Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:45:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kasımda BTC Başkadır  (Read 750 times)
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1276

View Profile WWW
October 16, 2019, 10:54:51 AM

Dört gözle bekliyorum kasım,aralık ayını bitcoin halvingine az bir zaman kaldı zaten yıllardır sene sonlarında bitcoin ve altlar güzel hareket yapıyor insanlar yazın harcamaları yapıyorlar kışın yatırıma geçtikleri için kışa doğru güzel bir hareket olabiliyor,her sene aynı yükseliş olacak diye bir şey yok ama şuan ne kadar kötü gözüksede piyasada orta vadede yükselişe geçecektir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 16, 2019, 11:18:15 AM

Btc ile ilgili en son okuduğum analiz 1500 dolar civarından tekrar yükseleceği idi Smiley şimdi düşüş trendine girdiğimizi söyleyenler tekrar 1500 dolardan son bir dip hareketiyle yukarı fırlayacağını söylüyorlar.Yani önümüzdeki günlerde 6k ya sert düşüş.Hafif toparlanış ve tekrar sağlam bir ayı sezonu öngörülüyor.Bana soracak olursanız ise o kadar fazla düşüş olmayacağını alımların çok kuvvetli olduğunu en azından halvinge kadar 15k ları göreceğimizi düşünüyorum.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1276

View Profile WWW
October 16, 2019, 02:27:17 PM

Dört gözle bekliyorum kasım,aralık ayını bitcoin halvingine az bir zaman kaldı zaten yıllardır sene sonlarında bitcoin ve altlar güzel hareket yapıyor insanlar yazın harcamaları yapıyorlar kışın yatırıma geçtikleri için kışa doğru güzel bir hareket olabiliyor,her sene aynı yükseliş olacak diye bir şey yok ama şuan ne kadar kötü gözüksede piyasada orta vadede yükselişe geçecektir.
Piyasa her zaman böyle gidemez tabiki de, geri dönüş, bir yükseliş olmalı ve olucakda. Sizinde dediğiniz gibi, her kasım her yıl aynı performans sergilenecek diye bir kural olmasada, bu olasılık var hem de büyük bir olasılık. Zaten her hareket onu işaretliyor, yükselmesine yakın gelecekde tanıklık edeceğimize inanıyorum.

Dedigin gibi hocam bütün işaretler boğayı işaret ediyor bu kadar göstere göstere nasıl olacak bazende onu düşünüyorum ama Dünyaya baktıgın zaman büyük bir ekonomik kriz var insalar bankalardan vergilerden merkezi sistemden çok bunalmış ve kaçıcak yer arıyorlar belkide o yüzden göstere göstere geliyor boğa bu sefer.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 16, 2019, 03:20:26 PM

kasıma kaldı yarım ay ama bitcoin bey yeniden düşmeye başladı sekiz bin dolardan aşağıya sarktı şu saatlerde.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
October 16, 2019, 04:23:55 PM

kasıma kaldı yarım ay ama bitcoin bey yeniden düşmeye başladı sekiz bin dolardan aşağıya sarktı şu saatlerde.

Oku önce geri çekin ki ileriye daha güçlü gidebilsin Tongue
Sene sonu hareketleri her zaman heyecan verici olur. Geçen sene bu işin hiç tadı olmadı ama önceki senelerde hep keyif aldık, her sabah heyecanla uyandık ya da gece gözümüze uyku girmedi. Öyle boğalar gelir mi bilmem ama çok özlediğimiz kesin Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
October 16, 2019, 07:53:22 PM

şuan her yerde herkes kasımda yükseliş bekliyor bitcoin sürü psikolojisini sevmez:) tam terside olabilir dikkatli olmak lazım
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 16, 2019, 10:39:28 PM

Gerçektende her kasım hareketli olur kriptoda nedendir bilinmez. Bir boğa başlangıcı olmayacağı belli ama sene sonunda beklenen hareketlenmenin işaret fişeğini atmış olur umarım. Gerçi tam olarak takip edemeyeceğim askerde olacağımdan ama sizin için dua edeceğim Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3038
Merit: 1511

View Profile
October 17, 2019, 11:29:18 AM

Nedense bu Kasımda bir şey olacakmış gibi hissedemiyorum. Aslında yeni blok yarılanmasına da çok zaman kalmadı ama sanki bu kış sessiz geçecek, baharda hareketlenecek gibi geliyor bana. Bilemiyorum, belki de düşük fiyatlarda biraz daha uzun süre kalmasını istediğim içindir. Genel hava da nötr görünüyor. Politik olayları dikkatli izlemekte fayda var. Yeni bir savaş senaryosunda ani bir çok hızlı yükseliş görebiliriz. Ne kadar geç olursa o kadar güçlü olur tabi. Tüm değişkenlerin bir araya gelmesi gerekiyor.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
October 17, 2019, 05:29:07 PM

benim geçen kasımda baya beklentim vardı ama bu kasımda beklentimi neredeyse sıfır tutuyotum pek bi ümidim yok.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 19, 2019, 07:34:43 PM

Nedense bu Kasımda bir şey olacakmış gibi hissedemiyorum. Aslında yeni blok yarılanmasına da çok zaman kalmadı ama sanki bu kış sessiz geçecek, baharda hareketlenecek gibi geliyor bana. Bilemiyorum, belki de düşük fiyatlarda biraz daha uzun süre kalmasını istediğim içindir. Genel hava da nötr görünüyor. Politik olayları dikkatli izlemekte fayda var. Yeni bir savaş senaryosunda ani bir çok hızlı yükseliş görebiliriz. Ne kadar geç olursa o kadar güçlü olur tabi. Tüm değişkenlerin bir araya gelmesi gerekiyor.

Baharda hareketlenir mi bilemem ancak bu kış maalesef ben de güzel bir hareketlilik beklentisine sahip değilim. Kripto para yatırımcıları/ kullanıcıları beklentiye girdikçe piyasa nazlanıyor ve süreçler uzuyor sanki. Artık böyle hissetmeye başladım. Beklentileri minimuma indirdim ve elimdeki belli başlı coinler ile sakince vakit geçiriyorum.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 21, 2019, 10:00:45 AM

benim geçen kasımda baya beklentim vardı ama bu kasımda beklentimi neredeyse sıfır tutuyotum pek bi ümidim yok.
Her zaman umut vardır her Kasımda aynı değişiklik gösterecek deye bir kanun yok ama bundan önce yükselişlerin pek çoğusunu Kasım aylarında gerçekleşdirdiği için umutlanıyoruz. Fikrimce değişiklik mutlaka olucakdır uzun zaman oldu artık BTC aşağı performans sergiliyor, bunu düzeltmeli.

Sanırım beklentiler 2017 Kasım ile aynı ama onun öncesinde BTC çok güçlü görünüyordu. Şu an maalesef öyle bir görünüm yok. Belki biraz yükseliş görebiliriz ama bunun Kasım ile bağlantısı olur mu emin değilim.
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
October 21, 2019, 12:57:28 PM

Aslında BTC'nin fiyatına baktığımızda o yıllara göre geride olamdığını söyleyebiliriz. Neden güçsüz görünüyor sorusunun cevabı bizi düşündürüyor. Eskisi kadar büyük bir kullanıcı desteği yok mu ya da insanlar kripto paralara güvenmiyor mu?
Son 2 yılda o kadar çok kişi altlar yüzünden para kaybetti ki insanların piyasaya olan güveni azaldı

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
October 24, 2019, 02:40:53 PM

aynı geçen yıl olduğu gibi kasım yaklaştıkça umudum arttı ama aynı geçen yıl gibi kasıma yaklaştıkça düşüyor btc.

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 24, 2019, 07:08:08 PM

Açıyor bakıyorum BTC grafiğine, hemen hemen her sene kasım ayında boğanın ipi kopmaya başlamış. 1-2 yıl istisna olabilir ama bu senede olan bu düşüşler bana böyle bir izlenim veriyor. Önceki yıllarda kasım önce yaşanan ağır düşüşlere benziyor yaşadıklarımız. Yatırımcılar tatilden döner, 1 yıl sonra gidecekleri yeni tatiller için bitcoin yatırımı yapmaya başlarlar Smiley

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/

Yıl yıl kaydırın imleci

2013 Kasımı: http://prntscr.com/pf6vxj
2015 Kasımı: http://prntscr.com/pf6wvl
2016 Kasımı: http://prntscr.com/pf6x3q
2017 Kasımı: http://prntscr.com/pf6xb1

senin ağzın çok güzel şeyler söylüyor gardaş. şuanki ibarelere zaten btc önce bi 9k'yı deneyecek, bu analizi ben yapmadım fakat çok güvendiğim traderlar bunu söylüyor. bundan önce 10k üzerini hacimli geçemediği için daha ötesine geçememişti, onlarca kez denedi fakat başaramadı. ama istatistikler umarım bu kez de yanılmaz ve biraz daha hacimli bi şekilde 15k dolaylarına gelir, 13k destek olur daha sonra 2020'ye girerken 20k lara doğru bir ralli başlar ki o zaman işte evin içinde hala çekmeye başlayabiliriz Smiley
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 24, 2019, 08:51:49 PM

Her yıl olduğu gibi olacak diye bir şey yok bana göre kasım ayına gelecekken düşüş başlamış oldu belki bu yıl daha farklı olacak. Umarım olmaz artık yeter dediğimiz süre zarfına gelmiş bulunmaktayız.

Bende genelde kasım dan sonra artık bir boğa gelir düşüncesindeydim ama şu anki piyasaların durumu hiç umut vermiyor bana.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
October 24, 2019, 09:02:24 PM

aynen öyle düşünüyorum bende kasım da başka olacak gibi haberler vs de bunu dengeliyor , gelesede elimiz biraz para görse ya böyle kaldık ortada parasız pulsuz
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 24, 2019, 10:22:01 PM

Her yıl olduğu gibi olacak diye bir şey yok bana göre kasım ayına gelecekken düşüş başlamış oldu belki bu yıl daha farklı olacak. Umarım olmaz artık yeter dediğimiz süre zarfına gelmiş bulunmaktayız.

Bende genelde kasım dan sonra artık bir boğa gelir düşüncesindeydim ama şu anki piyasaların durumu hiç umut vermiyor bana.

hocam daha düşme ihtimali yok, kaç paraya düşecek 6 bin dolara mı düşecek? 

bu laf da seçecek başkası yok, kim gelecek kılıçtar mı gelecek tarzı bir söylem oldu ama öyle, bitcoinin üretim maliyeti belli, o yüzden belli bir fiyat altına düşme ihtimali yok, o fiyatın altına düşerse sistem çöker ki bu zaten düşünülemez, bana kalırsa bu 8.000 li rakamlar alım fırsatıdır, çünkü bitcoin in geleceği parlak, arkadaşın dediği gibi kasımda btc başkadır, ben de katılıyorum buna. kesin artacak diye bir şey yok ama illa ki artacak.

şu anda fiyatı 7.400 civarı ortalama olarak, kimi borsada 7600 ki mi borsada yer yer 7350 dolar, ortalama olarak da 7400-7450 arası geziyor. bence buralar almak ve saklamak için çok mantıklı rakamlar
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 25, 2019, 11:37:08 AM

şuan her yerde herkes kasımda yükseliş bekliyor bitcoin sürü psikolojisini sevmez:) tam terside olabilir dikkatli olmak lazım

Ben bu görüşe katılmıyorum. Bugüne kadar genel kanı ve beklentiler doğrultusunda ilerledi bitcoin. Herkesin umudu varsa bitcoin artar. Çünkü fiyatı artıran insanlardır. Eğer belirli bir gurup fiyatını artırabilseydi muhtemelen bunun fiyatını çok kısa süreli olarak tutabilirlerdi yukarda. Ama btc her yükselişinde kendine sağlam tabanlar belirledi. Bazı ani aşağı düşüşleri saymıyorum onları kısa süreli istisnalar olarak görüyorum.
jaypete (OP)
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 26, 2019, 12:02:11 PM

Kasımda aşk başkadır demiştim

Yine bir kasım şovu mu başlıyor acaba? Dün olan bu uçuşun devamı kasım da nasıl devam eder, aralığa kadar nerelere çıkar umutla bekliyoruz. Forumda da ciddi bir hareket getirdi bu yükseliş twitter kaynıyor zaten. Artık kendisinden bekleneni verecek gibi bitcoin yatırımcısını sevindireceğe benziyor.

Kasım yükselişlerin başlangıcıdır.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 27, 2019, 12:53:18 PM

Kıpırdanmalar var fiyatta ama çok hızlı yukarı aşşağı dönebiliyor. geçen sene bu dönem bir beklenti vardı gerçek olmadı. Bu sene ne olur mu olmaz mı daha net bir ışık yok ama gönüller bir roket görmek istiyor. Çok uzun süren bir duraksama dönemi var. Artık sağlam bir yükseliş gelsin.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: