Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:05:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: [PRE-ANN] ROMCOIN IS COMING - THE ONLY TRUE NATIONAL CRYPTO-CURRENCY OF ROMANIA  (Read 3106 times)
burningzoul
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 250


View Profile
March 17, 2014, 08:53:11 AM
 #41

Desteapta-te romane!sustin orice idee de crypto care apartine unui roman! sa vedem cum va fi lansarea

Este bine ca exista sustinatori pentru romcoin.
Eu ma bucur ca va iesi un coin asemanator, vor exista concurenta si dezbateri, iar atunci cand acestea exista atunci este reclama gratis pentru ambele monezi deoarece persoanele discuta si thread-urile stau sus Smiley
Nu ma voi arata impotriva si chiar nu am sa zic despre el ca vrea sa fie tepar, sa mineze mult la inceput sau mai stiu eu ce. Mi-ar placea sa existe discutii civilizate.
Oricum in momentul in care se va ajunge pe burse se va vedea cu adevarat valoarea monezii. Raman la parerea mea ca valoarea monezii este sustinuta de ideea in sine si de comunitate. Vad ca de BitLeu se arata din ce in ce mai multi interesati si ramane de vazut daca suporterii si-au primit 1 % din preminat cand va exista un block explorer si adresele vor fi facute publice.

Legat de gramatica dansului, are dreptate cred, am observat ca daca nu se grabeste stie sa scrie si corect, dar in general pare agitat de fel, nu poti judeca totusi omul din cauza ca este foarte ocupat.

Sustin si Bitleu, chiar incep sa imi gasesc configuratia pentru unul dintre mineri in seara asta, dupa cum am scris sustin orice idee de crypto, si ambele monede. As vrea sa vad o singura moneda si toate eforturile sa fie concentrate asupra ei, insa cum se pare ca asa ceva nu este posibil, voi sustine ambele, imi voi imparti hash-ul, si vom vedea ce va aduce viitorul.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!