoot ve saati belli değil. Sonraki ieo Lara girecek kişiler bnb yi alıp unutacsk. Al sat idi e bnb ile girmeyecek.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
August 05, 2019, 12:11:33 PM

Kaynak: https://twitter.com/cz_binance/status/1158192260372000768

CZ'nin 5 Ağustos Tweet'i:

'' Eğer kaçırdıysanız, Binance Launchpad IEO'ları için BNB tutma periyodu artık duyuru olmadan, IEO projesi açıklanmadan önce bile başlayabilir.

Kim bilir, belki de bir sonraki periyot başlamıştır bile.. ''

Abi zaten borsa tokeni borsada indirim dışında hiç bir boka yaramayan bnb nin buralara gelmesi bile çok tuhaf. CZ gözünü bnb=100$ olarak dikmiş adamlar satıp hodl ettirmek için akıllarına gelen herşeyi deniyorlar.
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
August 05, 2019, 01:13:48 PM

Bunlar kuralları sertleştirdikçe, BNB tutmaktan vazgeçenlerin sayısı da bir hayli artıyor sanırım. Habire düşüyor, satmadığına pişma ediyor adamı...

Yeni projeler iyi kar getirmiyor mu nedir, ilgi azaldı BNB'ye...
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 05, 2019, 01:17:33 PM

Bunlar kuralları sertleştirdikçe, BNB tutmaktan vazgeçenlerin sayısı da bir hayli artıyor sanırım. Habire düşüyor, satmadığına pişma ediyor adamı...

Yeni projeler iyi kar getirmiyor mu nedir, ilgi azaldı BNB'ye...

Keşke öyle olsa ama her geçen gün BNB satın alıp da IEO'ya katılan insan sayısı artıyor neyseki tekrar kural değişikliğine giderek bilet elde etme limitleri değiştirilecek gibi görünüyor. CZ'nin bu yönde bir tweete mesajı oldu.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: